Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2012., 22:32   #2121
Uh muske Device su opasne, i odlicno lazu
Vole duge veze ali da imaju i sa strane nekog za uzivanje, posto tesko prekidaju te kilometarske veze..
zabica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 22:42   #2122
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
postoje djevice i muške i ženske koje su, u nedostatku boljeg opisa, nepopravljivi good guys. Vjerni, ispravni, ma ono stvarno sve što možeš poželjeti. Nažalost na svaku jednu takvu djevicu ima 20 onih koji su toliko pokvareni da imaju auru pokvarenosti oko sebe. Iskreno mislim da nitko na svijetu ne može biti toliko ekstremno pokvarena osoba kao jedna djevica.
Ja se osobno svaki dan bojim da me ne pojede moj pesimizam i ne postanem takav. Mislimd a se zasad kako tako držim, al ono, što bi se reklo, potreban je svakodnevni trud i snaga volje za to.

Da budem stvarno potpuno iskren, ja bih svima savjetovao da se drže dalje od djevica, statistički se ne isplati toliki rizik. Jako je teško naići na ispravnu, pa je bolje jednostavno nas izbjegavati. Nije da sve ne valjaju, samo statistički gledano morate se probiti kroz more iskvarenih da bi došli do jedne isprave, pa strogo brojčano gledano, to se nikako ne isplati.

Joj umoran sam pa brbljam. Da skratim to sve: da nisam djevica izbjegavao bih djevice u širokom luku. Doduše da nisam djevica vjerojatno bih sasvim drukčije razmišljao, nemam pojma

Svakako se slažem s tobom Big Paulie, djevice su prefrigane ajme.
Bokte, možda je i Sotona u horroskopu djevica
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 23:04   #2123
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
Bokte, možda je i Sotona u horroskopu djevica



ma Djevica ti je sam Hogar Strašni, prestrašno
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 09:23   #2124
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
Bokte, možda je i Sotona u horroskopu djevica
Nije da vjerujem u te stvari, ali ak nekim cudom postoji zasto ne. Iako mi se cini da ako sotona postoji onda se on nalazi u nekoj drugoj sferi ili mozda u nekom paralelnom svemiru jer entropija stvorena od energije svih ljudi koji su umrli bila bi puno veca od energije koju stvaraju zivi ljudi u ovoj sferi postojanja pa mi ne bi mogli postojati u ovom obliku. Dakle ako sotona postoji nalazi se u nekom drugom obliku postojanja gdje nasa standardna astrologija ne bi bila primjenjiva, pa samim time sotona ne pripada ni jednom horoskopskom znaku.

A ako cemo sa religijskog stajalista: bog je prvo stvorio andjele, a zatim covjeka. Kako je covjek stvoren u prvom tjednu stvaranja to bi znacilo da su andjeli stvoreni prije nego su stvorene zvijezde. Da sotona ili Lucifer koji je pali andjel stvoren je prije postojanja zvijezda tako da u trenutku njegovog rodjenja nije mogao pripadati ni jednom astroloskom znaku. A ne moze se ni naknadno odrediti jer se rodjendani ili mjerenje vremena odredjuje po kretanju zemlje s obzirom na sunce a ta tijela nisu postojala kada je sotona "postojao".

Dakle mislim da mozemo sa sigurnoscu zakljuciti da sotona nije astroloska djevica.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:59   #2125
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
postoje djevice i muške i ženske koje su, u nedostatku boljeg opisa, nepopravljivi good guys. Vjerni, ispravni, ma ono stvarno sve što možeš poželjeti. Nažalost na svaku jednu takvu djevicu ima 20 onih koji su toliko pokvareni da imaju auru pokvarenosti oko sebe. Iskreno mislim da nitko na svijetu ne može biti toliko ekstremno pokvarena osoba kao jedna djevica.
Ja se osobno svaki dan bojim da me ne pojede moj pesimizam i ne postanem takav. Mislimd a se zasad kako tako držim, al ono, što bi se reklo, potreban je svakodnevni trud i snaga volje za to.

Da budem stvarno potpuno iskren, ja bih svima savjetovao da se drže dalje od djevica, statistički se ne isplati toliki rizik. Jako je teško naići na ispravnu, pa je bolje jednostavno nas izbjegavati. Nije da sve ne valjaju, samo statistički gledano morate se probiti kroz more iskvarenih da bi došli do jedne isprave, pa strogo brojčano gledano, to se nikako ne isplati.

Joj umoran sam pa brbljam. Da skratim to sve: da nisam djevica izbjegavao bih djevice u širokom luku. Doduše da nisam djevica vjerojatno bih sasvim drukčije razmišljao, nemam pojma

Svakako se slažem s tobom Big Paulie, djevice su prefrigane ajme.
Naravno da se slažeš samnom kad se kužim s djevicama. Jarac - djevica...savršena komba. Iako su jarčevi zlobniji i pokvareniji od djevica...alii kužim vas. Naš pesimizam i ogorčenost je daleko najveća u cijelom zodijaku...dobri smo dok nam netko ne stane na žulj. Onda smo grdi...kako se kaže: jarčevi su najbolji prijatelji i najgori neprijatelji...to govorim jer mislim da su i djevice takve.

Samo sam se ja zaljubila u djevicu, koja je djete još u glavi. I živcira me...do te mjere da ga ispljuskam jer je poremećen

Quote:
zabica- kaže: Pogledaj post
Uh muske Device su opasne, i odlicno lazu
Vole duge veze ali da imaju i sa strane nekog za uzivanje, posto tesko prekidaju te kilometarske veze..
Da, lažu...ali svi oko njih znaju da lažu jer su preprozirni A i znam da mogu vrlo lako prekinuti duge veze. Kad im prekipi bok si i nema povratka.
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 00:05   #2126
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post

Da, lažu...ali svi oko njih znaju da lažu jer su preprozirni A i znam da mogu vrlo lako prekinuti duge veze. Kad im prekipi bok si i nema povratka.
Slazem se da naivno lazu.
Ali znam ih mnogo koji ne prekidaju svoje dugogodisnje veze dok od te devojke prave ovcu..
Zenske Device su naivnije od muskih.
zabica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 13:15   #2127
Ja sam u zadnji pola godine upoznala 4 djevice (valjda imam neso sto djevice strasno privlaci) :P, od tih 4, 3 su bila kako kazu zaljubljena u mene i htjeli nesto vise i stim da su mi to odmah rekli i pokazali osjecaje, a ovaj jedan je totalno drugaciji od njih i nakon vec 2 godine poznanstva jos uvije je zatvoren cudan, iako zna da ja ludim za njim a i on ponekad pokaze neku sitnicu po kojoj to mogu zakljuciti al onda 2 mjeseca nista ne radi, uzasnooo, sta mislite jeli on tipicna djevica ili mozda ova 3 ostala boli briga za mene i nesto bi usputno??
red99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 00:21   #2128
@red99,
i ti se baš zaljubiš u tog jednog koji te neće !!!!!
to se zove peh :-)))))))
cistozira is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 23:07   #2129
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
A i znam da mogu vrlo lako prekinuti duge veze. Kad im prekipi bok si i nema povratka.
istina

Quote:
red99 kaže: Pogledaj post
Ja sam u zadnji pola godine upoznala 4 djevice (valjda imam neso sto djevice strasno privlaci) :P, od tih 4, 3 su bila kako kazu zaljubljena u mene i htjeli nesto vise i stim da su mi to odmah rekli i pokazali osjecaje, a ovaj jedan je totalno drugaciji od njih i nakon vec 2 godine poznanstva jos uvije je zatvoren cudan, iako zna da ja ludim za njim a i on ponekad pokaze neku sitnicu po kojoj to mogu zakljuciti al onda 2 mjeseca nista ne radi, uzasnooo, sta mislite jeli on tipicna djevica ili mozda ova 3 ostala boli briga za mene i nesto bi usputno??
ja bih rekla da je ovaj drugi tipičnija djevica
dobro,iskazali su ti osjećaje i onda šta? mislim, šta su napravili?
jesu ti predlagali nešto nemoralno ili su ti dali znak da bi htjeli na kave s tobom, bla, bla?
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 05:41   #2130
Evo ja i dalje trazim JEDNU normalnu musku Devicu i ne ide mi. Ja ne znam sta je sa tim ljudima
zabica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 09:55   #2131
Quote:
zabica- kaže: Pogledaj post
Evo ja i dalje trazim JEDNU normalnu musku Devicu i ne ide mi. Ja ne znam sta je sa tim ljudima
Nećeš ju nikad ni naći. Djevicama je uprogramirano u mozak da teže savršenstvu i budu bolje od "normalnog" na bilo koji način, naravno puno nas ima koji to zaseru pa budemo puno gori od "normalnog" ali svaka djevica i muška i ženska teži tome da ne bude "normalna". Da budemo "normalni" nam je noćna mora. Nađi si mušku djevicu koju smatraš prihvatljivom, potrudi se stvarno upoznati ju (to nije lako jer po prirodi ne damo da nas ljudi upoznaju dok ne smatramo da su to stvarno zaslužili) pa onda odluči kakva je.

@red99: već smo prije razgovarali, ali sad, na temelju samo ovog teksta što si zadnje napisala, jedini logičan i razuman zaključak je da te taj djevac ajme manipulira i igra se s tobom, baš zato što ti toliko ludiš za njim. Više sreće ćeš imati sa bilo kojim od ona tri koje ne fermaš, ovaj se samo igra s tobom jer može, nije zainteresiran kao ti za njega (osim za sex)

ps: za muške djevice doći do sexa sa ženom kojoj smo jasno dali do znanja da nismo zainteresirani osjećajno i da jedino što dolazi u obzir je seks, je jednako kao i da smo pobjedili u vrlo teškoj i kompliciranoj partiji šaha. osjećamo osjećaj postignuća i ponosa zbog takvog uspješog manipuliranja, ali nema tu osjećaja nikakvih niti će ikad biti, kad jednom to ostvarimo, ta žena gubi sav naš interes, čak bih rekao i da nam padne u očima jer je "nasjela" na to.

pps: čitao sam članak neki kako koji horoskopski znak pristupa sexu, pa je za djevice pisalo da je njima sex 90% u mozgu, e pa to je to. Sam čin sexa i nije toliko bitan, ali igra mačke i miša da dođemo do toga, to je ono u čemu uživamo, pa kad miš jednom popusti, više nije zanimljiv, već je uhvaćen jednom. Jedna pozitivna stvar u tome, puno djevica kad završi igru, kad vidi da je miš uhvaćen čak ni ne želi sex, jer izgubi interes, i to je razlog zbog kojeg mi sad hrpa djevica može reći da pričam gluposti i da nisu takve, ali i te djevice kao i ja znaju da je istina

Yep, djevice su prefrigane
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 10:01   #2132
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
ali svaka djevica i muška i ženska teži tome da ne bude "normalna". Da budemo "normalni" nam je noćna mora.
Pričaj mi o tome

Quote:
čitao sam članak neki kako koji horoskopski znak pristupa sexu, pa je za djevice pisalo da je njima sex 90% u mozgu, e pa to je to. Sam čin sexa i nije toliko bitan, ali igra mačke i miša da dođemo do toga, to je ono u čemu uživamo, pa kad miš jednom popusti, više nije zanimljiv, već je uhvaćen jednom. Jedna pozitivna stvar u tome, puno djevica kad završi igru, kad vidi da je miš uhvaćen čak ni ne želi sex, jer izgubi interes, i to je razlog zbog kojeg mi sad hrpa djevica može reći da pričam gluposti i da nisu takve, ali i te djevice kao i ja znaju da je istina
Neću reć da pričaš gluposti, ali iz moje perspektive to zaista nije tako.

Tek kad je miš uhvaćen u klopku, onda počinje zabava
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 10:08   #2133
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
Neću reć da pričaš gluposti, ali iz moje perspektive to zaista nije tako.

Tek kad je miš uhvaćen u klopku, onda počinje zabava
a dobro priznajem preopćenito sam napisao, ne mogu tvrditi da je jednako i za muške i za ženske djevice. Trebao sam se ograničiti na muške.

ustvari nisam trebao ništa reći svi smo različiti. Pa da se ispravim: ono što sam gore rekao vrijedi za slučaj djevica koje sam ja upoznao i koje su mi to sve rekle na jedan ili drugi način, a znam da sam i sam takav da mi je to zabavno na neki način i da sam to u mlađim danima radio. Dakle ne mogu tvrditi da je to što sam rekao istina za sve djevice na svijetu, ali je istina za nekih 30-40 djevica koje sam upoznao (bez iznimke sve su takve i muške i ženske) i prema kojima sam formirao mišljenje.
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 11:18   #2134
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
pps: čitao sam članak neki kako koji horoskopski znak pristupa sexu, pa je za djevice pisalo da je njima sex 90% u mozgu, e pa to je to. Sam čin sexa i nije toliko bitan, ali igra mačke i miša da dođemo do toga, to je ono u čemu uživamo, pa kad miš jednom popusti, više nije zanimljiv, već je uhvaćen jednom. Jedna pozitivna stvar u tome, puno djevica kad završi igru, kad vidi da je miš uhvaćen čak ni ne želi sex, jer izgubi interes, i to je razlog zbog kojeg mi sad hrpa djevica može reći da pričam gluposti i da nisu takve, ali i te djevice kao i ja znaju da je istina
s velikim dijelom posta bi se složila
marko antonije zna o čemu priča
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 11:38   #2135
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
Tek kad je miš uhvaćen u klopku, onda počinje zabava
s ovim se i ja slažem
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 12:02   #2136
O je..te pas, pa što ću sad?
Jel se slažu zauzete Dijevice i slobodni Vodenjaci?
Koja natalna karta mi to može predvidjeti?
pompompom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 15:43   #2137
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post

ustvari nisam trebao ništa reći svi smo različiti. Pa da se ispravim: ono što sam gore rekao vrijedi za slučaj djevica koje sam ja upoznao i koje su mi to sve rekle na jedan ili drugi način, a znam da sam i sam takav da mi je to zabavno na neki način i da sam to u mlađim danima radio. Dakle ne mogu tvrditi da je to što sam rekao istina za sve djevice na svijetu, ali je istina za nekih 30-40 djevica koje sam upoznao (bez iznimke sve su takve i muške i ženske) i prema kojima sam formirao mišljenje.
Znači po ovome nikad nećete i ne bi trebali biti u zdravoj vezi ? Koji vam je kurac ?

Btw meni se ovaj ne javlja. A ne šaljem mu poruke..osim jedne koju je izignorirao...ali zašto jedno priča a drugo radi? Zašto po pričanju i ponašanju dok je samnom mu je stalo, a čim se razdvojimo je hladan? I brijem da ga više nikad ni neću vidjet a nismo se ništa jako pokačili.
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 23:41   #2138
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Znači po ovome nikad nećete i ne bi trebali biti u zdravoj vezi ? Koji vam je kurac ?

ne znamo ni mi

ali, možda taj tvoj ima neke brije u svojoj glavi za koje mu je neugodno reć...možda ih ni sam još nije razriješio
i dok to ne riješi, možda ne želi ništa započinjati s tobom, jer,dok je s tobom lijepo mu je, ali kad se razdvojite o tim brijama se brine i shvati da se je previše opustio s tobom
ili sam ja preoptimistična
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 03:37   #2139
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
Nećeš ju nikad ni naći. Djevicama je uprogramirano u mozak da teže savršenstvu i budu bolje od "normalnog" na bilo koji način, naravno puno nas ima koji to zaseru pa budemo puno gori od "normalnog" ali svaka djevica i muška i ženska teži tome da ne bude "normalna". Da budemo "normalni" nam je noćna mora. Nađi si mušku djevicu koju smatraš prihvatljivom, potrudi se stvarno upoznati ju (to nije lako jer po prirodi ne damo da nas ljudi upoznaju dok ne smatramo da su to stvarno zaslužili) pa onda odluči kakva je.
Joj nekako izgubim strpljenje jer imaju totalno neverovatne reakcije i ponasanja. Nadam se da gresim
zabica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 12:14   #2140
uf hladne kao led..ubilo ih beznađe
jurnjavaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.