Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2015., 13:57   #141
Quote:
Hongrie kaže: Pogledaj post
[
Povise spominjem slucaj 4-godisnjaka. On nije odvojen od bioloskih roditelja jer su bili disfunkcionalni, nego zato sto su drugi bioloski srodnici (djed i baka) zamolili da ne ostanu sami (nakon preseljenja) i da im se povjeri na odgajanje jedno unuce. Nije svaka prica iz crne kronike.


Kurac nisu bili disfunkcionalni, da oprostiš.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 16:36   #142
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post


Kurac nisu bili disfunkcionalni, da oprostiš.
Jamcim ti da nisu (disfunkcionalnost je nesto kao izraz-postapalica, a da se u srz znacenja i ne ulazi). Odgojli su sedmero djece i svi su uzorni gradjani (ima tu i intelektualaca i policijskih inspektora i tako...).
Hongrie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 15:27   #143
odgojili su sedmero pa su osmo mogli dati djedu i baki da ne budu sami
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 21:01   #144
Moja sestra je posvojena. Ja sam imala 5 god. Kad su je moji roditelji posvojili jer je moja mama imala neke probleme poslije mene pa ovo i ono... uglavnom, prema njoj ja nikad nisam nista drugo osjecala. Ona mi je bas poput sestre, sto mi i je. Nikad nisan o tome toiko razmisljala..m
Plavkaa26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 19:32   #145
Vi koje zanima ova tematika... Imate svaki dan na CBS reality 'Priče o posvojenju'.
Prikazuju se (dvije polusatne epizode) u 9.45 ujutro i reprize u 16.50.
Subotom ujutro idu reprize nekih starijih epizoda.
Svaka epizoda prati po jednu obitelj - sve što prolaze od same odluke da posvoje dijete do kontaktiranja agencija, dokazivanja da su adekvatni, papirologije, zbližavanja sa djecom i konačnog posvojenja.
Ja gledam već neko vrijeme i dobro je...
listen21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 22:57   #146
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Vi koje zanima ova tematika... Imate svaki dan na CBS reality 'Priče o posvojenju'.
Prikazuju se (dvije polusatne epizode) u 9.45 ujutro i reprize u 16.50.
Subotom ujutro idu reprize nekih starijih epizoda.
Svaka epizoda prati po jednu obitelj - sve što prolaze od same odluke da posvoje dijete do kontaktiranja agencija, dokazivanja da su adekvatni, papirologije, zbližavanja sa djecom i konačnog posvojenja.
Ja gledam već neko vrijeme i dobro je...
Ispravak: ne idu reprize samo subotom, nego i nedjeljom. Počinju oko 10 ujutro.
listen21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.