Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 15:15   #9841
Quote:
Wth kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch
ah za one nestrpljive ko ja
nema spojlanja na ovoj temi, to samo pod TELEVIZIJA/NEPRIKAZANO di su asi spojleri.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
merhaba cure
raspisate se vi, super, ja zaglavljena in the RL oko nekih mađarsko-njemačko-hrv ugovora.
no, evo mini kviz .. sjećate se OVIH scena? ja sam iskreno bila zaboravila ...

radni naslov:
demir jumpes into conclusions ...




<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<

__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 14.03.2011. at 15:21.
Mina is offline  
Old 14.03.2011., 15:29   #9842
Pozdrav svima zna netko kako glasi tv raspored od 21.03 jer počimlje se emitirati Maste Chef a mene zanima kada bi trebala bit Asi ???
dimanado is offline  
Old 14.03.2011., 15:49   #9843
Sjećam se, to je ono branje lovora za sapun, jelda? Vidim i omiljena Dzevrije mi je tu.

Ovde odmah ide i prigodni Oriin gif, jedan od najboljih IKAD:



Buć!


()

.......

Večeras znači kiša...jel neka lagana ili prolom oblaka praćen khm khm susnježicom?




Dimanado, dzabe pitaš, ne zna niko. Ako bude gledamo, ako ne bude nikom ništa. Ima na yt na turskom, šta fali? ()
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 14.03.2011., 16:03   #9844
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Sjećam se, to je ono branje lovora za sapun, jelda? Vidim i omiljena Dzevrije mi je tu.
.......

Večeras znači kiša...jel neka lagana ili prolom oblaka praćen khm khm susnježicom?
eeee, na sličicama je nešto oko branja, ali gifovi pokazuju kako asi želi zaštititi dževriju od aslana pa joj govori da će ju prebacit na dogsn farmu. tu naidje demir i vidi njih dvije, dževrija plače a on misli da je asi nju nogirala pa totalno pukne. zadnji gif, vidiš kako ju uhvatio za ruku i vuče za sobom, asi ne konta koji mu klinac?! ja sam recimo taj dogadjaj totalno zaboravila! ali to-tal-no!!! kad sam vidjela te gifiće trebalo mi je 15min da skužim. šteta što nema neka stranica pa da smo tu sve radile upload gifova koje smo radile za pojedine epke. stvarno se podsjetiš koječega.

postale smo OPSJEDNUTE kišom i rakijom

oria gif- antologijski!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 14.03.2011., 16:04   #9845
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Sjećam se, to je ono branje lovora za sapun, jelda? Vidim i omiljena Dzevrije mi je tu.
Ovde odmah ide i prigodni Oriin gif, jedan od najboljih IKAD:


Buć!
Aaaaa jeste, jeste, definitivno jedan od najboljih ikada postavljenih na ovoj temi

Oriiaaa a tebi Adadjo isto što si ga "iskopala"

Sjećamo se Mina svih ovih scena, barem ja ali nije na odmet da ih , jel te , ponovo pogledamo

Adadjo ... tašna + čizme = fali gif , plizzzzz

Večeras , mala kišica pred veliku oluju
asi62 is offline  
Old 14.03.2011., 16:21   #9846
jao, ovdje na forumu i psihologija i filozofija i ženska prava i kriminalistika i poezija i teologija..hehe, sve pokriva naša asi..

što se tiče melek/ali situacije..budimo realni..ali je odmah po dolasku bacio oko na asi..bacio malo žešće jer je u roku odmah izganjao i one kakve takve zaruke..sad, da sam melek, rezon bi mi bio sljedeći; ako je ali lik koji se da tako kažem pali na asi-likice kolike su šanse da mu nakon toga za oko zapne i naša mala tupi glupi melekica..ajd iskreno, ne kažem to zato što melek nije ni približno takva ljepotica kao asi, naravno da izgled nije važan niti presudan tamo gdje postoje svi drugi preduvjeti za ljubav..ali melek NI PO ČEMU NIMALO nema nikakve sličnosti sa asi..prema tome, ako je pametna, a nije, i ako je iskrena sa sobom, a nije, jasno je ko dan da taj i takav ali nema šta petljat oko nje jer je u nekim drugim i normalnim okolnostima nebi primjetio do kraja svijeta i vremena..e sad, onaj dio da je podmukla i dvolična, to se ne slažem jer mislim da nema ni razloga da pokazuje sada takvo lice, sve i ako ga negdje u sebi nosi..ona je jednostavno Z A V E D E N A..ima posla s majstorom manipulacije i lažnog predstavljanja, a sama je totalno naivna, neiskusna i nezrela, stvorena da se s njom poigra ko mače sa štrenicom vune..osobno, neću je žaliti kad sve to i sama dozna, ali nije da imam nešto posebno protiv nje..
moribonda is offline  
Old 14.03.2011., 16:21   #9847
Drage moje ablice,
Strogi respect za sve do sada sto se napisale i postavile. Citam svaki dan i cok ste interesantne. Nisam mogla a da vam se malo ne ubacim i pohvalim. Linkovi su odlicni, slicice prekrasne, gifovi nestvarni. Dali ste novi smisao mom zivotu. Aferin!. Nisam do sada bila ljubitelj serija ( sve ukupno pogledala u nekih 15-ak godina 3 serije- sapunice klasicne) i kojekavih sapunica ali Asi me je totalno izbacila iz ovozemaljske kolotecine. Totalno sam u oblacima.
Stalno ceprkam po netu i izvlacim zanimljivosti o seriji i gl. glumcima. Zivot mi pruza mogucnosti da ne radim pa imam dosta slobodnog vremena. Ponekad mi je dosadno ali srecom pronadjoh vas i trenutno ste mi preokupacija No.1.
Volim vas sve
Grofinjo is offline  
Old 14.03.2011., 16:29   #9848
[QUOTE=..ima posla s majstorom manipulacije i lažnog predstavljanja, a sama je totalno naivna, neiskusna i nezrela, stvorena da se s njom poigra ko mače sa štrenicom vune..osobno, neću je žaliti kad sve to i sama dozna, ali nije da imam nešto posebno protiv nje..[/QUOTE]

Ovo je super receno Zelena je, premalo i povrsno involvirana u sva desavanja.
Grofinjo is offline  
Old 14.03.2011., 17:27   #9849


u iscekivanju nove epizode malo sam se "igrala"

http://www.youtube.com/watch?v=ussMS8LL6jA
garavaiplava is offline  
Old 14.03.2011., 18:48   #9850
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post

u iscekivanju nove epizode malo sam se "igrala"
Garavaplavušice (GP ) - baš ti hvala za ovu "igricu" ja sam uživala, a posebno za muziku ( pjesmu ) koju si stavila kao podlogu

Quote:
noćni jahač kaže: Pogledaj post
nije doista bilo namjerno. nikada to ne bih napravila. jednostavno sam pročitala samo zadnju i predzadnju stranu i ko svako žensko lajavo stvorenje jezik je bio brži od glave. molim vas oprostite ako možete. eto za kaznu ću šutjeti slijedećih sat vremena. vjerujte to mi je teže nego bilo što.
Jahačice, ja ti ipak malkice zamijeram jer sam ti poslala PP i upozorila te na "spojlanje" jer si to uradila i na Murat temi.... ( napisala sam ti u PP da možeš doći na spojlere i prisati šta ti srce voli )

Ali šta je tu je.... idemo dalje za iste "pare"
asi62 is offline  
Old 14.03.2011., 18:58   #9851
asi62

ma oprostit ćemo našoj jahačici, budući sam uvjerena da se dosta gleda unaprijed, pa kako žensko da odoli , po prirodi smo znatiželjne, samo nećemo ići protiv pravila.

inače, ban jelačić.

djevojčice, malo na odmor, gledat vijesti, pa čekat da počne asi, a dobro je što su sada malo termini usklađeni, pa možemo pogledati i ezela.

nažalost nitko nezna kada će opet asi nakon početka ljetne šeme tv-a. šteta, trebalo bi završiti emitiranje ove serije pa da su gledatelji zadovoljni, predlažimo da masteršef ide poslije asi. možda će nam uslišati molbe.

minka, adadjo - vjerovale ili ne, budući se nisam potrudila oko gifova ( a probat ću) ja sam od početka spremala sve gifove u jednu mapu, a tada mi je komp poludio, uopće neznam što se dogodilo, i sve slike, i sve što sam spremila , nestalo.
bavim se mišlju da odem na početak pa ponovno.
vi koje imate obaveze u realnosti nemate toliko vremena za ove igrice, a jelte, mi u prisilnoj mirovini, mislimo samo na rakiju, kišu, asi i demira, budući nam je kenan tema pod lokotom.

bis dann, meine liebe legice , kako kažu osječani.

Zadnje uređivanje skorpion1 : 14.03.2011. at 19:04.
skorpion1 is offline  
Old 14.03.2011., 18:59   #9852
Quote:
asi62 kaže: Pogledaj post
Garavaplavušice (GP ) - baš ti hvala za ovu "igricu" ja sam uživala, a posebno za muziku ( pjesmu ) koju si stavila kao podlogu
drago mi je da ti se svidjela ova moja igrica
garavaiplava is offline  
Old 14.03.2011., 19:08   #9853
Quote:
skorpion1 kaže: Pogledaj post
asi62
ma oprostit ćemo našoj jahačici, budući sam uvjerena da se dosta gleda unaprijed, pa kako žensko da odoli , po prirodi smo znatiželjne, samo nećemo ići protiv pravila.
pa naravno da hoćemo ( svi ponekada "pogriješimo" ) , ali umrijeću od kako je ona sve "spržila" u par rečenica,tras,tras,tras

joj tema proljetno-ljetna šema me jako "uznemirava" ali prživjećemo i to - neko je ovdje napisao ima YT turski ( pa fino smo ga "naučili" ) pa engleski , pa bugarski , pa ruski ...

Grofinjo merhaba
asi62 is offline  
Old 14.03.2011., 19:16   #9854
ma naravno, postale pligloti, hoćeš nećeš, a i gledanje nije loše, već se nekako ukapira,
mislim da nije bilo nigdje toliko komentara kao na asi temi. za sebe radim malu statistiku, naravno neću napisati da se ne ogriješim o pravila, ali zanimljivo je, pa kada sve završi, možda i objavim.
do tada ciferšlus na zube i gledati asi i demira.

minka moja ti si nas zbilja uvijek upozoravala, osobno sam nekoliko puta čitala pravila, desilo mi dok nisam naučila, ali unaprijed zbilja netreba ništa reći, tko voli neka gleda, zanimljivije je i uzbudljivije čekati epizodu sa prijevodom. tko razumije jezik još bolje utvrđuje gradivo.
skorpion1 is offline  
Old 14.03.2011., 19:45   #9855
Darija75 i Grofinjo, hošgeldin.

Hajat, držim ti fige da izdržiš u ilegali.

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
Kreće sa događajem kada neka osoba (ovdje forumašice) primjećuje drugu osobu (potencijalnog partnera, ovdje Murat) koji zatim postaje objekt opsjednutosti, ali zapravo bez neke dublje osnove (nisu recimo imali razgovore, neko dublje upoznavanje, da joj druga strana davala povoda ili nade i sl.), nego prvenstveno zbog fizičkog izgleda koji je bio triger.

nadalje,individua (forumašice) zamišljaju romantičnu ljubav i kako ukloniti moguće prepreke njihovoj ljubavi pri tome (forumašice) ne percipiraju znakove koji ukazuju da druga strana (Murat) ne želi imati veze s njom.

Potom slijedi faza praćenja, nadgledanja i promatranja života druge osobe.
Mina, malo sam ti masakrirala post, ali me baš podsjetilo na stanje na forumu. Na nekim temama.

Quote:
teresa kaže: Pogledaj post
Kad bi, kojim slucajem, likovi iz serije sjeli za taj nas virtualni okrugli stol, ostai bi iznenadjeni kako nam je trpeza bogata. A tek kad bi procitali sve ove analize o sebi, ne bi ni znali da su to glumili
O nečemu sličnom sam i ja razmišljala. Naime, sumnjam da glumci nakon što snime neku seriju sjednu i gledaju kako je sve ispalo. Vjerujem da oni uopće nemaju uvid u cjelinu, znaju za svoju ulogu i možda uloge kolega s kojima su uglavnom snimali scene, ali o ostalom nemaju pojma. Npr. Ihsan vjerojatno nema pojma o Alijevoj ulogi u seriji.

Quote:
mariana7 kaže: Pogledaj post
Dolaze mi gosti večeras i ludi su za BRLJOM

Čujem da nisu jedini možete li preporučiti dobrog poznavateljaza savjet
Evo mali spoiler za večeras. Na slici je Ihsan. Pitaj njega mariana, on će sigurno znati.



Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ovde odmah ide i prigodni Oriin gif, jedan od najboljih IKAD:

http://i52.tinypic.com/25aq1i0.gif
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
oria gif- antologijski!
Quote:
asi62 kaže: Pogledaj post

Oriiaaa a tebi Adadjo isto što si ga "iskopala"
Cure hvala vam, ljubim vas.

Meni su i ova dva prirasla srcu.

Ej, što mi radiš!
Prvo me pališ



pa me onda hladiš.

Zadnje uređivanje Oria : 14.03.2011. at 20:00.
Oria is offline  
Old 14.03.2011., 19:45   #9856
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ja sam toliko nabrijana i ljuta, ne znam uopće hoću li imati volje večeras i ovih dana ići na forum!
Joojjj Mina nemoj , molim te i ova i Murat tema nisu zanimljive bez tebe

Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Sad umjesto da s veseljem iscekujem vecerasnju epku, razmisljam o tvom glupavom postu, stvarno nema smisla. Mina i ja sam ljuta! Radujem se svakoj epizodi k'o malo dijete cokoladici, i onda dodje netko ovako pametan i otkrije tonu detalja! Ma daj!
Moni isto važi i za tebe
asi62 is offline  
Old 14.03.2011., 19:46   #9857
Ova je serija najbolja, a još ste bolje vi koje imate puno smisla za ovo lijepo pisanje i analiziranje svih mogućih detalja u serija. Svaka vam čast samo nastavite tako. Puno ste pametne i vrijedne,jer sto iziskuje puno truda i vremena. Ja nemam strpljenja za pisanje i razmišljanje ali vas volim čitati.

http://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4


petrijana is offline  
Old 14.03.2011., 19:50   #9858
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Jeste li vidjele novi promo 'Asi' na Novoj? (da skrenem misli ...)
Ja nisam
__________________
#SpanishGP
Tratincica83 is offline  
Old 14.03.2011., 19:51   #9859
Quote:
noćni jahač kaže: Pogledaj post
kad bi to gledala jer, kako bi bolje razumila do daske bi pojačala pa bi ukućani. . . pa ja sam ipak prof, književnosti.
Kaže i piše jedna profesorica.

garavaiplava, za video.
Oria is offline  
Old 14.03.2011., 19:51   #9860
MINA

Razmisli::::::::::::razgovarat ćemo sutra

Ajde ĐB nemoj da se ljutiš pa šta ćemo mi bez tebe
mariana7 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.