Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2013., 11:53   #1501
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
curke ako uspijete i meni kupite tu najsvjetliju nijansu
malazara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 12:08   #1502
Sad kad me malo splasnula euforija od farbanja vidim da je izrast dosta narančasti da nema ovih blajhanih pramenova bila bi sva, fazocarNa sam sto se boje tice htjela sam perlu i rekla je da mogu to dobit a ovo nije ni p od perle, nadam se kad budem isla na izrast da ce se popraviti ali sta kad duzinA ostaje zuto pile a ne mogu opet cijelu duzinu kosa ce mi ispasti popucat ima li na temi neki frizer za savjet, bas sam Tužna toliko para a ja nisam zadovoljna

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 12:15   #1503
mislim da je inoa skuplja, mozda oko 80-90kn, nisam sigurna jer dugo nisam nabavljala
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 22:56   #1504
Quote:
malazara kaže: Pogledaj post
curke ako uspijete i meni kupite tu najsvjetliju nijansu
Afkors. i zato se molite da nađem nekoga da mi ju proda
Lehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 01:43   #1505
Vital su odlične boje, šteta što ih je jako teško pronaći u prodaji, bar kod mene. Koristila sam ih dugo vremena dok sam kosu bojala u boju meda. Čini mi se da je to bio period kad mi je kosa bila u najboljem stanju; sjajna, boja se sporije ispirala, bez ispucanih vrhova, preporučujem
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 17:25   #1506
Quote:
sandrsbify kaže: Pogledaj post
Gdje se mogu kupiti Majirel boje za kosu?
i mene isto zanima!!!
Rock2you is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 13:14   #1507
ajd mi recite..ako itko zna
Farbala sam se u frizerskom salonu Koleston Illumina bojom. e sada, imam plavu kosu, ne bijelu, nego med plavu.
Ja bih naručila plavu farbu sa ebaya..i kako da znam s čime miješam, kojim hidoregnom?

meni je taj hidrogen totalno znanstvena fantastika
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:43   #1508
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
ajd mi recite..ako itko zna
Farbala sam se u frizerskom salonu Koleston Illumina bojom. e sada, imam plavu kosu, ne bijelu, nego med plavu.
Ja bih naručila plavu farbu sa ebaya..i kako da znam s čime miješam, kojim hidoregnom?

meni je taj hidrogen totalno znanstvena fantastika
A koji broj je boja? Ja recimo koristim keune 9.3 i stavljam 6% hidrogen.
U bojama tipa Loreal, Garnier, Palette...itd večinom devetke imaju 9% hidro. Meni osobno je draže da mi je za nijansu tamnija kosa i zdravija, nego isušena sa jakim hidrogenom.
Pošto se ne farbaš u platinastu nego isto kao ja u malo tamnije plavu mislim da će ti 6% biti ock
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 10:04   #1509
boja bi bila 9.0 ili 9.03, nisam još odlučila
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2013., 17:55   #1510
Dali netko zna koja je najkvalitetnija profi a koja home farba za kosu

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 23:36   #1511
a kako prekrivaju sjedine? i da, prodavačica me uvjeravala da su veoma njegujuće za kosu
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 23:30   #1512
Olia garnier boja za kosu

Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
jel netko isprobao nove Garnier Olia boje za kosu bez amonijaka i sa prirodnim uljima?
lijepa mi je 6.0 i 5.0


dvoumim se izmedu ove dvije, ovisi dal prima tamnije ili bude kao na slici?
Evo, ja sam si kupila tamnosmeđu boju za kosu...odlučih se iz razloga jer imam ful suhu kosu, pa vidim ovo ima ulja, garnier, ma bude nešto bilo...
i boja je čisto razočaranje! Za toliko novaca takvo smeće da nam podvaljuju...nakon pet-šest pranja boja se skroz isprala, kosa suha,...ma ne vrijedi uopće. Jedino dobro je što kod stavljanja boja ne smrdi, i tragovi u kadi se mogu isprati bez problema ...nemoj, jer imaju fakat jaku reklamu i na to padaš ( tako sam i ja), ono lijepa kosa, dobra muzika, crna boja koja dominira u reklami,...skroz te navuče...onda si mislim da je do moje kose, pa sam malo čačkala po netu i čitala mišljenja, i mnoge cure imaju isto mišljenje.
Nešto novo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 11:39   #1513
Quote:
Nešto novo kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam si kupila tamnosmeđu boju za kosu...odlučih se iz razloga jer imam ful suhu kosu, pa vidim ovo ima ulja, garnier, ma bude nešto bilo...
i boja je čisto razočaranje! Za toliko novaca takvo smeće da nam podvaljuju...nakon pet-šest pranja boja se skroz isprala, kosa suha,...ma ne vrijedi uopće. Jedino dobro je što kod stavljanja boja ne smrdi, i tragovi u kadi se mogu isprati bez problema ...nemoj, jer imaju fakat jaku reklamu i na to padaš ( tako sam i ja), ono lijepa kosa, dobra muzika, crna boja koja dominira u reklami,...skroz te navuče...onda si mislim da je do moje kose, pa sam malo čačkala po netu i čitala mišljenja, i mnoge cure imaju isto mišljenje.
slazem se, ja sam ju isprobala cim sam napisala ovaj post i boja je katastrofa, nikad mi kosa nije bila tolko ostecena makar bilo 1000 ulja unutra
inace ne volim garnier boje ali sam mislila da ce ova biti drugacija, no nazalost nije.
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 16:57   #1514
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
slazem se, ja sam ju isprobala cim sam napisala ovaj post i boja je katastrofa, nikad mi kosa nije bila tolko ostecena makar bilo 1000 ulja unutra
inace ne volim garnier boje ali sam mislila da ce ova biti drugacija, no nazalost nije.
ja sam pak oduševljena bojom
2 puta sam ju koristila.. nijansu 7.1.. ispala mi je prelijepa, prirodna nijansa i ako uzmem u obzir da je ljeto, da mi je kosa bila izložena suncu i morskoj vodi.. u odličnom je stanju...
zlikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 17:13   #1515
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
boja bi bila 9.0 ili 9.03, nisam još odlučila
Znam da kasno odgovaram, ali ako će ti sada šta značiti odgovor... na te boje možeš staviti 6% hidrogen
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 18:03   #1516
pomooooć

postoji negdje neki prikaz kako koja boja ispada na kojoj boji kose?
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2013., 00:08   #1517
hello cure inace ne pisem tu al bi tebala malu pomoc ukoliko netko zna naravno
da li kod nas ima u prodaji wella toneri
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 11:42   #1518
Gdje se u Zg mogu kupiti INOA ili Majirel boje za kosu?
Nekad je bilo Majirel u West Gateu, ali taj ducan je zatvoren
sensation1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 14:08   #1519
BioKap Nutricolor Delicato- genijalna boja za kosu!

Otkrila sam ih još u trudnoći, tražila sam nešto što je najmanje štetno.
Nema jaki miris, prekriva sijede, ne ispire se, kosa mi je predivna, vrhovi ne pucaju
Jedina mana je nešto veća cijena.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 23:28   #1520
Quote:
sensation1 kaže: Pogledaj post
Gdje se u Zg mogu kupiti INOA ili Majirel boje za kosu?
Nekad je bilo Majirel u West Gateu, ali taj ducan je zatvoren
Mislim da Majirel više nema u prodaji nigdje otkada je taj dućan zatvoren, a INOA se nije mogla kupiti.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.