Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2014., 23:06   #561
Mene Hank uzasno zivcira i zelin da ide ca previse dramatizira i sebican je.

Bilo mi je lijepo vidjet Juliu onako sretnu dok je radila i drago mi je zbog nje i profesora, ali jos uvijek su mi ona i Joel savrseni par i zelim da opet budu skupa (moram i ja prestat gledat najave )

A nije ni meni to oko kuce posebno jasno jer je prvo i bio plan da idu stan, ovako mi je ispalo bezveze. Cemu su onda uopce prodavali kucu? (do zadnjeg sam trenutka mislila da na kraju Camille nece htjet prodat)
Oggica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 04:40   #562
sljedeći tjedan očekujem neku friends - we were on a break epizodu
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 13:01   #563
Quote:
Oggica kaže: Pogledaj post
Mene Hank uzasno zivcira i zelin da ide ca previse dramatizira i sebican je.
Baš je u tome stvar, on uopće nije razumio da je sebičan i samoživ i zašto ljudi dramatiziraju. Ova njegova promjena je konačno nešto što radi zbog nekog drugog i mora se boriti sam protiv sebe kako bi to dobro izveo. Ne znam, meni je to prekrasno napravljeno.

Siroti Adam nikako nema sreće s Maxom i svojim bratom i sestrama. Prvo mu Crosby spava s Maxovom behavioral aide, pa je Maxov mentor zateleban u Sarah, a onda još Julia spava s ravnateljem.
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 15:24   #564
julija i učitelj

drago mi je da to nije bio ed.
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 22:48   #565
Ovo mi je definitivno naj ep sezone! Christina me uvijek uspije rasplakat, al ono kad je bila kod Gwen

Julia i Joel hvala Bogu da se odlucio pokrenut i poduzet nesto! On i Crosby su mi super bili dok su popravljali pod pa kad su kasnije sjeli i pricali

Hank mi je postao nesto simpaticniji. Kad ono pokusa nogom dohvatit casopis

Jedino ne znam sta da mislim o Ryanovom povratku. Nekako mi je zao Amber jer mi je djelovala kao da se oporavila i hop evo ga opet
Oggica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 11:17   #566
Meni je bila oke epizoda. Nekako bolje su mi bile prošle dvije.

Dobro mi je bila scena nagovaranja Crosbya da mu Joel pomogne popravit pod.

I ona scena dok Max uleti u studio i Hank ga smiri jer kuži kroz što prolazi. Baš ono što je Sarah govorila Adamu, da se trudi nadvladati svoja ograničenja i ponašati se drugačije.
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 01:27   #567
I meni je prošla bila bolja od ove

Baš si mislim koliko bi mi serija bila bolja kad jednostavno ne bi bilo glupog Drewa i Hanka

Inače, po ovome što vidimo za sad, ova sezona će na kraju završiti tako da će sve biti identično kao na kraju prošle, svi isti parovi, što je meni iskreno bezveze, kao da se cijelu sezonu ništa nije dogodilo, ali ajde

Kako je Ryan uopće dospio u San Diego?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 12:07   #568
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Baš si mislim koliko bi mi serija bila bolja kad jednostavno ne bi bilo glupog Drewa i Hanka

Kako je Ryan uopće dospio u San Diego?
Ovo su točno moje misli. Drew mi je previše zbunjen, uvijek izmišlja toplu odu, a Hank ko Hank

Mene je isto to sve s Ryanom malo zbunilo, valjda ćemo sve saznat u sljedećoj ep
Oggica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:06   #569
Hank je s ovim potezom napravio veliki posao sa Sarah.

Ryan Ponadala sam se u jednom trenutku da neće preživiti operaciju, samo da konačno dobijemo završetak te priče. S obzirom da smo se konačno riješili Marka, valjda je to bilo previše za očekivati.

Julia i Joel su ok, nikad mi nisu bili osobito zanimljivi pa tako ni ove sezone. Nadam se da će mu reći za učitelja, tek toliko da malo razdrma stvari.
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:49   #570
I ono je kraj?

Čak su i Haddie vratili. Baš je bila dobra epizoda
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 00:37   #571
službeno još nisu obnovljeni, a sama epizoda s ovim dugačkim krajem s pjesmom stvarno ima series finale vibru. iako mislim da će ih obnoviti.

i izgleda da za haddie ne vrijedi ona once you go black...

ovaj ryan sav izubijan i čekajući nalaze za unutarnja krvarenja je uspio u bolničkom krevetu napraviti dijete ovoj
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 07:35   #572
Loše i nezanimljivo finale. Trebalo bi završiti ovo, serija je bila dobra, al ne vidim svrhu još jedne sezone.
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:45   #573
Situacija sa Haddie.

Ova trudna. :jeste normalni?:

Imaju dobru atmosferu, ali bas znaju zeznuti situaciju.

Ocigledno vec imamo glavne teme za narednu sezonu. Julia i Joel nastavljaju tamo gde su stali, a to je nigde... Amber ce imati sta da ljulja, a i borbu sa odvratnom svekrvom. Nadam se samo da necemo morati gledati ovaj neuverljivi gay par. To je bilo tako nepotrebno ovoj seriji.
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 17:31   #574
Meni baš OK Haddiena pričica. Još da to idu razrađivat iduće sezone, bit će super.

"If two girls are kissing does that mean they're lesbians? DON'T PRICK ME."
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 18:06   #575
Meni je totalni klisej. Da se razumemo, da su od pocetka serije isli u tom pravcu sa njom - uopste mi ne bi smetalo. Ovako nisu znali sta da joj prikace za povratak, pa kao eeee, to jos nismo imali u seriji. Yuck.
Hopey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 19:14   #576
ne znam kako sam doživjela finale. ovo s haddie mi se nekako ne uklapa u seriju, a ovo s amber mi je bespotrebno. šta su se oni stvarno stigli u bolnici dok je on u ranama ili je nečije drugo, čega se ne sjećam?
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 22:19   #577
Meni se sve u svemu svidjelo finale i bas mi nekako izgleda kako je to to i da ju nece obnoviti

Meni je sve bilo ok osim navodne Amberine trudnoće daj molim te pa nije ovo SF serija

Priča s Haddie mi je ok.

Zašto Joela nije bilo na večeri?
Oggica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 14:39   #578
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
"If two girls are kissing does that mean they're lesbians? DON'T PRICK ME."
Ovo nisam uopće skužila.

Super mi je bila epizoda, zaboravila sam da je finale i sva sam se raspekmezila. Sarah i Hank

Jedino mi nije jasno ovo s Amber, ali nekako mi je logično da nije u pitanju posljedica bolničkog seksa. Možda je još prije nego je prekinula s Ryanom ostala trudna. Ne znam koliko ga nije bilo.
Ajvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 15:41   #579
finale mi je bilo tako-tako.

jako mi je drago da se haddie vratila, izgleda super i oke mi je ta priča s njom, ali kao da scenaristi na sve strane pokušavaju biti korektni

amber i ryan nevjerojatno mi je to loše.

sarah je meni jedini lik u cijeloj seriji koji mi nikako ne sjeda. i sve s njom mi je totalno promašeno. kao sad ovo s hankom. opet.

ostalo zbilja nije bilo ništa posebno.

vjerujem da će obnoviti seriju jer je ostalo nekoliko nezavršenih priča, ali onda se nadam da će to biti zadnja. osobno, ova mi je sezona bila najgora i izgubila mi je ono nešto zbog čega sam je obožavala pogledati.
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 23:14   #580
Quote:
-garden- kaže: Pogledaj post
ova mi je sezona bila najgora i izgubila mi je ono nešto zbog čega sam je obožavala pogledati.
meni je imala nekoliko loših epizoda, ali je ostala dosljedna u stilu pričanja priče, pekmezasta priča, i to mi je nešto što mi je dobro kod ove serije. Ako će je obnoviti neka bude pola sezone da povataju neka neogovorena pitanja i to je to, ako ne i ovako je dobro.
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.