Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2017., 20:10   #401
Potrosila sam cijeli Niancinamide 10% + Zn. A ne znam sta reci, ja sam ga kupila prvenstveno zbog visoke koncentracije Niancinamida - u nadi da ce mi koza malo zablistati ili se pomladiti To nisam primjetila, al opet, za sada ni nemam neke velike probleme, vise mi je bitna preventiva.
Ali zaobilazilo me onih par akni u pms-u, i mislim da je to do ovog preparata, tako mi je djelovala i missha pc koja je puna cink oksida. koristila sam ga skoro svaki dan, koza mjesovita dehidrirana.
Doduse miteseri su jednako brojni.
I da serum.je jako pogodan za ostale korake u njezi jer se ekstra brzo upije i gotovo da ne ostavlja nikakav sloj.
Ne znam hocu li opet naruciti ovaj proizvod, ali generalno sam zadovoljna...sad je na redu buffet koji je cekao u ladici
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 00:11   #402
Prodajem NIACINAMIDE 10% + Zinc 1% (otvoreno korišteno 2x i sad mi stoji) plus HYALURONIC ACID 2% + B5 (ista stvar ko i sa prvim, s time da sam ovaj 1x isprobala. Oba s ukljucenom poštarinom preko tiska 90,00kn
Naruceni su s VICTORIAHEALTHA 20.1.2017. Stigli su pocetkom drugog mjeseca. Tada sam ih otvorila i zatvorila (nemam ja to zivaca trošit). Za jedan imam original kutiju, od drugog sam bacila. Fali par kapi maximalno. Stoje mi u sobi u ladici (daleko od svjetlosti i topline). Ako tko zeli slike - slobodno se javite.

Znam da sam offtopic ali ovdje cu najprije naci zaljubljenice u Ordinary.
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 10:14   #403
Estee Lauder kupili manjski udjel firme (Deciem). Sad ih definitivno ne kupujem, iako su mi 2 proizvoda bila na WL.

Gutaju ih kao mrave.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:15   #404
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Estee Lauder kupili manjski udjel firme (Deciem). Sad ih definitivno ne kupujem, iako su mi 2 proizvoda bila na WL.

Gutaju ih kao mrave.
Ok, mozda nije lijepo vidjeti kad ti neke drage marke kupi konglomerat, ali ne vidim u cemu je problem? Mozemo se zavaravati, ali svatko svoj biznis zeli na vrhuncu prodati za dobre pare.

Ako su proizvodi isti sastavom i cijenom, zasto ih maknuti s WL Ili ima nesto o EL sto ne znam?
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:18   #405
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Ok, mozda nije lijepo vidjeti kad ti neke drage marke kupi konglomerat, ali ne vidim u cemu je problem? Mozemo se zavaravati, ali svatko svoj biznis zeli na vrhuncu prodati za dobre pare.

Ako su proizvodi isti sastavom i cijenom, zasto ih maknuti s WL Ili ima nesto o EL sto ne znam?
Pretpostavljam zbog toga što se Estee prodaje u Kini (testiranje na životinjama)? To mi prvo pada na pamet.
Orithyia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:34   #406
Quote:
Orithyia kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam zbog toga što se Estee prodaje u Kini (testiranje na životinjama)? To mi prvo pada na pamet.
Ok, ali vidjela sam objavu da nece i dalje testirati na zivotinjama i dizati cijene. https://www.instagram.com/p/BVX7CVhhK8g/

Iako logikom da su trenutno cruelty free, nece sad preko noci sve to postat testirano ako narucis
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:40   #407
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Ok, ali vidjela sam objavu da nece i dalje testirati na zivotinjama i dizati cijene. https://www.instagram.com/p/BVX7CVhhK8g/

Iako logikom da su trenutno cruelty free, nece sad preko noci sve to postat testirano ako narucis
Znam, ali ljudi kojima je to bitno možda ne žele da njihov novac odlazi takvoj korporaciji? Tako je i the Body Shop izgubio kupce nakon prodaje L'Orealu.

Kažem, ne znam, samo nagađam što Acid muči budući da znamo koliko joj je to važno. Ona će sama najbolje objasniti.
Orithyia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 17:18   #408
Cure,kako ste uspjele odabrati nijansu pudera? Može me netko uputiti? hvala
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 23:16   #409
Quote:
Orithyia kaže: Pogledaj post
Znam, ali ljudi kojima je to bitno možda ne žele da njihov novac odlazi takvoj korporaciji? Tako je i the Body Shop izgubio kupce nakon prodaje L'Orealu.

Kažem, ne znam, samo nagađam što Acid muči budući da znamo koliko joj je to važno. Ona će sama najbolje objasniti.
Preduhitirila si me sa objašnjenjem . Da,zbog toga je i dosla sam javiti na temu cisto kao kozmeticku vijest i osobni komentar da ih micem sa WL (doduse,bez objasnjenja zašto,moj bed). EL mi je stao na žulj kad su otkupili Too Faced (odnosno, TF se prodao) čime su automatski prestali biti cruelty free. Problem je što su se time jako ponosili kao i Urban Decay,pa su dobili po gubici od oceana fanova i nakon negativnog feedbacka odustali. Sudeči po reakciji fanova na Deciem stranici, ni fanovi The ordinarya i ekipe nisu nimalo sretni i u vecini su,te se slazem i podupirem komentare (i sama sam ostavila jedan). Svijet nije muffin duginih boja u zjenici jednoroga ali pajdo ne mozes jedan dan prodavat jednu moralnu pricu,skupiti masu fanova i onda im prodavat drugu pricu sljedeci dan.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 17:24   #410
kako nanosite te proizvode? prstima ili blazinicom
maja0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 18:18   #411
Quote:
maja0000 kaže: Pogledaj post
kako nanosite te proizvode? prstima ili blazinicom
ove koji dolaze s pipetom? cistim prstima, pa blazinica bi upila bar pola...jesu malo vodenasti, ali se i jako brzo upiju i nije ih problem nanositi.
ako pitas za pudere, to ce ti netko drugi odgovoriti
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 05:51   #412
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
ove koji dolaze s pipetom? cistim prstima, pa blazinica bi upila bar pola...jesu malo vodenasti, ali se i jako brzo upiju i nije ih problem nanositi.
ako pitas za pudere, to ce ti netko drugi odgovoriti
proizvode sa pipetom nanesem izravno na lice, 3-4 kapi pa razmuljam prstima
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:09   #413
hvala na odgovorima, da mislila sam na ove stvarcice sa pipetom
maja0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 05:12   #414
KOliko dugo čekate između nanošenja buffeta i ostatka?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 21:50   #415
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
KOliko dugo čekate između nanošenja buffeta i ostatka?
ja samo koju minuticu, jer se brzo upija...mislis da bih trebala vise cekati?
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 06:38   #416
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
ja samo koju minuticu, jer se brzo upija...mislis da bih trebala vise cekati?
pa ne znam....ja oko 10-ak minuta prije nego nanesem C vit kremu ili squalene (kako koji dan). ako čekam više dosta me zateže. htjela sam pitati za iskustva

da, jako brzo se upije, to je super
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 10:31   #417
za sto je taj buffet?
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 11:01   #418
Ja sam cekala mozda pola minute, pa stavljala kremu preko.
Trosila sam istovremeno buffet i hijaluronski serum njihov, jednog ujutro, jednog navecer i mogu tek sad reci, nakon sto je proslo kojih 10tak dana da sam ih potrosila, da mi je lice bilo nahranjenije dok sam ih koristila. Sad koristim caudalie sos i bocassy serum navecer i osjetim malo zatezanja na kozi preko dana. Ostala rutina ista. Tako da sam ponovo narucila oba dva s asosa i cekam ih da dodu.
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 11:04   #419
Uzela sam uz njih i skvalone, trebalo mi je jos nesto do besplatne postarine. Je li koristio tko?
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 11:51   #420
Ja sam jucer narucila buffet, AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution, Natural Moisturising Factors + HA 30ml i primer i jedva cekam da mi stigne
maja0000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.