Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2011., 21:50   #101
Nagradne igre za najsmiješnije slike

Jel zna tko kamo bi mogla poslat extra smiješnu u fascinantnu fotkicu za natjecaj..stvarno imam super sliku pa vas molim da mi napišete ovdje ako znate za kakav nagradni natjecaj.
Hvala unaprijed.
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 21:51   #102
Stavi ovdje tu fotkicu
Red Dwarf is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 22:43   #103
Google is your friend.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 11:31   #104
http://www.hcd.hr/datoteke/citajte11_A4.jpg
universe_king is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 21:31   #105
1.splitski fotomaraton će se održati 18.06.2011.
više informacija na linku ispod...
Nadam se da će biti zanimljivo!

http://www.klika.hr/fotomaraton
stars is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 22:01   #106
Moguli ja doć s analognim aparatom i diačem
Electric Smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 00:43   #107
Evo piše ti tu:
http://www.klika.hr/uvijeti_i_pravila
stars is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 14:55   #108
Thumbs up I. biennale hrvatske mlade fotografije

U Zadru je prošli mjesec otvoren Natječaj za likovnu manifestaciju "I. biennale hrvatske mlade fotografije", koja je projekt studenata Odjela za povijest umjetnosti Sveučilišta u Zadru i Galerije umjetnina Narodnog muzeja Zadar.

Riječ je o manifestaciji koja za glavni cilj ima afirmaciju mladih hrvatskih fotografa, odnosno jačanje kvalitete nacionalne fotografske umjetnosti. Mladi od 18 do 30 godina starosti, jednakopravno amateri i profesionalci, tijekom Natječaja mogu elektroničkom poštom poslati svoje uratke, koje će procijeniti prvi, tročlani stručni žiri. Drugi stručni žiri, peteročlani, izabrat će potom najbolje među izrađenim i zaprimljenim ostvarenjima onih fotografa koji prođu "prvi krug". Manifestacija će kulminirati izložbom najboljih radova u Kneževoj palači u Zadru, izložbenom prostoru Galerije umjetnina Narodnog muzeja Zadar, u studenom ove godine, te nagrađivanjem troje najboljih fotografa po izboru stručnoga žirija i po izboru publike.

Prema tome, ako ste skloni fotografiranju, potpadate pod dobnu granicu i državljani ste RH, nemojte oklijevati. Također, podijelite ovo s prijateljima i poznanicima.

Natječaj je započeo 15. lipnja 2011. i istječe 1. listopada 2011. Fotografije je potrebno poslati na e-mail adresu [email protected] , a više informacija i Pravilnik o tijeku i održavanju manifestacije dostupni su na službenoj Internet stranici manifestacije - www.biennale-hmf.com.
EAP is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 15:01   #109
Najveća glupostu u svemu tomu je dobna granica koja nije sukladna kvaliteti fotografija.
__________________
Neki grade, drugi grabe.
zeleni ? is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 14:43   #110
Foto natječaj "Dva lica Dalmacije"

Zaljubljenici u fotografiju!

UNDP i Oliver pozivaju vas na FOTO natječaj: Dva lica Dalmacije: Što trebamo sačuvati, a što spriječiti?

Iskoristite ljeto, gledajte, uočite, fotografirajte i osvojite vrijedne nagrade!

Prijavite fotografije koje prikazuju motive prirodnih, tradicijskih i krajobraznih ljepota dalmatinske obale narušenih ljudskim djelovanjem. Fotografije trebaju što očitije pokazati što u Dalmaciji trebamo sačuvati, a što spriječiti.

Zadanom temom želimo ukazati na neizmjerne vrijednosti koje smo naslijedili i koje trebamo čuvati i razvijati na obali, ali istovremeno upozoriti i na svakodnevno narušavanje njenog prirodnog sklada i devastaciju.

U razdoblju od 1.–5. rujna 2011. postavite svoje fotografije na portalu Fotosofia.info

Sve pristigle fotografije moraju biti fotografirane na području Dalmacije.

Zaštitno lice kampanje je Oliver Dragojević, UNDP-ov Ambasador dobre volje za dalmatinsku obalu, ujedno i jedan od članova žirija.

Autori najboljih radovi osvojit će vrijedne nagrade i to: odlukom stručnog žirija bonove u vrijednosti od 5.000, 3.000 i 1.000 kuna za fotografsku opremu u tvrtki „Prizma“ , dok će najbolji radovi po ocjena publike osvojiti vikend za dvoje u hotelu s eko znakom „Prijatelj okoliša“ Valamar Lacroma Dubrovnik, vikend za dvoje u kući za odmor UO „Rajna“ u Starigradu Paklenici s foto safarijem na Velebitu te poklon košaru dalmatinskih eko proizvoda.
Osim materijalnih, dobitnici dobijajui virtualne medalje u profil na stranici Fotosofia.info i bodove za Fotosofia.info Rang listu članova.

Nagrade pobjednicima i izložba svih pristiglih radova upriličit će se povodom Dana obale krajem rujna/početkom listopada u Splitu.

Natječaj organizira UNDP-ov Projekt COAST za zaštitu dalmatinske obale, u suradnji s fotografskim portalom Fotosofia.info fotografa Damira Hoyke.


Više informacija o foto natječaju možete pogledati na stranici www.undp.hr.
Obala 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 11:34   #111
Thumbs up FOTOnatjecanje - Posao kao život

Fotogard organizira novo FOTOnatjecanje. Neki su kroz svoj posao pronašli ispunjenje života i svakog dana ozarenog lica kreću u nove poslovne pobjede. Neki svoj posao doživljavaju isključivo kao preživljavanje i to im možete pročitati na licu dok obavljaju svoj posao. Nije važno da li ćete nam poslati fotografiju snimljenu na -30° dok šerpa vodi ekspediciju na Himalaju, ili ćete nam pokazati istraživača Amazone dok otkriva novo pleme u prašumi, bitno je da nam pokažete kako se takvi ljudi osjećaju dok obavljaju svoje svakodnevne aktivnosti.

Pokušajte snimiti ta lica. Pokušajte nam dočarati atmosferu koja se stvara oko takvih ljudi dok obavljaju svoje poslove, a najkreativniji prikaz biti će nagrađen od strane našeg sponzora, tvrtke Epson, koja je i ovog puta pobjedniku FOTOnatjecanja osigurala je externi Ultra Slim HDD kapaciteta 320GB kako bi Vaše najdraže fotografije sigurno bile spremljene i uvijek Vama pri ruci.


Pravila FOTOnatjecanja:
- svaki natjecatelj može poslati jednu fotografiju
- fotografije šaljite na e-mail: [email protected] uz naznaku “Za FOTOnatjecanje – Posao kao zivot”
- u e-mailu napišite svoje ime i prezime i kontakt telefon
- dimenzija fotografije koju šaljete mora biti 800px po dužoj stranici na rezoluciji 72ppi
- fotografije sa vodenim žigom ili potpisom nećemo uvažavati
- radove primamo do ponoći 31.10.2011.
Yummi is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 21.02.2012., 14:05   #112
13. Salon Fotografije Vinkovci

Ako netko nije znao ili je zaboravio poslati svoje radove na vrijeme, možete se prijaviti još ovaj tjedan.

http://www.fotoklubvinkovci.com/salo...i-2012-natjeaj

Quote:
Poštovani,

obavještavamo Vas da zbog velikog interesa produžujemo rok za prijem fotografija i uplatu kotizacije za Salon fotografije Vinkovci 2012
sve do nedjelje u ponoć, tj do 26.02.2012.

Organizacijski odbor salona.
Zahvaljujemo na razumijevanju, za sve dodatne informacije
[email protected]
__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 14:21   #113
odlično, jer ja sam ih slao u nedelju oko ponoći
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 14:22   #114
Ja još nisam poslao
__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 14:26   #115
Quote:
OPTi Mystic kaže: Pogledaj post
Ja još nisam poslao
pa kaj ne živiš ti na 5min od fotokluba?
meni je bio žestoki problem odabrati šta da šaljem, pa sam se na kraju odlučio poslat samo smješne fotke (ne nužno i dobre). Neće bit u konkurenciji za br.1, al će garant nekog dobro nasmijat
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 15:21   #116
Živim, zato sam i stavio brukicu

Ja sam ultra neodlučan... skroz nemam pojma što poslati
__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 22:48   #117
isto vrijedi i za mene, dobro da su me podsjetili na mail, mozda se odlucim za nekaj
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 11:23   #118
Ja ne planiram ni slat ....
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 11:27   #119
pa ljudi moji, kako ćete postati poznati slavni voljeni i traženi, ako ne šaljete svoje fotke na natječaje?! Pa zar ne želite da vas narod klicanjem pozdravlja na ulicama te da vas tinejđerke gađaju gaćicama?! ajmo malo entuzijazma, nije ko da slanje fotki boli il nekaj...
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 12:44   #120
hvala na obavijesti. svakako cu sudjelovati i rulati. (misli pozitivno) ((((((((:
__________________
(srdjanhulak.com)
PijunWeb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.