Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 10:46   #21
Pazi samo da uvodiš sastojke polako. Mliječnu kiselinu mislim koristit na dane kad ne koristim retinoid, 2x tjedno. Pazi da uvodiš polako sastojke ako nisi navikla na vitamin c npr ili retinol. Sa hijluronskom ne bi trebalo bit problema. Vitamin c isušuje kozu pa pokusaj dobro hidratizirati nakon


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 10:57   #22
Nisam mogla odolit, uzela sam hijaluron i silikonski primer ono kao, nije skupo....
Sad slažem kombinaciju šta bi mogla uzeti za borbu protiv pigmentacija i kako to opće uvrstit u rutinu
javite dojmove za mlječnu. Jel to puno jako 10% ili?
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 10:59   #23
Mliječna je najblaža kiselina, ne bi trebalo bit problema. Dok se ne naviknem necu koristit retinol i nju skupa. Obavezno Spf ujutro


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:03   #24
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Nisam mogla odolit, uzela sam hijaluron i silikonski primer ono kao, nije skupo....
ja ću pričekati do ožujka kad se slegnu dojmovi korisnica sa teme
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:05   #25
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
ja ću pričekati do ožujka kad se slegnu dojmovi korisnica sa teme


Pametno i ja bi ali u proljece vec pocinje sunčana sezona pa ne znam hocu li stici dotad sve isprobat


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:22   #26
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
ja ću pričekati do ožujka kad se slegnu dojmovi korisnica sa teme
E to je bio i moj plan....
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:27   #27
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
ja ću pričekati do ožujka kad se slegnu dojmovi korisnica sa teme

+1

Proizvodi su prejeftini u usporedbi s takvim i slicnim proizvodima drugih brendova. Unatoc dobrom(?) sastavu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 11:37   #28
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
+1

Proizvodi su prejeftini u usporedbi s takvim i slicnim proizvodima drugih brendova. Unatoc dobrom(?) sastavu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
možda snobovski, možda ziheraški,... draže mi kupiti nešto skuplje
evo npr. samo sam dva hijalurona probala: JAL kapi i tri puta skuplju Filorgu i opet bih kupila Filorgu tj. tri puta mi je bolja

no, pratit ćemo temu
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:03   #29
Istina, ali imaju super ponudu preparata čiji sastojci dokazano djeluju na pigmentacije. To i nije baš lako pronaći tj. ti sastojci budu u moru drugih i pri dnu popisa. Tako, u tom području di si praktički nemoćan svaka nada dobro dodje
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:10   #30
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
možda snobovski, možda ziheraški,... draže mi kupiti nešto skuplje
evo npr. samo sam dva hijalurona probala: JAL kapi i tri puta skuplju Filorgu i opet bih kupila Filorgu tj. tri puta mi je bolja

no, pratit ćemo temu
Iako su često skuplji proizvodi i bolji, to i nije pravilo... ja sam skužila da mi je najbolji način kupovina prema testerima

Ja sam još iza ljeta gledala naručiti The Ordinary hijaluron, ali onda sam vidjela da piše na njihovoj stranici "A more advanced HA formulation with 12 forms of HA, including precursors of HA, is offered by our brand NIOD in Multi-Molecular Hyaluronic Complex. " Onda sam mislila da li odmah naručiti NIOD jer bi trebao biti bolji i odustala od svega...

Pa sam se odlučila za buffet, ali u opisu je pisalo: "For a stronger effort against signs of age, our brand Hylamide offers a next-generation formula, SubQ Anti-Age." a s obzirom da ja imam 40 onda bi možda trebala taj jači

Nego, sad me zanima i taj Filorga jer su meni do sada te JAL bile najbolje. Jesu ljepljive, ali mi skoro ko primer djeluju na licu, a lice cijelu zimu nije isušeno. Imam još uvijek i neke Pestle & Mortar Pure Hyaluronic Serum koji je oko 40-50eur, ali mi je totalno bezveze... tako da ni cijena nije mjerilo.
Morala bi negdje nabaviti tester Filorge... Meni cijena nekako ne igra ulogu,. ako mi je proizvod dobar, kupim ga, jer mi je gore imati tri a onda isušeno lice. Ali bez testera neću jer ko zna šta će biti... Uvijek ima proozvoda za koje se dobije tester.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:19   #31
Ma nisam snobica, volim jeftine i dobre proizvode, samo razmisljam na glas. Veselim se recenzijama


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:22   #32
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Nisam mogla odolit, uzela sam hijaluron i silikonski primer ono kao, nije skupo....
Sad slažem kombinaciju šta bi mogla uzeti za borbu protiv pigmentacija i kako to opće uvrstit u rutinu
javite dojmove za mlječnu. Jel to puno jako 10% ili?
Na njihovom siteu imaš prijedlog rutine baš za pigmentacije, pa ti možda pomogne pri odluci:

Example regimen for pigmentation issues:
AM: Alpha Arbutin 2% + HA, Niacinamide 10% + Zinc 1%, Magnesium Ascorbyl Phosphate Solution 10%; PM: Alpha Arbutin 2% + HA, Azelaic Acid Suspension 10%, Advanced Retinoid 2%


samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:25   #33
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post

Nego, sad me zanima i taj Filorga jer su meni do sada te JAL bile najbolje. Jesu ljepljive, ali mi skoro ko primer djeluju na licu, a lice cijelu zimu nije isušeno. Imam još uvijek i neke Pestle & Mortar Pure Hyaluronic Serum koji je oko 40-50eur, ali mi je totalno bezveze... tako da ni cijena nije mjerilo.
Morala bi negdje nabaviti tester Filorge... Meni cijena nekako ne igra ulogu,. ako mi je proizvod dobar, kupim ga, jer mi je gore imati tri a onda isušeno lice. Ali bez testera neću jer ko zna šta će biti... Uvijek ima proozvoda za koje se dobije tester.

nisam neko strpljivo biće pa mi je ljepljivost kod JAL bila karakteristika za odstrel
nisam toliko naivna da smatram da će mi neki proizvod izbrisati život sa lica pa mi je dovoljno da kad nešto koristim da mi ne stvara komplikacije a Filorga Hydra Hyal je sporo se troši, po licu super razmazuje, brzo upija, ne smeta ničem od sljedećih koraka: kremi, primeru, puderu,...
kod JAL-a sam se uvijek pitala da li i koliko utječe da puder na licu izgleda tako kako izgleda (više sjaji, klizi,...itd...)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:11   #34
imam vitamin c serum 23% i nemam nikakve probleme sa nanosenjem. tekstura je ko neka krema/fluid i osjetim dok na nosim sitna sitna zrnca


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:24   #35
Koristim zadnja dva tjedna Hyaluronic Acid 2% + B5 i Caffeine Solution 5% + EGCG.

Čini mi se da je koža lica čišća i da su mi podočnjaci malo manje plavi
Pravnica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 19:34   #36
Quote:
raymond kaže: Pogledaj post
imam vitamin c serum 23% i nemam nikakve probleme sa nanosenjem. tekstura je ko neka krema/fluid i osjetim dok na nosim sitna sitna zrnca
Odlično! Hvala na podjeli dojmova.

Prekjučer sam ga naručila s Asosa, trebao bi stići sljedeći tjedan.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 20:58   #37
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
Na njihovom siteu imaš prijedlog rutine baš za pigmentacije, pa ti možda pomogne pri odluci:

Example regimen for pigmentation issues:
AM: Alpha Arbutin 2% + HA, Niacinamide 10% + Zinc 1%, Magnesium Ascorbyl Phosphate Solution 10%; PM: Alpha Arbutin 2% + HA, Azelaic Acid Suspension 10%, Advanced Retinoid 2%


Hvala ti Iskombinirat ću nešto
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:21   #38
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
Pazi samo da uvodiš sastojke polako. Mliječnu kiselinu mislim koristit na dane kad ne koristim retinoid, 2x tjedno. Pazi da uvodiš polako sastojke ako nisi navikla na vitamin c npr ili retinol. Sa hijluronskom ne bi trebalo bit problema. Vitamin c isušuje kozu pa pokusaj dobro hidratizirati nakon


Sent from my iPhone using Tapatalk
hoću,svakako ću pripaziti,pogotovo na retinoid jer njega do sada nisam koristila,dok vit.c serum koristim svako drugo jutro već dvije godine(osim ljeta) pa se nadam da kod njega neće biti problema
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:57   #39
Još uvijek se ne zna što s carinom i odakle šalju ili?
Odakle ste naručile, cure?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 23:08   #40
Ja sam narucila i sa njihove stranice i sa Victoria health. Vidjet cemo za carinu. Mozda prodjem bez na iznos od 26 dolara...


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.