Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 14:43   #21
Quote:
DrTony kaže: Pogledaj post
Moj prijatelj je vjezbao neke tehnike otvaranja vlastite aure s ciljem da moze vidjeti tudju auru, iscitati zdravstveno stanje i sl.

Kaze da je zbog toga poceo vidjati neke stvari koje ne zeli vidjeti. Vidio je razne duhove, demone i takve spodobe. Obicno bi ihvidjao kada bi prolazi na nekim mjestima gdje su groblja, a prije nije ni znao da je tu netko pokopan.

Kada je prolazio kraj mjesta gdje je jedan covjek pocinio samoubojstvo, osjetio je iza ledja da mu nesto prilazi. Kada se okrenuo vidio je nesto uzasno. Kaze da to ne izgleda kao spodobe s rogovima kako ih obicno crtaju, nego nesto drugacije, ali jezivo.

Tada je on napravio tehniku vizualizacije na nacin da je svoju auru naostrio, tj. uciio je da aura ima nekakve siljke ili bodeze. Tada se taj duh odmakao, ali je bio ljut ko pas, kao da je nesto opsovao. Onda ga je opet nastavio pratiti. Moj prijatelj je trcao, ali duh je isao za njim cijelo vrijeme.

Onda je on poceo moliti Oce nas i tako je molio cijelo vrijeme, oko pola sata. Duh je otisao i vise nije dolazio, a bio je prisutan osjecaj blazenstva.

Zanima me da li ovakvi duhovi prate samo osobe koje su napravile otvaranje svoje aure pa su zato laksa meta za duhove, odnosno opsjedanje id strane istih ili oni prate svakoga samo sto ih mi ostali ljudi ne vidimo?
Hehe, prepao si se, a? Imaš i zašto ako ne prigrliš Isusa, vjeruj mi, znam što govorim. Da, oni su svuda oko nas jer svjet je dat u vlasništo Sotoni s Adamovim padom, ali JEDAN se pobrinuo da ti priopćim RADOSNU VJEST i On je ISUS kojega trebaš pozvati u svoje srce i reći Mu da je On od danas Gosspodar tvog života i onda samo On ima ovlast nad tobom te se tada oni nečisti duhovi ne mogu prišuljati jer se onda šuljaju Isusu koji živi od tada sa svojim Duhom u tebi, duho koji je SVEMOĆAN I NADMOĆAN i znaj to u svom srcu i uvjek kada ti dođe frka bilo kakva, zovi Isusa i znat ćeš da ti se odazvao. Pročitaj u Bibliji Rimljanima 10:13 Tko god prizove ime Gospodnje (Isusovo), bit će spašen.

I ja sam se igrao sa aurom davno prije i svašta i se događalo i to donose te alt. tehnike, još veće zlo.
Ovo je moje iskustvo i prenesi ga prijatelju.
__________________
Nanovo sam rođen od Boga da bi bio pobjednik i svjedok Isusov, a pobjedništvo mi je nasljedstvo Njegovo.
JUŽNI is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 14:44   #22
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Ništ te sotona ne kuša - kušaš se sam!
Ovo je upravo najveća pobjeda Sotone u današnjem vremenu: uspio je uvjeriti ljude da ne postoji. Zamisli koja je to prednost, ljudi se uopće više ne bore protiv Sotone - jer misle da ne postoji.

Što je najgore, taj stav je počeo nagrizati i Crkvu. Danas imaš veliki broj "naprednih" svećenika i teologa koji negiraju postojanje Sotone. Dok on umire od smijeha i pobjedonosno trlja ruke...
__________________
Istina se ne može odrediti većinom glasova.
Rob-Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 14:57   #23
Quote:
JUŽNI kaže: Pogledaj post
I ja sam se igrao sa aurom davno prije i svašta i se događalo i to donose te alt. tehnike, još veće zlo.
Očito je nisu zatvorio do kraja pa ti je ušao Krist u nju.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 14:58   #24
Rob Roy - IGNORE opcija!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 15:20   #25
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Očito je nisu zatvorio do kraja pa ti je ušao Krist u nju.
Isus dolazi na naš poziv, ne protiv naše volje. On je đentlmen. Volim i ja tebe Nemruth.
__________________
Nanovo sam rođen od Boga da bi bio pobjednik i svjedok Isusov, a pobjedništvo mi je nasljedstvo Njegovo.
JUŽNI is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 19:30   #26
Quote:
JUŽNI kaže: Pogledaj post
Isus dolazi na naš poziv, ne protiv naše volje. On je đentlmen. Volim i ja tebe Nemruth.
Kak dolazi ne znam.. da li putem, cestom ili trajektom ali "Jesus te ama!"
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 20:54   #27
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Rob Roy - IGNORE opcija!
Istina boli?
__________________
Istina se ne može odrediti većinom glasova.
Rob-Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 22:06   #28
Quote:
Rob-Roy kaže: Pogledaj post
Ovo je upravo najveća pobjeda Sotone u današnjem vremenu: uspio je uvjeriti ljude da ne postoji. Zamisli koja je to prednost, ljudi se uopće više ne bore protiv Sotone - jer misle da ne postoji.

Što je najgore, taj stav je počeo nagrizati i Crkvu. Danas imaš veliki broj "naprednih" svećenika i teologa koji negiraju postojanje Sotone. Dok on umire od smijeha i pobjedonosno trlja ruke...
Da ti nisi slučajno sin don Milivoja Bolobanića. Ja sam bio na njegovom predavanju prošli četvrtak. Svih je isprepadao.
A poslije sam ja pričao sa drugim svećenikom (72 godine), pa mi ovaj kaže: moj kolega pretjeruje. Vidi vraga u svakoj gluposti.

Zadnje uređivanje krena : 14.03.2011. at 22:17.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 22:15   #29
Quote:
JUŽNI kaže: Pogledaj post
Hehe, prepao si se, a? Imaš i zašto ako ne prigrliš Isusa, vjeruj mi, znam što govorim. Da, oni su svuda oko nas jer svjet je dat u vlasništo Sotoni s Adamovim padom, ali JEDAN se pobrinuo da ti priopćim RADOSNU VJEST i On je ISUS kojega trebaš pozvati u svoje srce i reći Mu da je On od danas Gosspodar tvog života i onda samo On ima ovlast nad tobom te se tada oni nečisti duhovi ne mogu prišuljati jer se onda šuljaju Isusu koji živi od tada sa svojim Duhom u tebi, duho koji je SVEMOĆAN I NADMOĆAN i znaj to u svom srcu i uvjek kada ti dođe frka bilo kakva, zovi Isusa i znat ćeš da ti se odazvao. Pročitaj u Bibliji Rimljanima 10:13 Tko god prizove ime Gospodnje (Isusovo), bit će spašen.

I ja sam se igrao sa aurom davno prije i svašta i se događalo i to donose te alt. tehnike, još veće zlo.
Ovo je moje iskustvo i prenesi ga prijatelju.
Mora da je tebi u rodu jedan moj prijatelj pentekostalac. Prije je bio aktivni transcendentalni meditant i alternativac. Jedan dan je vježbao pranajamu. Duboko je disao cijeli dan tako da je otvarao i zatvarao jednu nosnicu. I sa tom svojom sotonističkom prakson je pozvao Nečastivog u pohode. Kaže da mu se tu večer slila u sobu neka negativna sila. Morao je otvoriti prpzor da ju izbaci vanka. Malo mi je to bilo čudno da puhanje u nos priziva Sotonu
Ja sam mislio da tu treba ipak neka malo veća tehnika i evokacija, Nešto što je radio "veliki ljubitelj" Crkve Alaister Crowley. A ovaj moj prijetelj je za to upotrijebio obično puhanje kroz nos. Baš je Vrag pizda kad ga svako sranje može pozvati u pohode.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 09:28   #30
Možda je on to puhanje kroz nos doživljavao kao neko duhovno iskustvo gdje neka nadnaravna sila djeluje zbog takvog puhanja. Možda je njegovo stanje psihe bilo takvo da je on svojim mislima prizvao djavla. Iako mi se cini da je to ipak malo pretjerano. Takodjer mi zvuci blesavo da je otvorio prozor da vrag moze izaci vani. Znaci napravis propuh u stanu, vrag se uhvati za prozore da ne odleti, ali vjetar je toliko jak da vraga odnese u 3 piz*e materine.
DrTony is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 10:18   #31
Quote:
DrTony kaže: Pogledaj post
Možda je on to puhanje kroz nos doživljavao kao neko duhovno iskustvo gdje neka nadnaravna sila djeluje zbog takvog puhanja. Možda je njegovo stanje psihe bilo takvo da je on svojim mislima prizvao djavla. Iako mi se cini da je to ipak malo pretjerano. Takodjer mi zvuci blesavo da je otvorio prozor da vrag moze izaci vani. Znaci napravis propuh u stanu, vrag se uhvati za prozore da ne odleti, ali vjetar je toliko jak da vraga odnese u 3 piz*e materine.
On je duboko puhao kroz nos u cilju da se napuni Pranom ili Chi-jem. U cilju da poboljša svoje zdravlje. A on je jadan pozvao s time Nečastivog
Srećom da je taj Nečastivi bio lagan pa ga je otpuhala obična promaja !
Ali nije bitno. Galvno je da sada moj prijatelj svira i plaše u ovoj crkvi: http://www.kcb.hr/Dobrodosli.html
A njega to čini sretnim, zdravim i zadovoljnim. A to je najvažnije.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 17:56   #32
Postoji razlika kada ti se jave duhovi i demoni , a kad si sizofrenicar.
Razlika je prosta, demone i duhove mozes otjerati kad pozelis, a ako si lud nema ti lijeka.
Pisem iz sopstvenog oskustva. Isto sam se tako igrao sa svojom aurom i bum.
Slicno kao kod tvog frenda, poceli se javljati duhovi. Lako ih se mozes resiti. Otjeras ih u lepu bozju mater i oni odu, netreba ti psihijatar. Bitno je kad se igras magije da obavezno ocistis poslje auru i da zatvoris cakre, da nebi curio. Jer, dok curis ti si ko riba u moru koja krvari. Ko zna sta sve moze da namirise tvoju astralnu krv.
BISS9831 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 19:22   #33
A da li mogu imati problema s duhovima ako radim sebi ili drugima reiki tretmane? Da li sam tada otvoren za razne entitete (duhove) ili mi oni tada ne mogu nista?
DrTony is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 08:16   #34
Quote:
BISS9831 kaže: Pogledaj post
Postoji razlika kada ti se jave duhovi i demoni , a kad si sizofrenicar.
Razlika je prosta, demone i duhove mozes otjerati kad pozelis, a ako si lud nema ti lijeka.
Pisem iz sopstvenog oskustva. Isto sam se tako igrao sa svojom aurom i bum.
Slicno kao kod tvog frenda, poceli se javljati duhovi. Lako ih se mozes resiti. Otjeras ih u lepu bozju mater i oni odu, netreba ti psihijatar. Bitno je kad se igras magije da obavezno ocistis poslje auru i da zatvoris cakre, da nebi curio. Jer, dok curis ti si ko riba u moru koja krvari. Ko zna sta sve moze da namirise tvoju astralnu krv.
Ova metoda: ? https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...7&postcount=25
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 10:10   #35
Da ta.
BISS9831 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 11:57   #36
Da temu dignem iz pepela što se tiče otvaranja aure pokretanje čakri osoba mora biti jaka pshički jel sve labilne osobe podložne su halucinacijama. Bio sam kod par bioenergetičara koji su na glasu i nisu mi mogli maknit običnu glavobolju jer duhovno pshičko nisu jaki ,također se bavim s bioenergijom i koju nikad nisam naplatio jer to je veliki grijeh i s time sebi nanosite štetu uzimate zlo u sebe nikad nečete biti sretni. Ako se sa tuđom boli bogatite niste sretni nego pohlepni i oholi.
sasavt is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 12:57   #37
Aura sa šiljcima?

Neznam otkuda mu ta tehnika..sjetio sam se dok sam ovo čitao da sam davno negdje naletio na pitanje oblika i izgleda aure. Mislim da se radilo o budizmu ili tako nešto.

Naime, pokazivali su nekoliko primjera oblika aure i upravo takva aura sa šiljcima i odnosno 'dikobraz aura' ( da, tako su je nazvali ) ukazuje na osobu koja je u velikoj neravnoteži te su osobe sa takvim stanjem aure sklone samoubojstvu.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 16:16   #38
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Aura sa šiljcima?

Neznam otkuda mu ta tehnika..sjetio sam se dok sam ovo čitao da sam davno negdje naletio na pitanje oblika i izgleda aure. Mislim da se radilo o budizmu ili tako nešto.

Naime, pokazivali su nekoliko primjera oblika aure i upravo takva aura sa šiljcima i odnosno 'dikobraz aura' ( da, tako su je nazvali ) ukazuje na osobu koja je u velikoj neravnoteži te su osobe sa takvim stanjem aure sklone samoubojstvu.
normalna aura nalikuje na mirni tok rjeke... sve druge psihicke energetske mane na auri izgledaju ko stjene koje izlazi iz vode...i oko tih stjena stvaraju se vrtlozi i sve su to slabe tocke... cim je aura vise nazubljena...

a covjek i svojim mislima moze oblik,ovati izgled svoje aure i svog energetskog tjela ...

naravno nekej nazubljeno nemoze ukazivati na otvorenost nekoga nego bas na odbojnost
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 18:57   #39
Pa da, nazubljeno u tom slučaju svakako bude odbojno ali mislim da 'nazubljivanje' nije baš neko riješenje..možda sam ja staromodan ali mislim da bi se trebala drukčije 'postavljati'...a i vizualizacija simbola u predjelu trečeg oka bude isto efektivna.
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 19:51   #40
Nazubljenost automatski stvara agresiju u nasoj svjesti i tjera sve druge od nas a ustvari bojimo se sami sebe
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.