Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2007., 23:57   #61
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali što je žena mudrija to će si većeg papka naći
Divljaci su za zabavu a papci za suživot
Opet dolazimo na onu staru "Što više sranja čovjek podnosi više sranja dobiva !". Pa tko voli, nek izvoli !
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 10:14   #62
Quote:
black&white kaže: Pogledaj post
Ja sam bila jedna od takvih "sretnica" koje su bile zaljubljene u tipa sa repovima prošlosti...
Aha, i rekao je da ćemo ostati frendovi .... i od onda me ignorira
Ak se dobiješ priliku vratiti, tj. ako i sam odlučiš vratiti se, onda je teško ostati u kontaktu, jer... ako se vraćaš, to znači da je neka prošlost postojala s tom "prvom" osobom, i da ste imali neki svoj svijet, prijatelje, navike. Onda dođe prekid i mnogo nas zapravo radi stvari nekako "prevelikim" intezitetom, na neki način samo sebi pokušava dokazati koliko je sad "slobodno" i kako je to "dobro". I onda ti se dogodi veza, vezica, rebound, nazovi kako hoćeš, u koju... svako ulazi iz nekih svojih razloga, iz nekih osjećaja, iz nekakvog spleta okolnosti. Rijetko se baš radi o zlonamjernom napumpavanju svog ega. Naravno, napumpavanje ega je pristuno. Heck, pristuno je u svakoj vezi, čak i onoj bez karakteristika "rebound veze". Ne znači da osjećaji, volja, interes, ambicija za započinjanjem nove veze nisu iskreni. Samo možda nisu toliko jaki kao ono što se osjećalo sa "prvom" osobom.

I što htjedoh reći, onda kad se vratiš u tu "staru" vezu, onda je teško ostati u kontaktu sa curom koju si imao u međuvremenu. Ne zato što ti nije bilo stalo do nje, nego zato što je već i sama odluka da se "vratiš" u staru vezu jedan značajan zaokret, moraš zapravo dobrim dijelom i voljno se posvetiti tome. Zato što je već "drugi" put i zato što svi negdje duboko znamo da stvari teško ako ikako funkcioniraju drugi put.

Zapravo sve se svodi da je to prirodno da se prekine komunikacija sa onom osobom "između".

Sori bat jebiga.

Quote:
black&white kaže: Pogledaj post
Ljudi se ne mjenjaju. Može čovjek reći da će biti bolji, pažljiviji, nježniji itd., ali prava narav ponovo ispliva... Na njegovom je partneru da odlući da li želi preko svega prelaziti, i ponovo biti povrijeđen....
Ae, ne znam, to je dosta pesimističan pogled... iako možda većinom točan
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 10:18   #63
Quote:
Profesor. kaže: Pogledaj post
Opet dolazimo na onu staru "Što više sranja čovjek podnosi više sranja dobiva !". Pa tko voli, nek izvoli !
Pa da
Ono što možeš podnijeti ti ionako u životu dolazi
Ali ako MOŽEŠ - koga briga?
Tko može taj može, tko ne - ne
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 11:10   #64
Quote:
Profesor. kaže: Pogledaj post
Neki ljudi stvarno nemaju ni malo karaktera ! Ono netko ih napusti, završi s drugim, vježba "poze" dok se ti patiš i cmizdriš zatvoren u sobi i tu po forumu. Kad ga zatim taj netko nogira ovaj ti se vrati (ili ova).

I pazi sad

Umjesto da ga pošalješ gdje mu je mjesto, ovi su kao "presretni", sad im je veza još bolja, planiraju vjenjčanja, djecu (iako bih ja ipak prije priznavanja djece koju dobijem s takvom osobom inzistirao barem na DNA testu, sigurno je sigurno) zajedničku budućnost, kupuju stanove, grade kuće

A dostojanstvo i ponos, laku noć

Svaka čast
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 17:45   #65
nema tu sreće... nikad to više neće biti to, a ja se ne mogu pomiriti s tim....
__________________
mislim, dakle jesam
mislim, dakle jesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 14:22   #66
Mislim da je ovo kraj....

Teško je samom sebi priznat, ali šta je tu je...

Imao sam jedan ispad nesigurnosti koji je ona shvatila kao napad na sebe i jednostavno rekla da je sve prefriško i da bi bilo najbolje da se prekinemo čut i viđat. Ima pravo iako je teško opet je nemoć zagrlit, ljubit....

Evo meni nije uspjelo obnovit vezu, ali nikad se nezna... I više nego očito je da se volimo, ali nam se životni putevi razmimoilaze i to nam je najveća prepreka....

Pozdrav svima i nikad ne odustajte od ljubavi!! NIKAD!
max000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 14:32   #67
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post

Evo meni nije uspjelo obnovit vezu, ali nikad se nezna... I više nego očito je da se volimo, ali nam se životni putevi razmimoilaze i to nam je najveća prepreka....

Pozdrav svima i nikad ne odustajte od ljubavi!! NIKAD!

Bullshit!
verrazano is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 14:58   #68
Quote:
verrazano kaže: Pogledaj post
Bullshit!

A najvjerojatnije imaš pravo...

Da me ona voli koliko kaže ništa nam nebi bilo prepreka zar ne...
max000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 00:36   #69
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
A najvjerojatnije imaš pravo...

Da me ona voli koliko kaže ništa nam nebi bilo prepreka zar ne...
Točno.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 14:39   #70
mislim da ja ne bih mogla primiti natrag nekoga tko je otišao i povrijedio me..mislim mogla bih, ali bi to vrlo brzo puklo jer bih stalno čekala da se ponovi..jer ja nekako vjerujem da ako se nešto jednom desi nije moguće da taj razlog samo nestane..vratiti će se kada tad-a najvjerojatnije kad ono prvotno uzbuđenje splasne i kad veza opet uđe u neku rutinu...
il girasole is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 17:39   #71
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
Ak se dobiješ priliku vratiti, tj. ako i sam odlučiš vratiti se, onda je teško ostati u kontaktu, jer... ako se vraćaš, to znači da je neka prošlost postojala s tom "prvom" osobom, i da ste imali neki svoj svijet, prijatelje, navike. Onda dođe prekid i mnogo nas zapravo radi stvari nekako "prevelikim" intezitetom, na neki način samo sebi pokušava dokazati koliko je sad "slobodno" i kako je to "dobro". I onda ti se dogodi veza, vezica, rebound, nazovi kako hoćeš, u koju... svako ulazi iz nekih svojih razloga, iz nekih osjećaja, iz nekakvog spleta okolnosti. Rijetko se baš radi o zlonamjernom napumpavanju svog ega. Naravno, napumpavanje ega je pristuno. Heck, pristuno je u svakoj vezi, čak i onoj bez karakteristika "rebound veze". Ne znači da osjećaji, volja, interes, ambicija za započinjanjem nove veze nisu iskreni. Samo možda nisu toliko jaki kao ono što se osjećalo sa "prvom" osobom.

I što htjedoh reći, onda kad se vratiš u tu "staru" vezu, onda je teško ostati u kontaktu sa curom koju si imao u međuvremenu. Ne zato što ti nije bilo stalo do nje, nego zato što je već i sama odluka da se "vratiš" u staru vezu jedan značajan zaokret, moraš zapravo dobrim dijelom i voljno se posvetiti tome. Zato što je već "drugi" put i zato što svi negdje duboko znamo da stvari teško ako ikako funkcioniraju drugi put.

Zapravo sve se svodi da je to prirodno da se prekine komunikacija sa onom osobom "između".

Sori bat jebiga.



Ae, ne znam, to je dosta pesimističan pogled... iako možda većinom točan
zar nije ako nekoga volis da ces se promijeniti bez problema? u mom slucaju ja sam primjetio gdje sam zajebo i sad mi je trenutno to najveca zelja u zivotu, jer je ono sto zelim promijeniti mijenjanje sa losijeg na bolje..i mislim da ovisi od osobe do osobe koliko dugo treba da se promijeni i u kolikoj mjeri se uspijeva promijeniti.
__________________
Jedva cekam god of war 3
frantz01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 23:10   #72
ma ne isplati se, to treba prekrizit i krenut dalje
lovator is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 01:38   #73
u principu se ne isplati, ali znam za dva primjera kojima je to uspjelo, jednima nakon nekoliko godina..

al to su vjerojatno iznimke koje potvrđuju pravila...
__________________
Ljubav je velika pobjeda ljudske mašte nad inteligencijom.
U zlim vremenima najhrabriji čin je ostati dobar.
dok ne probam lava, odojak je za mene car životinja....
miv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 01:41   #74
nisam ni probala
nisam nikadimala snage za to
i ako jesam nešto pokušala povukla bi se svaki puta kad bi druga strana posumnjala da to pokušavam
ja sam kukavica prema ljudima koji me poznaju na neki način
puno hrabrije stupam u nove veze
starih se bojim jer nemam hrabrosti preživljavati isto, jer mislim da bi se ono što je dovelo do prekida ponovno ponovilo
mada bi se sigurno potrudila nekoga vratiti kad bi osjetila da m treba, da mu je stalo ili sl.
ali nisam nikad imla hrabrosti za to
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 03:05   #75
Moguće je. Ima primjera. Ali ako je osoba uračunljiva.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 08:29   #76
Ako su obje osobe uracunljive.

Veze se prekidaju na razne načine. Logična je onda i raznolikost izgleda za njihovo obnavljanje.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 12:25   #77
Ja ću samo odgovoriti na pitanje u temi bez offtopičarenja.
Pokušao sam u dvije veze obnoviti nakon prekida vezu ali mi nijednom nije uspjelo
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 12:33   #78
Jednom.

Za par mjeseci ista priča. (prekid) :kava
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 13:06   #79
2x.treci put sam se opametila.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 14:51   #80
Nikad nisam ni probavao.
Nema smisla.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.