Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2008., 15:52   #81
Imaš u Mandiju, ja sam našla baš lijepih koje ću i sebi uzeti. Cijena je oko 400 kuna.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 18:17   #82
Koji dućan na velesajmu.
Hendikep kod kupnje stolica i nekih drugih stvari: ne živim u Zagrebu.
Jelsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 19:11   #83
Evo našla sam katalog koji sam uzela kod njih.. Piše Martigo d.o.o. Tko im je još distributer i gdje ima van Zagreba ne znam
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 13:00   #84
ja bi ovak nesto ali u nekoj drugoj boji..mozda zeleno
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 11:14   #85
Super stolice imaju u salonu SILI-NOVA (Solidum centar na Jankomiru).
Zastupaju odlicne talijanske tvrtke - PEDRALI i IMS-DOMITALIA. Pedrali je nesto skuplji od IMS-a.
Inace te tvrtke odlicno kopiraju poznate dizajnerske tvrtke, tipa: Kartell, Magis, Vitra...
Cijene umjerene.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 09:40   #86
hvala za info, stvarno moram otic u taj solidum
neki dan sam bila u Inart-u (Buzin) i ajme koje cijene stolica, prestrasno a predobre su, dok su im stolovi sasvim ok cijena, kao i svagdje gdje sam dosad gledala (bar okrugli kakav ja trazim) a imaju i 10 % popusta
http://www.salon-inart.com/
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 10:54   #87
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Super stolice imaju u salonu SILI-NOVA (Solidum centar na Jankomiru).
Zastupaju odlicne talijanske tvrtke - PEDRALI i IMS-DOMITALIA. Pedrali je nesto skuplji od IMS-a.
Inace te tvrtke odlicno kopiraju poznate dizajnerske tvrtke, tipa: Kartell, Magis, Vitra...
Cijene umjerene.
Sili-nova nas je zavlačila skoro 3 mjeseca s naručenih 6 stolica (i držali, naravno kaparu) , da bi nam potom rekli da se takav futer više ne proizvode, nego da dođemo naručiti neke vrlo slične. Kad smo naivci i te naručili, nakon nova 2 mjeseca zivkanja javili su nam da ni tog futera nema, nego da dođemo izabrati neke treće. Malo morgen!
Naknadno smo u drugom dućanu saznali da je tvornica one prvonaručene stolice prestala proizvoditi prije 10 mjeseci!
vinova lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 11:58   #88
Quote:
vinova lozinka kaže: Pogledaj post
Sili-nova nas je zavlačila skoro 3 mjeseca s naručenih 6 stolica (i držali, naravno kaparu) , da bi nam potom rekli da se takav futer više ne proizvode, nego da dođemo naručiti neke vrlo slične. Kad smo naivci i te naručili, nakon nova 2 mjeseca zivkanja javili su nam da ni tog futera nema, nego da dođemo izabrati neke treće. Malo morgen!
Naknadno smo u drugom dućanu saznali da je tvornica one prvonaručene stolice prestala proizvoditi prije 10 mjeseci!
Ja sam samo komentirao odlican dizajn i kvalitetu, a birokracija te tvrtke (i ostalih) je sasvim neka druga tema o kojoj bih i ja imao stosta za reci.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 14:10   #89
Ja sam kupio u SILINOVA stol i stolice prije par mjeseci.Imaju oni i još neke proizvođaće jer kada ih je moja žena pitala mali je samo počeo vaditi.
Meni su odmah rekli koliko se za što čeka.Jedan mi je rekao da imamo 25 dana rok a isporučili su točno za 20.Na ponudi je pisali 880kn a prodavaćica je zaračunala 840 "jer da je euro pao a i dobili su neki rabat za uzorke".
Mislila je valjda da se bunim a ja paf ostao.
PREPORUČAM!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s.na Velesajmu sam kupio barske od neke firme koja drži isto IMS pa ih nikada nisam dobio.Skoro kaj me nisu stukli.
MajstorLujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 19:00   #90
Quote:
MajstorLujo kaže: Pogledaj post
Ja sam kupio u SILINOVA stol i stolice prije par mjeseci.Imaju oni i još neke proizvođaće jer kada ih je moja žena pitala mali je samo počeo vaditi.
Meni su odmah rekli koliko se za što čeka.Jedan mi je rekao da imamo 25 dana rok a isporučili su točno za 20.Na ponudi je pisali 880kn a prodavaćica je zaračunala 840 "jer da je euro pao a i dobili su neki rabat za uzorke".
Mislila je valjda da se bunim a ja paf ostao.
PREPORUČAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Evo netko tko ima srece!

p.s.na Velesajmu sam kupio barske od neke firme koja drži isto IMS pa ih nikada nisam dobio.Skoro kaj me nisu stukli.
Gadovi pokvareni!
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 11:46   #91


Jel neko zna kolko otprilike košta ovakva stolica, ali tapecirana platnom, a ne kožom ili skajem?
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 12:01   #92
Quote:
Isabella kaže: Pogledaj post


Jel neko zna kolko otprilike košta ovakva stolica, ali tapecirana platnom, a ne kožom ili skajem?
Mislim da takvih stolica imas u Phoenixu ili u Kendi. To ti je sve u Solidumu, na Jankomiru. Trebala bi kostat maksimalno 400 kn - barem je to varijanta u eko-koži. Mislim da imas takav model stolica i u svim jeftinijim salonima namještaja (Mima, Lesnina, Prima...) i pretpostavljam da je jos jeftinije. Barem bi trebalo biti.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 12:07   #93
Hvala, zaletjet ću se malo okolo da pregledam!
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 13:04   #94
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
ja bi ovak nesto ali u nekoj drugoj boji..mozda zeleno
Odlicno i ja bi ih i to bas u zelenoj
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 15:01   #95
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Mislim da takvih stolica imas u Phoenixu ili u Kendi. To ti je sve u Solidumu, na Jankomiru. Trebala bi kostat maksimalno 400 kn - barem je to varijanta u eko-koži. Mislim da imas takav model stolica i u svim jeftinijim salonima namještaja (Mima, Lesnina, Prima...) i pretpostavljam da je jos jeftinije. Barem bi trebalo biti.
i ja mislim da ih ima posvuda, i to u svim bojama, ima cak i tigrasta
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 19:46   #96
E onda mi je stvarno vrijeme da pokrenem guzicu i krenem po salonima, nisam imala pojma da su te stolice standardna roba.
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 13:06   #97
Quote:
Isabella kaže: Pogledaj post
E onda mi je stvarno vrijeme da pokrenem guzicu i krenem po salonima, nisam imala pojma da su te stolice standardna roba.
Jesu. I standardna i vrlo vrlo isfurana, dapace ovo im je vec druga ili treca sezona i vec su demode.
Sto meni ne bi bilo bitno ali nekome je.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 19:50   #98
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Jesu. I standardna i vrlo vrlo isfurana, dapace ovo im je vec druga ili treca sezona i vec su demode.
Sto meni ne bi bilo bitno ali nekome je.
meni su ok te stolice, posebno ako su u nekoj 'jacoj' boji poput zelene ili crvene ili tigraste hehe, ali to sto su kao demode je u biti super jer ih se moze kupiti vrlo povoljno
da mi pasu uz stol odmah bi ih uzela, ali nazalost trazim metalne pa mi se cini da necu proc bas jeftino
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 17:36   #99
Imam malo mjesta koje je predviđeno za stol i stolice (kao, blagovaona), pa sam nakon duge potrege odlučio uzeti prekrasne K&O stolice u Meblu.
Dolaze mi ovaj petak i jedva čekam! Uploadam fotke
Obruči su čvrsti, aluminij mat, a sjedalice sam uzeo 2x2 različite boje,
boje fuksije (vidljiva s ove slike gdje su 3 u boji, ona prva) i lila (slika s 4 stolice i stolom). Jedna dođe 670 kn minus popust od 5% na bilo koju vrstu plaćanja.

Ovako izgledaju:


__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 12:21   #100
http://img212.imageshack.us/my.php?i...sc00088ud3.jpg
evo da se i ja uključim...nabavili smo stare stolice i prebojali iih i stavili novi tapecirung ( bidermajer ) i stolica izgleda ovako
malenab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.