Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2016., 16:23   #921
Quote:
fdsar kaže: Pogledaj post
kad ce se znat i jel Mreza TV odnosno NET i tv dalmacija pobijedili na natječaju
odluka će biti do 19.11.
antikojigvanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 21:07   #922
Quote:
infinity6001t kaže: Pogledaj post
i šta onda kad se prošire? šta onda da se i prošire na cijelu državu? šta onda? pogledajte im program, živi kurac, samo da se zove 060 i vara narod. cijeli program im je prevara od početka do kraja
Ma ne bi se slozio. Naravno, ovisno sto tebe kao osobu zanima. Ako te zanimaju američke serije, turske sapunice te razni skupocjeni filmovi, to ne treba ocekivati. Em nemaju novaca za to, em to ne treba ocekivati od lokalne televizije iako ima vecu pokrivenost.

Je, imaju jednu emisiju totalno 060, zove se Stav. Ta emisija mi se nikako ne sviđa no eto. Ako predlazete Novu lovu za "Nova Sport" i prihvatljiva vam je, onda mogu i oni imati jednu takvu emisiju. Tarot je dakako isto tu, kao i svake lokalne televizije. Nažalost, izgleda da tako jedino prezivljavaju, kad bi i ovako gledanost bila mizerna u tom terminu.

No moram pohvaliti da Mreza TV ima najbolju grafiku od lokalnih televizija. Cak su i voditelji vise-manje poznati. Nisu toliko niti losi. Za svaku pohvalu. Svake veceri od ponedjeljka do petak od 20 do 22.30h imaju živi program, i to informativni, a u svim emisija postoji mogucnost ukljucenja uzivo gledatelja. Je 060, no meni je to za svaku pohvalu. Popodnevni program im je okrenut na lokalni sadrzaj i zaista je kvaliteta. Imali su i seriju Spartak. Mogli bi napraviti i odlican jutarnji program povezivanjem cijele Hrvatske. Mogucnosti su sve vece kada povecaju podrucje. Naravno, ako VEM da dvije nove koncesije.

Imas mogucnost vidjeti malo po njihovim stranicama da stvarno to lijepo rade, a ne kao ostale televizije, traljavo, cisto da se zadovolje postoci udjela sadrzaja.

Mozda malo previse branim Mrezu, a da mi nisu platili nista za to, no realno, trebali bi biti i vise nego zadovoljni da su nam svi lokalni kanali kao Mreza TV. Osobno cesce pogledam program Mreze TV nego RTL2 ili Domu.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 23:50   #923
Ono što ja mislim je da bi s većom pokrivenošću marketingom povećali financijski kolač, a možda bi nešto od toga uložili u program, jer stvarno je vidljivo da žele raditi na sebi, na profiliranju programa. Njima već neko vrijeme je postati nacionalna televizija i sviđa mi se pristup preko lokalnog doći do nacionalnog.

Također više ih gledam nego Domu ili RTL 2, a ne gladam Mrežu baš puno haha
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 01:08   #924
Vidio na facebook stranici da grede novi studio, sa publikom i sl. Čini se da polažu velike nade u natječaj za koncesije.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 11:41   #925
Znaci mogao bi uskoro neki natjecaj puno se nesto spremaju. Antenna angazirala ivu gacic, ovi prave studija...
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 14:03   #926
Quote:
arial-black kaže: Pogledaj post
Znaci mogao bi uskoro neki natjecaj puno se nesto spremaju. Antenna angazirala ivu gacic, ovi prave studija...
Jel moguće da Antenna preuzme Mrežu TV?
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 17:30   #927
Sumnjam. Ovi s mreze mi djeluju nekako prenabrijano da hoce ostati svoji i hrvatski privatni i grci im nisu primamljivi a antenna ocito okuplja svoju ekipu
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 18:28   #928
Quote:
Tom.K kaže: Pogledaj post
Jel moguće da Antenna preuzme Mrežu TV?
Koliko ja znam nema šanse....
antikojigvanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 11:52   #929
ma ne preuređuju ono zbog toga, nego natječaja za lokalne televizije. Nadaju se čim većoj pokrivenosti. Očito im je cilj kroz nekoliko godina postati nacionalna televizija lokalnim putem. Lokalnim putem do potpune pokrivenosti, što se meni čini kao fora ideja. Čim veća pokrivenost, više novaca od reklama, moguće više programa.

Evo, već izgradnja novog studija je novi korak naprijed.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 04:17   #930
Mreža TV

Kakvo uvaljivanje voditeljice u guzicu (bivšeg) predsjednika Stipe Mesića. A ona cijelo vrijeme "Predsjednice Mesiću...", iako covjek vec skoro 7 godina nije predsjednik, barem ne Republike Hrvatske. Zato i nisu dobili koncesiju za Zadar. Ipak nisu njeni na vlasti



https://youtu.be/5-n-s2_dvIQ
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 10:35   #931
Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
Očito im je cilj kroz nekoliko godina postati nacionalna televizija lokalnim putem. Lokalnim putem do potpune pokrivenosti, što se meni čini kao fora ideja.
Mislim da je Berlusconi išao na sličnu šemu. Pokupovao lokalne televizije i ujedinio ih u jednu.
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 12:50   #932
Sve je to regulirano zakonima. U nekim zemljama svaka od tih lokalnih televizija mora imati procenat vlastitog programa.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 04:28   #933
Mreža TV

Zar nitko od 'zivih ljudi' ne ostaje do kraja programa, jos k tome imaju live program tarota. Ugl ostao mi satelit od tarota ili sto vec ukljucen cijelu noc i cijelu noc prenose uzivo iz studija tarota pripreme za varanje gledatelja uzivo. Dosta zanimljivo, mozda i najzanimljivije u ove sitne sate.

Sat vremena prije emisije Nove Tv krecu s pripremama, a svaki korak isprobavaju, od mahanja ruku, stajanja, gledanja u ogledalo, mahanje svijecama. Po scenariju rekao bi



mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 13:26   #934
to treba zakonom zabranit. i njih i teleprodaju i sve lokalne televizije
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 05:42   #935
Od idućeg tjedna, od utorka 2.5. izborna sučeljavanja u 21:30h. Navodno, gradonačelnika/županija 10 gradova. Objavljena je i najava na Facebooku, izgleda kao da je reklama za RTL Kockicu, a ne ozbiljnu informativnu emisiju. Za sada raspored sučeljavanja nije objavljen.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 11:59   #936
Kako navijaju za HDZ da bi u ponedjeljak dobili toliko željne frekvencije
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 12:08   #937
Quote:
fdsar kaže: Pogledaj post
Kako navijaju za HDZ da bi u ponedjeljak dobili toliko željne frekvencije
U srijedu se tek otvaraju pristigle ponude, a njihov voljeni Zadar je uvijek bolna tema.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 21:14   #938
Mreža TV

Prenosi Mreza na Facebooku:

Quote:
Poštovane/Poštavani,

U ime Hrvatskog novinarskog društva (HND) pozivam Vas na tribinu pod nazivom „Agencija za elektroničke medije: neovisnost, transparentnost, učinkovitost“ koja će biti održana 27. lipnja (utorak) od 10:30 do 12:30 sati u Novinarskom domu, Perkovčeva 2.

S obzirom na važnost Agencije za elektroničke medije (AEM) kao neovisnog nacionalnog regulatora na području elektroničkih medija, a posebno u svjetlu činjenice da je nova Vlada Republike Hrvatske konačno odlučila o ostavci ravnateljice AEM-a i predsjednice Vijeća za elektroničke medije (VEM), te predložila Hrvatskom saboru troje novih članova VEM-a, HND smatra da je pravo vrijeme za javnu raspravu o svim važnim aspektima djelovanja Agencije i Vijeća.

Uvodno će o zakonskim okvirima, načinima uspostavljanja i održavanja neovisnosti od političkih utjecaja te dobrim praksama u zemljama Europske unije govoriti profesorica dr. Sandra Bašić Hrvatin, profesorica na Fakultetu za humanističke studije Primorskog sveučilišta u Kopru i sudionica mnogih medijskih projekata te medijska savjetnica raznih međunarodnih organizacija i institucija.

Voljeli bismo da se potom u raspravu o hrvatskim potrebama i iskustvima uključi što veći broj stručnjaka. Zbog toga smo na tribinu pozvali i ministricu kulture, predstavnike Agencije za elektroničke medije/Vijeća za elektroničke medije, Odbora za informiranje, informatizaciju i medije Hrvatskoga sabora, te Odašiljača i veza kao i nakladnike elektroničkih medija /emitera, znanstvenike koji se bave temama vezanima za medijsku regulativu te ostale zainteresirane.

Najljepša hvala na razumijevanju i suradnji.

Saša Leković, predsjednik HND-a
Mreza TV ce u utorak, od 18 do 20.30h prikazati snimku Tribine o radu Vijeća.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 13:32   #939
http://mreza.tv/vijece-za-elektronic...ruka-politike/

A ima i snimka cijele tribine:
https://www.youtube.com/watch?list=P...&v=4Re5xp5G4B8

Zadnje uređivanje antikojigvanti : 28.06.2017. at 13:36. Reason: dopuna
antikojigvanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 23:31   #940
Po tome kako govori novi šef Vijeća Mreža neće nikada dobiti koncesiju ...
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.