Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2008., 11:06   #21
@ delija - lijepo od tebe kaj si reko,možeš li navest nekoliko primjera kak to radiš,i što je sve potrebno za to...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 11:22   #22
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Nakon 20 godina rada s kuglom i primanja informacija iz Onostranog područje mogu ti reći da se niko ne treba bojati gledati u kristalnu kuglu.
Mene zanima jedna banalna stvar, gdje si nabavio tako veliku kristalnu kuglu?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 11:24   #23
Tek sad vidjeh, nije velika već je takva perspektiva na fotografiji
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 13:32   #24
@ Baphomet - da li mi možeš opisati kako si se pripremao za gledanje u crno ogledalo s obzirom na to da su oni rituali besmisleni... može i na pm da ne sjebemo temu...
__________________
Today is the first day of the rest of my life...
Crux'An is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 15:47   #25
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
@ delija - lijepo od tebe kaj si reko,možeš li navest nekoliko primjera kak to radiš,i što je sve potrebno za to...
Sve o kristalnoj kugli, dakle o kvarcnim kristalima, o bioenergetskom iscjeljivanju itd. možeš da pročitaš u mojim knjigama koje ćeš naći na:

http://rapidshare.com/files/12471692...i_ispravka.doc

http://rapidshare.com/files/12471692..._drugi_dio.doc

Sve je besplatno - osim
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 15:55   #26
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Tek sad vidjeh, nije velika već je takva perspektiva na fotografiji
Radi boljeg uvida kristalna kugla s kojom radim se nalazi na slici ispod palca.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 16:10   #27
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Radi boljeg uvida kristalna kugla s kojom radim se nalazi na slici ispod palca.
na onoj slici prije stvarno izgleda puuuuuno veća...
__________________
Today is the first day of the rest of my life...
Crux'An is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 16:21   #28
Quote:
Crux'An kaže: Pogledaj post
na onoj slici prije stvarno izgleda puuuuuno veća...
Zato jer sam je snimao pomoću CuickCam.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 17:35   #29
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Zato jer sam je snimao pomoću CuickCam.
i možeš li reći što ti vidiš, da li vidiš samo za sebe ili mozes i za druge?
maxxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 17:51   #30
Quote:
maxxie kaže: Pogledaj post
i možeš li reći što ti vidiš, da li vidiš samo za sebe ili mozes i za druge?
Nekoliko sam godina "gledao" i za druge ali radi prezauzetosti to više ne radim.
__________________
Kako oblikovati potpise?
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 19:12   #31
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Nakon 20 godina rada s kuglom i primanja informacija iz Onostranog područje mogu ti reći da se niko ne treba bojati gledati u kristalnu kuglu.







I sad možete saznati kako i odakle meni stižu informacije koje objavljujem na forumu.
slike su loše.

Uopće ne vidim šta je u njima.

Može biti da su to obične 'promučkane' kugle
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 21:19   #32
Quote:
Crux'An kaže: Pogledaj post
@ Baphomet - da li mi možeš opisati kako si se pripremao za gledanje u crno ogledalo s obzirom na to da su oni rituali besmisleni... može i na pm da ne sjebemo temu...
Ukratko, uz više mjesečne vježbe meditacije uključi osam i tratakam nešto slično ovome :

http://colveyco.com/gallery-annex/yoga/yoga2a.html

Oni rituali mogu poslužiti klincima koji se tek počinju baviti jer daju jednu auru mističnosti i zabranjenog voća no u biti se to svodi na placebo i nakon nekog vremena taj efekt počinje blijediti.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 23:06   #33
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
slike su loše.

Uopće ne vidim šta je u njima.

Može biti da su to obične 'promučkane' kugle
Da, uz primjedbu da je neki super mučkaroš uspio u samu 'promučkanu' kuglu utisnuti slovo E kojeg možemo pročitati i kao brojku 3.

E jadno dijete, u svojoj bezazlenosti ispadaš isto kao da si 'u vrijeme stvaranja' bio u dobroj mučkalici.
__________________
Kako oblikovati potpise?
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 09:58   #34
Delija...ako ti išta znači...ja ti vjerujem...htjela bih se i sama baviti s tim...
neživa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 16:49   #35
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Da, uz primjedbu da je neki super mučkaroš uspio u samu 'promučkanu' kuglu utisnuti slovo E kojeg možemo pročitati i kao brojku 3.

E jadno dijete, u svojoj bezazlenosti ispadaš isto kao da si 'u vrijeme stvaranja' bio u dobroj mučkalici.
a to malo E !!!

A da tu ima nešto
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 03:30   #36
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Jesam ja, ali ne u kristalno kuglu nego u crno ogledalo. Naravno, u adekvatnu višemjesečnu pripremu. I mogu reći da funkcionira. To ti je kao neka vrst autohipnoze.
Nisam praktičar, što znaš, ali to bih čak volio probat. Dakako u gore prikazanu svrhu. (Nadam se da se neću navuć na praksu, ako pokušam. Znaš ono, prvo prst, pa cijela ruka. ). Dok se nisam predomislio, kaž mi od čega se sastoji "adekvatna višemjesečna priprema". Ako ti je tlaka elaborirat, uputi me na neki informativni i obavezno. pregledni link.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 03:41   #37
nisam ni ja, još

Quote:
300 kaže: Pogledaj post
ne...jesi ti?
Ukoliko sredim sve poslove do kraja sljedećeg mjeseca mislim da ću uskoro imati dovoljno vremena za ozbiljnije proučavanje okultizma i alternative. Moguće je i da napravim mali praktični pokus sa crnim ogledalom, tek toliko da bi stekao uvid u praktične forme, ali tek nakon što se se prethodno dobro pripremim.
Naravno, nemam namjeru pomoću te tehnike prizivati bilo što, samo se nadam da će sve proteći u redu, jer katkada ne trebaš dozivat, budući da kad otvoriš vezu, možeš dobiti neočekivane "goste". Priznajem da mi to stvara manju nelagodu, ali nastojat ću se dobro pripremiti prije negoli krenem u "vizionarenje".
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 03:44   #38
Quote:
maxxie kaže: Pogledaj post
nisam, samo pitam jer mi je to zanimljivo, ali ne znam da li bih se sama usudila tako nešto
Možemo zajedno.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 03:54   #39
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Sve o kristalnoj kugli, dakle o kvarcnim kristalima, o bioenergetskom iscjeljivanju itd. možeš da pročitaš u mojim knjigama koje ćeš naći na:

http://rapidshare.com/files/12471692...i_ispravka.doc

http://rapidshare.com/files/12471692..._drugi_dio.doc

Sve je besplatno - osim
ThanX.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 08:28   #40
Quote:
zuni9 kaže: Pogledaj post
Nisam praktičar, što znaš, ali to bih čak volio probat. Dakako u gore prikazanu svrhu. (Nadam se da se neću navuć na praksu, ako pokušam. Znaš ono, prvo prst, pa cijela ruka. ). Dok se nisam predomislio, kaž mi od čega se sastoji "adekvatna višemjesečna priprema". Ako ti je tlaka elaborirat, uputi me na neki informativni i obavezno. pregledni link.
Nema se šta elaborirati, treba samo raditi. Uloviti se nekog oblika meditacije koji ti najbolje odgovara, pripremiti i izraditi odgovarajuće rekvizite, naći prostor gdje te nitko neće ometati....

To ti je kao da netko pita da elaboriram kako se kopa kanal, a šta reć', uzmi lopatu i počni kopati
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.