Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2014., 03:51   #921
Ljudi dobra srca žele pomoći, pokloniti, donirati

samo bih sa žaljenjem upitala administraciju: zašto je moja jučerašnja molba uklonjena? ..mislim da nisam prekršila pravila ili uvrijedila nikog osim možda vlastiti ponos kada sam došla do toga da moram zamoliti za pomoć i sama sam uvijek pomagala dušama u nuždi i znam da nisam jedina - stoga, mislim da nije fer odmoći (brisanjem) kada se već ne želi pomoći određenoj situaciji. za svog sina vjerujem u bolje sutra. biti dobar čovjek pomaže svima. neka nam se vjera ostvari.
__________________
Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu...zato su djeca lijepa*
monsung is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 12:59   #922
Quote:
monsung kaže: Pogledaj post
Ljudi dobra srca žele pomoći, pokloniti, donirati

samo bih sa žaljenjem upitala administraciju: zašto je moja jučerašnja molba uklonjena? ..mislim da nisam prekršila pravila ili uvrijedila nikog osim možda vlastiti ponos kada sam došla do toga da moram zamoliti za pomoć i sama sam uvijek pomagala dušama u nuždi i znam da nisam jedina - stoga, mislim da nije fer odmoći (brisanjem) kada se već ne želi pomoći određenoj situaciji. za svog sina vjerujem u bolje sutra. biti dobar čovjek pomaže svima. neka nam se vjera ostvari.
Jesi,prekrsila si pravila.
Procitaj prvi post teme.
Nije dopusteno NIKAKVO trazenje novca!!
Zao mi je, ali za pomoc se morate obratiti nekoj od udruga.
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 19:46   #923
Htjela bih pokloniti ormar s prostorom za posteljinu , knjige i dva zatvorena krila. Bio je sastavni dio dječije sobe i dosta je očuvan.
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 18:23   #924
Ako netko želi pomoći mojem prijatelju samohranom ocu i njegovoj kćerkici,ima 8 godina javite mi se u inbox http://www.glas-slavonije.hr/186109/...azi-i-u-strahu
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 20:59   #925
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Ako netko želi pomoći mojem prijatelju samohranom ocu i njegovoj kćerkici,ima 8 godina javite mi se u inbox http://www.glas-slavonije.hr/186109/...azi-i-u-strahu
robice nešto nabavili zahvaljujući dragoj OOOOOOO , ima netko tenisice za curicu broj 33
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 12:43   #926
Pozdrav svima. Imam neotvorenu jednu kesicu od NAN1, za bebe do 6 mjeseca starosti, pa ako nekome treba, rado poklanjam.
katapul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 07:57   #927
Dragi forumaši evo još jednog apela za pomoć.

Radi se o obitelji kojoj je svaka pomoć dobro došla,pa ako možete uključite se u akciju na vama najprihvatljiviji način.

Detalji o obitelji u nevolji i akciji organiziranoj da bi im se pomoglo nalaze se na linkuhttp://www.akvarij.net/forum/index.p...2759#msg882759

Obitelj je trenutno razdvojena i svaka pomoć im je zaista dobro došla.

Unaprijed hvala svim koji su spremni pomoći!
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 11:07   #928
Imam dva paketa pelena za odrasle, ako kome treba (Split,Solin,Podstrana), nek se javi, donijet ćemo mu.
__________________
Prije braka imala sam puno teorija o odgoju djece. Sada imam troje djece i nijednu teoriju.
keksić2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 20:02   #929
Ako netko zna nekoga ili treba nekome, poklanjam:

- majice nove veste i puloveri veličina L
- kratke majice veličine L
- traperice razne
- čizme veličina 39-40
- tenisice veličina 40 izgledaju ko nove, niske,
- jakna crna dugačka, topla, za zimu
- kaput sivi, dugački za zimu

Uglavnom, imam mnogo odjeće za odraslu osobu veličine L, ako je nekome
potrebno, šaljem preko Tiska, samo osoba treba to podići na Tisku, bez plaćanja poštarine ili ičega, a ako je netko slučajno iz koprivničko-križevačke županije, moguća je i osobna primopredaja!
LikovniBrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 22:30   #930
Quote:
LikovniBrk kaže: Pogledaj post
Ako netko zna nekoga ili treba nekome, poklanjam:

- majice nove veste i puloveri veličina L
- kratke majice veličine L
- traperice razne
- čizme veličina 39-40
- tenisice veličina 40 izgledaju ko nove, niske,
- jakna crna dugačka, topla, za zimu
- kaput sivi, dugački za zimu

Uglavnom, imam mnogo odjeće za odraslu osobu veličine L, ako je nekome
potrebno, šaljem preko Tiska, samo osoba treba to podići na Tisku, bez plaćanja poštarine ili ičega, a ako je netko slučajno iz koprivničko-križevačke županije, moguća je i osobna primopredaja!
Poklonjeno
LikovniBrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 14:47   #931
poklanjam

Poklanjam babyphone ako nekome treba neka se javi u pp.
Ima adaptere za svaku stanicu jedino je problem što ona stanica koja je tzv.prijenosna mora biti stalno ustekana u struju jer na baterije neće raditi, a ne znam zašto. Meni je dobro poslužio taj babyphone. Šaljem poštom ili tiskom.
marija2804 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 19:31   #932
Poklanjam jaknicu za decka, velicina 86, tamnosiva, sa krznom iznutra

Zagreb - dostavim na podrucje Tresnjevke, Vukovarske, Av. Dubrovnik, Sesvete siri centar
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 22:21   #933
Razmjena i darivanje dječje opreme - Zagreb - Trešnjevka

Bok svima!

U subotu 06.12.2014 u periodu od 16 -19 sati u prostorijama mjesne samouprave Trešnjevka- sjever / Samoborček, na Novoj cesti 38 u Zagrebu biti će organizirana razmjena i darivanje dječje opreme i dječjih potrepština.

Donesite i vi odjeću, obuću, dječju opremu ili igračke koje želite razmjeniti ili pokloniti i tako uveselite i uljepšajte dan Svetog Nikole svojoj djeci i djeci oko vas.

Obavijesti pratite preko stranice:
https://www.facebook.com/djecja.razmjena

fimivato is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 19:47   #934
Poklanjam za decke:

Ciciban starke vel 32
Deichmann nepropusne i tople gleznjace za zimu vel 30
Fila tenisice vel 31
Ciciban tenisice 31
Molim javite se prednost ako je netko iz Osijeka pa da odnesem da se ne gnjavim sa poštom jer nemam baš vremena obuća je očuvana u odličnom stanju.
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 15:43   #935
Poklanjam robicu za curicu,bodiji,pidjame,kape,hulahopke,vreca za spavanje,...,nesto zimsko,nesto ljetno,velicina 9 mjeseci do 12, tj. 74-86
nije puno,ali ce nekome znaciti...
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 08:04   #936
Bok svima

Ukoliko ima ovdje neka socijalno ugrožena obitelj/osoba, kojoj bi mogla dobro doći ženska nošena roba /u dobrom stanju/ - veličina XS-S-M (sitnije sam građe; 165cm/54kg). Pa eto, tko se ne srami, neka se javi u inbox.
marinella29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 17:26   #937
poklanjam neotvoreno pakiranje NAN1 od 600g, rok upotrebe 08/2015.
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 20:02   #938
Poklanjam zensku odjecu velicine XS i S. Odjeca nije nova. Nosena je, ali uscuvana i kome je potrebno mislim da ce biti dobra. Javite se u inbox.
Acha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 10:50   #939
Poklanjam 2 bazencica manja za djecu od cca 6mj. pa do 2 godine. Novi - kupljeni premali - samo jednom korišteni. Okrugli su - oba imaju na dnu zračne jastučiće koji se napušu da je malim guzama mekše za sjediti. Jedan je s nadstrešnicom i na gusare, a drugi je obični. Uvjet - osobno preuzimanje - Zagreb istok.

Zadnje uređivanje peekaaboo3 : 29.07.2015. at 11:24.
peekaaboo3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 10:40   #940
Pozdrav, imam veću količinu (7,8 vreća) odjeće za djevojčicu veličine 9 do 13 g.
Ako nekome treba, ili znate nekoga kome treba javite se u inbox radi preuzimanju u Dubravi.
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.