Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2006., 16:08   #21
Quote:
dersu kaže:
ne, to znaci da ne kuzis o cemu pricamo.
Ne, to znaci da:
1. kuzim o cemu pricate, ali da (citaj između redaka) ne vjerujem u taj "fenomen rucnog sata"!
2. volim se salit!
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 18:43   #22
sve dok ti se nesto ne desi, normalno je da ne vjerujes u to. zato i kazem da ne "kuzis" o cemu pricamo.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 19:52   #23
jebite se ja se sad bojin nosit sat !!jeste li sad zadovoljni!!!1
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 20:12   #24
Quote:
dersu kaže:
sve dok ti se nesto ne desi, normalno je da ne vjerujes u to. zato i kazem da ne "kuzis" o cemu pricamo.
..."ne vjerovati" i "ne kuziti" su dvi razlicite stvari ! kuzis?
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 22:13   #25
Quote:
dersu kaže:
desilo mi se isto sa zidnim satom kad mi je umrla teta pre par mjeseci. sat je opet proradio posle nekoliko sati.

desilo mi se i nocno budjenje tacno u isto vrijeme kad je jedna bliska osoba umrla i tek sam kasnije saznala za sat smrti. budjenje se ponavljalo tri noci uzastopno u isto vrijeme, iako sam tada zbog velike zalosti pila sedative kako bi mogla da spavam.
neznam za sat al ovo sa budjenjem ja zenimljivo (vise osoba nevezano istovremeno na raznim mjestima u trenutku smrti jedne osobe) ... makar i logicnije ...
 
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 17:21   #26
Kad je moj tata umro,cvijet koji se zove Drvo Života je uvenuo i propao!!!
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 18:18   #27
nije da vjerujem u to ali predlazem da napravimo eksperiment i otklonimo svaku sumnju, ovo je jedna od onih teorija koje se mogu dokazati ili opovrgnuti. stavimo recimo sat na macku i onda joj oduzmemo zivot.
 
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 18:26   #28
A oce to radit s mackom !??? Mozda bi bilo bolje da stavimo nekom od forumasa koji je voljan sudjelovat u experimentu i pricekamo jel te....
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 20:53   #29
Quote:
Taisa kaže:
A oce to radit s mackom !??? Mozda bi bilo bolje da stavimo nekom od forumasa koji je voljan sudjelovat u experimentu i pricekamo jel te....
dobrovoljno prijavljujem sve koji vise na LJES-u, US-u i politici
 
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 18:35   #30
Quote:
Taisa kaže:
A oce to radit s mackom !??? Mozda bi bilo bolje da stavimo nekom od forumasa koji je voljan sudjelovat u experimentu i pricekamo jel te....
Npr ovome koji je predložio dotični okument.

ps sat ne stane svaki put.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 18:47   #31
Pa onda cemo radit experimente sve dok ne stane
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 20:12   #32
Quote:
pumpkin pie kaže:
Npr ovome koji je predložio dotični okument.

ps sat ne stane svaki put.
a, da? na kraju ce ispast da sat stane samo onda kad ga ti gledas or somethin'.
 
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 11:54   #33
Ja se prijavljujem za experiment, i tako i tako mi treba sat :P
Toh'Lo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 19:13   #34
Quote:
Taisa kaže:
..."ne vjerovati" i "ne kuziti" su dvi razlicite stvari ! kuzis?

pardon, nisam iz Hrvatske
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 21:04   #35
REčE Taisa: Pa onda cemo radit experimente sve dok ne stane----- to ce potrajat...
__________________
Benjamin Franklin
The heart of a fool is in his mouth, but the mouth of the wise man is in his heart.
bstimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 22:12   #36
meni se prije godinu dana dogodilo nesto neobjasnjivo:
sjedim ja u kuci i gledam TV , svi otisli spavat samo ja budan. Na zidu imam sat koji se sam navija (ima radio-vezu) na regalu imam obicnu budilicu i imam rucni sat , u tocno 23 i 30 satovi polude (sva tri) i sve kazaljke naprave par krugova i stanu u tocno isto vrijeme (23:31:0) meni nista nije bilo jasno , pogledam na teletekst - satovi tocni u sekundu. Za ovaj na zidu mi i nije cudno zato sto je on uvjek tocan u sekundu i nekad poblesavi dok se ne namjesti kako treba , ali za ova dva mi nije jasno?????????? iduci dan su mi se svi smijali i nitko mi nije vjerovao....
 
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 22:20   #37
Postoji jednostavno objašnjenje, u blizini su bili svemirci pa su ti zato astovi poludili
ante_gotovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 21:19   #38
Sa satovima, doduše, nemam iskustava, ali su se zato u našoj kući događale zaista čudne stvari, koje nisam samo ja vidjela i čula, dakle, sigurno je da nemam shizofreniju. Da mi je netko pričao, ne bih mu vjerovala. Ovako vjerujem jer sam vidjela.
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 21:23   #39
Quote:
Duhec kaže:
Sa satovima, doduše, nemam iskustava, ali su se zato u našoj kući događale zaista čudne stvari, koje nisam samo ja vidjela i čula, dakle, sigurno je da nemam shizofreniju. Da mi je netko pričao, ne bih mu vjerovala. Ovako vjerujem jer sam vidjela.
a sta se to desavalo?
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 22:58   #40
Quote:
dersu kaže:
a sta se to desavalo?
Ajde, znam da će se nevjerne Tome smijat', al' baš me briga. Međutim, one najčudnije ću ipak prešutjeti. Kada je mojoj mami umrla jedna od sestara za koju je bila posebno vezana, mama je bila u bolnici, nakon jedne operacije. U 4,15 ujutro je umrla ta njena sestra, a u to vrijeme su mami mjerili temperaturu, jer je bila vruća. Dežurna sestra je u isto to vrijeme pogledala toplomjer i odložila ga na noćni ormarić. Toplomjer se razletio u tisuću komadića i sestra je pogledala moju mamu, koja je samo rekla: "Umrla mi je sestra, jedino ne znam koja ( imala ih je dvije ). Nas su o smrti obavijestili tek ujutro i odlučili smo da mami ništa ne govorimo dok ne dođe kući, da je još više ne uzrujamo. Međutim, kada smo došli kod nje u posjetu, pogledala nas je i pitala: "Koja mi je sestra umrla?" Mi smo je bijelo gledali, a ona je nato samo rekla:"Nemojte mi lagati, u 4,15 sam čula glas koji mi je rekao "Umrla ti je sestra". Usput, to nam je potvrdila i dežurna sestra iz noćne smjene.
Kada joj je umro brat, svi smo sjedili u sobi i gledali TV, kada je odjednom popustila polica na kojoj su bile knjige i pala. Interesantno je bilo to, da knjige nisu pale ravno dolje, nego su odletjele u luku od dva metra i rasule se po sobi. Po zakonima fizike nemoguće. A desilo se.
Na zidu moje sobe je bila velika slika ( plakat ) pribit u zid sa 4 čavlića. Bila sam sama kod kuće, dakle, isključeno je da bi se netko šalio samnom. Ujutro plakata nije bilo na zidu. Interesantno je to, da nisu popustili čavlići ( svi su ostali u zidu ), a plakat je bio na podu, poderan, kao da ga je netko povukao na silu iz zida.
U nekoliko navrata smo svi ukućani promatrali kako se pomiče kvaka na vratima, provjerili bismo da li se netko šali sa nama i vratili se natrag. To se je ponavljalo neko izvjesno vrijeme i prestalo.
Često stvari nađemo na posve drugom mjestu od onoga gdje smo ih stavili.
Stvari su čudno nestajale iz kuće, a da nitko tada nije dolazio k nama.
Kućanski aparati povremeno podivljaju, a onda se sami od sebe opet dovedu u red; ploča na štednjaku nam izbacuje sklopku 10 puta zaredom i ne radi. Sutradan sve radi normalno. TV crkne i ne radi. Drugi dan radi normalno. Kompjutor crkne, niti da pisne, sutradan radi normalno, i to se ponavalja u nekim čudnim razmacima. Kad odnesemo na servis, ne nađu nikakav kvar.
Optički miš ( svjetli po noći ), pojačava svjetlo ( kao da ga netko miče ) u nekim čudnim razmacima ( slično Morseovoj abecedi ).
Eto, samo par sitnica, koje se događaju prečesto, da bi bile slučajne...
Pa, tko želi nek vjeruje, tko ne želi - ne mora.

Pa, laku noć!
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.