Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2009., 19:34   #1
Génesis Rodríguez

Zanima me što mislite o ovoj glumici, koja glumi Rositu i Violetu u Dame chocolate.. meni je ona prezgodna stvarno, jedna od najljepših glumica..

za nju čujem komentare ili da je prelijepa ili da je ružna, nema lijepe crte lica (makar mislim da to većinom kažu oni ljubomorni). super mi je u Tajni čokolade al još mi je bolja u seriji Dona Barbara, baš je smiješna tamo glumi neku neobrazovanu i prljavu seljančicu haha, stvarno ju je dobro odglumila..

i čula sam da je u vezi sa glumcem Christianom Meierom iz Zorro-a i La Tormenta, mislim da su baš slatki zajedno...
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 20:02   #2
Meni je ona preružna. A da ne pričamo o tome kako dobiva uloge i zbog koga Ili se poševucka s partnerom iz serije ili joj tatica sredi ulogu. Sere mi se od nje to be quite frank.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 21:41   #3
Nije ni meni lijepa. Niti kila šminke joj ne pomogne. Ima tijelo dobro, al facu, no no...

U seriji (za sada) (ostavimo sad dodane joj rekvizite), ima neki čudni pogled, hladni, nezainteresirani, nimalo srdačan...ne znam kako da to opišem, ljudima se u očima čita karakter, vidi im se duša..

U njezinim...hladno, mrko, mogu reći podmuklo,...al opet, to je za sad, u ovo malo glume što u gledamo. Možda u stvarnosti je drugačija...budemo joj dali prilike.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 22:21   #4
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Meni je ona preružna. A da ne pričamo o tome kako dobiva uloge i zbog koga Ili se poševucka s partnerom iz serije ili joj tatica sredi ulogu. Sere mi se od nje to be quite frank.

a ove druge glumice se ne ševe, većina njih su droljaste, daj pogledaj malo kak se sve naslikavaju polugole i gole okolo.. ona je bar u vezi pa nije takva...

a to što ti je ružna, to je druga stvar, to je tvoj ukus..
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 22:38   #5
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
a ove druge glumice se ne ševe, većina njih su droljaste, daj pogledaj malo kak se sve naslikavaju polugole i gole okolo.. ona je bar u vezi pa nije takva...

a to što ti je ružna, to je druga stvar, to je tvoj ukus..
Ne znam. Ja nikad nisam čuo za Lucero, Silviju Navarro, Adelu Noriegu, Maite, Dulce Mariju, Anahi, Dannu Garciju i slične da su optužile glumca za seksualno napastvovanje ili da im je tata sredio ulogu kao Genesis

Ona je bar u vezi? Je, nakon što je Meier ostavio svoju ženu i djecu zbog nje. Stvarno je krasna.

EDIT: Nemoj ovo shvatit ko napad na tebe kao fana. I just don't like the bitch.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 23:17   #6
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ne znam. Ja nikad nisam čuo za Lucero, Silviju Navarro, Adelu Noriegu, Maite, Dulce Mariju, Anahi, Dannu Garciju i slične da su optužile glumca za seksualno napastvovanje ili da im je tata sredio ulogu kao Genesis

Ona je bar u vezi? Je, nakon što je Meier ostavio svoju ženu i djecu zbog nje. Stvarno je krasna.

EDIT: Nemoj ovo shvatit ko napad na tebe kao fana. I just don't like the bitch.

znam da nije napad, al kad već raspravljamo o njoj - kolko ja znam on se već razveo od svoje žene pa je onda završio s njom.. to da joj je ulogu tata namjestio nisam znala al bar se snašla, pa ona je mlađa od svih drugih glumica one su se već dokazale, njeno vrijeme tek dolazi...

a nju recimo nisam nikad vidla da se naslikava gola po časopisima i slično kao druge..
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 23:25   #7
meni je ona baš dobra i dobro glumi svoju ulogu onako kako joj je naređeno i kako je njen lik opisan...nikad ne možemo znat jeli neko zaslužio uloge zbog tate mame,bake ili koga već ili je to zaradio zbog svog talenta...zato ne govorite sa sigurnošću da su joj uloge namještene jer to ne znamo...i vjerojatno nikad nećemo ni znati...kako bi vama bilo da postanete slavni na svoju zaslugu pa da to netko kasnije pripisuje vašim roditeljima ili kome već...manite se ćoravog posla..
borna_helim18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 23:30   #8
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ne znam. Ja nikad nisam čuo za Lucero, Silviju Navarro, Adelu Noriegu, Maite, Dulce Mariju, Anahi, Dannu Garciju i slične da su optužile glumca za seksualno napastvovanje ili da im je tata sredio ulogu kao Genesis

Ona je bar u vezi? Je, nakon što je Meier ostavio svoju ženu i djecu zbog nje. Stvarno je krasna.

EDIT: Nemoj ovo shvatit ko napad na tebe kao fana. I just don't like the bitch.
Da si malo bolje pratio skandal vidio bi da je Genesis priznala Gaby Spanic da je spavala s Maurisiom te ga je ona prijavila zato što je Genesis u to vrijeme bila još maloljetna....
paolabilic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 23:39   #9
Quote:
borna_helim18 kaže: Pogledaj post
meni je ona baš dobra i dobro glumi svoju ulogu onako kako joj je naređeno i kako je njen lik opisan...nikad ne možemo znat jeli neko zaslužio uloge zbog tate mame,bake ili koga već ili je to zaradio zbog svog talenta...zato ne govorite sa sigurnošću da su joj uloge namještene jer to ne znamo...i vjerojatno nikad nećemo ni znati...kako bi vama bilo da postanete slavni na svoju zaslugu pa da to netko kasnije pripisuje vašim roditeljima ili kome već...manite se ćoravog posla..
Slažem se s tobom!
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 23:41   #10
Quote:
paolabilic2 kaže: Pogledaj post
Da si malo bolje pratio skandal vidio bi da je Genesis priznala Gaby Spanic da je spavala s Maurisiom te ga je ona prijavila zato što je Genesis u to vrijeme bila još maloljetna....

pa dobro to ne znači onda da spava sa svakim tko naiđe, on joj se očito svidio jer su glumili zajedno u seriji i valjda se zaljubila, bila je još klinka, u tim godinama ni ne razmišlja svatko baš o posljedicama (što nije pohvalno al eto)...
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 01:20   #11
Quote:
paolabilic2 kaže: Pogledaj post
Da si malo bolje pratio skandal vidio bi da je Genesis priznala Gaby Spanic da je spavala s Maurisiom te ga je ona prijavila zato što je Genesis u to vrijeme bila još maloljetna....
e sad si ga našla...koga brige s kim je ona spavala,s kim spava i s kim će spavati...očito da je tebe briga..i jel tebi to gaby priznala u povjerenju da joj je genesis to rekla??ha??mislim da ne stoga ne budali i ne bavi se sa nečim tako banalnim i djetinjastim s kim je tko spavao(nadam se da ne ocjenjuješ glumce po tome s kim spavaju u privatnom životu).....mislim da ne bi htjela da tebi itko zadire u to s kim si spavala a s kim ne...
borna_helim18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 01:41   #12
Quote:
borna_helim18 kaže: Pogledaj post
e sad si ga našla...koga brige s kim je ona spavala,s kim spava i s kim će spavati...očito da je tebe briga..i jel tebi to gaby priznala u povjerenju da joj je genesis to rekla??ha??mislim da ne stoga ne budali i ne bavi se sa nečim tako banalnim i djetinjastim s kim je tko spavao(nadam se da ne ocjenjuješ glumce po tome s kim spavaju u privatnom životu).....mislim da ne bi htjela da tebi itko zadire u to s kim si spavala a s kim ne...
Draga/i jedan apaurin bi ti super došao.Smiri tenzije,odi negdje drugo liječiti svoje frustracije....Ja sam samo napisala ono što sam pročitala u tabloidima.....(nemam ništa protiv Genesis )
paolabilic2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 01:59   #13
hehe..mislim da ja ne trebam liječiti svoje frustracije...aham tako dakle kako sam shvatila: ti nemaš ništa protiv genesis ali si samo izvukla njenu izjavu o tome s kim je spavala??...i onda je lijepo ovdje stavila kao nešto negativno što je ona napravila....

ali na kraju krajeva...ne želim se prepirati...brige me se..ja samo branim tu žensku jer inače ne volim petljat po ljudskim životima i ne volim vidjet da netko petlja po drugim,ali tebi je to očito glavna zanimacija...bavi se i dalje seksualnim životom meksičkih glumaca i glumica i dalje lijepo tu stoj i govori drugima što da uzimaju...ajd mala ciao
borna_helim18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 02:07   #14
Quote:
paolabilic2 kaže: Pogledaj post
Draga/i jedan apaurin bi ti super došao.Smiri tenzije,odi negdje drugo liječiti svoje frustracije....Ja sam samo napisala ono što sam pročitala u tabloidima.....(nemam ništa protiv Genesis )

u tabloidima piše da je navodno taj Mauricio Islas s kimje bila Genesis seksualno maltretirao i samu Gaby Spanić pa ga je zato prijavila...

Al u biti, ja sam otovrila ovu temu da vidim što mislite o njoj kao glumici i je li vam lijepa ili ružna i tak to.., a ne da komentiramo njen seksualni život

al očito da će mi tema propasti, možda nisam trebala ni otvarati...
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 10:52   #15
Recimo, na ovoj sl. ispala je ko neka koza, usnice - odvratno. Nimalo ženstveno.



Ovdje,ko cigančica iz Piškorovca (selce roma kraj ČK)



A na ovu, kaj reći, kila šminke (ni to joj ne pomaže)

Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 11:18   #16
Quote:
Lindy2008 kaže: Pogledaj post
Recimo, na ovoj sl. ispala je ko neka koza, usnice - odvratno. Nimalo ženstveno.



Ovdje,ko cigančica iz Piškorovca (selce roma kraj ČK)



A na ovu, kaj reći, kila šminke (ni to joj ne pomaže)


njoj ni netreba šminka kad ima tako lijepe crte lica.. bar po meni

imam ja na kompu puno ljepše slike al jbg ne znam ih stavit na forum...
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 12:13   #17
Quote:
Lindy2008 kaže: Pogledaj post
Recimo, na ovoj sl. ispala je ko neka koza, usnice - odvratno. Nimalo ženstveno.



Ovdje,ko cigančica iz Piškorovca (selce roma kraj ČK)



A na ovu, kaj reći, kila šminke (ni to joj ne pomaže)


ove prve dvije slike su iz DC...zato i izgleda kao seljancica...a na ovoj zadnjoj je bas naaaajs.
__________________
- Nikada nećeš znati razumjeti tu maglu u mom pogledu... Kad odlutam, kad zastanem u pola riječi, u pola koraka. Uvijek ću ti ostati daleka... Uvijek ću ti odgovoriti: "Nije mi ništa." A svašta mi je...
A. Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 13:43   #18
Quote:
lightangel07 kaže: Pogledaj post
ove prve dvije slike su iz DC...zato i izgleda kao seljancica...a na ovoj zadnjoj je bas naaaajs.

jel da da je.? ajde bar netko tko misli ko ja...
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 13:47   #19
Najružnija glumica ikad viđena u meksičkim sapunicama.
Kad gledam meksičku sapunicu, hoću gledati ljepotice u glavnim ulogama, poput Lucero, Rubi, Danne Garcie.....
I, da, ljubomorna sam, mo'š mislit
Možda ok glumi, al je i totalno nezanimljiva kao pojava.
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 13:54   #20
Kakva je to nosina?????
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.