Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2009., 02:21   #2001
Ja čekam u redu u knjižnici da posudim Praskozorje!!!Uh.. jedva čekam da ga se domognem!!
__________________
The reason Edward loves Bella is cause she looks like me!!
Posjetite moj blog:http://dnevnikjednefanpirice.blog.hr/
Fanpirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 11:10   #2002
Evo, po ne znam koji put sam ponovno pročitala sve knjige, i opet sam imala iste reakcije, iste osjećaje kad sam ih čitala, opet sam se smijala i plakala kao i prvi puta...pa hoće li to ikada "splasnuti"? (nadam se da neće....)....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 11:23   #2003
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Evo, po ne znam koji put sam ponovno pročitala sve knjige, i opet sam imala iste reakcije, iste osjećaje kad sam ih čitala, opet sam se smijala i plakala kao i prvi puta...pa hoće li to ikada "splasnuti"? (nadam se da neće....)....
Vjeruj mi da neće...za sebe sam sigurna da će tako biti ...čak i nakon što izađu svi filmovi,ja ću samo njih gledati.
E da i htjela bi pitati,gdje mogu nabaviti film Sumrak,na dvd-u...ja sam ga gledala na maxtv-u,ali ne mogu stalno plaćati da ga gledam...Pa ako bi itko znao gdje ga mogu nabaviti,po mogućnosti da ima hrvatski prijevod,a ne srpski...
__________________
When you can live forever,what do you live for?
<3 Ništa mi neće ovaj dan pokvarit...nikakvi crnjaci ni ružne stvari <3
♪ Tena ♪ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:42   #2004
evo nešto iz jučerašnjeg jutarnjeg: "kristen stewart već radi na pripremama posljednjeg dijela trilogije- "pomrčine" čija se premijera očekuje 2010."

a luđaka , vidi se da ne zna o sumraku, moga je malo istražit, a onda stavit u novine!
__________________
Don't make me Avada kedavra you
Luna Lovegood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 12:59   #2005
Quote:
♪ Tena ♪ kaže: Pogledaj post
E da i htjela bi pitati,gdje mogu nabaviti film Sumrak,na dvd-u...ja sam ga gledala na maxtv-u,ali ne mogu stalno plaćati da ga gledam...Pa ako bi itko znao gdje ga mogu nabaviti,po mogućnosti da ima hrvatski prijevod,a ne srpski...
Ja sam ga kupila kad je izašao na kioscima, za 69,00 kn, a sad ga ima u svim dućanima multimedijalnog tipa - Profil megastore, Algoritam, pa evo, danas sam ga vidjela za kupiti u Mercatoru....

p.s. ako nemaš gdje kupiti, mogu ti ga ja kupiti i poslati ti poštom
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:17   #2006

__________________
Don't make me Avada kedavra you
Luna Lovegood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 13:19   #2007
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Ja sam ga kupila kad je izašao na kioscima, za 69,00 kn, a sad ga ima u svim dućanima multimedijalnog tipa - Profil megastore, Algoritam, pa evo, danas sam ga vidjela za kupiti u Mercatoru....

p.s. ako nemaš gdje kupiti, mogu ti ga ja kupiti i poslati ti poštom
Hvala,ali ne treba...problem je što kod mene nema Algoritma,niti Mercatora.......eee ali ima Profil,mogla bi tamo pogledati.
Hvala na pomoći
__________________
When you can live forever,what do you live for?
<3 Ništa mi neće ovaj dan pokvarit...nikakvi crnjaci ni ružne stvari <3
♪ Tena ♪ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 14:53   #2008
eto da se i ja priključim ekipi twilight đanera

Sumrak gledala već zimus, i sad kroz tjedan dana pročitala sve knjige, tj. još imam kraj Praskozorja....
i totalno se navukla, naravno!!!

Prvi dio je zaista mogao ispasti bolje, no priča je tu, i pobudila je zanimanje...
sad isčekujem NM, mada, osobno, jedva čekam 4. dio

"dao si mom djetetu nadimak po čudovištu iz Loch Nessa"-odvalila sam se ceriti sama sa sobom u pola noći....
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 15:06   #2009
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
sad isčekujem NM, mada, osobno, jedva čekam 4. dio
Također, 4. dio mi je najdraži i živo me zanima kako će napraviti neke dijelove...

"Krajnje je vrijeme da netko ovdje konačno zabije" - Emmett....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 15:26   #2010
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
eto da se i ja priključim ekipi twilight đanera

Sumrak gledala već zimus, i sad kroz tjedan dana pročitala sve knjige, tj. još imam kraj Praskozorja....
i totalno se navukla, naravno!!!

Prvi dio je zaista mogao ispasti bolje, no priča je tu, i pobudila je zanimanje...
sad isčekujem NM, mada, osobno, jedva čekam 4. dio

"dao si mom djetetu nadimak po čudovištu iz Loch Nessa"-odvalila sam se ceriti sama sa sobom u pola noći....
dobro dosla u drustvo ovisnika....ova terapija je besplatna kao i boravak u ovoj elektronickoj ludnici ljudi opsjednutih Sumrakom!!!....

Uzivaj!!
__________________
...Neka voda nosi Ljubav dovraga...
luksy16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:31   #2011
Quote:
luksy16 kaže: Pogledaj post
dobro dosla u drustvo ovisnika....ova terapija je besplatna kao i boravak u ovoj elektronickoj ludnici ljudi opsjednutih Sumrakom!!!....

Uzivaj!!

hvala na dobrodošlici u ludaru!!!

sad, osjećam se malo prestaro da slinim javno za pokojim glumcem
al šalu na stranu, sama priča me dovukla vamo, kao što me provukla kroz sve knjige!

pa eto fanovi, da vam postavim pitanje; iako nisam još stigla do samog kraja, pretpostavljam da kraj ostaje otvoren za nastavak sage?

šta mislite, bi li imalo smisla nastavljati priču ili je to to?
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:41   #2012
O ovome bi trebali raspravljati na književnosti, al na brzinu.... Kraj ne ostaje otvoren, točnije, tokom te 4 knjige nije započela ni jednu priču a da ju nije na neki način završila( bar ja nisam primjetila).
Pročitala sam bila u jednom Mejericinom interviju, kada su je pitali zašto je Bella rodila djete i zašto baš žensko, ona je odgovorila da je to zbog toga što je i sama majka i što voli majčinstvo, a Renesme je cura zato da, ako joj ikad dođe da napiše priču o Renesme, da se može poistovjetiti s njom, jer joj je lakše kao ženi pisati o drugoj ženi.
Ma koliko bila luda za Sumrakom, ja bih ipak da ova priča o Belli i Edwardu ostane kako je, za mene je to to.
__________________
"Neboj se, mila, uvijek će biti vitezova Slavonske ravni da je oslobode."
Cullen fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:52   #2013
Quote:
Cullen fan kaže: Pogledaj post
O ovome bi trebali raspravljati na književnosti, al na brzinu.... Kraj ne ostaje otvoren, točnije, tokom te 4 knjige nije započela ni jednu priču a da ju nije na neki način završila( bar ja nisam primjetila).
Pročitala sam bila u jednom Mejericinom interviju, kada su je pitali zašto je Bella rodila djete i zašto baš žensko, ona je odgovorila da je to zbog toga što je i sama majka i što voli majčinstvo, a Renesme je cura zato da, ako joj ikad dođe da napiše priču o Renesme, da se može poistovjetiti s njom, jer joj je lakše kao ženi pisati o drugoj ženi.
Ma koliko bila luda za Sumrakom, ja bih ipak da ova priča o Belli i Edwardu ostane kako je, za mene je to to.
hm, da, možda si u pravu što se tiče njih dvoje, no sage se obično vrte o svim članovim obitelji, a ima tu puno puno zanimljivih likova, preko većine njih se kratko osvrnula o tome kako su postali to što jesu....al npr dalo bi se još pisati,o njhovim međusobnim odnosima, kao i Renesme i Jacob....no, previše nastavaka rijetko kada ispadne dobro pa valjda bolje stati na vrijeme
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 16:53   #2014
Quote:
Cullen fan kaže: Pogledaj post
...
Ma koliko bila luda za Sumrakom, ja bih ipak da ova priča o Belli i Edwardu ostane kako je, za mene je to to.
hm, da, možda si u pravu što se tiče njih dvoje, no sage se obično vrte o svim članovim obitelji, a ima tu puno puno zanimljivih likova, preko većine njih se kratko osvrnula o tome kako su postali to što jesu....al npr dalo bi se još pisati,o njhovim međusobnim odnosima, kao i Renesme i Jacob....no, previše nastavaka rijetko kada ispadne dobro pa valjda bolje stati na vrijeme
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:58   #2015
Danas sam se baš razočarala procitala sam do sada sve dijelove,ali new moon sam preskočila jer nisam imala kako doći do knjige,a kada jesam,ostavila sam pola knjige.Iz znatiželje danas sam ju procitala do kraja i sada sam nekako baš jadna jer znam kaj ce biti u filmi,pa nece biti one napetosti vjerujem kako sam glupa
disconected gir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 19:57   #2016
Jeste vi na internetu našli da skinete 12 poglavlja Midnight Sun???Ja jesam i sad čitam po 100-ti put!!
__________________
The reason Edward loves Bella is cause she looks like me!!
Posjetite moj blog:http://dnevnikjednefanpirice.blog.hr/
Fanpirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 20:02   #2017
Quote:
♪ Tena ♪ kaže: Pogledaj post
Ja nemam pojma kada ću ja pogledati film,jer u mom glupom gradu nema kino!!!...zamislite to!I šta da ja onda radim?...Neću smjeti čitati dojmove onih koji su pogledali film jer ću počet plakat od muke
U mom gradu ima ali njime se služi jedino kad su neke predstave ili kad mala djeca idu s razredom gledat lektiru!!
__________________
The reason Edward loves Bella is cause she looks like me!!
Posjetite moj blog:http://dnevnikjednefanpirice.blog.hr/
Fanpirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 20:16   #2018
Quote:
Luna Lovegood kaže: Pogledaj post
daaaa! pogotovo kad je u prvon pala na ledu isprid kuce- predoooobroooo je to odglumilaa. to ni neko savrsen nebi moga.

na jednon intervjuu je rekla da je mrze kaskaderi jer sve oce sama odglumit vratolomije, tako nesto. hahhahahahhaha!




p.s. jel ko zna kako ću stavit sliku???
Ma jeste vi vidli kak joj je na MTV movie awards ispala nagrada????
__________________
The reason Edward loves Bella is cause she looks like me!!
Posjetite moj blog:http://dnevnikjednefanpirice.blog.hr/
Fanpirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 21:31   #2019
Quote:
♪ Tena ♪ kaže: Pogledaj post
Kako nisi čuo za Breaking Dawn?Nemoguće je da nisi čuo za nju ako znaš za ostale tri...
Ipak je moguce... so what?

Quote:
Cullen fan kaže: Pogledaj post
Možda je on čuo samo za Praskozorje
Funy, nema sta
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 22:16   #2020
Quote:
Fanpirica kaže: Pogledaj post
U mom gradu ima ali njime se služi jedino kad su neke predstave ili kad mala djeca idu s razredom gledat lektiru!!
Suosjećam se s tobom
__________________
When you can live forever,what do you live for?
<3 Ništa mi neće ovaj dan pokvarit...nikakvi crnjaci ni ružne stvari <3
♪ Tena ♪ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.