Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2010., 01:01   #81
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post
ja sam žensko, ali ja ne pričam o nekom konkretnom. pričam općenito o takvim ljudima koje viđam posvuda. ima i ženskih i muških.

još jedan primjer je kada ti netko iz sebi poznatog razloga iz čista mira istrese hrpu psovki... ajde, šta sad s takvim...
u avataru tj. virtualnom svijetu je musko, a u realnom zensko

Cemu sad to
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 13:57   #82
Quote:
škorpion993 kaže: Pogledaj post
svaka čast care!!!
samo neće to uvijek upalit.mislim...to kažem jednom,a drugi put oni će opet reć ej xxx,a ja nemogu uvijek reć isto,a niti nisam toliko kreativan da uvijek izmislim nove stvari
pa onda im jednostavno daš nove nadimke i ne moraš ništa novo izmišljat...niskog počneš zvat "Dugi", a zubatog "Glođo" recimo...pa se prepucavate tako...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 16:03   #83
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post
odogovor:
"kaj sam ja sad budala? a? uuu pazi koji spust, svaka budala ima svjoje veselje... u... kaj nemoš nešt bolje smislit?
možd sam budala al makar nemam male sise... hahahahaha"

kao što vidiš, nema nekog smisla...
Onda tu osobu pogledaš ravno u oči i kažeš: Prestani me već jednom zajebavat jer ću te izmlatit.
I onda, ako vrijeđanje ne stane, napraviš to što si maloprije rekla.
Primitivno, ali efikasno.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 15:53   #84
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post
OK, tema uopće nije bila zamišljena kao rješavanje mog problema kako izaći s budalama na kraj, nego općenito kao diskutiranje o tome kako odgovoriti (ili ne odgovoriti) na uvredu.
Mislim da nema općenitog i univerzalnog riješenja kako odgovorit na te sitne maolumne provokacije.

Bitna je situacija, bitno je šta ti se kazalo i tko, i ono možda nabitnije sbosobnost hitre mentalne reakcije na nešto takovo- a možda i još bitnije da uopće imaš volje odgovarat na nešto tako!


Npr. ja ako se ujutro dignen na livu nogu i onda mi naleti neki mamlaz kojem eto dan nije ispunjen ako nekoga nije pricnija s guštom mu vratim i zaboli me neka stvar šta će ON mislit kako sam ja nekulturna i slično-j...m ti čovika i njegovu kulturu kad ja moran trpit maltretiranje da bi eto on ispa kulturan (e jes ti kulutra- šta kaže izet)...


Dakle daj konkretne situacije pa ćeš dobit i konkretne odgovore, u konačnici možda baš iz tih odgovora dobiješ inspiraciju.


Naravno postoje i iznimke- npr. meni je jedan mulac kaža "imat će tvoja dica iz čega ist" (aludirajući na veličinu mojih dojki), ja sam smatrala da je to neumjesan komentar jer "nečuvamo mi ovce skupa" pa sam mu kazala - e ti ćeš bome ostat gladan.

E sad po mojoj procjeni ovo nije bio prc nego jedan neumjesan komentar nekoga tko si je previše dozvolio pa sam u skladu stim i odgovorila i dala mu do znanja da mi se nesviđa i da odjebe! Shvatio je!
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 16:36   #85
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Onda tu osobu pogledaš ravno u oči i kažeš: Prestani me već jednom zajebavat jer ću te izmlatit.
I onda, ako vrijeđanje ne stane, napraviš to što si maloprije rekla.
Primitivno, ali efikasno.
to je efikasno sa klincima.
inače zajebavaju oni koji su jači i kojima se manji broj ljudi može suprotstaviti.
da mu kažeš da ćeš ga izmlatit najprije bi ti se smijao u facu,a ako ga kreneš tući onda bi pokupio još veće batine
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 16:37   #86
Quote:
EtomeneJa kaže: Pogledaj post
..Pa dabru kažeš, "dobro sam stari, taman sam bio u zubara, kaže mi sve je u redu, fala Bogu, već je godinama tako"... naravno uz smješak na licu, dakle fino, suptilno, ne napadaš ga izravno, ali on se hoće-neće prepozna u tome u poruci, a ovom "visokom" kažeš - "dobro sam, dobro, jebate kako si narasta, više nisi kepec", ...
hahahahaha

Svaka cast!
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 17:01   #87
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post
odogovor:
"kaj sam ja sad budala? a? uuu pazi koji spust, svaka budala ima svjoje veselje... u... kaj nemoš nešt bolje smislit?
možd sam budala al makar nemam male sise... hahahahaha"

kao što vidiš, nema nekog smisla...
ahahahhaha legendarno!!!
pa čuj, budala će uvik nać odgovor na bilo šta šta kažeš.
ja se obično nasmijem na provokaciju. ako nastavi, šaka u zube
pomaže jer takvi ljudi znaju samo jezikom napadat. za ostalo su kukavice.


Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 08:25   #88
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
...
ja se obično nasmijem na provokaciju. ako nastavi, šaka u zube
pomaže ...
Ja još nisam nikome opalila šaku u zube, mada sam bila na granici, mislim da odabrane riječi ipak više bole...,a posli se obično dogodi nevjerojatna preobrazba, osoba koja me vrijeđala mi se odjednom pokušava približit, odnosno želi prijateljevat...ljudi su čudan svijet...
 
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 08:44   #89
Lažem, sad se sjetih, potukla sam se s nekim likom u osnovnoj,stariji od mene, provocirao me, ja sam ga odgurnula pa je izgubio ravnotežu i tresnuo ko kruška. Kako su svi pukli od smija s obzirom da sam ja cura, ovaj je morao spašavati svoj ego pa me krenuo umlatiti, no učiteljica je bila brža pa je zaustavila potencijalnu egzekuciju. Taj tip, koji je inače pao dvi godine, dočekao me je posli nastave da bi mi čestitao kako sam ga uspjela posložiti i pitao da li što treniram i gdje. Ja sam mu nešto odgovorila više ne znam što (znam da sam u tom trenu bila preplašena jer sam mislila da će me srediti), u svakom slučaju kad god bi se sreli on bi me pozdravio. Evo to je bio moj jedini fizički okršaj koji je zbog uplitanja učiteljice bio vrlo uspješan za mene. Zaključak: obračun pali samo ako ne izvučeš deblji kraj, pa je ipak sigurnije da se istreniraš na riječima jer je ishod istovjetan, druga strana počne treperit oko tebe....
 
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 00:31   #90
Nedavno sam prisustvovala jednoj "svadi" u tramvaju..naime neki klipani su se namjerili na neku djevojku i jednostavno joj nisu dali mira..prcaju oni nju prcaju a ona samo suti i smjeska se..nakon par minuta,cura ih je samo pogledala i s osmjehom rekla:Sad mi stvarno dode da te posteno "skurim",ali vidim da nema potrebe-MAJKA PRIRODA JE TO VEC UCINILA!!!:
StrumficA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 08:55   #91
Jako
 
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 22:37   #92
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post
Evo da si ja sama sa sobom malo porazgovaram dok nitko ne odgovara.

najdostojanstvenije mi se čini ne odgovoriti, ali okolina je uglavnom tako jadna da te gledaju kao luzera ako nekome ne uzvratiš i komentiraju "al ti je spustio".

obično nekome tko je zatucan ništa ne znači ako mu kvalitetno spustiš ne spuštajući se na njegov nivo, jer taj jezik ne razumije, nego razumije samo "jebem ti mater u usta" i slično.
kažeš dotičnoj osobi...da ti je rekla nešto najpametnije i da je najvjerojatnije upravu i namjesti teleći pogled 1.
a u sebi kažeš kravo jedna kad će te se istrijebiti....
andersonjane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 23:03   #93
Evo jedan prijedlog od mene, vec iskoristen nekoliko puta i jako djelotvoran
Nazalost vrijedi samo kada ste u inostranstvu i sa strancima. Kada pocne podjebavanje idite sa ovim kontranapadom: " Ja sam iz Bosne (i ako niste, stranci su svakako priglupi ) i ti znas kakvo je sranje tamo bilo i da znas da meni nije ni najmanji problem uzet pistolj u ruke i ubit covjeka" Necete vjerovati koliko se useru. Ne smiju vas vise ni pozdravit

A sto se tice nase balkanske neandertalske zajednice, uvijek nadjem nesto da im lagano uzvratim.
Dalkke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 23:57   #94
dovoljno kompetentan čovjek može "spustiti" i budali i intelektualcu samo se moraš adaptirat na svim razinama
Couvert is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 10:20   #95
Ja vecinom samo pitam- koji je tvoj problem?
Sajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 23:24   #96
Nasilje u skoli za psiholoskog i fizioloskog aspekta?

Posto vidim da su teme o nasilju u skoli vec dosta stare otvorio bih novu temu...

Naime kako da se postavim prema osobama koji me provociraju opcenito sam osoba koja gleda ne udarit nekoga... ali sta kada me neka osoba vrijedja po nacionalnosti, izgledu...? Osjecam se kao da sam drugaciji od ostalih i povucen sam od sebe neidem van jer nemam bas puno prijatelja!!! Planiram se upisat u teretanu da se bar mal ojacam da im pokazem tko sam i sto sam!!!
Molio bih prijedloge kako da to promjenim??
deklok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 15:21   #97
Quote:
deklok kaže: Pogledaj post
Posto vidim da su teme o nasilju u skoli vec dosta stare otvorio bih novu temu...

Naime kako da se postavim prema osobama koji me provociraju opcenito sam osoba koja gleda ne udarit nekoga... ali sta kada me neka osoba vrijedja po nacionalnosti, izgledu...? Osjecam se kao da sam drugaciji od ostalih i povucen sam od sebe neidem van jer nemam bas puno prijatelja!!! Planiram se upisat u teretanu da se bar mal ojacam da im pokazem tko sam i sto sam!!!
Molio bih prijedloge kako da to promjenim??
Školski će nasilnici napadati upravo takve. Pokazati im fizički ne možeš; tako će tek znati da su ti došli do živoga.
Dobar je način za izbjegavanje takvih problema zajebancija na vlastiti račun. Kažu ti da si ružan? Reci im da si i glup. Popljuj njihov izbor uvreda kao nemaštovit i smisli bolje; reci da te vrijeđa toliko užasna nemaštovitost.

Ako pokažeš da te to ne vrijeđa, oni mogu ili prestati, ili te pokušati povrijediti još jače. Potonje je puno manje vjerojatna opcija.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.