Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2006., 08:38   #21
Quote:
delta6 kaže:
Imala sam dva puta "iskustva" sa svjetlosnom kuglom.Oba puta u nekoj vrsti sna. Naime, bila sam uvjerena da sam zaspala dok su prisutni tvrdili da sam bila budna...
Prvi put na moru, zaspala sam na ležaljci i "vidjela" ili usnula kuglu koja mi se vrlo brzo približava i lupi me u čelo! prilično jako.Skočila sam s ležaljke i ispričala "san".Prisutni su opovrgnuli i rekoše da smo razgovarali..
Doduše, čula sam razgovor ali onako, kroz san...

Drugi put u automobilu. Sjedila sam na mjestu suvozača i u jednom trenutku vidjela kuglu, razbila je vjetrobransko staklo, krhotine su letjele, zasljepljujuća svjetlost. Vrisnula sam i vozač je naglo skrenuo desno i stao. U tom trnutku iza okuke nailazi ludo-jureći bmw, vozeći našom stranom!
Vozač:Ne mogu vjerovat da smo ovo izbjegli!
Nakon minute, pita zašto sam vrisnula? Ispričah "san", na što ostali rekoše da nisam spavala već sam tražila radio stanice!
Eto, nešto dobro od kugle
Kugla je veličine lopte, kao da je satkana od plamena..čak plameni rep ide za njom..
Ako netko zna što bi to bilo ili je čuo nešto slično ili iskustvo..bila bih zahvalna.
Komet iz druge dimenzije.... Ili klupko vune s kojim se neka mačka preintenzivno igrala (od tuda plamen i plameni rep)....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 11:16   #22
Quote:
gnjavež kaže:
sta nikom nije sumnjivo da je kugle vidila samo nisamja
evo, pojavila se jos jedna dama sa fantasticnim iskustvima... to je mozda drugarica od NISAMJA pa joj pomaze... nije iskljuceno ni da je NISAM ja otvorila drugi nick... hihihihi
sad ce joj tlak skociti na trista... hihihihih
__________________
"Studenti su u pravu."
kvazar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 14:34   #23
Quote:
kvazar33 kaže:
evo, pojavila se jos jedna dama sa fantasticnim iskustvima... to je mozda drugarica od NISAMJA pa joj pomaze... nije iskljuceno ni da je NISAM ja otvorila drugi nick... hihihihi
sad ce joj tlak skociti na trista... hihihihih
Ne znam čemu ovakav ton. Ako vas ne zanima tema, nemate iskustva, niste čuli od nekog za sličnu situaciju...očito vam je vrlo dosadno u životu pa se kačite na bilo kakve teme.
Ne znam zašto bi ikome skakao tlak od nečijih postova, ovo je ipak forum na kojem ljudi iznose svoja mišljenja, iskustva i sl. bez obzira što ostali o tome mislili.
Primjedbe su vaše i smiješne i glupe i žalosne. Pokušajte se zabaviti na neki bolji način. Ako vam je jedini način zabave čitati vama ne bitne postove pa još i tipkati...vrlo ste jadni. A to već i sami znate, zar ne?
 
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 20:16   #24
Quote:
delta6 kaže:
Ne znam čemu ovakav ton. Ako vas ne zanima tema, nemate iskustva, niste čuli od nekog za sličnu situaciju...očito vam je vrlo dosadno u životu pa se kačite na bilo kakve teme.
Ne znam zašto bi ikome skakao tlak od nečijih postova, ovo je ipak forum na kojem ljudi iznose svoja mišljenja, iskustva i sl. bez obzira što ostali o tome mislili.
Primjedbe su vaše i smiješne i glupe i žalosne. Pokušajte se zabaviti na neki bolji način. Ako vam je jedini način zabave čitati vama ne bitne postove pa još i tipkati...vrlo ste jadni. A to već i sami znate, zar ne?
da, znam...
jadan sam jer nikad nisam imao takvih iskustava... a, kao klinac, sam zudio za njima i dugo gledao u nebo prizeljkujuci bilo sta neobicno... nikad se nista nije desilo...
moj post i povisenje tlaka se nije odnosio na tebe... procitaj bolje postove...
eto, tako...
vidi nesto... to sto smo Galileo i ja skepticni prema vecini stvari sa foruma ne znaci da nas te stvari ne zanimaju... naprotiv, zudimo za njima i zato smo tu... ali ocekujemo nesto zaista uvjerljivo a ne da padamo pod uticaj fantasticnih prica vidovite Dzemile, raznih trecerazrednih casopisa i izmisljotina ljudi KOJIMA JE DOSADNO...
__________________
"Studenti su u pravu."
kvazar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 01:41   #25
Quote:
kvazar33 kaže:
evo, pojavila se jos jedna dama sa fantasticnim iskustvima... to je mozda drugarica od NISAMJA pa joj pomaze... nije iskljuceno ni da je NISAM ja otvorila drugi nick... hihihihi
sad ce joj tlak skociti na trista... hihihihih
what's your point jel citas ti uopce sta ja pisem ili je to previse za tebe
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 12:52   #26
Kuglaste munje su prirodna pojava. Vjerojatno se mogu dobiti i umjetno (Tesla).
Za razliku od ostalih munja, ovdje se elektroni organiziraju u kuglu, tj. između njih postoji privlačenje, što proturječi klasičnim elektromagnetskim zakonima.
Postoji naravno i mogućnost samoorganizacije elektrona (inteligencija?)
Što god je da je, mislim da bi se ipak trebalo o ovome raspravljati na nekom drugom mjestu, a ne na rubu znanosti.
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 20:16   #27
Quote:
MoW kaže:
Kuglaste munje su prirodna pojava. Vjerojatno se mogu dobiti i umjetno (Tesla).
Za razliku od ostalih munja, ovdje se elektroni organiziraju u kuglu, tj. između njih postoji privlačenje, što proturječi klasičnim elektromagnetskim zakonima.
Postoji naravno i mogućnost samoorganizacije elektrona (inteligencija?)
Što god je da je, mislim da bi se ipak trebalo o ovome raspravljati na nekom drugom mjestu, a ne na rubu znanosti.
tko kaze da su samo elektroni?
ima tu i iona.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 15:54   #28
Ja mislim da bi Tesla odmah, trenutačno, za neke pojave za koje vi tvrdite da sukuglaste munje znao da one to nisu.

Jer zvati pojavu dokraja inteligentnog i nimalo nasumicnog kretanja, i objekte koji se krecu na taj nacinu formaciji, kuglastom munjom je, najblaže rečeno, prilično navučeno. (Govorim npr. o pojavi koju je priej fgodinu dvije snimio pilit meksickog lovca IC radarom)

Tesla, genij kakav je bio, ne bi uopće morao razmišljati o tome jesu li to kuglaste munje ili ne nego bi odmah znao - jesu li ili nisu. Intuitivno.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 12:14   #29
Hej nisamja,

u pitanju su ljudska bića (ili blisko tome), entiteti sa viših (astralnih) planova postojanja. Ne mora nužno biti cakani - to se uglavnom može odrediti pomoću boje: plavi, zlatni i bijeli su good guys, ljubičasti, crveni i crni (sa drugog kraja spektra vibracije čestica) su generalno bad guys.

To je odgovor koji tražiš... znaš i sama da nije u pitanj nikakava kuglasta munja, čitavo vrijeme si željela netkoga tko će ti reći da si u pravu što se tiče intuicije da je u pitanju bićoid.

Pa - jesi!

Da bi zaista počela razumijevati ovo (a to je ujedno i osnovni korak u procesu "buđenja" iz iluzuije koja je ovaj naš svijet), moraš duboko razmišljati (ali zaista jako jako duboko i dugo) o činjenici da je materija samo riječ, da je čitav svemir u biti jedno bezgranično more energije - ukljućujući tvoju sobu, tvoj kompjuter, tvoje fizičko tijelo i tovj um koji si zapravo Ti, samo tvoj um i ništa drugo... a i to je beskrajno pojednostavljenje, ali bitno je da skužiš, jer treba bit u tom mentalnom sklopu da bi prihvatila.

Zamisli snjeg na nekom praznom kanalu na TV-u, oboji zrnca u naranđasto - to je zapravo naš svijet, a ne ovo što mi vidimo.

Ti si isključivo energija, u stvarnosti izgledaš nešto kao oblak svjetlucajućeg svijetloplavog ajmo reći "plina" u oceanu raznobojnog "plina" (energije) koji je tzv. materijalni svijet. Tako je ovo najlakše shvatiti. Ili, recimo, zamisli onaj Predatorov pogled ("termalni", a zapravo eterički, astralni vision mode iz filma) - to isto masu pomaže za približiti si koncept. Predator je u biti negativni entitet sa druge razine postojanja, ali scenaristi to nisu mogli reći tako jer im nitko jednostavno ne bi vjerovao.

Ako te zanima još o svemu ovome, pošalji mi pp, ok?
nikpalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 18:14   #30
Quote:
nikpalj kaže:
Hej nisamja,

u pitanju su ljudska bića (ili blisko tome), entiteti sa viših (astralnih) planova postojanja. Ne mora nužno biti cakani - to se uglavnom može odrediti pomoću boje: plavi, zlatni i bijeli su good guys, ljubičasti, crveni i crni (sa drugog kraja spektra vibracije čestica) su generalno bad guys.

To je odgovor koji tražiš... znaš i sama da nije u pitanj nikakava kuglasta munja, čitavo vrijeme si željela netkoga tko će ti reći da si u pravu što se tiče intuicije da je u pitanju bićoid.

Pa - jesi!

Da bi zaista počela razumijevati ovo (a to je ujedno i osnovni korak u procesu "buđenja" iz iluzuije koja je ovaj naš svijet), moraš duboko razmišljati (ali zaista jako jako duboko i dugo) o činjenici da je materija samo riječ, da je čitav svemir u biti jedno bezgranično more energije - ukljućujući tvoju sobu, tvoj kompjuter, tvoje fizičko tijelo i tovj um koji si zapravo Ti, samo tvoj um i ništa drugo... a i to je beskrajno pojednostavljenje, ali bitno je da skužiš, jer treba bit u tom mentalnom sklopu da bi prihvatila.

Zamisli snjeg na nekom praznom kanalu na TV-u, oboji zrnca u naranđasto - to je zapravo naš svijet, a ne ovo što mi vidimo.

Ti si isključivo energija, u stvarnosti izgledaš nešto kao oblak svjetlucajućeg svijetloplavog ajmo reći "plina" u oceanu raznobojnog "plina" (energije) koji je tzv. materijalni svijet. Tako je ovo najlakše shvatiti. Ili, recimo, zamisli onaj Predatorov pogled ("termalni", a zapravo eterički, astralni vision mode iz filma) - to isto masu pomaže za približiti si koncept. Predator je u biti negativni entitet sa druge razine postojanja, ali scenaristi to nisu mogli reći tako jer im nitko jednostavno ne bi vjerovao.

Ako te zanima još o svemu ovome, pošalji mi pp, ok?

što je za tebe točno energija?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 18:22   #31
Quote:
nikpalj kaže:
Hej nisamja,

u pitanju su ljudska bića (ili blisko tome), entiteti sa viših (astralnih) planova postojanja. Ne mora nužno biti cakani - to se uglavnom može odrediti pomoću boje: plavi, zlatni i bijeli su good guys, ljubičasti, crveni i crni (sa drugog kraja spektra vibracije čestica) su generalno bad guys.

....
Neću napasti na prvu, ali ovo sa spektrom ne štima: ljubičasta je odmah do plave, bijela je zapravo mix svih 6 boja, a crna je stanje svemira, a ne boja....

Molim te, pojasni mi to!
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 12:10   #32
Quote:
Galileo kaže:
Neću napasti na prvu, ali ovo sa spektrom ne štima: ljubičasta je odmah do plave, bijela je zapravo mix svih 6 boja, a crna je stanje svemira, a ne boja....

Molim te, pojasni mi to!
Zanimljivo, svaki put kad netko napiše istinu o tome kako stvari stoje, u tebi se aktivira obrambeni mehanizam koji ti javlja da moraš napasti tu osobu.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 12:15   #33
Quote:
ijon kaže:
Zanimljivo, svaki put kad netko napiše istinu o tome kako stvari stoje, u tebi se aktivira obrambeni mehanizam koji ti javlja da moraš napasti tu osobu.
Tko tebe šta pitao
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 12:27   #34
Quote:
Galileo kaže:
Tko tebe šta pitao

Ovo je forum, a ne stvarni život. Ovo ionako ti radiš cijelo vrijeme: ubacuješ se na topik samo bi nekog osobno napao, a da o temi ne napišeš ni jedne riječi.

Samo uzvraćam tvoju foru.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 12:33   #35
Quote:
ijon kaže:
Ovo je forum, a ne stvarni život. Ovo ionako ti radiš cijelo vrijeme: ubacuješ se na topik samo bi nekog osobno napao, a da o temi ne napišeš ni jedne riječi.

Samo uzvraćam tvoju foru.
Oprosti, Mother Goos, ali zaista te nisam baš ništa pitao, a niti smatram da si sposobna odgovoriti na pitanje koje sam postavio!

Nikpalj je iznio jednu zanimljivu pretpostavku koju još nisam čuo, a kako sa "astralnim svijetom" nisam na "ti", zamolio sam ga za pojašnjenje. Ono:" prije nego napadnem na prvu" bilo je više figurativno: stvorilo mi se nekoliko pitanja u glavi koja se kose s tim postom, ali da bih mogao pravilno pitati, moram neke stvari znati prije toga.

A što se tiče tvoje lamentacije o "forumu i stvarnom životu", mislim da El Tomo i Geza nisu Pinnochio i Gepetto, a to što se ti furaš u ulogu Mame Guske je stvar tvojih osobnih stavova....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 12:47   #36
Trolu, ti nemaš niti jedan razlog da se ponašaš kao da me poznaš, a još manje da spominješ neke druge ljude koje isto tako ne poznaješ.

Ti si taj koji ovaj forum doživljava kao slikovnicu, u što se može uvjeriti svatko tko pročita par tvojih postova.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 13:15   #37
Quote:
ijon kaže:
Trolu, ti nemaš niti jedan razlog da se ponašaš kao da me poznaš, a još manje da spominješ neke druge ljude koje isto tako ne poznaješ.

Ti si taj koji ovaj forum doživljava kao slikovnicu, u što se može uvjeriti svatko tko pročita par tvojih postova.

Vrijeme je da iz nadimka "mama Guska" otpadne ono mama.....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 14:16   #38
Quote:
Galileo kaže:
Vrijeme je da iz nadimka "mama Guska" otpadne ono mama.....
Ja nemam veze s galerijom likova koji su se nastanili u tvojoj glavi u nedostatku jave.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 14:21   #39
Quote:
ijon kaže:
Ja nemam veze s galerijom likova koji su se nastanili u tvojoj glavi u nedostatku jave.
Zbilja si mi zabavna .

Inače, meni Java bude u računalu (čini mi se 1.5.2 verzija ili tako nešto)....
Ma, stvarno si mi zabavna.... Kako se samo dražesno duriš....


Čuj, mislim da ću odsada s tobom biti pristojniji, stvarno nemam ništa protiv tebe, ali, morao sam malo peckati.... Na javi ili u snu, a možda i u galeriji likova....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 14:34   #40
Quote:
Galileo kaže:

Čuj, mislim da ću odsada s tobom biti pristojniji, stvarno nemam ništa protiv tebe, ali, morao sam malo peckati.... Na javi ili u snu, a možda i u galeriji likova....
Svaki tvoj post pokazatelj je da ti uopće nemaš pojma di si i šta se događa oko tebe. Ne trebaš to posebno naglašavati.
ijon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.