Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2003., 10:29   #1
hormoni

upravo stigoh iz bolnice gdje su mi vadili krv zbog hormonalnih problema (predklimakterij).dodoh na nuklearnu kad tamo zabise mi neku cjevcicu u venu i morala sam mirovati pola sata pa su mi tek onda izvadili krv.kaze sestra da je to zato da nalaz bude "bolji". u cemu je stos?shvatila bih da su mi nesto ubrizgali pa hajde,ali nista,samo sam pola sata lapila i razmisljala ima li ipak tamo kakvog zracenja.
tko kuzi u cemu je stos sa cjevcicom?
energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2003., 11:50   #2
Isuse, pozelenila sam od ovog....

Vadjenje krvi mi je definitivno najgora stvar na svijetu, jos ovakva procedura....
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2003., 16:27   #3
bila mi je frendica na necem slicnom.
mislim da ovih pol sata mirovanja sluzi da te prodje stanje stresa (ubod) koje mijenja razinu hormona, tak da nalaz bude onda tocniji.
matilda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2003., 19:32   #4
Ta cjevchica u ruci naziva se braunila. Posljednje vrijeme to prakticiraju - ne moraju te vishe puta bosti ukoliko treba vishe ispitivanja.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 20:41   #5
A sto ne kazes da je bila braunila...Da, matilda ima pravo, tak si i ja nesto mislim.

Ja vec mislila da su ti gurali tko zna sto u vene
Meni nikak nije jasno zasto se braunila zove tako...Jel zna netko?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2003., 11:33   #6
mislim da prije pregleda u kojem pacijenta izlažu nekom zračenju daju nekav papir ili nešto gdje ti moraš potpisati da se slažeš s tim da te ozrače.
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2003., 11:48   #7
Quote:
lahor kaže:
Meni nikak nije jasno zasto se braunila zove tako...Jel zna netko?
Ustvari se pravilno zove intranila. Medjutim, koliko se sjećam, kad su se prvi put pojavile kod nas tvorničko zaštićeno proizvoda je bilo Braunila (a firma koja ih je tada proizvodila se valjda zvala Braun ili tako nekako), pa je tako ostalo braunila
allegra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2003., 11:51   #8
proslo je 20 dana otkad su mi stavljali braunilu u venu kraj zgloba od sake i jos mi je sve modro-zuto,boli na dodir...uzas
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2003., 11:57   #9
Nije o nishta...ja imam kvrzhice gdjegod su mi bile zabijene

Bash ruzhno....mazala sam svim i svachim, ali nije proshlo...kazhu da su mi to ozhiljci na venama.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2003., 13:58   #10
Ja uvijek pozelenim kad otvorim ovu stranicu...A tek kad vidim sestre u bolnici kad pocnu uredovati s braunilama, vadjenjem krvi, injekcijama u dupe....Samo se elegantno micem

Mislim da mi to idu raditi da bih se tak lijepo slozila na pod Mislim da ne budem imala djece jer ce dijete ispasti lose zbog mojeg straha.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 17:05   #11
ja sam bila povracala jucer...i otisla u bolnicu i oni mene poslali da vadim krv itd.
i onda na infuziju...i ostavili mi tu braunilu preko noci...jutros osla na kontrolu
i izvadili mi...uopce nikakvih oziljaka ni nista!!sam se jedna mala tockica vidi a to di je ta braunila
bila...
lucaa6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.