Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2017., 15:00   #2701
Pozdrav svima! Nova sam na ovoj temi, ali jednako opcinjena serijom. Dosla sam zbog pretuznog kraja. Iako je to to i nova sezona bi pokvarila seriju, rado bih da je snime jer se jos nisam nagledala kemala i nihan. Vidjela sam na Ytb najave za trecu sezonu, je li to stoji ili?

Sto se neslihan i buraka tice, negdje sam procitala da su bili par u privatnom zivotu. Mislim da se ne smiju sprijateljiti zbog ljubomore supruznika.

Nadam se da netko ima info o 3. sezoni jer ne kuzim na Ytb snimke 3 sezone ako je nece biti? pusa i hvala
mrs.fine is offline  
Old 26.11.2017., 17:20   #2702
Quote:
mrs.fine kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Nova sam na ovoj temi, ali jednako opcinjena serijom. Dosla sam zbog pretuznog kraja. Iako je to to i nova sezona bi pokvarila seriju, rado bih da je snime jer se jos nisam nagledala kemala i nihan. Vidjela sam na Ytb najave za trecu sezonu, je li to stoji ili?

Sto se neslihan i buraka tice, negdje sam procitala da su bili par u privatnom zivotu. Mislim da se ne smiju sprijateljiti zbog ljubomore supruznika.

Nadam se da netko ima info o 3. sezoni jer ne kuzim na Ytb snimke 3 sezone ako je nece biti? pusa i hvala
Vezano uz treću sezonu.od toga nema ništa barem ako se pita Buraka i Neshilan.
Te klipove vjerovatno postavlju fanovi jer su u njima većinom scene iz prve sezone bar ono.što.sam ja vidjela.
lanex is offline  
Old 26.11.2017., 17:24   #2703
Quote:
lanex kaže: Pogledaj post
Vezano uz treću sezonu.od toga nema ništa barem ako se pita Buraka i Neshilan.
Te klipove vjerovatno postavlju fanovi jer su u njima većinom scene iz prve sezone bar ono.što.sam ja vidjela.
Hvala ti puno na odgovoru. I meni se cini, no neke su scene nove ili meni barem nepoznate pa mi se cinilo kao da su jos nesto snimili. Bas sam gledala nekoliko videa i ko da ima novih scena... ne znam 😣
mrs.fine is offline  
Old 27.11.2017., 09:02   #2704
Quote:
mrs.fine kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno na odgovoru. I meni se cini, no neke su scene nove ili meni barem nepoznate pa mi se cinilo kao da su jos nesto snimili. Bas sam gledala nekoliko videa i ko da ima novih scena... ne znam 😣
Da samu sebe opovrgnem, ti videoklipovi na YTB su bezveze sklepani, ono što nisam prepoznala su scene iz drugih serija koje nisam gledala pa mi se to činilo novim...

Iako se nisam družila s vama na forumu jer sam kasnije otkrila seriju, jučer sam čitala što pišete i super ste, baš mi je žao što nisam sudjelovala.

Meni je serija zaista ostavila nekako gorak okus, iako bi bila totalna propast da su isli nastavljati sezonu samo zbog publike. Ali, što je - je, seriju ću pamtiti, valjda baš zbog toga dojma na kraju.

Dok sam gledala na tv, činilo mi se da će biti kraj nakon onog bijega iz bolnice (kada je Kemal unajmio helikopter), no baš sam se prevarila i, iskreno, druga sezona mi je bolja od prve.

Glumci su stvarno jako dobri. Ona scena u finalnoj epizodi, kada Nihan kaže da se nisu stigli ni nagledati jedno drugog... stvarno pretužno . Pohvala svima, posebno za Kemalovu facu kad joj kaže da je voli do posljednjeg daha - čovjek je složio izraz lica kakav nije imao cijelu seriju. A nije ga ni trebao imati jer je to baš bio izraz beznađa "sad ću umrijet i to je to, volim te beskrajno."

samo imam jedno PITANJCE koje nisam nikad postavila pa vas molim ako netko od vas divnih pratitelja serije zna odgovor . Prva epizoda serije: nakon koliko vremena poznanstva su si tetovirali beskonačno i nakon koliko je on nju zaprosio? Meni se činilo da je prošlo malo, ali, onda, kroz seriju prikazuju što je bilo u tom razdoblju pa se čini ko da su bili neko vrijeme skupa. HVALAAAAA
mrs.fine is offline  
Old 21.12.2017., 22:58   #2705
I tko je na kraju kriv za Ozanovu smrt?
nicky2009 is offline  
Old 22.12.2017., 00:36   #2706
Tarik
Nevjerna is offline  
Old 23.12.2017., 00:30   #2707
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
I tko je na kraju kriv za Ozanovu smrt?
Asu je nasla placenog ubicu koji je usao u sobu i ubrizgao Ozanu otrov .
__________________
Novi poceci su cesto preruseni u bolne zavrsetke
crno belo is offline  
Old 23.12.2017., 22:05   #2708
Da to smo vidjeli jučer na TV. Znaći li to da ni Zeynep ni Tarik nisu krivi?
nicky2009 is offline  
Old 23.12.2017., 22:22   #2709
Tarik je kriv i lezat ce u zatvoru zbog toga. Ozana nije ubilo nista od navedenog, bio je ziv kad ga je Tarik objesio.
Nevjerna is offline  
Old 22.01.2018., 11:32   #2710
Naletila na scenu na YT, svidjela mi se pa odlučila pogledat. Srećom nisam gledala detaljno nego prvih desetak epizoda pa kasnije ubrzavala dosadnije dijelove. Dobra priča s puno potencijala, ali loše realizirana. Kao najljepša ljubavna priča, a zapravo pola serije se ne podnose i lažu jedno drugom... ni lj od lijepe ljubavne priče. Kraj baš totalno bezvezan, al eto, turci se ne mogu odvojit od tog idealiziranja smrti kao ultimativne žrtve. Zadnja serija koja me baš ovako razočarala bila je Menekşe ile Halil.
tiluriumm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.