Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2008., 20:05   #81
sada je, znaci, i sluzbeno fake video
 
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 23:29   #82
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
Ajde da komentiram i ovaj tvoj post.
Ovako idemo s pretpostavkom da nije fake. Nailazish na nekoliko ljudi koji stoje ko hipnotizirani a vidish da se nista okolo ne dogadja. Pokusavash stupiti u kontakt snjima ali oni ne reagiraju i sad ti se vec prepadnesh, na brzinu vadish kameru i navrat nanos snimash da mozes nekome pokazati na sto si naisao.
Ne znas jeli autor pokusao stupiti u kontakt. Sama cinjenica da vreba u grmlju nije logicna, nadalje, dulji kadar zene sa djetetom je preevokativan i tu mi je vec bilo mutno. Čovjek jednostavno ne reagira tako u normalnim okolnostima , a rekao bi da šetnja parkom nije neka abnormala. Naravno, milion ljudi milijardu ćudi, ali govorim generički, na način koji taj video želi prikazati tu situaciju, kao nešto generično, uobičajeno, no sa uvrnutim detaljem, sa onim nečim što zagolica znatiželju (u ovom slučaju dijete koje stoji uz majku i bleji jer djeca nemaju isti fokus interesa kao i odrasli).


Quote:
Sto se tice policije svi znamo da oni uvijek dolaze kad je sve vec gotovo, a u ovom slucaju uopce nismo mogli znati o cemu je rijec. Snimljeno je par ljudi neobicno obucenih od kojih dvojica nesto prenose. Moglo je biti bilo sto a da nije protuzakonito a izgledalo je sumnjivo. Tako da policija mozda uopce nije trebala reagirati.
Nažalost, upoznat sam sa metodama policije i ovdje ne štima brojčano stanje kao i pripadnik "službe sigurnosti" (koja je ustvari MUP što štima u priči, aki ponašanje je totalno izvan običaja), no treći video je potpuno sve razotkrio sa onim kotačem koji se okreće i predugim fokusom na istog, tu je autor mrvicu posrnuo u težnji da naglasi dramatičnost momenta i razotkrio namjere.

Ja se slažem da prosječnoj osobi odgojenoj modernim internet mitovima to djeluje sablasno, no to je upravo i svrha ovog uratka koja je djelomično postignuta. Što ljudi ne shvaćaju, tj. odbijaju, je činjenica da je net postao idealno tlo za testiranje nekih koncepata jer promatrač može anonimno sudjelovati u eksperimentu bez da naruši prirodno okruženje. Otvoren um ovdje je jako pogrešno shvaćen pojam, nešto na što nastojim i ukazati svojim bivanjem na ovom djelu foruma, jer naša "otvorenost" je puka isprika za praznovjerje i naivnost koje obiluju u novijim generacijama. Ukratko, glupi smo i naivni (ne ja, vi ), no zato će se naći seronja koji će ukazati da mozak puno bolje radi kada postavlja pitanja nego kada zamišlja odgovore.

Do slijedeće patke,

have a nice day.
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 11:01   #83
Ne znam jel pokusao stupiti u kontakt s njima, da sam ja naisla na nesto takvoga ja ne bih jer bi me bilo strah. A sto se tice djevojcice, po njoj sam najvise i zakljucila da nesto nije u redu jer djeca imaju tesko mogucnost stajati tako ko kipovi ako ih bash nesto ne hipnotizira. A cuj i za potrebe filma mala je ipak uspjela odstojati svojih minutu dvije vremena

Ja sam bila misljenja da je film lazan ili da se dogodilo nesto jebeno kao dolazak aliena sto ne bi bilo uopce cudno posto alieni postoje i dolaze na nasu zemlju redovito jer i u samoj bibliji postoji Ezekielov opis svemirske letjelice : http://www.hbk.hr/biblija/pregled.ph...ir=Sez&glava=1
I uostalom bilo bi nevjerovatno da smo sami u svemiru.


Za drugi film imash ti vise pravo nego ja, ali opet ja sam cak bila misljenja da mozda unistavaju tijela zarazene stoke ili goveda pa su zato bili zamaskirani i prekrivenih faca radi moguce zaraze.

A treci film je totalno bezvezan.

Sto se mene osobno tice internet ne utjece na moje razmilsljanje da postoje cudni dogadjaji koje ne mozemo objasniti posto smo ionako poprilicno ogranicenog uma.
trendseterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 22:04   #84
Cool najava za film, jedva cekam.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 14:49   #85
ovo na jelenovcu je bezveze, ali ovo od njemca di nose mrtvo tijelo to mi se cini autenticno
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 13:23   #86
evo ovako boys
jednom na godinu u podne (to se posebno odredi) ljudi stanu i nepomični su a to rade u protestu za brzi život u kojem danas živimo
prima19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 14:52   #87
Jako čudno, nisam niš slično vidio, a kad neko već spomeni x files, super je, imam svih 9 sezona, a jel možda neko gledao x factor das unfassbare, na rtl2 (njemački program), serija je zakon, znam sve epizode napamet.

Ak neko zna jel se i na engleskom zove x factor il? I imaju li naši titlovi?
__________________
When Aliens ask me: "What do you read?" I will answer "Čitulje!!!"
la. pampers is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 20:23   #88
Quote:
=prima19 kaže:
jednom na godinu u podne (to se posebno odredi) ljudi stanu i nepomični su a to rade u protestu za brzi život u kojem danas živimo
mi to radimo svaki dan u školi
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 20:44   #89
Netko je spomenuo Vještice iz Eastwicka ... ovo je zaista smiješno.
Imam pitanje za snimača; Kako to da se nisi i ti paralizirao
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 16:48   #90
i mene omađijalo .. to je lik odrastao na Vješticama iz Blaira a sad se tek dočepao kamere ,
meni draže bile one iz Eastwicka
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 11:58   #91
Quote:
BabaČengička kaže: Pogledaj post
gle, ovo su mi forvardirali na poso.
i sad, to je neki lik snimio na Jelenovcu i pobjegao kad je čuo grozni zvuk.
pustila sam zvuk na bolje zvučnike i čuje se, baš je odvratno.

http://www.youtube.com/watch?v=OseHlTUWlEY

a ljudi samo stoje kao paralizirani
Ma to su langolijeri iliti mali proždirači prostora i vremena...
Unimatrix001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 09:39   #92
Nešto se čudno događa i u SAD-u


http://www.24sata.hr/news/clanak/sad...-ljudi/69039/?
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 19:31   #93
Ovo je fake. Ja ništa ne čujem.
Laura_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 20:25   #94
Quote:
uuffoo kaže: Pogledaj post
ma tamo se uvijek nesto cudno događa
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 01:36   #95
tamo je cudno kad se nista cudno ne dogada
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 01:42   #96
i jeli itko pogledao taj film koji se reklamirao ovim cudnim filmicima
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 10:59   #97
Naštimana glupost.

Trebali bi se na ovom PDFu bavit pametnijim stvarima.
rockyxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 13:20   #98
sta je cudno u par helica koji se razbiju samo tako?
fps_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 21:30   #99
Gledala film i kao i obicno kad ocekujes puno dobijes u najmanju ruku manje od ocekivanog. Film nije nista posebno + sto Mark Wahlberg u tom filmu glumi vise nego lose!
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 21:57   #100
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Gledala film i kao i obicno kad ocekujes puno dobijes u najmanju ruku manje od ocekivanog. Film nije nista posebno + sto Mark Wahlberg u tom filmu glumi vise nego lose!
znaci ja ga onda necu gledati ako je bezveze, takve najave a film nevalja
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.