Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2013., 15:12   #21
Quote:
Neznam006 kaže: Pogledaj post
Dobar post, jednostavno ako nemaš prijatelja nemaš šansi...

Evo npr neka banalna situacija, u disku si s svojom grupicom prijatelja a pokraj vas grupica prijateljica. Nekako će već krenut komunikacija, a dok ti po klubu pokušavaš sam nešto uloviti svaka će ženska pomisliti da si freak i nemaš šansi.. Ako nemaš prijatelja ili možda ako imaš po kojeg ali je zauzet ili slično, muškarac je na..boi u pogledu suprotnog spola...
Ne mora biti, meni je uvijek najbolje išlo samome. Prijatelji samo smetaju. Možda ako ima debelu cock-block prijateljicu pa ti je potreban wingman koji će ju odvući, ali malo je takvih prijatelja
Meraxes is offline  
Old 14.01.2013., 15:36   #22
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Više od godinu danas visim na raznim dating portalima, međutim sasvim bezuspješno. Nakon nekoliko kurtoaznih pitanja i odgovora, komunikacija jednostavno prestane. To postaje vrlo frustrirajuće.
Ovo mi je malo čudno. Zašto prestane komunikacija? Možda si malo previše kurtoazan? Ja sam jedno vrijeme visila na Iskrici, priznajem I kliknula sam s nekoliko tipova, znali smo razmjenjivati podosta poruka dnevno. I to bi ili rezultiralo kavom ili bih dobila sliku, ne bi mi se nimalo svidjelo to sto sam vidjela, pa bih ga uljudno odjebala Uglavnom, bez problema sam si tamo nasla zanimljivog sugovornika (u moru debila, da se razumijemo).
Indigo Girl is offline  
Old 14.01.2013., 15:38   #23
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Ovo mi je malo čudno. Zašto prestane komunikacija? Možda si malo previše kurtoazan? Ja sam jedno vrijeme visila na Iskrici, priznajem I kliknula sam s nekoliko tipova, znali smo razmjenjivati podosta poruka dnevno. I to bi ili rezultiralo kavom ili bih dobila sliku, ne bi mi se nimalo svidjelo to sto sam vidjela, pa bih ga uljudno odjebala Uglavnom, bez problema sam si tamo nasla zanimljivog sugovornika (u moru debila, da se razumijemo).
Kako da objasnim, potroše se one uobičajene teme tko što radi, hobiji, kućni ljubimci i razgovor više nigdje ne ide. I onda nakon nekog vremena postanem frustriran takvim razvojem stvari i više se ne trudim. A i sugovornice u većini slučajeva ne djeluju baš poticajno na razgovor. U više od godinu dana sam se našao s jednom jedinom osobom, što je neslavno propalo.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 15:47   #24
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Nadalje, upisao sam tečaj plesa kako bi nekoga upoznao, međutim svi su došli u parovima tako da je i to neslavno propalo. Ali dobro, barem sam naučio neke osnove.

Po raznim klubovima i slično ne izlazim jer ne podnosim komercijalnu glazbu, ove neke Gage, Rihane Bibere i slično. Iako sam tijekom ljeta i to probao, međutim bez ikakvog rezultata. Povremeno idem u kino, kazalište ili na kakav dobar koncert.

Više od godinu danas visim na raznim dating portalima, međutim sasvim bezuspješno. Nakon nekoliko kurtoaznih pitanja i odgovora, komunikacija jednostavno prestane. To postaje vrlo frustrirajuće.
Ako već studiraš, vjerujem da u tom mjestu ima em drugih aktivnosti osim plesa, em mjesta za izlazak gdje se ne pušta komercijala.
Iako, sudeći po 3. citiranom odlomku, možda nije stvar samo u prilikama, nego fulavaš s pristupom.
Natsuko is offline  
Old 14.01.2013., 15:49   #25
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Naime, učlanio sam se u teretanu i intenzivno treniram već 10 mjeseci....
Nadalje, upisao sam tečaj plesa kako bi nekoga upoznao, međutim svi su došli u parovima tako da je i to neslavno propalo...
Po raznim klubovima i slično ne izlazim... Iako sam tijekom ljeta i to probao, međutim bez ikakvog rezultata.
Više od godinu danas visim na raznim dating portalima, međutim sasvim bezuspješno. Nakon nekoliko kurtoaznih pitanja i odgovora, komunikacija jednostavno prestane. To postaje vrlo frustrirajuće.
Ponovo sam počeo studirati, međutim kao izvanredni student imam jako malo predavanja pa tu ne vidim neku šansu.
Dakle, ne znam što više učiniti.
Previše se trudiš... nađi neku zanimaciju, neki hobi, nešto što voliš raditi... već ćeš upoznati neku curu koja se kreće u istim krugovima, koji zanimaju iste stvari.
nyxter is offline  
Old 14.01.2013., 15:50   #26
Quote:
Natsuko kaže: Pogledaj post
Ako već studiraš, vjerujem da u tom mjestu ima em drugih aktivnosti osim plesa, em mjesta za izlazak gdje se ne pušta komercijala.
Iako, sudeći po 3. citiranom odlomku, možda nije stvar samo u prilikama, nego fulavaš s pristupom.
Pa ja priznajem da moj pristup nije dobar, uostalom rezultati to i pokazuju. Zanima me što bi trebao mjenjati.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 15:51   #27
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Previše se trudiš... nađi neku zanimaciju, neki hobi, nešto što voliš raditi... već ćeš upoznati neku curu koja se kreće u istim krugovima, koji zanimaju iste stvari.
Pa imam hobije, idem u teretanu, idem na ples, uostalom i studiram.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 15:56   #28
Učlani se u HDZ,sad će kampanja,pa će biti žena...kako nemaš tema,pa pričaš o bilo čemu samo da se priča,o nekim glupostima,moraš od neke nezanimljive stvari napraviti da bude zanimljiva.

Ni ja nemam curu,niti sam opsjednut time,ne ide mi u ljubavi,ali biti će jednog dana
witk is offline  
Old 14.01.2013., 16:10   #29
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Pa ja priznajem da moj pristup nije dobar, uostalom rezultati to i pokazuju. Zanima me što bi trebao mjenjati.
Ako je samo ispituješ o činjenicama kao na nekom intervjuu o tome što voli koliko kućnih ljubimaca ima itd., onda razgovor može djelovati prilično isforsirano. Treba te činjenice oblijepiti usputnim komentarima, rekacijama, željama. Ubacuješ informacije o sebi u kontekstu te teme što joj poručje kako dišeš i daje prostora da se zainteresira i postavi tebi neka pitanja... Međutim, nemam uvid kako se točno odvija tvoja komunikacija pa ne mogu reći gdje točno stvari počnu ići u kuki.
Natsuko is offline  
Old 14.01.2013., 16:15   #30
Jesi li uopće ikad imao vezu, jesi li djevac? U kojoj si dobi imao prvu vezu, kad si izgubio nevinost? Jesi li imao veze u tinejdžerskoj dobi? Ako ne, zašto?

Koliko si veza imao u životu?

Imam još pitanja, vezanih i nevezanih za ovo gore, ali počnimo ovim.

I, da, izrazito je bitno i ima veze s tvojom sadašnjom situacijom, odgovori na ova pitanja bi otkrili puno više no što si do sada rekao.

Zadnje uređivanje mesian : 14.01.2013. at 16:24.
mesian is offline  
Old 14.01.2013., 16:15   #31
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Već duže vrijeme muči me gore navedeni problem. Imam 26 godina. Odmah da kažem, karakterno sam nešto introvertiraniji.
To je problem. Jedan od problema, vjerojatno. Nažalost, ako hoćeš rezultat koji neće biti temeljen na pukoj slučajnosti, trebat ćeš mijenjati neke stavove. Ne možeš biti vojnik ako nisi spreman rukovati oružjem, ne možeš biti znanstvenik teoretičar astrofizike ako vjeruješ da je Bog stvorio Zemlju. Kužiš poantu? Malo niže ti objasnim zašto ti ovo govorim.


Quote:
Po raznim klubovima i slično ne izlazim jer ne podnosim komercijalnu glazbu, ove neke Gage, Rihane Bibere i slično.
Ha čuj... očito ti je onda važnije kakvu glazbu slušaš nego druženje s curama, pa... odvagni za i protiv pa vidi i sam odluči...


Quote:
Više od godinu danas visim na raznim dating portalima, međutim sasvim bezuspješno. Nakon nekoliko kurtoaznih pitanja i odgovora, komunikacija jednostavno prestane. To postaje vrlo frustrirajuće.
Moj prijedlog: izbriši te accounte i nemoj se više nikad registrirati na takvo mjesto. Ja sam 9 godina to radio i iz godine u godinu sve više društveno propadao. Dok nisam odlučio stati s time... Inače to što ti komunikacija prestane znači samo da šalješ dosadne poruke, koje očito drugoj strani ne pobuđuju nikakve emocije. Npr. rasprava koja je bazirana na logičkim činjenicama tipa kakvu hranu si znaš spremati ili koju si školu završio i u kojem dućanu kupuješ cipele, ne vodi apsolutno ničemu.


Quote:
Ponovo sam počeo studirati, međutim kao izvanredni student imam jako malo predavanja pa tu ne vidim neku šansu.
Zamoli neku studenticu da ti održi par sati instrukcija, reci da kako ne ideš na predavanja ne kužiš neke stvari... Šalim se malo, al gdje se skupljaju kolege studenti? Zar te nimalo ne privlači da se skompaš s njima? Uh... ako ne onda je to problem, znaš?

Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Hvala na trudu, ali promašeno. Mene zanimaju savjeti za situaciju u kojoj nemam prijatelje ili imam nekolicinu (što je ovdje slučaj) jer ne pada mi na pamet skupljat okolo "prijatelje".
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
druženje s muškarcima me niti ne zanima posebno.
Bojim se da je ovo jedan od stavova koje ćeš morati mijenjati. Širok društveni krug je osnovni način pronalaženja cure ako nisi u stanju bez puno premišljanja izaći u noćni klub ili bilo gdje drugo gdje ima ljudi, i zbariti curu koja ti se svidi...


Moj savjet: nađi ovdje na forumu još nekoga lika iz grada u kojem živiš, koji ima iste problema kao i ti. I počnite jedan drugoga motivirati, izlaziti zajedno, upoznavati cure, a također i upoznavati muške koji su dobri s ženama... od samovanja i izbjegavanja društva nećeš ništa dobroga izvući. Moraš se aktivirati, socijalizirati. Ako nećeš mijenjati te stavove, samo slučajno si možeš naći curu. I to vjerojatno, ne baš onakvu kakvu bih ti poželio, već neku koja ne može naći nikoga iz tko zna kojeg razloga, pa će tebe uhvatiti jer imaš para ili što ja znam već...

Good luck
coldplug is offline  
Old 14.01.2013., 16:15   #32
Quote:
Natsuko kaže: Pogledaj post
Ako je samo ispituješ o činjenicama kao na nekom intervjuu o tome što voli koliko kućnih ljubimaca ima itd., onda razgovor može djelovati prilično isforsirano. Treba te činjenice oblijepiti usputnim komentarima, rekacijama, željama. Ubacuješ informacije o sebi u kontekstu te teme što joj poručje kako dišeš i daje prostora da se zainteresira i postavi tebi neka pitanja... Međutim, nemam uvid kako se točno odvija tvoja komunikacija pa ne mogu reći gdje točno stvari počnu ići u kuki.
Ne znam, ja se stvarno trudim u skladu sa svojim mogućnostima. Trudim se bit duhovit, šarmantan, zabavan, ali uzalud.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 16:18   #33
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Kako da objasnim, potroše se one uobičajene teme tko što radi, hobiji, kućni ljubimci i razgovor više nigdje ne ide. I onda nakon nekog vremena postanem frustriran takvim razvojem stvari i više se ne trudim. A i sugovornice u većini slučajeva ne djeluju baš poticajno na razgovor. U više od godinu dana sam se našao s jednom jedinom osobom, što je neslavno propalo.
Dolazim u napast da ti pošaljem PM jer me živo zanima kako ti tvoji razgovori izgledaju Pa nije to kao ispunjavanje lexikona, hrpa pitanja i odgovora. Trebao bi razgovor jednostavno teći.
Indigo Girl is offline  
Old 14.01.2013., 16:23   #34
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Dolazim u napast da ti pošaljem PM jer me živo zanima kako ti tvoji razgovori izgledaju Pa nije to kao ispunjavanje lexikona, hrpa pitanja i odgovora. Trebao bi razgovor jednostavno teći.
Pa mislim, ja se trudim da učinim taj razgovor zanimljivim, ali ne dobivam nikakvu reakciju od sugovornica.
I fenomenalno mi je kad sugovornica s kojom sam do tada sasvim solidno komunicirao, odjednom prestane odgovarati.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 16:28   #35
Pa pokušaj skratiti put od početka komunikacije do nalaženja.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Old 14.01.2013., 16:30   #36
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Ne znam, ja se stvarno trudim u skladu sa svojim mogućnostima. Trudim se bit duhovit, šarmantan, zabavan, ali uzalud.
Počinje me lagano interesirati kako ta nastojanja izgledaju u praksi
Manje je zahtjevno pričati s nekim dok ste vani. Nađi nekog frenda pa odite na neko "alternativnije" mjesto. U krajnjoj liniji možeš isfuravati image snažnog i šutljivog tipa
Natsuko is offline  
Old 14.01.2013., 16:31   #37
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
I fenomenalno mi je kad sugovornica s kojom sam do tada sasvim solidno komunicirao, odjednom prestane odgovarati.
Svaka se od tih sugovornica dnevno susreće s brdom poruka, nije ni njima lako. Jednostavno trebaš na to postati tup, inače ćeš poludjeti. Ako ne možeš briši accountove. To su sve teška legla zmija, ne uzdaj se u sreću.
mesian is offline  
Old 14.01.2013., 16:34   #38
Quote:
mesian kaže: Pogledaj post
Svaka se od tih sugovornica dnevno susreće s brdom poruka, nije ni njima lako. Jednostavno trebaš na to postati tup, inače ćeš poludjeti. Ako ne možeš briši accountove. To su sve teška legla zmija, ne uzdaj se u sreću.
Pa ne može se obrisati account, samo deaktivirati.
Kvizoman is offline  
Old 14.01.2013., 16:36   #39
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Pa ne može se obrisati account, samo deaktivirati.
Bolje bi ti bilo da odgovoriš na moja pitanja gore nego odgovaraš na ovakvu beznačajnu semantiku.
mesian is offline  
Old 14.01.2013., 16:37   #40
introvert treba vjezbati socijalne vjestine....svakodnevno...malo pomalo...

primjeri
1. stojis u redu na blagajni, iza tebe zenska (trudna, s djetetom, debela, ruzna, zgodna, fantasticna - svejedno)...lijepo se ponudis da ide ispred tebe uz neki komentar...

2. ides ulicom ide zenska sa psom - ajme, mali, sto si sladak, krasan pas, koja pasmina, ja razmisljam o kucnom ljubimcu, ne znam sto bih, mozda cincilu, bla bla

3. Pekara - dva tri dana zaredom - komentar prodavacici - bolji mi je juce bio burek koji ste mi vi zamotali...

4.nemoj ici u teretanu, idi u knjiznicu, nosaj knjige pod rukama gdje god ides,to vizualno izgleda zanimljivo

5. posudi dijete svog brata, sestre, sestricne, susjede - malo prodji s njim kroz parkic - to izgleda ful seksi...razgovor s mamama,bakama i dadiljama po parku dize rejting...

itd.

procitaj 50 nijansi sive to ti je procitala hrpa zena

svaki dan imas priliku za vjezbu tih vjestina, u tim povrsnim razgovorima nemas zaista sto izgubiti a moze ti dici samopouzdanje...
Malena Mu is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.