Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2011., 13:26   #21
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Jedino mi na pamet pada Nin.Zadovoljava sve uvjete - jedino kaj je popodne manje hlada,ali ga svejedno ima.
Meni jedino Duće kod Omiša, al to je već srednja Dalmacija.
6 km pješčanih plaža.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje _Lolita_ : 13.04.2011. at 13:37.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 14:00   #22
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Jedino mi na pamet pada Nin.Zadovoljava sve uvjete - jedino kaj je popodne manje hlada,ali ga svejedno ima.
Iako volim sam gradic Nin, moram reci da u Ninu nema bas previse hlada i ako ga ima da je taj hlad jako siromasan (rijetko drvece/makija, jedino kod Kraljicine plaze ima gustih borova ali su borovi od mora 30 m udaljeni)..plus u Ninu je malo mutna voda u plicaku. Sve ostalo je ok.
Ja bih preporucila mjesto Šimuni na Pagu-sitni sljunak sa borovom sumom, apartmani jako blizu plaze (do 5 min pjeske), jako mirno mjesto, jedini minus je sto je njabliza bolnica u Zadru (45 min laganini voznje autom, preko Paškog mosta), ali ima dom zdravlja u Pagu i Novalji di su doktori stvarno ok (provjereno na clanovima moje obitelji, tocnije- na malim necacima i na mojoj mami).
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 15:55   #23
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Meni jedino Duće kod Omiša, al to je već srednja Dalmacija.
6 km pješčanih plaža.
šta nije u dućama šljunak a ne pijesak?

btw. u primoštenu je plaža Mala raduča pretvorena u pješčanu (na žalost) samo šta ti ne ispunjava uvjet "da nema gužve"...
a imaš i u solarisu pješčanih...
queen000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 19:19   #24
Ne u Dućama je čisti pijesak... ima i plaža koje nisu popularne (jer nemaju kafić na plaži), di je pijesak puno sitniji, i nema puno ljudi
blebletalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 22:53   #25
Quote:
queen000 kaže: Pogledaj post
šta nije u dućama šljunak a ne pijesak?
Samo plaža na tkz. dugoračkoj Glavici (sam početak Duća, odmah iza Dugog Rata), prekrasna je plaža al zna bit krcato u sezoni.
Onda od te plaže pa sve do Omiša je pijesak.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 23:07   #26
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Samo plaža na tkz. dugoračkoj Glavici (sam početak Duća, odmah iza Dugog Rata), prekrasna je plaža al zna bit krcato u sezoni.
Onda od te plaže pa sve do Omiša je pijesak.
sad mi je sve jasno
queen000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 23:14   #27
Quote:
queen000 kaže: Pogledaj post
sad mi je sve jasno
Nema na čemu.

Šljunak, kojeg osobno više volim, je po plažama kroz Omiš i dalje - Stanići, Lokva Rogoznica, Medići... i sve su prekokrasne.

Plaža Medići
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.