Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2004., 21:56   #1
Hvar

Help!

Surfam po svim mogucim stranicama kako bi nasla neki pristojan smjestaj u mjestu Hvaru ovo ljeto. Sedmi mjesec.

Ima li mozda netko neku preporuku? Soba ili apratman samo da nema kilometar do centra.

Hvala!

Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2004., 03:22   #2
Definitivno ćeš naći nešto ovdje

Sretno
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 15:15   #3
Thumbs up HVAR - Stari Grad

dragi moji...
Sramota me reći, ali NISAM DOSAD bila na HVARU. No, ovdje ljetujem ovog ljeta. Please, savjeti svi, preporuke za odmor, plaže, mjesta za izlaske, sve, sve, sve- MOLIM!
Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
kopriva ne prži kad je dobro stisneš
plaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 10:20   #4
bojim se da ti se za starigrad nema bas puno toga za predlozit
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 14:50   #5
Pa dobro, bit cu s autom, neću sjedit u plićaku svo vrijeme, hm, ma možda i hoću
__________________
kopriva ne prži kad je dobro stisneš
plaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 15:53   #6
Stari Grad je jako jako lijepi gradic i ako si imalo fotograf, tamo ces uzivat Inace ako hoces ici na lijepe plaze iz Starog Grada, treba ti auto ili brodic inace ti preostaju hotelske plaze

Bilo gdje na Hvaru ides, bit ce ti lijepo jer autom mozes svaki dan na neki drugi divljak na kupanje. Fino si poneses klopu i cugu za cijeli dan i uzivas
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 17:16   #7
Quote:
plaza kaže:
Pa dobro, bit cu s autom, neću sjedit u plićaku svo vrijeme, hm, ma možda i hoću
to je vec drugo

hvar je divan otok, ko sto indi kaze mozes svaki dan na drugo mjesto.

stalni boravak u starigradu nebi predlozila.


indi, mislila si na onu jednu jedini hotelsku plazu, duljine par metara?
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2004., 17:32   #8
Quote:
indian kaže:

indi, mislila si na onu jednu jedini hotelsku plazu, duljine par metara?
da i onda kad isplivas dva metra, mozes fino promatrati kako se uparkirava onaj hidrogliser, trenutno najzesci zagadjivac zraka u Hrvatskoj (valjda)

al ja svake godine odvojim bar tjedan dana za Hvar i onda sa frednovima autom svuda okolo
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2004., 17:51   #9
E, super, hvala vam.
Inače imam smještaj u hotelu. A bit ću i povozna, auuuuu, znači Hvar je ove godine MOJ
thanks
__________________
kopriva ne prži kad je dobro stisneš
plaza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 20:38   #10
Evo..javlja ti se Hvarski zet.
Jutros sam se vratio iz Starog Grada.
U Starom Gradu ne možeš naći provod ali su uvale sjeverno od Starog Grada najbolje na otoku (možda i na cijelom Jadranu).
Uglavnom ideš gore do Rudine i kroz Veliku Rudinu do Žukova , Lisne i ostalih uvala.
Nema gužve, more čisto i bistro (puno manje slanije nego kod mene u istri) sa predivnim pogledom prema Bolu.
U samom Starom Gradu imaš jedno jedino cool mjesto. To ti je Cocktail Bar Antika gdje možeš za 30kn dobit odličnu cugu.
Na rivi prođi do štanda gdje se prodaju Amreican Donuts i tipu i ribi koji ih prodaju kaži da ih pozdravlja Moris.
Jelsa je krcata ali nema dobrih plaža i osim sjednja u kafiću nerčeš moći naći nekakv provod.
Južna strana otoka je krcata ali ja ne prefiram odlaske u Zavalu i Sv.Nedilju jer je totalna pilana tamo doći autom za vrijeme ljetnih gužvi.
Ovo proljeće se radila cesta preko planine kako bi se zaobišao legendarni tunel.
Bilo kako bilo genijalno je kada izađeš iz njega i vidiš Šćedro. Pelješac, Korčulu i Vis kao na dlanu.
Na cesti za Hvar skreni u Milnu i tamo se bućni jer je okej plaža.
Sam Hvar je krcat i preskup za moj ukus.
Preporučam ti da jednom odradiš vožnju po staroj cesti Stari Grad - Hvar preko Selca samo zbog genijalnog pogleda sa vidikovca.


Ako nekom treba smještaj...iznajmljujmem stan u Starom Gradu od 100m2 za 4 osobe za 50€,ali ako su samo dvoje za 40€.
Mogu i šestoro za 60€.


__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 20:43   #11
Quote:
indi, mislila si na onu jednu jedini hotelsku plazu, duljine par metara?
Misliš na plažu ispod Arkade?
Pa tko se tamo kupa osim par debelih švaba i par čehinja u potrazi za punjenjem svojih kreveta?
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 11:33   #12
Quote:
subc0mandante m0ris kaže:
Misliš na plažu ispod Arkade?
Pa tko se tamo kupa osim par debelih švaba i par čehinja u potrazi za punjenjem svojih kreveta?
ja sam se jednom tamo suncala kad je bila uzasna bura i to je bilo jedino mjesto na otoku u zavjetrini
Inace uvijek idemo autom okolo u nove uvale gdje nema zive duse po cijele dane, a plaze fenomenalne i more bistro cisto.
Isplati se otic i na Pakelne Otoke na jedan dan i prohodat kojih 30-45 minuta od pristanista i nac isto tako ludjacke plaze bez zive duse
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 12:25   #13
Moris ti je puno rekao. Ja bih samo rekao da meni nije bila tolika tlaka otići kroz taj tunel u Sv. Nedjelju (tamo kod Plenkovića sam imao i jedno super kupanje.)

I Pakleni (Paklinski - nemaju veze s nečastivim) su ti mus, svakako.

E, i imam jedan možda malo čudan savjet - nabavi neku kompilaciju Thievery Corp. i to slušaj dok se budeš vozala po otoku (recimo od Jelse do Hvara).

Samba Tranquille, Rebirth, Scene At The Open Air Market, Weightless, The Glass Bead Game, Liberation Front, Desert, Le Monde, Defenceless, The Mirror Conspiracy, All That We Perceive ... umišljam sebi da tu ima neka tajna veza između hvarskih pejzaža i te glazbe... Uživaj, you lucky girl!

P. S. Jel zna tko hoće li spojiti Sv. Nedjelju sa glavnom cestom Stari Grad - Hvar (do one uvale na izlazu iz tunela, gdje je lani gorjelo)?
Lucky Jim is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2004., 14:51   #14
Neme šansi da spoje Hvar sa Sv.Nediljom.
Cesta treba proći kroz Dubovicu a Dubovica je private property.
Čovjek mlati gomilu novca jer nudi ljudim mir i tišinu pa ne vidim zašto bi dopustio da grade cestu kroz njegovu uvalu.
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 17:52   #15
Hvar

Posto su propali planovi za ljetovanje na Pagu, odluka je pala na otok Hvar (grad Hvar). Zanima me, koja je najbolja plaza tamo, da li neko izdaje smjestaj ili poznaje nekog ko izdaje smjestaj, gdje ima dobrih kafica i diskoteka i td.
Ukratko, svaki savjet ili preporuka su dobrodosli.
Pokusao sam naci smjestaj preko interneta, ali nakon 10-ak poslanih email poruka i negativnih odgovora, ne znam da li je pametno ici preko neke agencije ili da jos pokusavam dalje naci neki privatni smjestaj.
Zahvaljujem se svima unaprijed.
StRiPy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 18:30   #16
U gradu Hvaru ces mislim sad jako tesko nac smjestaj (pogotovo jeftin) jer je sad tamo full sezona i u Hvaru uvijek ima uzasno puno stranaca.

Zadnje uređivanje Indi : 03.08.2004. at 19:01.
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 22:12   #17
Indi ma nije bed sto su samo stranci tamo, jer i ja dolazim iz Beca
Zamoljavam jos jednom sve koji poznaju nekog ko izdaje apartmane ili sobe na Hvaru (grad Hvar), da mi da kontakt informacije sto prije.
StRiPy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 22:25   #18
stripy, offtopic: ti si onaj s mIRC-a jelda?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2004., 09:01   #19
Quote:
StRiPy kaže:
Indi ma nije bed sto su samo stranci tamo, jer i ja dolazim iz Beca
Zamoljavam jos jednom sve koji poznaju nekog ko izdaje apartmane ili sobe na Hvaru (grad Hvar), da mi da kontakt informacije sto prije.
Ne u smislu da je bad sto su stranci tamo, nego oni sve rezerviraju puno unaprijed, a posto je sad tamo high season, tesko da ces nac mjesto. Savjetujem ti da nadjes smjestaj negdje izvan grada. Plaze u samom gradu su i treba ti ili auto ili brod da odes negdje sasvim super.
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2004., 11:41   #20
Quote:
Elektra kaže:
stripy, offtopic: ti si onaj s mIRC-a jelda?
Offtopic: Da, jesam
StRiPy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.