Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2010., 19:28   #1
Cool Roza kosa

Evo ja mislim da ova tema još nije pokrenula pa ču se udostojit pitat. [Admini, slobodno premjestite ako sam u krivu]
I sad ovako.Zanima me kako mogu dobiti rozu kosu, ne crvenu ni ljubičastu nego baš rozu I di uopče mogu nač takvu neku boju da je več smučkana upakirana, ili s kojim bojama da ju ja smučkam.Ići ću kod frizera da, znam da čete mi to preporučit, ali me zanimaju ovako neka osobna iskustva ako uopče ima takvih
__________________
Čemu život uči me zašto tako muči me, što je život tako zajeban :P
eLLa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 20:42   #2
znam da od palette xxl postoji neka roza boja, mislim da je to iz palette highlights kolekcije. nisam probala pa ne znam kako hvata, al ima je u dm-u
enigm@21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 23:55   #3
Quote:
eLLa* kaže: Pogledaj post
Evo ja mislim da ova tema još nije pokrenula pa ču se udostojit pitat. [Admini, slobodno premjestite ako sam u krivu]
I sad ovako.Zanima me kako mogu dobiti rozu kosu, ne crvenu ni ljubičastu nego baš rozu I di uopče mogu nač takvu neku boju da je več smučkana upakirana, ili s kojim bojama da ju ja smučkam.Ići ću kod frizera da, znam da čete mi to preporučit, ali me zanimaju ovako neka osobna iskustva ako uopče ima takvih
ja sam imala zblajhani pramen skroz na bijelo skoro i pofarbano na rozno, e sad ne znam di živiš :/ ima u Koprivnici za kupit baš roza roza a na tak zblajhanu kosu ti se prima i pjena u boji koja se ispere nakon dva pranja maksimalno ja kolko sam se puta farbala i nikad nisam išla kod frizera i uvjek mi je super ispalo.
edit: imaš moju sliku na teensima pa pogledaj ako želiš
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 19:10   #4
Mislim da se zovu Crazy colors ili tako nešto, a nanosiš ih na prethodno zblajhanu kosu.
To je bilo prije masu godina, nemam više pojma gdje bi ih sada bilo za kupiti.

e da, a ove iz dm-a su niš koristi...
Cadillac_Tramp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 21:32   #5
Quote:
Anna xD kaže: Pogledaj post
ja sam imala zblajhani pramen skroz na bijelo skoro i pofarbano na rozno, e sad ne znam di živiš :/ ima u Koprivnici za kupit baš roza roza a na tak zblajhanu kosu ti se prima i pjena u boji koja se ispere nakon dva pranja maksimalno ja kolko sam se puta farbala i nikad nisam išla kod frizera i uvjek mi je super ispalo.
edit: imaš moju sliku na teensima pa pogledaj ako želiš
Daš mi link?!
__________________
Čemu život uči me zašto tako muči me, što je život tako zajeban :P
eLLa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 21:32   #6
Ostali hvala, budem pogledala
__________________
Čemu život uči me zašto tako muči me, što je život tako zajeban :P
eLLa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 13:16   #7
Ja ti imam dugu rozu kosu zadnjih godinu i pol.... u osnovi ono sto trebas je prvo se sto bolje izblajhati i onda nanijeti neku rozu boju bas pripremljenu za to... Sad tak neke farbe je teze naci u Hrvatskoj i ovisi o gradu tak da za kupovinu u Hrvatskoj se raspitaj malo gdje bi se prodavale te lude boje. A ja svoje narucujem preko interneta.... kako je kod nas bio Stargazer shop (zatvorio se) pocela sam s njihovim bojama i samo ih nastavila narucivati kad se Stargazer zatvorio kod nas.

No ima i puno drugih marki; Special Effects, Manic Panic, Directions.... Jos jednu stvar koju mozes koristiti je roza boja u pjeni, imas je u DM-u i sl. ducanima... ne mogu se sad sjetiti kako se zove proizvodjac. No kad stavis pjenu i nakon toga operes kosu ona se ispere. Ali ako je kosa izblajhana inace se ne ispere odma sva pa se isto moze i to koristiti. Taj nacin je super recimo ako zelis farbati samo dio kose, siske, par pramena.... pa svaki put taj mali dio samo ponovis.

I odma da napomenem koju god rozu boju uzmes brzo ce ti se ispirati i ako imas tamniju kosu i jako tesko ti je doci do bas ono peroksidno plave, da se izbjelis - nece ispasti roza kako si zamislila. Ja imam srecu sto imam svjetlu kosu pa se lako izbijeli, dok s druge strane frendica muku muci sa tim bojama jer ima tamnu kosu i mora se zestoko blajhati za dovoljno svijetlu boju, a opet joj nikad nije dovoljno svijetla (mora ponavljati blajh vise puta dok je meni dovoljno jednom).
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 15:17   #8
ja sam se bojala sa palette xxl onom za pramenove do prosli mj
ja sam pepeljasta plavusa prirodno i meni je predobro vatala
ali je vise ne nadjem u os i sad sam opet crvena :S
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:50   #9
Wella Koleston ima rozu boju 0/65 miješa se sa prirodnim tonom recimo 9/0 pola polau omjeru 1:2 sa 3% H202 na predhodno izbjeljenu kosu.boja je totalno roza i postojana.mislim da ih ima za kupiti u West Gateu u jednom dućanu sa frizerskom opremom.
__________________
ovaj krug sam smislio...
la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 23:34   #10
awww ocu i ja rozu kosu
kaj mislite jel bi mi se primilo na plavu, ali ne zblajhanu nego onak zlatnu kosu? Ja bi samo par pramencica.
Kak se zove ta roza pjena u dm-u?
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 22:17   #11
pjena ti je od Anniyera,i primit će ti se na zlatnu,ali prvo probaj na nekom pramenu koji možeš sakriti da vidiš kakva bu bila boja,nemre ti se isprati do kraja.i ako želiš intenzivniju boju stavi više pjene.
__________________
ovaj krug sam smislio...
la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 15:36   #12
Quote:
la la la kaže: Pogledaj post
pjena ti je od Anniyera,i primit će ti se na zlatnu,ali prvo probaj na nekom pramenu koji možeš sakriti da vidiš kakva bu bila boja,nemre ti se isprati do kraja.
može se isprat do kraja i ispere se do kraja, jedino ako je kosa izblajhana onda nejde odmah nakon prvog pranja. Ako želiš samo par pramenova najbolje će izgledati u kombinaciji s tamno smeđom, crnom ili izblajhanom kosom.
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 21:13   #13
Rekla mi je frendica da si je ona to stavljala i nije joj se ispralo 6 mjeseci
Da je trljala i trljala i nista. Ali nema veze riskirat cu
Ma ja cu samo par pramencica od ispod, tek tolko da mi malo osvjezi kosu. Kolko kosta ta pjena u dm? i kod cega stoji? Neki dan sam isla pa ju nisam nigdje mogla nac u ducanu
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 11:40   #14
ja sam ju u kozmu našla.neki jeftilen 15 kn tak nekak.mislim da stoji kod boja za kosu.ja imam zbalajhani jedan dio kose i nije mi se ispralo,ali je izbljedjelo.sad sam stavila baš boju ona se ne ispire uopče i super mi izgleda.ovo s pjenom me živciralo,svaki put nanovo stavljti..............
__________________
ovaj krug sam smislio...
la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 11:11   #15
Ružičasta- pink kosa

Zna li netko kako da obojim nekoliko pramenova u pink boju? Ali baš da bude pink - ko Pink Panther, naime moja kćer to želi, inače ima tamno-plavu, dugu, ravnu kosu i ja bi joj dopustila par pramenova. I zanima me onako usput već kad sam kod pinki boja - kako se mogu i obrve obojiti u tu predivnu boju? To mi je na mladim curama baš fora, ne volim kad se mladi curetki našminkaju ko žene od 30-40, ali kad se isfuravaju onako otkačeno to je baš fora. Pa neće valjda sa 30-40 krenuti u tom stilu????
Uglavnom - kako obojiti kosu u pink?
Mislila sam otići do West Gate - tamo ima neki shop sa svom frizerskom opremom, možda oni imaju gotovu takvu boju????
Seljanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 14:56   #16
jao e ja sam daaavno bila stavila tu pjenu (il sprej nemam pojma)
na zblajhanu kosu
crni


nikako isprat
muko moja

sve ostalo plavo

morala sam ponovo blajhat

blajhana kosa je porozna, doslovno "upije" boju i to je to
za one koji žele par pramenova preporučam roze umetke
ja imam svijetlo - baby roze i kričavo fuksija roze
zakon su
ana_renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 16:56   #17








__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 18:36   #18
moja kosa do prije nekih mjesec dana
nije vise tolko ljubicasta jer sam ovog puta smanjila broj pramenova...
kosa je prethodno zblajhana pa sam na nju stavila boju i ostavila da stoji sat i pol, dva
pokusavam ju prati sa sampoima koji imaju sto manje gluposti unutra i sa hladnijom vodom da se manje ispire...
ince kosu farbam u rozo vec skoro godinu dana

Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 18:41   #19
i ja bi isto...
ako zna ko i želi priložiti kakav link sa e baya...
dalilaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 19:22   #20
boje koje ja kupujem imas u west gateu... ja odem kod frizera da me izblajha stavi boju na kosu i onda odem doma (neda mi se sjedit sa babama u frizeraju koje se iscuduju a i frizerski mi je preko puta ceste)
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.