Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 15:21   #2001
zapišite ove svoje brojeve sa postani student,tražit će vas najvj na upisu to radi podataka.
lolly11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 15:22   #2002
Quote:
valnea_sk kaže: Pogledaj post
istina, treba to raditi jednako , a ne frktat nosom i zgražavat se. vidjela sam i takvih.. joj joj, to je jedan super posao, naporan al mi je zakon. A ekipa tko nije spretan, brz, puno volje i elana, kao i znanja, nije baš spreman za takve stvari. I napominjem dobar želudac! XD
potpisujem sve navedeno... dok to ne doživiš, ne znaš što je to... sad, na nečiju ili žalost ili sreću...
jedna cuuura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 15:29   #2003
Quote:
jedna cuuura kaže: Pogledaj post
potpisujem sve navedeno... dok to ne doživiš, ne znaš što je to... sad, na nečiju ili žalost ili sreću...

Da,da :* hihih
__________________
"Obrati pažnju na posljednju stvar i sjećat ćeš se dugo...Povuci još dim, udahni volju za put
i uzmi moju ruku..A ja te volim.Volim da ti pogađam sne i ne razumijem zašto te smeta?Ne mari za to...
"
valnea_sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 17:06   #2004
A zna 'ko kad pocinje faks?
Z.miha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 18:04   #2005
Quote:
Z.miha kaže: Pogledaj post
A zna 'ko kad pocinje faks?
Prošle godije je počeo u 10. mjesecu tako da će najvjerovatnije i sada.
Ana 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 19:12   #2006
hvala ti! btw, i ja idem na sestrinstvo )

Quote:
lampy kaže: Pogledaj post
Pristupnik je na upis dužan donijeti:
1. izvorne dokumente ukoliko je kod prijave predao kopiju:
a) rodni list
b) potvrda o položenim ispitima državne mature (ukoliko nije izdana donijeti ju
naknadno)
2. izvornu medicinsku dokumentaciju (ukoliko nije predana pri prijavi)
 Pristupnici koji upisuju Studij medicinsko-laboratorijske dijagnostike i Studij radiološke
tehnologije trebaju pribaviti dodatnu medicinsku dokumentaciju, koja je uvjet za upis
na te studije
3. tri fotografije (jednu 4x6 cm i dvije 3x3 cm)
4. administrativni biljeg u vrijednosti od 20,00 kn
5. kopiju uplatnice (br. žiro računa:2360000-1101354739, poziv na broj 404) o podmirenim
troškovima upisnine u iznosu od 300.00 kn (tri stotine kuna) koja sadrži:
-sufinanciranje izdavačke djelatnosti
-osiguranje studenta u slučaju nezgode
-studentska iskaznica –IKS-ica
-drugi administrativni troškovi
6. upisna mapa koja se kupuje u skriptarnici, Mlinarska 38.(cijena 150,00 kn)

eto ga
tiapiakia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:00   #2007
Quote:
valnea_sk kaže: Pogledaj post
E ovako .. Moram reći da biti medicinska sestra nije tako lako ni bajno kao što mislite svi vi koji idete tamo i mislite to biti. Išla sam u medicinsku, vidjela svega i svačega.. Morate imati dovoljno humanosti , ali i spretnosti, znanja, vještina kao i želuca. Jer svašta se na tom poslu može vidjeti i to nije smao da nekoj baki daš tabletu i popraviš joj jastuk. Ovaj posao je premalo cijenjen, a pretežak. Jer nikad ne smiješ zaborait da su oko tebe ljudi koji trebaju tvoju pomoć. Koji očekuju da ti znaš ono što radiš i da si pritom nježan. Bitna je humanost, ali samo ona kao misao vodilja neće vas dovesti tamo gdje treba. To je komplet osjećaja i mogućnosti. I svatko tko radi taj posao zna o čemu pričam. Stoga zapitajte se jeste li zbilja spremni živjeti da se doma vraćate sa mislima na onog jednog bolesnika koji u krevetu leži i vjerojatno neće proživjeti noć? Jer to vam je posao koji ne možeš ostaviti na poslu, to je jedan od onih kojih nosiš doma. Samo što to nisu papiri, to su ljudi koje nosiš u mislima.
Da spremna sam. I slažem se s dijelom da je to premalo cijenjen posao jer se čovjek naradi u u njega ulaže cijelog sebe, kako fizički tako i emocionalno. I nisam išla u srednju medicinsku, ali to je posao koji želim raditi od malena. I znam kakav je i kolika je njegova težina. Bitno je raditi ono što voliš i želiš, a posao medicinske setstre je upravo to što ja želim. Smatram da se trudom, voljom i ljubavlju može sve napraviti.
__________________
Neprijateljima treba neprekidno opraštati, jer je upravo to ono što ih najviše ljuti.
lampy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:25   #2008
Quote:
lampy kaže: Pogledaj post
Da spremna sam. I slažem se s dijelom da je to premalo cijenjen posao jer se čovjek naradi u u njega ulaže cijelog sebe, kako fizički tako i emocionalno. I nisam išla u srednju medicinsku, ali to je posao koji želim raditi od malena. I znam kakav je i kolika je njegova težina. Bitno je raditi ono što voliš i želiš, a posao medicinske setstre je upravo to što ja želim. Smatram da se trudom, voljom i ljubavlju može sve napraviti.
kako to da onda nisi išla u medicinsku?
__________________
"Obrati pažnju na posljednju stvar i sjećat ćeš se dugo...Povuci još dim, udahni volju za put
i uzmi moju ruku..A ja te volim.Volim da ti pogađam sne i ne razumijem zašto te smeta?Ne mari za to...
"
valnea_sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 20:59   #2009
E trebam pomoc....
nisam upao na studij fizioterapije u Zagrebu redovno... a sad vise ne mogu postavit fizioterapiju vanredno...
pa me zanima ako neko ima fizioterapiju vanredno da mi kaze jel ima jos slobodnih mjesta?
Hvala...
Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 21:12   #2010
Quote:
Blood($) kaže: Pogledaj post
E trebam pomoc....
nisam upao na studij fizioterapije u Zagrebu redovno... a sad vise ne mogu postavit fizioterapiju vanredno...
pa me zanima ako neko ima fizioterapiju vanredno da mi kaze jel ima jos slobodnih mjesta?
Hvala...

možeš mijenjat listu fakulteta danas do 23:59 tako da možeš dodat fizioterapiju izvanredni studij. koliko bodova imaš? mogu ti odmah reć i koji si na listi :P
tiapiakia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 21:15   #2011
zanima me jedna stvar: kod upisa na zvu, na žiro-račun se treba uplatiti 300 kuna i sad kod poziva na broj dal treba upisati samo 404 ili oib i 404? Hvala
destry00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 21:31   #2012
Quote:
destry00 kaže: Pogledaj post
zanima me jedna stvar: kod upisa na zvu, na žiro-račun se treba uplatiti 300 kuna i sad kod poziva na broj dal treba upisati samo 404 ili oib i 404? Hvala
oib - 404
tiapiakia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 21:59   #2013
Quote:
Blood($) kaže: Pogledaj post
E trebam pomoc....
nisam upao na studij fizioterapije u Zagrebu redovno... a sad vise ne mogu postavit fizioterapiju vanredno...
pa me zanima ako neko ima fizioterapiju vanredno da mi kaze jel ima jos slobodnih mjesta?
Hvala...
Čula sam da se izvanredna fizioterapija ne može više prijaviti.
Ana 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 22:34   #2014
Ma pise da je rok za prijavit fizioterapiju 27.06.... pa izgleda da ne mogu prijavit ili ?
Poslo sam ja sve papire za Zagreb i uplatio 100 kn... ali nisam upo na redovno....
Jel vanredno sve popunjeno ili ? koliko zadnji ima bodova ?

Ajde plz nek neko odgovri sto prije... prije 23:59 xD

da znam oce bit mjesta na jesenskom....

EDIT: de bilo ko... kriticno je stanje

Zadnje uređivanje Blood($) : 07.07.2011. at 22:52.
Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:08   #2015
Quote:
Blood($) kaže: Pogledaj post
Ma pise da je rok za prijavit fizioterapiju 27.06.... pa izgleda da ne mogu prijavit ili ?
Poslo sam ja sve papire za Zagreb i uplatio 100 kn... ali nisam upo na redovno....
Jel vanredno sve popunjeno ili ? koliko zadnji ima bodova ?

Ajde plz nek neko odgovri sto prije... prije 23:59 xD

da znam oce bit mjesta na jesenskom....

EDIT: de bilo ko... kriticno je stanje
486,2
nany 0202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:11   #2016
Quote:
nany 0202 kaže: Pogledaj post
486,2
e jbemti kud nisam stavio...
sad nece bit mjesta na jesenskom...
aaa kreten....


EDIT: E ak na jesenskom imam vise bodova od zadnjeg jel upadam? ili samo ako ima mjesta?
Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:16   #2017
samo ako ima mista...
L´ill xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:18   #2018
Ma zajebo sam gadno stvar...

A nist molit se da bude mjesta...sta drugo preostaje
Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:23   #2019
a nemas puno izbora, nadaj se da ce biti mista ili mozes upisat nesto drugo pa se pribacit

sritno, u svakom slucaju
L´ill xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:26   #2020
Cekaj mogu na primjer sada stavit neki fakuletet u ljetnom roku i da me kao prime i ponovno prijavit fakultet u jesensom roku i prebacit se?
Blood($) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.