Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2007., 13:45   #1
HIV?

Jedan moj drug i ja smo bili na zurci u jednom lokalu....on je popio malo i poceo da se vrti oko konobarice.....ujutru mi je rekao....da se prilikom sluzenja konobarica udarila te da joj je krenula krv ....on joj je pomogao da je zaustavi te je na kraju poljubio u ranicu.....sad ga pere nesto da se mozda zarazio Hiv-om ja sam mu rekao da su male sanse....ali nikako da ga urazumim....sta milite vi o toj prici?


p.s. tu curu znamo vec nekih 2 mj. cesto smo navracali u taj lokal
Magaratz is offline  
Old 25.07.2007., 13:53   #2
Quote:
Magaratz kaže: Pogledaj post
Jedan moj drug i ja smo bili na zurci u jednom lokalu....on je popio malo i poceo da se vrti oko konobarice.....ujutru mi je rekao....da se prilikom sluzenja konobarica udarila te da joj je krenula krv ....on joj je pomogao da je zaustavi te je na kraju poljubio u ranicu.....sad ga pere nesto da se mozda zarazio Hiv-om ja sam mu rekao da su male sanse....ali nikako da ga urazumim....sta milite vi o toj prici?


p.s. tu curu znamo vec nekih 2 mj. cesto smo navracali u taj lokal
koji kurac moras imat u glavi da konobarici ljubis "ranicu"?
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Old 25.07.2007., 13:55   #3
nije se zarazio
jajoglavac is offline  
Old 25.07.2007., 13:57   #4
jel to sigurno
Magaratz is offline  
Old 25.07.2007., 14:05   #5
Quote:
Magaratz kaže: Pogledaj post
jel to sigurno
za zarazu hiv-om kao prvo treba puno krvi,
dosta se teško tako prenosi
jedino ako je on imao ranu u ustima
jajoglavac is offline  
Old 25.07.2007., 14:33   #6
Nije mogao da se zarazi
Baya_Rober is offline  
Old 25.07.2007., 14:36   #7
ne znam mislim da nije imao ranu ustima....kaze to nije bilo kizanje nego samo kontakt usnama.......nakon toga je otrcao u WC i oprao...usta.....a sa druge strane njega to pere ....ne zna da li je cura zarazena HIV-om
Magaratz is offline  
Old 25.07.2007., 14:37   #8
Quote:
Magaratz kaže: Pogledaj post
ne znam mislim da nije imao ranu ustima....kaze to nije bilo kizanje nego samo kontakt usnama.......nakon toga je otrcao u WC i oprao...usta.....a sa druge strane njega to pere ....ne zna da li je cura zarazena HIV-om
dali cura ima hiv?
jajoglavac is offline  
Old 25.07.2007., 14:40   #9
ne zna on to ja sam par puta pricao sa njom cini mi se normalna....cak je najavljivala i da se udaje u 10-om mj......cini se normalana...
Magaratz is offline  
Old 25.07.2007., 14:43   #10
pa čemu onda panika?
ja sam mislio da je zaražena
jajoglavac is offline  
Old 25.07.2007., 14:47   #11
pa panicari zato sto je ovo jedna od malo cura kojoj ne zna biografiju.....i na cemu smo ostali postoji li mogucnost od zaraze ili ne?
Magaratz is offline  
Old 25.07.2007., 14:51   #12
ne
samo ako joj popio 2 dcl krvi
jajoglavac is offline  
Old 25.07.2007., 14:53   #13
Quote:
Magaratz kaže: Pogledaj post
Jedan moj drug i ja smo bili na zurci u jednom lokalu....on je popio malo i poceo da se vrti oko konobarice.....ujutru mi je rekao....da se prilikom sluzenja konobarica udarila te da joj je krenula krv ....on joj je pomogao da je zaustavi te je na kraju poljubio u ranicu.....sad ga pere nesto da se mozda zarazio Hiv-om ja sam mu rekao da su male sanse....ali nikako da ga urazumim....sta milite vi o toj prici?


p.s. tu curu znamo vec nekih 2 mj. cesto smo navracali u taj lokal

E glupa li čovika!
Smotani is offline  
Old 25.07.2007., 14:54   #14
ma alkohol i zene su gore i od raka pluca i cigara
Magaratz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.