Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2008., 14:49   #41
Hvala na savjetima za ludnicu, ali znate što - već sam bila.

Moja depresija je sada u potpunosti pod kontrolom. Veoma sam zadovoljna svojim terapeutom, he's one of a kind.

A što se tiče moje čudljivosti, možda sam jedna faza lika Donniea Darka iz istoimenog filma, ako ste gledali. Osim dijelova s halucinacijama. Odličan film.
Elerrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 20:52   #42
Quote:
Elerrina kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetima za ludnicu, ali znate što - već sam bila.

Moja depresija je sada u potpunosti pod kontrolom. Veoma sam zadovoljna svojim terapeutom, he's one of a kind.

A što se tiče moje čudljivosti, možda sam jedna faza lika Donniea Darka iz istoimenog filma, ako ste gledali. Osim dijelova s halucinacijama. Odličan film.
Aj neka drago mi je!
nana@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 15:01   #43
Ljudi moji...znate vi koliko na svijetu postoji djece koja su cudna,posebna,osjetljiva i nigdje se ne uklapaju...znaci li to da su svi indigo????Ma dajte molim vas!!!!Zato prestanite s tim glupostima....
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 16:24   #44
ovako...imam pitanje...dal neko može postat indigo dijete ako ima indigo auru, al se ne osjeća baš kao indigo dijete??
MaWi mEdO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 20:34   #45
Nije mi se dalo procitati obje strane ali vidim da padaju rijeci kao sto su prosli zivot, depresija, strah od okoline itd. Zasto ne odes kod psihijatra, mozda ti on moze pomoc da stvari pocnes vidjeti kako jesu. Ja vec godinama imam depresije, strahove i tjeskobe i znam sto ta bolest cini. Mozak ti moze napraviti nevjerovatne stvari a da toga nisi ni svijesan. I meni je godinama bio izgovor da me okolina ne prihvaca i da sam "poseban" sve dok jednoga dana nisam shvatio da sam bolestan i da zivim u svom svijetu gdje nekada tesko razlikovati sto je realno a sto nije. Ne kazem da si ti luda osoba koja mora u psihijatriju ili takvo sto ali nesto pod hitno poduzmi....
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 20:58   #46
Quote:
Mr.Bean kaže: Pogledaj post
Nije mi se dalo procitati obje strane
Točno tako. Nije ti se dalo pročitati obje strane jer si lijen, pa sada pišeš stvari koje su pod 1) već izgovorene i pod 2)već idem 4 godine psihijatru!
Elerrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 23:08   #47
Quote:
djecak868 kaže: Pogledaj post
Pa curo ti nisi normalna...ajde odi van s drustvom,napij se,prasni se s nekim a ne izmisljaj gluposti...ma kakva indigo djeca,to su djeca s previse maste...ja sam sa 7 godina znao cijelu povjest ekonomije,financijskih kriza,htjeli su me iz drugog u 4.razred prebaciti pa nisam nista posebno,nikakav indigo,da skratimo:nisi nikakvo indigo dijete,nisi bila andjeo u proslom zivotu,malo si cudna i ne uklapas se bas u drustvo i to je sve
na ovo qotano nemam sto pozitivno reci....od savjeta,preko nacina govora pa sve do razumjevanja mi je jasno koliko su te prebacili iz drugog u 4. razred.
a gumi-gumi,nogomet i granicar nisu ekonomija niti napredna matematika...


elerina;svijet je sareno mjesto i postoje titranja koja su ljudima nepojmljiva.buduci da se mijenjaju i energije ljudi koje cine nekakav energetski kolektiv,da se tako izrazim,kozmicke "matrice",nijenja se i percepcija svijesti...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 00:05   #48
Quote:
talerman kaže: Pogledaj post
Test:

1. Da li uvek tražite veći smisao života i primećujete da ovaj svet nije skrojen vama po meri?
Svako čovjek manje više teži ka traženju smisla života.
2. Da li nekad uvidite da ste premudri za svoje godine?
Presubjektivno mjerilo.Uvijek možemo smatrati da smo inteligentniji ili posebniji od drugih.
3. Da li imate poteškoca u prihvatanju stvari onakvih kakve jesu u vašoj okolini i šire?
Svaki pubertetlija ima problema i poteškoća sa prihvatanjem stvari oko sebe,pa čak i sa povećanom emotivnošću.Sve je to dio procesa zvanog ODRASTANJE
4. Da li mislite da ne pripadate ovom svetu?
Pošto nismo upoznati sa drugim svijetovima,nemamo gdje pripadati osim ovom svijetu.
5. Da li opažate svet različito od uobičajenog koji je oko vas?
Također subjektivno pitanje.Što se to treba opažati drukčije od drugih? Svako ima svoju percepciju nečega,osobito što se tiće osjećaja i doživljenih iskustava.
6. Da li imate snažnu intuiciju u vezi nečeg što vasa okolina ne primećuje?

7. Da li imate probelma sa ljudima zato što vas ne mogu razumeti kada govorite o tome šta je istinito?
Ako indigo djecu,razne urote,mistiku i paranormalne aktivnosti koje su nedokazane smatrate ISTINOM,onda možda.Osobito jer vidim da su određeni postovi ljudi s ovog topica samo s tih područja.
8. Da li tražite istinu?
ŠTO JE ISTINA?
9. Da li imate osećaj da treba da završite neku misiju u ovom životu?
Svaki čovjek traži smisao pa tako i cilj u životu.
10. Da li vam se čini da ste usamljeni u onome u šta verujete?

11. Da li vas vaša familija ne razume ili teško prihvata?
PUBERTET
12. Da li imate osećaj da ste antisocijalni osim onda kada ste u društvu koje je nalik vama?
Sasvim je normalno da će se čovjek osjećati antisocijalno u društvu koje nema iste interese kao i on.
13. Da li ste preosetljivi?
Povećana emotivnost je sasvim normalna.
14. Da li ste kao dete imali problema zato što ste bili drugačije nasadjeni ?
Ne shvaćam pojam "nasađeni"
15. Da li imate odbojnost u prihvatanju autoriteta?
Pubertet
zaključak:Indigo djeca su jeftino prodavanje magle roditeljima koji žele smatrati da je njihovo dijete posebno,drukčije i sl.
Možda jeste drukčiji od drugih,antisocijalni,inteligentniji,emotivniji ali to ne znači da ste Indigo dijete jer Indigo dijete ne postoji.
Postoje: više manje inteligentna djeca,više manje emotivna djeca,više manje antisocijalna djeca,više manje tvrdoglava djeca itd.
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 00:13   #49
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Ma sto ce mi vicevi kad mogu citati vas ovdje....Ma da,i ja mislim da sam indigo jer se nigdje ne mogu uklopiti i nitko me ne razumije a tko zna sto sam bila u proslom zivotu,mozda vila Zvoncica!?
moguce je i to...
a po tvojem nacinu kako ismijavas sve sto ti je strano lako je zakljucit da si asocijalna i mozda zato nisi pozeljna...
moguce je svasta...mozda i djed mraz postoji...
mozda su patuljci djeda mraza ubili kennedy-a...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 00:28   #50
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Mislim da je "indigo" prije svega dijagnoza za djecu sa poremećajima u ponašanju kojima ne ide matematika.
hahhahaha baš naprotiv hahahha
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 16:38   #51
elerina šta još se nisi ubila bez brige nisi ti nikakvo indigo djete ti si samo umobolesna
mrgixyz is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 30.08.2008., 20:51   #52
Quote:
mrgixyz kaže: Pogledaj post
elerina šta još se nisi ubila bez brige nisi ti nikakvo indigo djete ti si samo umobolesna
a i tvoje stanje uma nije baš za pohvalit,jel? ili ti je ovaj post samo promako kontroli
skyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 01:24   #53
Ovako... stvar je u tome da smo svi mi JEDNAkI po srži, jedina razlika izmedju dvije jedinke jsu dozivljaji tj indetifikatori prema kojima osoba prepoznajse sebe kao sebe..kao recimo ime, glazba koj slusa,jela koja voli,bla, bla ,bla, u biti sve sto znamo i imamo pohranjeno kao informaciju u mozgu definira nas kao posebnu jednku..sad stvar je u tome da je u praksi nemoguce "dobiti" dvije jednake jedinke...stvar je u tome da su svi ti "indetifikatori" podlozni promjenama i to zovemo odrastanje, sazrijevanje i jos monogo glupih naziva..uglavnom vecina ljudi prihvaca ono sto mu njegova osjetila pruzaju..sad s znanjem da sva osjetila funkcioniraju na razini atoma doalzimo da spoznaje da svijet nije onakav kakvim se cini nego je jedna puka APSTRAKCIJA koja je determinirana nasim iskustvima i indetifikatorima...nadalje ako su indetifikatori promjenjivi dobivamo mogucnost promjene dozivljaja takozvane realnosti u nasu "korist" ...vracam se na indigo i "drugacije" ...svi smo druigacije i drugacije se osjecamo to je nepobitno ...sad pitanje je kako se osjecamo?? dobro ili lose.... glupo mi je niti gorvoriti da se citav zivot osjecam drugacije nakon ovog govora ali istina je i ne sramim se toga...prije nego sto sam istrazio svoje unutranje je nisam bio zadovoljan vanjsim svijetom ni drustvom u njemu ali..dosao sam do spoznaje da je to sve moja percepcija i da itekako imam utjecaja na to ne zato jer sam POSEBAN nego zato jer sam kreativno duhovno bice kao i svi ostali... kad prihvatite da ste vi dio takozvane realnosti i da je realnost dio vas i da ljudi nisu njihova imena i "indetifikatori" nego su bliski vama kao i vi sami sebi pocet cete se osjecati dobro u svojem tjelu i u svojoj okolini...

koliko vidim Elerrina ti se ne osjecas dobro jer si "drugacija".. stvar je u tome da TI sebe "vidis" kao ne prihvacenu, kao drugaciju, kao posebnu.. preije nego pocnes traziti suosjecanje i razumjevanje OSJETI GAjer inace ga neces dobiti..vjeruj mi svatko je poseban samo mu moras dati priliku a ne osudjivati ga... oprosti ako zvucim napadno iako mi to nikako nije namjera..u nekim tvojim odgovorima osjeca se ta odbojnost prema drustvu koja je temeljena vjerojatno na nerazumjevanju ali razmisli ..jeli ti razumijes te takozvane obicne ljude????

ako je odgovor NE nisi nipocemu drugacija od njih jer ni oni tebe ne razumiju
ako je odgovor DA onda nebis imala problema s medjuljudskim odnosima

NAZALOST MNOGI LJUDI NEMOGU PRIHVATITI DA STVARI KOJE IM SE DOGADAJU SU ITEKAKO OVISNE O NJIHOVOJ PERCEPCIJI I PERSPEKTIVI
koje su opet na srecu covjecanstva i pojedinca promjenjive.


ispricavam se na greskama pospanost me svladava
t3mplar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 04:37   #54
vidis ja sam u proslom zivotu bio Tony Montana ,kako ,evo ovako,volim oruzje pare drogu zene i mrzim jebene zohare...jel imo ko da se osjeca ko ja
__________________
<Say Hello To My Little Friend>
striker is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 05:18   #55
Quote:
Elerrina kaže: Pogledaj post
U svom 18. godišnjem Zemaljskom životu zaista mogu reći da nikada nisam naišla na istinsko razumijevanje. Oduvijek sam bila drugačija, neki me zovu posebna, čudna, kako tko. Uglavnom, meni po natalnoj karti ispada da sam u prošlom životu bila neka vrsta anđela, a u ovom životu sam indigo-dijete. Ispalo mi je tako višekratno kad sam rješavala testove, ali bih svejedno htjela fotografirati svoju auru. (Btw, čula sam da to postoji u Zagrebu, ako bi me netko mogao uputiti gdje?)

Zanima me ima li tko ovdje sjećanje na prošli život ili prošle živote, ako vjerujete u to? Osjećate li se ponekad zaista poput stranaca na ovoj Zemlji? Jeste li ikad o sebi razmišljali kao o biću koje je samo u ovom životu zarobljeno u tijelu čovjeka?

Znam da je većini ljudi koje poznajem ovo totalno smiješno, ako ne svima, ali baš se nadam da bih ovdje mogla naići na razumijevanje.

Ja za sebe jednostavno znam da sam drugačija, da sam vilenjačkog podrijetla, zato što imam i sjećanja i svoje drugo ime. Jedna od stvari koje mi teško padaju jest to što se veoma teško prilagođavam ljudskom društvu, usamljena sam i nemam apsolutno nijednog prijatelja. možda sam odbačena od društva, a možda je sve to u mojoj glavi. ne znam, no sama vjerujem u svoju istinu, ma koliko god ona svima drugima bila apsurdna.

Gledaj ovako curo... svi smo mi POSEBNI na svoj način. Danas svatko hoće mrvicu pažnje, netko na loš, a netko na dobar način. Netko je divljak, netko je povučen, a netko je EMO (oni su mi najdraži).

Stvar je u tome kako se nosiš sa životom i problemima koje on nosi. Mi koji se smatramo NORMALNIMA to radimo normalno, bez puno muke, a vi POSEBNI uvjek stvarate probleme sebi na ovaj ili onaj način.

Pa naravno da će ljudi mislit da si posebna kada nemaš prijatelja (ovo posebna ima negativnu konotaciju). Uostalom zašto nemaš prijatelje, jel možda zato što si vilenjačkog podrijetla pa te ne razume?Sigurno na ovom svijetu ima netko s kime možeš stvorit prijateljstvo, a ima i puno indigo djece. Nije vrag da ste svi takvi? Onda vam je uzalud ta vaša inteligencija...
 
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 21:38   #56
Elerina, dušo, vidjeli smo tvoju sliku...znamo zašto se tako osječaš...
(damn, djeca koja nemaju pametnija posla)
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.