Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2010., 21:49   #101
Moji svekiji imaju takvu niskotlačnu pipu jer ispod sudopera imaju mali protočni bojler. Tak se nekad radilo u manjim mjestima i na selu. I takva pipa ima tri cijevi ispod ploče, dok visokotlačna ima dvije.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 13:20   #102
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
I takva pipa ima tri cijevi ispod ploče, dok visokotlačna ima dvije.

Da, čovjek u dučanu me i pitao jel mi ima dvije ili tri cijevi, i to je jedino što sam kao od stručnih ljudi čula, a to mi je i bilo važno, samo što nisam imala pojma koliko cijevi imam....
za ostalo sam proguglala
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 20:39   #103
Quote:
vizura kaže: Pogledaj post
našla sam na netu u Pipa plus ova u sredini u zadnjem redu- možda bi ti pasala?
http://www.pipacentar.com/products/group/80


A mene zanima da li netko ima iskustva s ROSAN pipama? Mislim da su srpskog porijekla, a po cijeni su puno povoljnije nego neka druga marka.
kupila bas tu srednju u zadnjem redu i onaj nastavak za tus na nju

hvala puuuuno!!!
aanelej is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 21:06   #104
Quote:
murtila kaže: Pogledaj post
Da, čovjek u dučanu me i pitao jel mi ima dvije ili tri cijevi, i to je jedino što sam kao od stručnih ljudi čula, a to mi je i bilo važno, samo što nisam imala pojma koliko cijevi imam....
za ostalo sam proguglala
to je i meni bio rekao majstor kad sam ga pitala koja je razlika između VT i NT. rekao mi je da kupim onu s dvije cijevi
vizura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 13:50   #105
Da li netko ima iskustva sa EMDE markom slavina ? Mislim da su kineske. Covjek u MD-PROFILU kaze da su u rangu sa GROHE. Ovako od oka, dobro izgledaju, mješalica se lijepo miče, kao i kod Grohe. Jamstvo je 5 godina i kaze da od nekih 2000 komada koje su prodali da je svega desetak bilo reklamacija, ali da je to bila jedna specificna serija.

Ako je netko kupio takve slavine, molim da sa nama podijeli iskustvo.
dxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 16:29   #106
Quote:
dxer kaže: Pogledaj post
Da li netko ima iskustva sa EMDE markom slavina ? Mislim da su kineske. Covjek u MD-PROFILU kaze da su u rangu sa GROHE. Ovako od oka, dobro izgledaju, mješalica se lijepo miče, kao i kod Grohe. Jamstvo je 5 godina i kaze da od nekih 2000 komada koje su prodali da je svega desetak bilo reklamacija, ali da je to bila jedna specificna serija.

Ako je netko kupio takve slavine, molim da sa nama podijeli iskustvo.

Evo kupila ja takve slavine (skoro napisah slabine ) prije godinu dana - imamo jednu na umivaoniku, pa na kadi onu s tušem i u kuhinji za sudoper. Ne znam koje si gledao - mi smo uzeli ovakve kvadratne



Mogu samo reći da sa njima nemamo nikakvih problema - od montaže do korištenja - sve 5. A kvaliteta je na razini - vidjet ćeš nakon nekog vremena - nit se razmrdaju, ništa - stvarno su kvalitetne. A i cijena je ok. Moja preporuka!
ishtvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 16:03   #107
... može netko tko duže ima FRANKE slavinu reći svoj komentar tj jesu li dobre tj.kvalitetne? Pogotovo ako netko ima onu tuš slavinu za sudoper!
Hvala!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 14:37   #108
ima li nekih zdravorazumskih razloga zašto bi pipu za sudoper uzela skupu blancovu?
ono, iskustva, procjene, dosad uočeno da su stvarno toliko bolje u odnosu na druge?
naime, skupe su. jebeno su skupe, nemrem vjerovat da pipa može oštat 2000 kuna.
ali dala bih toliko, kad bih znala što plaćam.

ne obilazi mi se previše okolo, nemam više ni volje ni vremena ni živaca, rado bih otišla u jedan dućan, izabrala tamo pipu i kvit. ima li još nekih dobrih, provjerenih firmi, osim blanca? i, je li blanco stvarno tako dobar? ako vrijedi novaca, dat ću novce, nije bed. al ne kužim se u pipe nimalo da bih mogla procijeniti što valja, što ne valja.

inače, za kupaonu smo riskirali i uzeli pipe talijanskog proizvođača o'paini. jer su nam bile dizajnom lijepe, cijenom prihvatljive, a mogli smo birati samo u jednom dućanu s kojim naš izvođač ima ugovor ako smo htjeli dobiti popust. prodavačica je iskreno rekla da im je to novo u asortimanu i da nema nikakvih iskustava.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 16:12   #109
ja imam ove dvije u kupaonici
http://vitos.hr/katalog.php?KatID=200&PID=707

http://vitos.hr/katalog.php?KatID=200&PID=709
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 09:07   #110
Lali_puna, ovako, mi isto nismo imali vremena za trazenje pipe, iznenadeni cijenama doticnih i nakon jedne svadje s prodavacem u elipsu kod kojeg smo rezervirali pipu od 2100kn Franke s izvlacnim tusem. trebali su je isporuciti za 2 dana, a kada smo ju dosli platiti ispalo je da je nece biti sljedecih 30dana a nama se kuhinja postavlja

ugl ja ti malo googlala, i nasla isti dizajn te franke ali blanco za 1700kn, na tehnopolisu, isporucili je drugi dan

http://www.prodaja-ponuda.com/slavin...eri-i-slavine/

imaju veliki izbor pa pogledaj malo...
vanredna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 16:44   #111
pliz, jel mi može netko reć za još koju firmu pipa osim blanco i franke? ne znam uopće šta da gledam. i gdje da odem tražit poštenu pipu? nije meni bed kupit blanco, al rado bih pogledala što se uopće nudi prije no što dam 2000 kuna?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 10:03   #112
nitko ne zna gdje da idem gledat pipe za sudoper? a ok onda...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 10:28   #113
Ima neki dućan "Pipa" u Boćarskom domu, bar je bio prije par godina. Tamo sam ja kupovala pipe prije kad me nije bilo briga da istražim sve što ima u ZG pa tek onda kupim
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 10:35   #114
čak sam i našla web od te pipe (pitam ovdje jer nemate pojma kako je zabavno guglati pipa, pipe, slavina i slično ) i čini mi se po njemu da i nemaju neki izbor onih za sudopere. a mene zanima baš to, pipe za sudopere.

ono što nalazim na webu svodi se na blanco i franke. pa kaj nema nikakvih drugih pipa za sudoper osim tih?
(u ovom slučaju sam i ja ta koja komplicira - jer blanco me baš nijedna ne oduševljava toliko dizajnom da bi dala te novce za nju. one koje su mi dizajnom dobre te nemaju tuš. one koje imaju tuš i dizajnom su mi dobre nema u mat varijanti)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 11:14   #115
Ja sam tamo bila kupila pipu za sudoper koja nije Blanco ili Franke, mislim da je marka bila Schmidler ili nešto slično i evo pipa dobro služi na tom mjestu već par godina.
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 13:12   #116
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
čak sam i našla web od te pipe (pitam ovdje jer nemate pojma kako je zabavno guglati pipa, pipe, slavina i slično ) i čini mi se po njemu da i nemaju neki izbor onih za sudopere. a mene zanima baš to, pipe za sudopere.

ono što nalazim na webu svodi se na blanco i franke. pa kaj nema nikakvih drugih pipa za sudoper osim tih?
(u ovom slučaju sam i ja ta koja komplicira - jer blanco me baš nijedna ne oduševljava toliko dizajnom da bi dala te novce za nju. one koje su mi dizajnom dobre te nemaju tuš. one koje imaju tuš i dizajnom su mi dobre nema u mat varijanti)
Blanco je fima prvenstveno stručna za izradu samih sudopera, a pipe za njih se rade u Grohe tvornici. Hanshrohe, Grohe, Blanco. Franke, Hansa su ti sve prvoklasne firme za mješalice, sad je razlika samo u dizajnu, što i najviše utječe na cijenu same mješalice.
Što se tiče mat izvedbe imaju svi to, samo što je po narudžbi i čeka se po 3-4 tjedna.
Hansgrohe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 14:01   #117
dobro, reci mi u koje dućane da idem...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 19:25   #118
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
dobro, reci mi u koje dućane da idem...
Zagreb
Kera-Term - Kvatrić
Fero-Term - Črnomerec, Sesvete, Buzin, Trešnjevka, Dubrava......
Termocommerce - isto svukud po gradu
ABC interijeri - zavrtnica
Hansgrohe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 14:32   #119
gdje se moze kupiti ovakva zlatna špina??



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Life is simple. Breathe in. Breathe out. Repeat.
AnaPi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 15:36   #120
^^^^^^^^^^
Jel ti poznato mozda koji je proizvodjac???
Hansgrohe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.