Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2015., 07:58   #641
gle, uvijek moze isksnuti iznimna situacija kad si teoretski fkt nezamjenjiv pa da ti onda uskoci netko drugi.
ali da ti je pravilo da nikad nisi s djetetom kad je bolesno, a mozes uzeti bolovanje bez ikakvog beda, e to mi je horor.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 11:31   #642
Na treutačnom poslu ne mogu uzeti ni dana bolovanja. Kad je curka bolesna, odem u 6 na posao da se mogu vratiti oko podne, dotad je mm čuva, a kad se ja vratim, on ide na posao.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 11:41   #643
zalosno da ne mozes ostati doma, ali, eto, ipak se nekako uspijes izorganizirati.
ne ostavis ju prakticki neznancima da ju hendlaju bolesnu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 14:15   #644
S prvog porodiljnog sam se vratila na posao u blagom neznanju kako ce sve biti.Sada nakon drugog doslovno me frce u zeludcu kad se sjetim.Radim dvanaest satnu smjenu.Noćnu ili dnevnu.Vikendi blagdani kako me koji zapadne i uz to Putujem 90 km na posao.I ne svojim autom nego sam ovisna o vlaku ili autobusu.Za prvo dijete ni dana u ove 4 g nisam bila na bolovanju.Nije bilo ni potrebe.Nije bio boležljiv a ako je nešto i bilo potrefilo se kad sam ja doma na godišnjem ili nekim slobodnim danima.
Samo jednom je ostao na večer s mm temperatura 38 a ja otišla u noćnu no drugi dan je bio kao nov.
Sada s njih dvoje i takav posao .....isuuuseee.

Mala ce na jesen mami na čuvanje stariji u vrtić.Ako budu bolesni stalno kao ovu zimu bit ce užas živi.Mogu na bolivanje neću dobiti otkaz zbog toga.Samo ce umjesto mene raditi netko drugi i dodatne smjene piciti i samo ce me šefica pljuvati i ogovarati iza leda....Da barem mogu promijeniti posao ili da barem možemo pristojno živjeti od jedne place dala bi otkaz samo tako.
musica20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.