Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 21:37   #1841
Quote:
femir1 kaže: Pogledaj post
Draga moja tagoresky moram te ispraviti taj prošlogodišnji hit Kiralik Ask je dosegao 69 a ne 59 ep. zar si već zaboravila ....pisah ve nešto o tome i tako mi smješno djeluje,posebno Seckin ....
Lapsus tipkus
Zaista smjesno djeluje, kopiranje lika uz kojeg je bio sporedni. A prihvatio covjek kad ga vec zele. Meni on s metar i zilet i s onim pucenjem usana u opasano frajerski izraz bas onako wannabe
Par iz Dolunaya mi djeluje oku ugodnije. Njima cu dati priliku iako ne znam kako ce biti gledati nekog u O&D scenama.

Ocito Startv muze kravu dok ide. Racunaju na tu publiku, iako nisam sigurna koliko se zanrovska publika privlaci doslovnim kopiranjem tanitima. Vidjeti cemo
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 21:44   #1842
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Lapsus tipkus
Zaista smjesno djeluje, kopiranje lika uz kojeg je bio sporedni. A prihvatio covjek kad ga vec zele. Meni on s metar i zilet i s onim pucenjem usana u opasano frajerski izraz bas onako wannabe
Par iz Dolunaya mi djeluje oku ugodnije. Njima cu dati priliku iako ne znam kako ce biti gledati nekog u O&D scenama.

Ocito Startv muze kravu dok ide. Racunaju na tu publiku, iako nisam sigurna koliko se zanrovska publika privlaci doslovnim kopiranjem tanitima. Vidjeti cemo

Ma znam ja da ti se omakla brojka na tipkovnici a ne da si zaboravila jer,nešto onakvo se ne zaboravlja,zar ne .....ma ne dajem šansu niti jednoj od te dvije,mrzim kopiranje i to posebno nečeg što se juče završilo a i ne mogu zamisliti da gledam DefOm scene u izvedbi nekog drugog,ne vjerujem da će polučiti nekakav uspjeh ....Star tv bojkotiram a i znaš zbog čega :....


Mislim da će ovo ljeto biti zanimljiviji,gledaniji šou Fahra-Brko ....evo,Fahra nam je obavila veče Kane ..
femir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 09:39   #1843
Neslihan Atagul kao moguća Cagina partnerka u njegovoj novoj internet seriji.

Mogu biti zanimljiv par, a i izgleda da fanovi to baš žele, jer ima dosta fan made videa i slika njih dvoje .
milky21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 10:33   #1844
Fanovi žele razne gluposti. Ja mu ovu ne želim svakako.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 11:01   #1845
Zasto?Sta joj fali?Ona je meni ekstra lik...
simmke is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 15:35   #1846
Ni meni se ne sviđa kombinacija Neslihan i Ćate, iako mi je bolje pitanje kako će Kadir preživjeti s obzirom kako je ljubomorisao oko Brke!
freestyle2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 21:30   #1847
Potvrđeno je da Neshilan i Cagin glume najesen u novoj seriji.
Ne znam zašto vam ona smeta meni je.kao Nihan izvrsno glumila i.jedna je od najboljih Turskih glumica.

Moj izbor glumica po glumi;1.Berguzar Korel,2.Ece Uslu3.Beren Saat4.Neshilan5.Tuba.
To je moj izbor s.kojim se možete a i ne.morate složiti iako sam.tu još imala Cansu i Asli Ever.

Što se glumaca tiče:1.Halit Ergnec 2.Mesut Akusta 3.Egin Ayerk 4-Burak Ozvit5.Murat Yildrim.

Netko će se vjerovatno.čuditi kako nema Ezela(zaboravila sam.kako se glumac zove),Kivaca ali oni mi jednostavno nisu sjeli.
lanex is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 23:18   #1848
Quote:
lanex kaže: Pogledaj post
Potvrđeno je da Neshilan i Cagin glume najesen u novoj seriji.
Ne znam zašto vam ona smeta meni je.kao Nihan izvrsno glumila i.jedna je od najboljih Turskih glumica.
Dobro o ukusima se ne raspravlja...takoder glumci ko glumci nekom pasu nekom ne i to je tako...

Sta se tice para Caga i Nesli ne vidim zasto ne? Moglo bi biti dobro, oboje glume odlicno i mogla bi bit dobra serija iako sam skeptican prema tome Netflix sc.fic. projektu...Bolje bi bilo da u obicnom diziju to bude
Fan91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 10:26   #1849
Quote:
lanex kaže: Pogledaj post
Potvrđeno je da Neshilan i Cagin glume najesen u novoj seriji.
Ništa nije potvrđeno, mediji pišu. Bit će službeno kad stigne službena objava produkcije. Za sada su sve informacije na bazi špekulacija, od naziva samog projekta, preko produkcije, glumaca itd.

Prije nekoliko dana se pisalo kako su novi par na dizi nebu FZA i Birkan S., ali Ranini demantirala "Lažna uzbuna", a znamo da su njezini haberi ipak 90% točni.

Do početka nove sezone će se tako smjenjivati imena glumaca i projekata ko na ruletu.

***

Koga zanimaju prevedene najave za ljetne serije:

Rüya - SAN
Najava serije, priča o nemogućoj ljubavi Elif i Buluta; Gold Film - Faruk Turgut; Show TV, uskoro.

Ateşböceği - SVITAC
Najava 1. epizode;
Prva najava serije; Druga najava serije;

@tagoresky, slažem se s tobom, ni meni nije jasno tko gura Seckina O. u bašrole, ali zaista. Lik je bez ikakve karizme. Glavna koju su mu dodijelili je iz propale Endemolove serije sa Canselom Elcinom i Ece Uslu, cura je isto toliko bezlična ko i on. Našla vreća zakrpu. Kopiranje je stvarno Vjerojatno pecaju istu publiku i računaju da su doživjeli amenziju i da sve vide po prvi put.

Dolunay - PUN MJESEC
Prva najava serije; Druga najava serije Nemoguća ljubav između bogatog biznismena Ferita i siromašne djevojke Nazli koja mu postaje kuharica. Za sada stoji utorak 04.07. kao datum premijere.

Kalp Atışı - OTKUCAJI SRCA
Rimejk korejske serije "Doctors" (Liječnici). Serija je trebala krenuti u četvrtak, ali u zadnji tren su promijenili dan i prebacili premijeru na petak.
Najava serije; Prva najava 1. epizode; Druga najava 1. epizode; Treća najava 1. epizode

Çember - KRUG
I nešto novo, od ponedjeljka na Star TV kreće krimi-policijska serija koja će imati 6 epizoda i u svakoj će se pojaviti neki novi glumci. Najava za prvu epizodu pod nazivom "Napuštam igru".
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:35   #1850
U njihovoj generaciji Neslihan je premija Kada se uzme u obzir kombinacija popularnosti, talenta, izgleda...


Što se tiče letnjih romantičnih komedija pa to su toliko već izdrljani klišeji da se teško nešto novo može smisliti, jedino par ako "klikne" i ako scenarista i režiser umeju da te već utvrđene fore upakuju lepo
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 10:25   #1851
Engin Akyurek se vraća na Kanal Dženazu u sezoni 2017/2018. Zasad samo znamo da je Kanal Dženaza naručila seriju u kojoj je on bašrol, a ne znamo ni ko je produkcija ni koji je script. Ajmo Mileni, iznenadi nas. Skeptična sam prema unapred nedefiniranim projektima. Nije baš dobra poruka i jamstvo uspeha uzeti da gledaš šta će ti kanuti pa onda probrati. Još na Kanal Dženazi.

http://www.ranini.tv/haber/25322/1/e...onda-kanal-dde
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 21:01   #1852
Ozlem Yilmaz je potpisala za Ay yapim, serija ce se emitovati na ATV-u.
Partnera jos uvek traze i bice objavljen za par nedelja.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:32   #1853
Kako prolaze ljetne serije?

Ponedjeljak - Pazartezi
* İki Yalancı (Kanal D), ep. 1 emitirana 10.07., vidjet ćemo kako će teći dalje (T: 3,66% / AB: 3,76%).
* * Deli Gönül (FOX), od 17.07. serija seli u ovaj dan.

Utorak - Salı
* Dolunay (Star TV), do sada emitirane 2 epke, a za sada gledanost raste (E01 = T: 5,45% / AB: 3,90%; E02 = T: 6,51% / AB: 5,55%).
* Deli Gönül (FOX), do sada emitirane 2 epke, ali zbog loše gledanosti od ep. 3 seli u ponedjeljak (E01 = T: 3,01% / AB: 2,81%; E02 = T: 2,85% / AB: 2,47%).
* Adı Efsane (Kanal D), prikazane 22 epke, a producenti su odlučili seriju pretvoriti u tinejdžersku, dati joj maltene novu postavu i nastaviti preko ljeta. Sad im se gledanost vrti oko 2%, tako da sumnjam u opstanak preko jeseni.
* Rüya (Show TV), prva ep. će se prikazati 18.07.

Srijeda - Çarşamba
* No: 309 (FOX) kao prošlogodišnje ljetna serija nastavlja dalje, trenutno emitirana ep. 56 (T: 4,20 / AB: 2,69%).

Četvrtak - Perşembe
* Kanatsız Kuşlar (atv), do sada emitirane 4 epizode, gledanost se vrtila oko 4% do prošle epke kada je naglo skočila (E04 = T: 6,21% / AB: 4,50%).
* Ateşböceği (Star TV), emitirane 2 epizode, gledanost je tu negdje (E01 = T: 3,72% / AB: 4,14%; E02 = T: 4,11% / AB: 3,31%).

Petak - Cuma
* Şevkat Yerimdar (FOX), emitirano 7 epizoda, a rejting im dosta varira (E07 = T: 7,02% / AB: 5,60%).
* Kalp Atışı (Show TV), emitirane 2 epke, u odnosu na prvu ep. je druga doživjela kvantni skok, a imaju dobru gledanost reprize, očekujem daljnji porast (E01 = T: 3,09% / AB: 2,90%; E02 = T: 6,04% / AB: 5,18%).

Subota - Cumartesi
* Nema ljetnih serija.

Nedjelja - Pazar
* Seni Kimler Aldı (atv), serija je završena 10. epizodom zbog loše gledanosti. I total iAB su konstantno bili ispod 3%, osim u 7. epizodi kad je AB dobacio do 3,11%.
* Türk Malı (Star TV), prikazano je 6 epizoda, krenuli su bombastično (E01 = T: 7,24% / AB: 7,83%), ali su bukvalno pali u ambis (E06 = T: 2,11% / AB: 1,62%). Pojavile su se glasine da će seriju ukinuti, ali se oglasila produkcija i rekla da je sa Starom dogovorena pauza, ep. 6 im je "sezon finale" i da se vraćaju u septembru. Čisto sumnjam to.

USKORO KREĆU
* Çocuklar Duymasın, na Kanalu D, ali nisu objavili kada počinju.
* Meryem, također na Kanalu D, ali ni oni nisu objavili početak emitiranja.
* Rüya, kreće na Show TV u utorak 18.07.2017.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:11   #1854
Farah Zeynep potpisala za MF Yapim, serija ce ici na kanal D

http://despine.net/farah-zejnep-abdu...-na-tv-ekrane/
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 02:41   #1855
Turske serije pratim ima vec 6- 7 godina. Zao mi je sto ih mnogi dozivljavaju kao sapunice (i ovde su teme o njima smestene u podforum sapunice) mnoge turske serije su izuzetno kvalitetne, no mnogi zbog predrasuda to ne zele da shvate. Mada moram priznati da su mi danasnje serije u turskoj slabijeg kvaliteta od onih pre par godina, no uzdam se da ce od ove sezone biti bolje.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:42   #1856
turski ogranak endemola proglasio bankrot.
https://pbs-0.twimg.com/media/DEEYEY...Jgc?format=jpg

kontrola stete.
sta ce biti sa dugovima ljudima...
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:46   #1857
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
uzdam se da ce od ove sezone biti bolje.
nada umire poslednja.
imo, nista od toga. mislim tu na klasicne dizije. nade ima za ove drug(acij)e dizije (kraci bolumi, manji broj istih itd.).
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 18:26   #1858
Prva najava nove serije Hazal Kaye. https://www.youtube.com/watch?v=yB11DScbwj8

Partner joj je Burak Deniz. Ili se možda konstelacija zvezda promenila toliko da bismo mogli kazati da je ona partnerka njemu.

Dobar je Burak, dade ga se gledati. Dotako me malo u onoj Meryinoj katastrofi Kraljice noći. Dotako me na poseban način. Možda zavirim.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 19:41   #1859
Na ekrane se sa Most production vraća Burcin Terziglu u adaptaciji Očajnih kućanica, ali po korejskom predlošku.

AY priprema novi projekat za Arasa Buluta Iynemlija.

http://www.gzt.com/hayat/burcin-terz...i-oldu-2774093

Kadin, turska verzija korejskog dizija Woman, će ići bez Beren Saat, umesto nje Ozge Ozpirinci. Kreće krajem septembra na FOXu. http://www.milliyet.com.tr/-bizim-hi...83/default.htm

Zadnje uređivanje Lenka123 : 07.08.2017. at 19:54.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 00:38   #1860
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Na ekrane se sa Most production vraća Burcin Terziglu u adaptaciji Očajnih kućanica, ali po korejskom predlošku.



http://www.gzt.com/hayat/burcin-terz...i-oldu-2774093
vest u linku ne glasi tako već parafraziraću je: Burcin je imala u planu projekat sa Most produkcijom ,u pitanju je korejska adaptacija, na koji je gledala blagonaklono, međutim ipak se odlučila u poslednjem trenutka za projekat Ay Yapima Küçük Cinayetler čije će scenario pisati Meriç Acem, a režirati Ali Bilgin

Da Ay Yapim priprema adaptaciju Big Little Lies ( HBOova serija po istoimenoj knjizi) sam znala, ali tek su sada počeili dovoditi Burcin u vezu sa tim projektom. Pisac članka je nespretno upoređuje sa Očajnim domaćicama, i postavlja sliku već urađene turske verzije Umutsuz Ev Kadınları i kaže da će imati taj "šmek" ne i da se radi o adaptaciji jer je u pitanju sasvim druga serija i predložak.

No ništa od toga nije potvrđeno iz nekog validnijeg izvora, a kamoli ne od strane Burcin i njene menadžerke. Ono što je izvesnije je njen film sa Caner Alperom jer za to postoji potvrda u vidu odlazaka na probe i čitanja, iako ni to nije 100% dogovoreno zvanično

Još jedno ime se spominje kao deo casta za Küçük Cinayetler Funda Eryiğit
http://www.medyatava.com/haber/kucuk...katildi_148119

I da metnem sliku pošto su ovde obe sexi :

__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.