Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2008., 10:35   #1
Komplikacije u vezi :-(

Ej, evo razmišljam već par dana kome se obratiti za pomoć, pa sam odlučila potražiti mišljenje forumaša...

U vezi sam već dvije godine. Tog dečka znam već 6 godina i tada smo bili zajedno, ali prekinuli. Prije 2 god.smo ponovno prohodali. Naravno, kao i u svakoj vezi bilo je uspona i padova, najveći problem je bio što se nismo znali svađat, pa smo svaki put kao prekinuli ali bi se pomirili nakon 2,3 dana.

U zadnjih pola godine smo se smirili i nema više prekida. No, ima par problema koje ne znamo (ili ne možemo) riješiti. Naime, on svira u bendu i jako puno vremena ga nema. Konkretno sada preko ljeta ga nema svaki tjedan barem 4 dana. I ja se osjećam ponekad veoma usamljeno. Prošle godine je ljeto izgledalo identično, a nakon svega sam saznala i da me prevario. Nije bilo sexa nego samo barenje. I to sam mu oprostila jer mi je sam to priznao i zaista se iskupljivao na sve moguće načine. Moje povjerenje je uspio vratiti.

No, ponekad se pitam jesam li presebična pa ne mogu prihvatit to da ga nikad nema?! Osjećam se veoma tužno, a onda još i njega rastužim pa mi je još gore...

I muči me i to što nakon dvije godine veze i svega što smo prošli znam da je on moja ljubav života... On to isto kaže za mene, ali kaže da nikad ne možeš biti siguran da se nećeš zaljubit u nekog drugog...I sad ja opet mislim da sam luda jer sam sigurna da život želim provesti s njim, i da nema drugog koji bi ga zamjenio...Možda jesam premlada sa 20 (a on 22)biti tako sigurna, ali već 5 godina je to tako i uvjerena sam da će i ostati...

Jel sam ja luda?!?!?!
Titanic is offline  
Old 22.07.2008., 10:39   #2
prevaru na stranu, drugim riječima pilaš ga i piješ mu živce na slamku što ne provodi više vremena s tobom, jel tako?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 22.07.2008., 10:40   #3
Quote:
Jel sam ja luda?!?!?!
znam šta bi gogs rekao


__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 22.07.2008., 10:41   #4
Da, prevaru smo riješili i to je to...ali mu stalno prigovaram što ga nema i želim to prestat radit jer mi je prekrasno kad smo zajedno....

A i vjerojatno zbog smrti veoma bliske osobe prije par godina od njega tražim sigurnost, kao što sam ja sigurna, a on kaže da realno ništa nije sigurno jer se na zaljubljenost ne može utjecat.
Titanic is offline  
Old 22.07.2008., 10:42   #5
nije jednostavno bit u vezi s nekim tko je često odsutan, a to posebno teško pada posesivnim osobama, zato si takvo nešto morala prelomit odmah u startu i priznat sebi da li možeš biti u takvoj vezi ili to ipak nije za tebe
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Old 22.07.2008., 10:43   #6
pazi se s tom tvojom nutarnjom nesigurnošću... pojela je dosta veza, rastužila toliko veselja...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 22.07.2008., 10:44   #7
Quote:
Titanic kaže: Pogledaj post
Da, prevaru smo riješili i to je to...ali mu stalno prigovaram što ga nema i želim to prestat radit jer mi je prekrasno kad smo zajedno....

A i vjerojatno zbog smrti veoma bliske osobe prije par godina od njega tražim sigurnost, kao što sam ja sigurna, a on kaže da realno ništa nije sigurno jer se na zaljubljenost ne može utjecat.
i u pravu je, koliko god mi govorili kako nema šanse da se zaljubimo u nekog drugog to su ipak emocije na koje ne možemo utjecat niti ih kontrolirat, možemo kontrolirat jedino ponašanje
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Old 22.07.2008., 10:51   #8
hm,i ja se tu pronalazim,moj decko radi i u firmi i privatno i rijetko se viđamo,ali po meni je na neki način normalno da cura zahtjeva malo više pažnje...
leonnea is offline  
Old 22.07.2008., 10:51   #9
Quote:
poduzetna kaže: Pogledaj post
i u pravu je, koliko god mi govorili kako nema šanse da se zaljubimo u nekog drugog to su ipak emocije na koje ne možemo utjecat niti ih kontrolirat, možemo kontrolirat jedino ponašanje

Ja se slažem da te netko može fizički privuć i sve, jer se i meni to dogodilo par puta, pa čak i više od toga, ali mi je s njim lijepo, volim ga i nemam uopće razloga pokušavat nešto s nekim drugim...pogotovo nakon duge veze, nakon što smo mnogo stvari prošli zajedno...
Titanic is offline  
Old 22.07.2008., 10:57   #10
Kako se osjećaš kada ga nema? Pitaj se možeš li ti učiniti nešto protiv te usamljenosti. Izlazi, druži se s ljudima, radi na sebi i vlastitome životu, ali ako je odsutan kada ti treba podrška, tj. ako ne osjetiš da si bitan dio njegova života i da mu je iskreno stalo do tebe, prekini to. iz najbolje ti namjere kažem, ja sam potrošila svojih godinu i pol na nekoga tko me nikada nije uključio u svoj život. teško je za popizdit, ali znam da sam ispravno postupila.
azucena is offline  
Old 22.07.2008., 10:57   #11
sto volim kad neko napise da je u vezi VEC dvije godine - ka da je to neznam sto...


al nema veze, uglavnom - to sto si vec 5 godina uverena da je on ljubav tvog zivota, ne znaci da je to tako - uzmi u obzir cinjenicu da si to pocela osjecat s 15 (ako sad imas 20) - nemoj se ljutit, al ja s 15 nisan znala di mi je glava di mi je guzica, a i vecina ljudi je bila takva (vjerujem i ti)- tako da ne mozes bas reci da su to bile neke najzrelije emocije... al s tim se nemoj ni zamarati, jos ste mladi, vidit cete i sami jel to stvarno to - ko zna, mozda bas tebi sutra pukne film i skuzis da on nije ljubav tvog zivota...


a sto se tice toga sto njega nema - pa nema ga 4 dana u tjednu, 3 je tu - nije to tako strasno... bar meni... znam da bi tila bit s njim bas svaki dan, al eto - sto se moze...
qwertz987 is offline  
Old 22.07.2008., 10:59   #12
Quote:
Titanic kaže: Pogledaj post
Ja se slažem da te netko može fizički privuć i sve, jer se i meni to dogodilo par puta, pa čak i više od toga, ali mi je s njim lijepo, volim ga i nemam uopće razloga pokušavat nešto s nekim drugim...pogotovo nakon duge veze, nakon što smo mnogo stvari prošli zajedno...
pa nisam mislila na fizičku privlačnost, to nije ni najmanji problem jer je prolazno i traje isto koliko i kad vidimo primjerice predivnu kuću ili auto, zadivljeni smo nekoliko sek. i nakon toga zaboravimo na nju
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Old 22.07.2008., 11:03   #13
Quote:
qwertz987 kaže: Pogledaj post
sto volim kad neko napise da je u vezi VEC dvije godine - ka da je to neznam sto...


al nema veze, uglavnom - to sto si vec 5 godina uverena da je on ljubav tvog zivota, ne znaci da je to tako - uzmi u obzir cinjenicu da si to pocela osjecat s 15 (ako sad imas 20) - nemoj se ljutit, al ja s 15 nisan znala di mi je glava di mi je guzica, a i vecina ljudi je bila takva (vjerujem i ti)- tako da ne mozes bas reci da su to bile neke najzrelije emocije... al s tim se nemoj ni zamarati, jos ste mladi, vidit cete i sami jel to stvarno to - ko zna, mozda bas tebi sutra pukne film i skuzis da on nije ljubav tvog zivota...


a sto se tice toga sto njega nema - pa nema ga 4 dana u tjednu, 3 je tu - nije to tako strasno... bar meni... znam da bi tila bit s njim bas svaki dan, al eto - sto se moze...

Pa dvije godine nije puno, ali nije ni malo, pogotovo što smo već bili zajedno i što smo frendovi već 5,6 godina....s 15 naravno nisam osjećala ovo što sad osjećam...al nakon svega su se osjećaji jako učvrstili, a i on i ja smo se uozbiljili, vjerojatno i više nego što bi trebali u ovim godinama...

i slažem se da 4 dana nije puno, ali kad se to konstantno ponavlja svaki tjedan, a i ova 3 dana ne možemo stalno biti zajedno jer ima obaveza i u Zg, onda i nije tak lako...npr.prošli tjedan je bio 4 dana na gažama, u nedjeljiu se vratio ali se jučer nismo uspjeli vidjet...
Titanic is offline  
Old 22.07.2008., 11:06   #14
Quote:
azucena kaže: Pogledaj post
Kako se osjećaš kada ga nema? Pitaj se možeš li ti učiniti nešto protiv te usamljenosti. Izlazi, druži se s ljudima, radi na sebi i vlastitome životu, ali ako je odsutan kada ti treba podrška, tj. ako ne osjetiš da si bitan dio njegova života i da mu je iskreno stalo do tebe, prekini to. iz najbolje ti namjere kažem, ja sam potrošila svojih godinu i pol na nekoga tko me nikada nije uključio u svoj život. teško je za popizdit, ali znam da sam ispravno postupila.

Pokušavam se zabavit na sve moguće načine, ali nekad mi treba on, a ne netko drugi. Kad smo zajedno je stvarno predobar i sve je super, ali kad je na gažama je skroz odsutan, i onda mi tako fali....
Titanic is offline  
Old 22.07.2008., 11:08   #15
Mene zanima što bi ti ustvari htjela? Kako vidiš vašu vezu u budućnosti?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 22.07.2008., 11:09   #16
sve ti je to samo jedna velika navika i strah od samoće. i sama kažeš da se osjećaš usamljeno. i još ta trauma od gubitka voljene osobe. možda da potražiš neku stručnu pomoć. pomalo si needy i rekla bi da te hvata paranoja, inače ne bi razmišljala šta ako se on zaljubi u neku drugu...
jelena-85 is offline  
Old 22.07.2008., 11:14   #17
Quote:
Titanic kaže: Pogledaj post
ali mu stalno prigovaram što ga nema
Moras prihvatiti njegov posao. Pa mora covjek nekako zaradjivati za zivot.

Curo, spusti se na zemlju. Zivot nije bajka!

Kazes da se znate 6 godina...onda si valjda i prije veze znala cim se bavi i kakva ce ti biti veza s njim. I to nisu nikakve komplikacije u vezi.
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Old 22.07.2008., 11:14   #18
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Mene zanima što bi ti ustvari htjela? Kako vidiš vašu vezu u budućnosti?
Pa ja bi htjela da se ta veza jednog dana pretvori u nekaj više, kužiš...ono vjenčanje, bebači itd....ali isto tako nebi htjela imat život kakav je njegov trenutno, da ga nijedan Božić, Uskrs, ljeto nema doma...pričali smo o tome i on kaže da to neće bit za par godina tako kad završi faks i počne radit u struci i to je jedino što me tješi....

ali me plaši ponekad njegova nesigurnost, što želi u životu i sve....
Titanic is offline  
Old 22.07.2008., 11:16   #19
Quote:
Titanic kaže: Pogledaj post
Pokušavam se zabavit na sve moguće načine, ali nekad mi treba on, a ne netko drugi. Kad smo zajedno je stvarno predobar i sve je super, ali kad je na gažama je skroz odsutan, i onda mi tako fali....
Ovo ti dosta toga može reći. Pokušavaš. U biti tjeraš se na nešto samo da skratiš vrijeme dok ga nema. I koliko god ti to ružno zvučalo i ne želiš si to priznati jer kao to samo jadnici rade, razmisli je li došlo do toga.

Život se ne sastoji od 3 dana u tjednu u kojima uživaš, a znaš i sama da ga ni ta 3 dana nemaš stalno uz sebe. ne bih rekla da si posesivna osoba kako na prvi pogled ove moje riječi zvuče, već nezadovoljna. on ima svoj život svoja 4 dana, a ti se dovodiš do toga da ih samo želiš odgrmiti kako bi ga vidjela.

vrijeme prolazi i toga budi svjesna. ljude ne možemo posjedovati niti to smijemo zahtijevati, ali ako nam netko ne posvećuje dovoljno pažnje, osjećamo nezadovoljstvo koje često prerasta u posesivnost. A za to smo i sami krivi. ja sam osjetila da me on nikada neće uključiti u svoj život i velike stvari koje mu se događaju, jer je takav, jer dok uživa ja mu ne trebam, dok je nesretan ili ima slobodnog vremena, onda smo se našli, a ja sam se doslovce dovela do toga da mi je smisao bio tih par sati tjedno.

nikada nisam bila ovakva, u svim sam vezama bila realna i živjela svoj život, dok pred nekoliko dana u sto pedesetoj krizi plača nisam shvatila da sam nesretna. zapitaj se malo.
azucena is offline  
Old 22.07.2008., 11:18   #20
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
Moras prihvatiti njegov posao. Pa mora covjek nekako zaradjivati za zivot.

Curo, spusti se na zemlju. Zivot nije bajka!

Kazes da se znate 6 godina...onda si valjda i prije veze znala cim se bavi i kakva ce ti biti veza s njim. I to nisu nikakve komplikacije u vezi.

Počeo je svirat prije godinu i pol, tak da smo prije bili zajedno cijele dane, svaki dan....a čovjek živi s mamom i tatom, ima 22 godine i studira i stvarno nije prisiljen uzdržavat se....

ali se trudim prihvatit njegov posao i sve, ali nekak stvarno više ne mogu....
Titanic is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger