Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2015., 19:05   #141
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post


imat ću ovo u vidu za svečane prigode
Ovaj, ja bih sad stavila sliku mog sina da vidiš kako gel za kosu efektno izgleda u svečanim prigodama na toddleru (sa šminkerskim slinčekom je odličan look).

Kuzim te, nightfall. Da moja hoce dugu, i ja ne bih imala srca inzistirati na kratkoj kosi, i znam da bismo se s njenim kovrcama jako izmucili.
"Srecom" je (jos uvijek? Ali sve više, čini mi se) moja "tomboy" koju uglavnom zanima penjanje na drvece, "flips", Spidermanovi trikovi i slično pa joj je jasno da joj je duga kosa smetnja.

Inače, super su mi sve ideje ovdje, i da ste me sjetile francuske pletenice--to je moja mama meni radila i kad se uvježbaš je brzo, praktično i lijepo.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 23:24   #142
Quote:
puffko kaže: Pogledaj post
Ovaj, ja bih sad stavila sliku mog sina da vidiš kako gel za kosu efektno izgleda u svečanim prigodama na toddleru (sa šminkerskim slinčekom je odličan look).
ajde pliz pošalji mi u inbox ili stavi na fejs
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 00:31   #143
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
ajde pliz pošalji mi u inbox ili stavi na fejs
jesam

Ali sad sam mu morala ošišati šiške, i sad izgleda kao mali Romulan (kaže moj muž) ili srednjovjekovni redovnik.. uglavnom nisam se baš proslavila. Morat ćemo frizeru ipak, moje su frizerske sposobnosti skromne a dijete je živo.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 19:54   #144
Moja curica mrzi pranje kose i feniranje.Stoga sam ju osisala na "bob".Bila je prvi put dobra.Isle smo u djecji salon kod kvatrica.Odlicno je.Necu je ni gnjavit s necim sto ne voli (jos)....
__________________
Necu potpis!!
Jago is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 09:10   #145
Pitanje...

Jel probao tko DM-ovu ili Muellerovu kopiju Macadamije ili Tangle Teezer cetke? Valjaju li ista ili je original puno bolji? Ebay?
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 09:21   #146
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Pitanje...

Jel probao tko DM-ovu ili Muellerovu kopiju Macadamije ili Tangle Teezer cetke? Valjaju li ista ili je original puno bolji? Ebay?
Ja ti imam ovu iz DM-a i prezadovoljna sam. Doduše nisam nikad imala original ali moja mala jedino dozvoli da ju s njom češljam jer kaže da je druge čupaju.

Čak sam i sebi kupila pa svaka ima svoju. Meni je skroz ok.
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 09:27   #147
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Pitanje...

Jel probao tko DM-ovu ili Muellerovu kopiju Macadamije ili Tangle Teezer cetke? Valjaju li ista ili je original puno bolji? Ebay?
Ja imam DM-ovu, nakon sto mi se original (sa ebaya, dok ih jos nije bilo kod nas) rasturio (nakon nekog vremena "povenu" sve one bodljice, ne znam kako bolje opisati, ali potrosi se). Ok mi je, nista bitno losija od originala.

Sad sam si za more uzela u Bipi neku djecju, rozu na bubamarice, leptirice i ostale sarene stvari (skroz je mala i ovalna, nije velika) E na toj djecjoj ima razlike jer su bodljice puno mekse i manje grebuckaju. Al radi posao ok i zauzme mi malo mjesta u plaznoj torbi, sto je i bio cilj

Inace, najjeftinije sto sam pronasla od punokrvnih, pravih tih cetki je u SoCapu (35kn), jeftinije i od DM-a i od Bipe i od Mullera. https://www.socap.hr/za-frizere/friz...kosu-crna.html Pa ako ti je usput zaviri. Ne znam kakve su jer nisam isprobala, ali iduca ce vjerojatno bit od tamo
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 09:33   #148
Hvala, cure
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 14:29   #149
Daklem... Kupila sam onu cetku koju je linkala Lei i zadovoljni smo, napokon se mlada dama ceslja sama i bez cupanja

Vidjet cemo koliko ce potrajati, ali za te novce
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 10:39   #150
Ne znam gdje bih pitala pa ću probat ovdje.

Mala ima poludugu kosu (do ramena), gustu, ravnu. Ne znam više s čim bih joj prala jer nakon nekog vremena svaki šampon joj uzrokuje sitnu perut na tjemenu.
Neko vrijeme je prala s Mixom, činio mi se dobar, no pojavila se perut pa sam probala s nekim protiv peruti. Neko vrijeme se čini bolje (recimo par pranja) pa se opet pojavi.
Može li to imati veze s regeneratorom (stavim ga sasvim malo i pokušavam ga staviti samo na vrhove ali ne znam uspjevam li, jer inače joj pol kose počupam dok je počešljam)? Probala sam i bez njega, ali iskreno, ne vidim neku pravilnost u pojavljivanju peruti pa ne znam više kako postupati?

Čime bih mogla probati a da joj ne nadražuje tako vlasište?
Iskreno, jučer samo joj proučavala pol sata tjeme jer sam pomislila da ima uši, toliko je to sitno. No nisu uši jer se lako miču s vlasi, jednostavno mi propadne među prstima s kose.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 12:42   #151
Ne znam koliko je stara curica ali kladila bi se na tjemenicu, ona se javlja skoro do puberteta... Probaj s nekim dobrim šamponom protiv tjemenice - možda Mustela ili tako nešto.
OliviaPope is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 10:12   #152
Možete nam preporučiti dobrog frizera za teenagerke? Gdje se šišaju vaše srednjoškolke?
Da radi moderne frizure, otkačene, asimetrične, možda i pramen u boji. Do sada sam kćer vodila kod svoje frizerke, i za šišanje vrhova i feniranje je ok. Sada traži malo veću promijenu, to sigurno kod nje ne može dobiti.
ballena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 12:45   #153
Shiske, Širolina 8
za svaku preporuku, totalno otkačeni frizer i sigurno će biti zadovoljna
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.