Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2008., 15:45   #21
Quote:
marijan_e kaže: Pogledaj post
Dosad samo jedna jedina osoba presadila lice
A koliko osoba je bilo na operaciji nosa ili nekog drugog dijela lica?
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 08:26   #22
mogu i ja svasta iscitati iz slike. recimo, mogu odrediti spol osobe na slici, boju kose, ociju, pribliznu starost, visinu, tezinu, a isto tako predvidjeti da ukoliko je rijec o starijoj slici, osoba sada ne mora nuzno izgledati isto tako, moguce je da se promijenila.

dajte ljudi, koji vam je?
jedno je iz crta lica iscitati neke emocije, i izvuci neke opcenite zakljucke, ali ovcekivati da ce vam baba persa reci na temelju slike od prije 10 godina da se ti svidjas marku, a marko vozi crvenu corsu, ima posao u ciglani i najveci strah mu je privatizacija njegove tvornice i gubitak posla...

jebote...
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 22:07   #23
Meni se koji put posreći da znam odredit osobine i trenutačne emocije osobe iz prvog pogleda ,ali tek kad popričam s njima mogu doč do sigurnog zaključka.

____________________________________
Ako je škola kruh živjela glad!!!
SPINEL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 23:35   #24
Quote:
hasselbaink kaže: Pogledaj post
mogu i ja svasta iscitati iz slike. recimo, mogu odrediti spol osobe na slici, boju kose, ociju, pribliznu starost, visinu, tezinu, a isto tako predvidjeti da ukoliko je rijec o starijoj slici, osoba sada ne mora nuzno izgledati isto tako, moguce je da se promijenila.

dajte ljudi, koji vam je?
jedno je iz crta lica iscitati neke emocije, i izvuci neke opcenite zakljucke, ali ovcekivati da ce vam baba persa reci na temelju slike od prije 10 godina da se ti svidjas marku, a marko vozi crvenu corsu, ima posao u ciglani i najveci strah mu je privatizacija njegove tvornice i gubitak posla...

jebote...
Aaaa legendo
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 23:38   #25
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Gunsmith...
Odlika glupih ljudi je komentirat stvari o kojima ne znaju ništa
Slažem se...
FFS! Upravo zato ja komentiram ovdje.
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 11:34   #26
ja sam bila kod Jakovine al on vara ljude Vulkanac ništa više

re mi je da mi se buraz jebe ko zvijer
printscreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 01:30   #27
Opet se javljam s molbom da mi netko pomogne...
Jedna osoba mi se javila, poslala sam fotke i već dugo mi nije ništa odgovorila,,


Znate li nekog s takvim sposobnostima
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 13:10   #28
Ne znam za Hrvatsku, ali u Srbiji je jedan covek fantasticno analizirao ljude preko crta lica na jednom forumu i to besplatno. Ali ne radi to vise iz meni nepoznatih razloga. Licno garantujem da je odlican posto je i meni uradio sjajnu analizu.
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 19:07   #29
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Da....čak ti proreče sudbinu. I da ti bon od 20 kuna.

samo 20?
__________________
Obratite se s povjerenjem.
seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 01:02   #30
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
Opet se javljam s molbom da mi netko pomogne...
Jedna osoba mi se javila, poslala sam fotke i već dugo mi nije ništa odgovorila,,


Znate li nekog s takvim sposobnostima
ajd javis mi na pm koja osoba..i mene to jako zanima i htjeo bi nac nekoga tko to zna,...
Green Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 02:42   #31
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Ne znam za Hrvatsku, ali u Srbiji je jedan covek fantasticno analizirao ljude preko crta lica na jednom forumu i to besplatno. Ali ne radi to vise iz meni nepoznatih razloga. Licno garantujem da je odlican posto je i meni uradio sjajnu analizu.
znam na koga mislis..i koji forum..prestao je raditi sa tim na forumu,ali ja sam mu poslao pm da li bi meni htjeo..i nakon par dana samo mi jenapisao posalji sliku..poslao sam mu tri slike i sad cekam..

procitao sam sve na onom forumu i stekao sam povjerenje u njega..cini mi se da covjek zna sta radi..a tebi TRUMANE svaka castbas si ga propisno izgnjaviobas si bio uporanali neka..ako ti je pomoglo..super
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 16:33   #32
Pa davio sam ga jer je jasno da je covek za to pa da ne kazem genij i mislio sam da cu moci ukrasti neki fazon. Al ne vredi ako nemas talenta ( kao sto je sa mnom slucaj ).
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 18:26   #33
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Pa davio sam ga jer je jasno da je covek za to pa da ne kazem genij i mislio sam da cu moci ukrasti neki fazon. Al ne vredi ako nemas talenta ( kao sto je sa mnom slucaj ).
znam da je lik stvarno za to zato sam mu se i javio i vjerujem da ako je rekao da mu posaljem sliku da ce i napravviti analizu..ali jos se ne javlja..a tako sam nestrpljiv
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.