Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2008., 19:46   #1
Misterij Caronie (X-files Sicilija)

U tjedan dana dvije emisije u udarnim terminima Talijanske nacionalne televizije RAI koje opet govore o feneomenima s juga Italije.
Od 2004. g. ljudi u primorskom mjestašcu na sjevernoj strani otoka muku muče s električnim izbojima; samozapaljenju instalacija, namještaja, kreveta, fotelja ... Metalni objekti ili samo dijelovi se pregrijavaju sami od sebe, baterije mobilnih telefona npr. se same obnavljaju, telefoni zvone iako nitko ne zove.
U sve su odavno uključeni znanstvenici, vojska i ufolozi,... i nitko nema objašnjenje!
Za pogledati na YouTube - Speciale Caronia a Verissimo - na žalost bez prijevoda, za one koji ne znaju Talijanski, ali bit će dovoljno i samo pogledati televizijsku reportažu.

Čuveni list Corriere della Sera iznenadio je javnost početkom ovog mjeseca fotografijama nikad ranije objavljenim. Ova je snimljena s vojnog patrolnog čamca nasuprot otoka Vulcano, još 2004!



2006. civilni helikopter u izviđanju i objekt koji ga prati.

Iako nije bilo fizičkog kontakta s objektom helikopter se prisilno spustio s oštećenjima na trupu.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash

Zadnje uređivanje Seventin : 26.09.2008. at 21:37.
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:05   #2
Jako zanimljivo , vanzemaljci , ali nije nikako za odbaciti tezu da su to ljudske moderne letjelice kojima tajno eksperimentiraju
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:28   #3
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
Jako zanimljivo , vanzemaljci , ali nije nikako za odbaciti tezu da su to ljudske moderne letjelice kojima tajno eksperimentiraju
Kakvi vanzemaljci? Gdje to piše?

.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:32   #4
ako nisu oni onda su rusi
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 12:10   #5
Talijani su! Ali za mnoge isto što i vanzemaljci, točno. Baš kao i Rusi!
Difficile da capire!

dal TG3

Gli incendi misteriosi di Canneto di Caronia
.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 18:56   #6
Ostecenje na trupu dolazi iznutra, a ne izvana. Stoga tesko da mu je "NLO" mogao nauditi. To se vidi prema limu koji je savinut iznutra prema van.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 19:36   #7
To je savinuto kasnije na zemlji, kod pregleda. No detalj koji pokazuje oštećenje od nepoznatog uzroka.
U kućama su se ljudima događale neobjašnjive pojave; zapaljenja namještaja, zidova,... (i još uvijek povremeno) bez prisustva vidljivog objekta u blizini, kako je već navedeno i prikazano na reportažama.

.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 22:37   #8
Ili zele nesto zaradit od turista pa govore da im se nesto cudno dogadja u kucama svako malo.
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 22:39   #9
Quote:
xeoncro kaže: Pogledaj post
Ili zele nesto zaradit od turista pa govore da im se nesto cudno dogadja u kucama svako malo.
mislim da ih tako samo odvlače - mislim da žele rivuči znanstvenike da dođu na godišnji tu ko fol na odmor , a zapravo daa istražuju.

Sam što ne znaju da znanstvenici nemaju love
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 23:26   #10
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
mislim da ih tako samo odvlače - mislim da žele rivuči znanstvenike da dođu na godišnji tu ko fol na odmor , a zapravo daa istražuju...:
Mislim da je u reportažama (koje vi neki eto ne razumijete) da li ste i pogledali?!? naglašeno kako su i znanstvenici (između mnogih) provodili i do tri godine u istraživanjima - i ?! - nisu pronašli objašnjenja!
A ženi kojoj je sve izgorilo po kući, kad su je pitali što će sad, kaže - nemam kud. Zaista zabavno, prava atrakcija za turiste!

A što se tog privlačenja turista i kojekakvih svjetskih hohštaplera tiče - pa mislim da je zaista vrijeme da se Hrvati počnu buditi iz sna od stoljeća sedmog i osmisle način kako učiniti nešto sa svojom zemljom. Možda za početak, učiti strane jezike i ne glavinjat okolo
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 00:32   #11
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Mislim da je u reportažama (koje vi neki eto ne razumijete) da li ste i pogledali?!? naglašeno kako su i znanstvenici (između mnogih) provodili i do tri godine u istraživanjima - i ?! - nisu pronašli objašnjenja!
A ženi kojoj je sve izgorilo po kući, kad su je pitali što će sad, kaže - nemam kud. Zaista zabavno, prava atrakcija za turiste!

A što se tog privlačenja turista i kojekakvih svjetskih hohštaplera tiče - pa mislim da je zaista vrijeme da se Hrvati počnu buditi iz sna od stoljeća sedmog i osmisle način kako učiniti nešto sa svojom zemljom. Možda za početak, učiti strane jezike i ne glavinjat okolo
oh učio sam ja talijanski malo : Io sono Legionar
Dove sei ?

Učim ja i njemački : Ich liebe in der große Häuser

I Engleski : njega znam ko materinjeg.

Pitam se na koji pogon rade ove letjelice.

Sigurno je EM - možda supravodljivost , a kao magnet im služi magnetičnost Zemlje , ili možda ...
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 12:35   #12
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
oh učio sam ja talijanski malo : Io sono Legionar
Dove sei ? ....
Io sono qui, sulla Terra! Pa nastavi učiti malo više, nikad ne znaš kada će ti dobro doći, naročito u mogućem susretu s nekim vanzemljacima

Pa kaže : Non chiamateli dischi volanti perché ingegneri, ammiragli e generali, architetti, geologi e fisici da quattro anni a caccia del mistero dell’acqua e del fuoco potrebbero decidere di continuare a tacere. E lasciare il top secret su una blindatissima banca dati con 350 eventi fra avvistamenti, rilievi di campi magnetici, bolle marine dal diametro di un chilometro, distese di melanzane colore arcobaleno e così via fino ad alcune inedite, ancora inspiegabili, foto mozzafiato con oggetti circolari sospesi sull’isola di Vulcano.

ostalo možeš dobiti i na pp, ako budeš dobar
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 14:45   #13
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Io sono qui, sulla Terra! Pa nastavi učiti malo više, nikad ne znaš kada će ti dobro doći, naročito u mogućem susretu s nekim vanzemljacima

Pa kaže : Non chiamateli dischi volanti perché ingegneri, ammiragli e generali, architetti, geologi e fisici da quattro anni a caccia del mistero dell’acqua e del fuoco potrebbero decidere di continuare a tacere. E lasciare il top secret su una blindatissima banca dati con 350 eventi fra avvistamenti, rilievi di campi magnetici, bolle marine dal diametro di un chilometro, distese di melanzane colore arcobaleno e così via fino ad alcune inedite, ancora inspiegabili, foto mozzafiato con oggetti circolari sospesi sull’isola di Vulcano.

ostalo možeš dobiti i na pp, ako budeš dobar


Ma sve mi je jasno
idem Boga da mi to prevede
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 16:43   #14
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
Ma sve mi je jasno
idem Boga da mi to prevede
možeš i nekog znanstvenika, pa mu malo platiš pa da ima onda s čime na godišnji odmor na Siciliju i malo istraživat', a ne se bez veze zevzečit
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 17:07   #15
Ne nazivajte to letećim diskovima jer bi inženjeri, admirali i generali, arhitekti, geolozi i fizičari koji već četiri godine "hvataju" misterij vode i vatre mogli odlučiti da nastave u tišini. I staviti Top secret obilježje na bazu podataka s više od 350 događaja; viđenja, mjerenja magnetnih polja, "ključanja" mora u dijametru od jednog kilometra, izbojima živopisnih duga i tako dalje, sve do nekih novijih još neobjašnjivih fotografija koje oduzimaju dah s cirkularnim objektima snimljenim iznad otoka Vulcano.

Legi, samo zato jer sam danas dobre volje, a nisam Bog
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 17:43   #16
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Ne nazivajte to letećim diskovima jer bi inženjeri, admirali i generali, arhitekti, geolozi i fizičari koji već četiri godine "hvataju" misterij vode i vatre mogli odlučiti da nastave u tišini. I staviti Top secret obilježje na bazu podataka s više od 350 događaja; viđenja, mjerenja magnetnih polja, "ključanja" mora u dijametru od jednog kilometra, izbojima živopisnih duga i tako dalje, sve do nekih novijih još neobjašnjivih fotografija koje oduzimaju dah s cirkularnim objektima snimljenim iznad otoka Vulcano.

Legi, samo zato jer sam danas dobre volje, a nisam Bog
ahhh , hvala hvala , baš sam počašćen

Tak sam nekak i ja mislio prevesti


Znaći , baš mi je drago da se u novinama tako direktno i iskreno obraćaju.

Ključanje mora

Sve više vjerujem da ima veze s izvanzemljanima jer ne znam baš koliko smo mi ipak (tajnom) tehnologijom to sposobni izvest.

A zašto Sicilija pitanje je sad ?
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 17:57   #17
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
Ključanje mora

A zašto Sicilija pitanje je sad ?
Zapravo, točnije bi bilo - pojava mjehura na vodi u promjeru od jednog kilometra. Zato su oni navodnici Da je baš ključanje, onda bi to lako pripisali vulkanima koji su posvuda u okruženju. Najbliži naravno Etna, dok su oni na otocima Vulcano i Lipari, Panarea i Stromboli ugasli ili uglavnom miruju. Mogli bi biti plinovi, ali ni to nije potvrđeno. Jednostavno - misterij.

Sve je dodatno "zakuhala" pojava tih letećih "diskova" i svjetlosnih "kugli", za koje se vojska kune da nema ništa s tim!?
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 19:51   #18
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
pojava mjehura na vodi u promjeru od jednog kilometra
Pojava mjehura na vodu u promjeru jednog kilometra ?

Ne bih htio biti zarobljen pod tim.



Moramo to još malo istražiti.

Po mogućnosti sa videima na engleskom, pa čak i na njemačkom!
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 20:14   #19
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
..Moramo to još malo istražiti.
Po mogućnosti sa videima na engleskom, pa čak i na njemačkom!
Nema takvih snimaka. Bar nisu u javnosti. To su podaci dobiveni izjavama očevidaca iz samog mjesta i onih koji su bili uključeni u istraživanja. Ove fotografije je Corriere della sera dobio tek ovaj mjesec.

Evo jedan izvadak sa rijetkih stranica na Engleskom;
On February 17th the Civil Protection comunicates that the solution to the mystery of the Caronia fires seems near to solve. According to them, these fires must be exclusively to impute, with a reasonable degree of certainty, to natural electrostatic phenomenons.”

The manager area of the Civil Protection, Tullio Martella said that “considering a modeling of the terrestrial nucleus defined as “curly”, a great deal of geotermical energy is able to going up towars the terrestrial surface through preferential streets that culminated in points, as the stings of a curl. Therefore, in the area, it would sprouted one of these stings. This energy provokes a breakup of the bonds that constitute the layers of the subsoil, with an increase of the porosity and a consequent release of free electronses. These electronses, freely moving themself in space, in proximity of metallic materials created burdens condensers of elevated ability. This phenomenon mainly appears in presence of electric conductors. Among the armors of these condensers it locates a difference of such potential electric field that, overcoming the dielectric rigidity of the insulator, it pierces itself originating destructive discharges that are the causes of the principles of combustion..”

The day later the president of the National Institute of Geophysics and Volcanology denied everything immediately: “Nature has nothing to do with these phenomenons”. The technicians of the INGV have done numerous reliefs and measurements and everything has been normally registered. After all it is difficult to imagine how a trial can strikes only some, and not all electric fittings.
Shortly after the Civil Protection changes its mind saying that there are no technical-scientific elements to confirm the hypothesis. The hypothesis of natural phenomenon leave the place to a volcanic hypothesis one.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 20:23   #20
Bermudski rokut: portal za drugo vrijeme i mjesto, znamo da su prisutni pojačani EM valovi koji instrumente uništavaju.

Moguće je da tako neki avioni iz sasvim desete civilizacije i desete galaksije upadaju u neki portal i iskrivljenje na svom planetu i dolaze tu na Zemlju!

Samo pretpostavka, a Bermudski trokut je usporedbe radi
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.