Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2014., 21:14   #181
Super su bili, i meni će faliti. Serija kojoj sam se najviše smijala ovu sezonu, ali kad se sjetim tako je bilo i s New Girl pa je nakon prve pala... držimo dige da ova ekipa ostane ovak... posebna!

Na kraju uopće ne znam koga bih izdvojila kao najdražeg, svi su mi zakon i posebni.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2014., 00:34   #182
Talking

Gina je zakon!!! ovo je tako savršeno za nju:

Quote:
Breakups are cartoony,

They make people feel
face-with-xs-for-the-eyes.

What does that even mean?


The english language cannot fully capture
the depth and complexity of my thoughts,
so I'm incorporating emoji into my speech to better express myself.

__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 01:14   #183
Potpisujem ovo kao najbolju ovogodišnju humorističnu seriju.
Uboli su i kraj
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 12:22   #184
Gina je teska kraljica! Svaka cas onome ko pise njene dialoge!!!
eowin38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 09:50   #185
Talking






__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 10:58   #186
Vidim da ovo svi hvale pa im mozda dam sansu jer bit ce rupa u hum. serijama sad kad raising hope zavrsi.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 12:25   #187
na sliku

Ja sam sinoć pogledao zaostatke, tako da sam riješio sezonu do kraja, stvarno su super, nisu mi najbolja komedija godine, ali su svakako u vrhu

Peralta i Santiago Kraj
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 15:39   #188
Iskreno, finale me nije baš oduševilo, imali su puno, puno boljih epki i fora, ali zato imam Ginu koja nikad ne iznevjeri.

Ova slika gore nije normalna btw.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 20:53   #189
navukao se na ovo! pogledao sam 9 epki dosad, idem sad gledat sljedeću
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 17:49   #190
Pogledana prva sezona!
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 16:34   #191
ostale su mi jos 3 epizode.
odlicna serijica
Callie Torres is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 22:34   #192
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Ja sam sinoć pogledao zaostatke, tako da sam riješio sezonu do kraja, stvarno su super, nisu mi najbolja komedija godine, ali su svakako u vrhu
Ako ti oni nisu najbolja komedija godine, tko je? Pitam jer su mene odusevili i ako postoji jos nesto smjesnije definitivno trebam nesto takvo za preko ljeta pa please do tell
miak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 12:00   #193
Quote:
miak kaže: Pogledaj post
Ako ti oni nisu najbolja komedija godine, tko je? Pitam jer su mene odusevili i ako postoji jos nesto smjesnije definitivno trebam nesto takvo za preko ljeta pa please do tell
Serija je odlična, ali meni je Parks & Recreation ipak (malčice) bolja. New Girl mi je također draža, iako ne nužno i bolja, ali imala je nekoliko epizoda koje se urnebesne. Još par dobrih humorističnih koje se isplati pogledati su The Goldbergs, The Middle i The Crazy Ones, sve po kvaliteti meni tu negdje sa Brooklyn 9-9.

Da ne zaboravim The Modern Family.
mward2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 12:40   #194
Ajme meni je the crazy ones tak bezveze. Odustal sam od njih.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 12:55   #195
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Ajme meni je the crazy ones tak bezveze. Odustal sam od njih.
Prvih nekoliko epizoda je bezveze, poslije su odlični.
mward2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 13:50   #196
Quote:
miak kaže: Pogledaj post
Ako ti oni nisu najbolja komedija godine, tko je? Pitam jer su mene odusevili i ako postoji jos nesto smjesnije definitivno trebam nesto takvo za preko ljeta pa please do tell
Od njh su mi bolji Broad city, The Goldbergs, Trophy wife, Enlisted i The crazy ones.

Friends with better lives i About a boy imaju malo epizoda za sad, ali to što imaju su jako dobri

Govorim samo o serijama koje su krenule ove sezone
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 13:57   #197
Quote:
mward2205 kaže: Pogledaj post
Serija je odlična, ali meni je Parks & Recreation ipak (malčice) bolja. New Girl mi je također draža, iako ne nužno i bolja, ali imala je nekoliko epizoda koje se urnebesne. Još par dobrih humorističnih koje se isplati pogledati su The Goldbergs, The Middle i The Crazy Ones, sve po kvaliteti meni tu negdje sa Brooklyn 9-9.

Da ne zaboravim The Modern Family.
P&R sam na 5. sezoni i polako doziram oni su mi mrak New Girl mi se dosta pokvarila, ali su ok.

The Goldbergs sam mislila pogledati, znaci valja TCO sam pocela pa odustala, ali ako su se stvarno poboljsali mozda im dam i sansu The Middle sam cula da je ok pa cu probati i to ukomponirati hvala!

Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Od njh su mi bolji Broad city, The Goldbergs, Trophy wife, Enlisted i The crazy ones.

Friends with better lives i About a boy imaju malo epizoda za sad, ali to što imaju su jako dobri

Govorim samo o serijama koje su krenule ove sezone
The Broad City sam pocela zbog Amy gledati, prelude su nisam ocekivala da ce mi se tako svidjeti, ali odlicna je serija!

About a boy sam pogledala prvih 5 epizoda i budem nastavila. Friends with better lives sam isto skinula zbog Delfino, isto me ceka jos.

Trophy Wife i Enlisted cu onda isto staviti na popis, a The Golbergs i TCO onda prvo slijedi

Ja sam isto mislila da mislis na serije koje su krenule ove sezone. Hvala na preporukama
miak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 14:03   #198
Enlisted je otkazan, a Trophy wife će također biti. Neki zli ljudi me uvjeravaju da će i TCO biti otkazan

Tako da njih možeš ostaviti za kraj, pogledaj prvo ove što će dobiti nove sezone

Ali sad smo već jako u offu
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 17:12   #199
imaju dobrih fora fakat. nisu mi urnebes kao neke (the office, P%R), ali definitivno bih preporucila
Callie Torres is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 10:07   #200
Quote:
mward2205 kaže: Pogledaj post
Prvih nekoliko epizoda je bezveze, poslije su odlični.
Ma odgledao sam dosta epizoda i to mi je toliko nesmijesno da je bolno za gledati. Nesto ko nase kvazihumoristicne serije.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.