Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2008., 17:51   #301
ja sam imala prije god dana neku blesavo tamno crvnu i htjela sam postat svijetla ko ti..
i frizerka mi je isto to radila...
isla sam dva put na pramenove...isto sam bila ko zombi...ko da kosa nije moja...sarena neka, ko oksidirana..al nema veze...
i onda je palo bojenje u svijetlu boju..
i ispala je savrsena...

i sad sam plavkasto smedja..odrzavam tu boju, necu se vise udesit sa niti jednom drugom..
izdrzi jos malo..isplati se...a nece ti kosa otpast ni nista, ne brini..
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 18:51   #302
hehe, e baš ti hvala, trebalo mi je ovo
a koliko dugo si čekala da ideš drugi put na pramenove i onda na farbanje?
__________________

Moji snovi nisu tek puke želje, ja ne postojim bez njih.
Ja ne živim u snovima, oni žive u meni..


mystery is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 10:11   #303
imala sam ideju zveknut se i plavuse u smeđušu, ali brate mili nakon ovog ispisanog...hm...ne znam bas. Ostat cu plava i na kraju bum ostalo ko Patsy Stone.
__________________
.
Cavaleesha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 13:28   #304
Ja san isto dugo bila plava, a inače mi je prirodna boja neka svijetlo-smeđa i pukne me odjednon da se malo vratin u svoju boju, reda radi... I sve je bilo dobro dok nisan oprala kosu, a ono užas... Boja mi je ispala neka sivkasta,,, a šta ću van pričat... To je bilo jedno prije misec i po i ta boja mi se sad isprala i sad je super iako je opet plava, tako da ću sad na kraju lita samo izvuć pramenove jer mi se izrast ne vidi...
Tilly_Sv.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 00:09   #305
nekoliko sam puta poželjela obojati svoju prirodnu plavu kosu u smeđe, ali na kraju uvijek odustanem jer me strah da se više neću moći vratiti ponovno na plavo i da to neće biti ta svijetla boja kakvu imam sada...
__________________
Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava!
Tiny dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 14:33   #306
Nega smedje kose

Da vas cujem cure, sta koristite za negu smedje kose? mislim na farbanu smedju kosu...
verujem da je sve to jedno te isto, al opet zene su cudo sve moramo da probamo ...

jel probao neko gliss kur za negu prirodno smedje kose/farbane smedje kose? jel daje sjaj...?
nike92women is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 19:38   #307
ja jesam i šampon mi je bio super, kosa mi je baS bila sjajna od njeg, i maska je supeer dok mi regenerator nikako nije bio dobar neznam zasto
 
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 08:51   #308
ja sam probala od nivein šampon, regić i onaj balzam što se ne ispire za smeđu kosu, šampon i regić su mi katastrofalni, a ovo što se ne ispire mi je odlično, samo što mi je miris odvratan, pretežak. Probala sam onaj novi tretman od glissa što se drži dvije minute i odlično mi je. Željela bi koristiti šampon i balzam namjenjen smeđoj kosi, ali nisam još pronašla neki dobar. Kakvi su baleini?
frutabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 11:51   #309
ja imam prirodnu, nikad bojanu tamnosmeđu kosu. zdrava je i kvalitetna, ali joj fali sjaja... pa ak je koja od vas pronašla rješenje...
Deirdre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 15:24   #310
curke, podizem malo temu jer sam u gadnoj napasti da se ofarbam u castingovu cokoladu. imam svijetli ten, sada imam prirodnu smedju kosu s plavim pramenovima, nekak sam svijetla brineta, e sad me zanima ako se koja cura isla na tu podlogu farbati s tom cokoladom kako joj je ispalo? bojim se zbog pramenova, a i da ne ispadnem pretamna. razmisljam i o cafe latte, to je neka svijetlija smedja nijansa. dosta mi je vise pramenova, dosadni su mi.
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 20:15   #311
Quote:
Ticia kaže: Pogledaj post
Koja nijansa?Ja se isto farbam s keune, zadnji put stavila kaveno srednje smeđu, i lijepa je,ali ipak mi je malkice povukla na crveno jer imam stvarno jaki pigment u kosi, tak da mislim da mi nema pomoći.Sljedeći put planiram u tu boju umiješati malo pepeljaste, čula sam da tada manje povuče na crveno
I ja se isto farbam sa keune ali tamno plavom ( br. 6 u katalogu ) i 6% hidrogenom i u pocetku je imala mali crveni odsjaj i dosta se sprala ( imala sam plave pramenove ). Koji br. ti koristis? Jel cistu 4-ku, to je srednje smedja ili neku drugu? I da li je ona bas tamna, da li vuce malo na crno?
hvala!
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 10:19   #312
meni je srednje smeđa (u vrijeme dok sam bila tamna) ispala jako lijepa. premda je po mom još ljepša zlatno svjetlo smeđa od keune
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 13:45   #313
Od subote sam ponosna vlasnice čokoladno smeđe boje sa glupim crvenim odsjajem...Al' tješi me što tako izgleda mora biti. Iako sam prirodna plavuša, uvijek sam imala crveni pigment.
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 23:42   #314
arabea, koja boja, tj marka, casting ili... ja se jos nisam okurazila da se ofarbam, fakat sam kukavica. iako mi je frizerka jucer bas rekla da ce mi to ispasti ok i da svakako treba biti crvenkasti odsaj, jer imam plave pramenove, da ne bi ispali zeleni
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 20:37   #315
hm, da, bolje da se nisam ofarbala, jer sam cokoladna moj k...c, ispala sam isparano crvena, fuj. nakon koliko se opet mogu ofarbat ako ova casting nema amonijaka?
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 13:23   #316
kako iz srednje smeđe bojane kose postići boju meda, tj. kojom bojom?
hvala
Mirela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 19:50   #317
Quote:
Mirela kaže: Pogledaj post
kako iz srednje smeđe bojane kose postići boju meda, tj. kojom bojom?
hvala
imaš one neke nove palete briliance illuminance boje koje posvjetljuju kosu
dakle može se čak i iz tamnosmeđe u svijetlosmeđu bez blajha
to sam samo vidila,nisam probala
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 17:26   #318
ja sam se nakon 8 godina pramenova i blajhanja ofarbala u smeđe. i prezadovoljna sam.poceli su mi se gadit ti pramenovi, izrasti, spaljena kosa, sve nekako neuredno. otisla kod frizera neki dan, pofarbao me u neku svjetlo smedju bez crveno-naranđastog osjaja.kosa mi sjaji ko luda, sto puta zdravije izgleda , ja sam odusevljena, ponovit cu postupak samo s malo tamnijom bojom za nekih mjesec dana. uslikat cu komad kose kad uhvatim vremena pa cu postat
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 14:21   #319
jel ima netko moža iskustva s s Garnier Nutrisse smeđim bojama koje posvjetljuju tamnu kosu? trenutno mi je neka srednje-tamna crvena, a htjela bi ovako nešto:


il bi mi se ovo bolje prihvatilo :
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 16:27   #320
evo ja sam se nakon sto sam totalno posvijetlila kosu, odlucila na neku odredjenu smedju i u strahu birala koja ce to biti...
a naravno, da nema crvenog odsjaja...
bas ta koju sam uzela sam mislila da ce imati crveni odsjaj , al vidi ti cuda...
radi se o loreal casting Blond fonce ,tj.light brown br.600..
ispala je predivna boja i mislim da sam konacno nasla svoju boju koja je predivna..
slikica..


Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:58.