Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2008., 14:33   #61
Quote:
Kennex kaže: Pogledaj post
možda je baš bit u prožimanju postojećih tema...

još bolji bi naslov bio: analni seks djevojaka i oženjenih muškaraca
zasto? razlika u godinama je premala da bi bila interesantna kao tema
a ozenjenih 20godisnjaka, kao njihovih vrsnjaka, bas i nema

nezgodno za bilo kakvu konstruktivnu raspravu osim 'meni je to fuj', 'one su kurve/drolje/sponozruse', 'volio bi i ja, ali eto nemam para niti zenu'
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 23.04.2008., 19:28   #62
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
volimo istu pjesmu...

jel' tako, dušo moja vritualna?
Između ostalog: Da
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 23.04.2008., 20:33   #63
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
Između ostalog: Da



ocemo napravit menage-a-trois?
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 23.04.2008., 20:45   #64
Nije bas neka novost. Tko se zeli uvaliti u moguce probleme, neka samo krene u takav odnos. Ja osobno ne bi odabrala takav tip odnosa ima i nezauzetih zanimljivih muskih osoba.

No valjda, zabranjeno voce i izvanbracne igrice mnoge muške (i ženske) osobe jako privlače.

Meni djeluje pre rizicno iako nije nepoznata stvar, da se mnostvo parova nađe u takvim trokutima (bilo da saznaju ili ne). Osobno mi nije zelja naci se u takvoj situaciji, ne privlaci me bas.

__________________
Mrs. Gump: You're gonna have to figure that out for yourself. Life is a box of chocolates, Forrest. You never know what you're gonna get.
koraljno_more is offline  
Old 23.04.2008., 21:00   #65
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
tko laze?

ma bez veze mi je da se sad osudjuju veze s 10-15 godina razlike, to je prilicno uobicajeno i normalno
a kad to iskljucimo ostane nam klasicna prevara u braku

osim toga tko jos zenu vara sa jos starijom?
ima, ima
__________________
.
lana10 is offline  
Old 23.04.2008., 21:04   #66
Ne bi nikad pristala na takvu vezu. A cure koje pristanu, ne znam, mislim da nemaju dovoljno samopoštovanja prema sebi. Ne znam, ali da ja budem kriva za raspad nečijeg braka, otet muškarca drugoj ženi... Ne bi to nikad mogla. Prejadno mi je to. Ne znam koliko moraš voljeti nekog da bi pristala da mu budeš na drugom mjestu? Ili koliko moraš bit glupa da popušiš priče kako te on voli i kako će se rastat? Oženjeni muškarci = zabranjeni!
Janis Jo is offline  
Old 23.04.2008., 21:13   #67
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
ma noo

jednostavno ne znam ko mi se više gadi. te trule cure koje su fakin sponzori i gledaju samo dubok džep, i da ima auto

iliti frajeri, koji hoće kuronju umočit u mlado meso.

patetično
Prije nekoliko mjeseci išla sam sa svojim starim u grad, da mi kupi mobitel. I šta se desilo? Primjetila sam te neke poglede uglavnom muške, cure me nisu gledale toliko. Skužila sam da me gledaju zato šta misle da mi je ljubavnik! Ajde, bolesno šta nije?! Neki su me vjerojatno onda gledali i s gađenjem kao šta ti gledaš svaku takvu curu! Ne mora svakoj curi biti stariji muškarac ljubavnik, znaš!

Zadnje uređivanje Janis Jo : 24.04.2008. at 02:07.
Janis Jo is offline  
Old 23.04.2008., 21:20   #68
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
Ne bi nikad pristala na takvu vezu. A cure koje pristanu, ne znam, mislim da nemaju dovoljno samopoštovanja prema sebi. Ne znam, ali da ja budem kriva za raspad nečijeg braka, otet muškarca drugoj ženi... Ne bi to nikad mogla. Prejadno mi je to. Ne znam koliko moraš voljeti nekog da bi pristala da mu budeš na drugom mjestu? Ili koliko moraš bit glupa da popušiš priče kako te on voli i kako će se rastat? Oženjeni muškarci = zabranjeni!
Oženjeni muškarci su zanimljivi, jer imaju SVE! Sve ono što mladi i neiskusni nemaju. O životu znaju SVE, o ljubavi znaju SVE, o seksu znaju SVE, o djeci znaju SVE, o ženama znaju SVE. Ma tko ih ne bi poželio u svojoj.... blizini.

A pouzdano znaju kako se djeca prave.
__________________
The Rumble in the Jungle - Float Like a Butterfly... Sting like a Bee
XandarVeliki is offline  
Old 23.04.2008., 21:37   #69
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
čujem da je često u zadnje vrijeme... i jedno i drugo dobiju što žele, on mlado meso, ona iskusnog frajera koji može financirat dobar provod...
Quote:
bradbury kaže: Pogledaj post
Jep, i baš ih je lipo za vidit.

On nju drži za guicu, a ona njega za džep...


...s novčanikom.

Balavci si to ne mogu priuštiti.
najdraza su mi ovakva razmisljanja...a mozda od njega ona moze dobit i jos nesto
kvrgica is offline  
Old 23.04.2008., 21:41   #70
Quote:
XandarVeliki kaže: Pogledaj post
Oženjeni muškarci su zanimljivi, jer imaju SVE! Sve ono što mladi i neiskusni nemaju. O životu znaju SVE, o ljubavi znaju SVE, o seksu znaju SVE, o djeci znaju SVE, o ženama znaju SVE. Ma tko ih ne bi poželio u svojoj.... blizini.

A pouzdano znaju kako se djeca prave.
Ako ne voliš mlade budi sa starijima! Ali ne sa oženjenima. Pa ni ja ne volim jako mlade dečke i neiskusne, ali to ne znači da su samo oženjeni iskusni. I mlađi dečki mogu u glavi biti stariji i zreliji.
I ne, nisu mi zanimljivi po ničemu! Zabranjeno voće? Svi možda želimo ono šta nam je zabranjeno i nedostupno ali bit s oženjenim je nezrelo i jadno!
Janis Jo is offline  
Old 23.04.2008., 21:45   #71
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
Ako ne voliš mlade budi sa starijima! Ali ne sa oženjenima. Pa ni ja ne volim jako mlade dečke i neiskusne, ali to ne znači da su samo oženjeni iskusni. I mlađi dečki mogu u glavi biti stariji i zreliji.
I ne, nisu mi zanimljivi po ničemu! Zabranjeno voće? Svi možda želimo ono šta nam je zabranjeno i nedostupno ali bit s oženjenim je nezrelo i jadno!
Pazi, ne nagovaram ja tebe... ali trebaš probati.
__________________
The Rumble in the Jungle - Float Like a Butterfly... Sting like a Bee
XandarVeliki is offline  
Old 23.04.2008., 21:47   #72
Quote:
XandarVeliki kaže: Pogledaj post
Pazi, ne nagovaram ja tebe... ali trebaš probati.
A šta to znači? Da si ti oženjen i je*eš druge cure?
Janis Jo is offline  
Old 23.04.2008., 22:05   #73
Joj. Ovo s ozenjenima ne podrzavam. Ali opet, nikad ne znas sto te ceka i sto se moze dogoditi, svi smo puno puta presli pregazili svoje stavove i uvjerenja.

Ali ovo da cura od 20 i nesto nema sto pricat s tipom od 35 i da on zeli samo seks...mislim zar ovi od 25 to ne zele? S njima mozes pricat o knjizi koju si citao/la i slicno? I nece te pozeljet odvest u krevet? Pa mislim da godine nemaju veze s tim. I izgled. Zgodna, malda sa starijim tipom znaci samo jedno...mislim kakve su to glupe predrasude?
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Old 23.04.2008., 22:13   #74
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
A šta to znači? Da si ti oženjen i je*eš druge cure?
E ovo ne bih priznao ni da mi je lampa uprta u glavudžu s novom sijalicom od 120W!
Ni prvo niti drugo!
Nisam ja žena da imam potrebu da se ispovjedam!
Neš me navuć, a ne...
__________________
The Rumble in the Jungle - Float Like a Butterfly... Sting like a Bee
XandarVeliki is offline  
Old 23.04.2008., 22:15   #75
Quote:
indigocakra kaže: Pogledaj post
evo htio bi cuti vase misljenje o tom vidu druzenja
gubljenje vremena.
BornInApril is offline  
Old 23.04.2008., 22:36   #76
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
ocemo napravit menage-a-trois?
Naravno da ne
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 23.04.2008., 22:37   #77
Quote:
XandarVeliki kaže: Pogledaj post
Oženjeni muškarci su zanimljivi, jer imaju SVE! Sve ono što mladi i neiskusni nemaju. O životu znaju SVE, o ljubavi znaju SVE, o seksu znaju SVE, o djeci znaju SVE, o ženama znaju SVE. Ma tko ih ne bi poželio u svojoj.... blizini.
Ima barem jedna koja ne bi
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 23.04.2008., 22:47   #78
Propast za djevojku, ne daj boze da se zaljubi a buducnost nikakvu ne moze ocekivati, jos gore ako taj ozenjeni ostavi zenu, djecu zbog nje, cijeli zivot imati ce na dusi neduzne osobe i okrivljavanje okoline. Najbolje pobijeci glavom bez obzira!
meri2 is offline  
Old 24.04.2008., 02:11   #79
Quote:
XandarVeliki kaže: Pogledaj post
E ovo ne bih priznao ni da mi je lampa uprta u glavudžu s novom sijalicom od 120W!
Ni prvo niti drugo!
Nisam ja žena da imam potrebu da se ispovjedam!
Neš me navuć, a ne...
Tebi znači ispovijedat se, reć nekome da imaš ženu, je li?
Šta, sram te priznat?
Nitko tebe ne navlači, ako razgovaramo zašto te ne bi pitala? Nije da se znamo pa da ćeš imat neke bedove.
Janis Jo is offline  
Old 24.04.2008., 10:43   #80
Još nešto, oženjeni muškarci imaju, još jedan razlog, imaju dijete i ženu, e pa djevojke koje ste si ufurale u glavu da je to fora, e pa nije, naprotiv jadno je i debilno on će i dalje biti sa svojom ženom, ako ne barem zbog djeteta, jer kad gđa skuži koliko je sati ode ona i dijete, a on je pušiona, tako to na kraju završava, a vi glupače na kraju popušite kurac, jer se još ovako jadne zaljubite i skužite na kakvu nisku granu ste pale, ali tek na kraju, a tad je kasno za bilo kakvo kukanje, ne osuđujem vas, ali stvarno mi je to sve glupo i jadno.
Laf2000 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger