Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2008., 23:18   #21
Nismo mi nista bolji ni pametniji od Amera. Da se 9/11 dogodio u nas ista bi reakcija bila.
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 23:22   #22
TAKO JE!!! bolje pustit mafiju da harači nego da nam nedaj bože malo smanje privatnost bolje mafija nego pola ljudi pola gušteri

šta se tiče EU i hrvatskih političara koji su isto neka vrsta mafije ja sam protiv EU jer čemo ostat bez svega več i jesmo sve su prodali strancima a ostalo su pobrali tajkuni i ratni profiteri
mrgixyz* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 23:32   #23
Quote:
mrgixyz* kaže: Pogledaj post
..šta se tiče EU i hrvatskih političara koji su isto neka vrsta mafije ja sam protiv EU jer čemo ostat bez svega več i jesmo sve su prodali strancima ..
pa ti to citiraš Icke-a! upišat ću se

.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 00:13   #24
Quote:
bboy_sao-lee kaže: Pogledaj post
Slazem se... Ali nije tako samo u RH nego na cijelom balkanu. Mislim da kod nas vlada mafia i nitko drugi. A sto se tice gluposti i amera sve je jasno oko toga kad cijeli svijet dopusta da ih SAD prca kako hoce i kad hoce.
ovakve besmislice vrijede samo za prosječne ljude.

Svatko imalo pametan zaključio bi da mafija prividno vlada zemljom jer je učinila par ubojstva...
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 00:16   #25
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
pa ti to citiraš Icke-a! upišat ću se

.
ne citiram ga ovo šta ja govorim je istina to se vidi privatizacija svih mogučih tvrtka a on bulazni o nekim reptilima zavjerama i ostalim sranjima
mrgixyz* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 02:14   #26
Quote:
mrgixyz* kaže: Pogledaj post
ne citiram ga ovo šta ja govorim je istina to se vidi privatizacija svih mogučih tvrtka a on bulazni o nekim reptilima zavjerama i ostalim sranjima
to sto ti vidis je na povrsini. zaviri malo u dubinu, provjeri "koliko duboko zecja
rupa ide". dok to ne uradis jednostavno nisi mjerodavan raspravljati o icemu sem
situaciji na povrsini.
overklokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 11:13   #27
Quote:
mrgixyz* kaže: Pogledaj post
ne citiram ga ovo šta ja govorim je istina to se vidi privatizacija svih mogučih tvrtka a on bulazni o nekim reptilima zavjerama i ostalim sranjima
Tko bulazni vidimo. A ti prikane da si bio na predavanju g. Davida I. u Zg. znao bi i čuo (ukoliko naravno razumiješ jezik drugačiji od svog prostačkog) što je rekao onaj po kome toliko voliš pljuvati. Toliko da si se sav zamusao.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 23:54   #28
Quote:
overklokan kaže: Pogledaj post
to sto ti vidis je na povrsini. zaviri malo u dubinu, provjeri "koliko duboko zecja
rupa ide". dok to ne uradis jednostavno nisi mjerodavan raspravljati o icemu sem
situaciji na povrsini.
šta je u rupi čovjek gušter salamander koji če nas stavti u okove i morat čemo radit za ostale guštere

Zadnje uređivanje mrgixyz* : 26.10.2008. at 00:03.
mrgixyz* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 00:01   #29
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Tko bulazni vidimo. A ti prikane da si bio na predavanju g. Davida I. u Zg. znao bi i čuo (ukoliko naravno razumiješ jezik drugačiji od svog prostačkog) što je rekao onaj po kome toliko voliš pljuvati. Toliko da si se sav zamusao.
gledao sam na jubitou

izgledao je kao neki stand up komičar
mrgixyz* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 10:24   #30
Quote:
mrgixyz* kaže: Pogledaj post
gledao sam na jubitou .:
Ta i gdje bi drugo
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2008., 14:04   #31
Quote:
mrgixyz* kaže: Pogledaj post
ne citiram ga ovo šta ja govorim je istina to se vidi privatizacija svih mogučih tvrtka a on bulazni o nekim reptilima zavjerama i ostalim sranjima
Nije sramota neznat sramota je nezelit znat zato knjigu u ruke prouci malo tematiku pa se onda javi jer ovako ispadas smijesan...
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:23.