Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2013., 15:05   #1
Twisted (2013-2014)





Quote:
Twisted (formerly known as "Socio") is an upcoming American teen drama mystery-thriller television series. The show will premiere in the Summer of 2013 on ABC Family. The pilot of the show will follow the season 3 finale of Pretty Little Liars on March 19, 2013 before the series premiere on June 11, 2013 after the season 4 premiere of Pretty Little Liars.

The series focuses on a 16-year-old teenage boy, who returns to his hometown as a convicted murderer attempting to rekindle old friendships, but is faced with new murder accusations.

The cast includes Avan Jogia ("Victorious"), Maddie Hasson ("The Finder"), Kylie Bunbury ("Prom"), Kimberly Quinn ("Terriers"), Sam Robards ("Treme," "Gossip Girl"),newcomer Ashton Moio and Denise Richards ("Two and a Half Men").
Malo me podsjeća na Dexter goes ABC Family.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 13:41   #2
Ja sam bas htio temu otvorit
Meni se cini dobro, ja cu pocet gledat
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 22:04   #3
Jel tko gledao?
Meni je dobra 1. epka
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 08:37   #4
Ja sam u potrazi za nečim što bih gledala umjesto svih serija koje više ne mogu pa sam pogledala pilot.

Problem je što ovo počinje tek u šestom mjesecu, zajedno s pedeset i nekom sezonom neke serije s mladim manekenkama koju ne pratim.

Sad. Pilot je u redu. Ali mlade manekenke s duckfaceovima i skromnim glumačkim sposobnostima vrve ovuda, tako da sumnjam da ću se angažirat. Samo me zanima je li taj dečko ubio onu curu.
Nadam se da je.
Ako od ovog naprave priču o nepravedno optuženom/kažnjenom/bla, bla borcu za pravdu i žrtvi sistema, tražit ću odštetu za izgubljeno vrijeme.

All in all, dobro je. Tko doživi šesti mjesec, nek nastavi gledat.
__________________
Bong!
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 12:56   #5
znači tetkicu je vjerojatno ubio jer ga je zlostavljala
a ovu plavu ne vjerujem da je on ubio ipak negdje treba i zaplet stavit u seriji. ali treba i ogrlicu objasnit još.

nije mi baš jasno šta sve te ženske vide u njemu, kao sociopat još i zgodan (?). onda su mogli uzet nekog s malo manje iritantnom facom. i nek obrije one kvazi brkove.

mislim da ću nastavit s ovim, teen serije su mi najveći gilti pležr
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 16:10   #6
Ceeeeek tek u 6. mjesecu je 2. ep? OMG
Ma fora mi je serija, i ja mislim da ga je tetka zlostavljala.
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 23:13   #7
Mislim da je ubio onu Reginu, i htjela bih da je
Nova epizoda u 6. mjesecu, wtf? O.o
__________________
That's immortality, my darlings...
AshBenzo01105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 12:07   #8
Quote:
AshBenzo01105 kaže: Pogledaj post
Mislim da je ubio onu Reginu, i htjela bih da je
Nova epizoda u 6. mjesecu, wtf? O.o
Ja se nadam da je ubio Reginu. Ako ga je tetka silovala, a netko drugi zatuko tu curu, ja to neću gledat.



Ima ta neka Pretty Little Liars , ako se uopće tako zove, čija 127. sezona počinje tada. A kako su svi ko fol ludi za tim, premijera ovoga bi trebala bit s premijerom 127. sezone te serije, tako da povuče gledatelje toga nečega, što uopće ne zvuči obećavajuće.

Vidit ćemo. Pilot su nam stavili ko teaser. Ja sam to išla vidit jer ga je netko usporedio s Dexterom.
__________________
Bong!
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 19:03   #9
Ko prvo i prvo pocinje 4. sezona PLL-a
A istina bit ce glupo ako ga je zlostavljala, a jos gluplje ako u radnju uvuku neku vecu sili, kako se to kaze
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 13:25   #10
Nije ubio Reginu garant, al tetu je ubio 100%.

Ovo je tek bio "sneak peek", serija kreće s "pravilnim" emitiranjem od lipnja.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 14:46   #11
Ja nekuzim kak sneak peek od 42 minute
Pa sta nije ovo bio pilot?
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 16:00   #12
Eto nam 1. epizode. To jest, s01e02, prva nakon pilota.

Netko je rekao "Dexter za tinejdžere", ali ne bih se složila. Kod Dextera mi odmah znamo s kim imamo posla, a ovdje se ništa ne zna.

Paa... pilot je bio bolji.
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 19:57   #13
It's treši and I lajk it. U svakom slučaju bolje od one grozote od Fostersa. I taman nekako paše na isti dan uz PLL.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 04:13   #14
ja ne znam šta mi je gore, ovo ili Fostersi. a i glavne mi imaju neke slične face iritantne.

bitno da ja i jedno i drugo nastavljam gledat
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 18:52   #15
Pocela i ja gledati seriju, i baš sam od gušta pogledala obe epizode, nadam se da ce sa tako dobrim tempom nastaviti.

Živcira me Karan, i di je ona glumila još, uzasno mi je poznata, slici mi na Alison u starijem izadnju iz PLL

Muci me ona glupa ogrlica i naravno da Danny nije ubio onu zensku, bilo bi to previse za abc ipak

Ja mislim da je Karan ubila onu tetu, i da je Danny preuzeo krivicu jer on kao bio mali i brzo ce izaci iz zatvora jer bi nju držali duže.Zato on i nece kaze razlog. Ili mozda mu je ona prava mama a ne Karan, ja nekako mislim da mu ova nije mater nikako XD
Al zena super izgleda, i ja bi je jeb** a kamoli nece onaj ravnatelj haha iako se njoj na faci vidi da joj se gadi al eto zbog Danny-a

I nadam se da Tess nece biti sa onim svojim prijateljem, jer ne znam zašto glupi su mi ti minijaturni prijatelji ko Emmet iz Switched at birth.
A Danny i frendica crnkinja ce biti zajedno 100%

Ugl nadam se nekom pozitivnim toku serije.
__________________
I'm in my penthouse half naked, I cooked this meal for you naked, So where the hell you at? The bedroom’s my runway. Est-ce que tu aimes le sexe? Le sexe, je veux dire l'activité physique, le coït, tu aimes ça?- A ti me boliš tamo gdje bolilo dugo ništa nije. -
Cinderellamare is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 19:20   #16
Meni ovo uopće nije loše, a mislila sam da mi se neće svidjet 100 %, i to jer mi glavni glumac ima najiritantniju facu ikad viđenu. Šteta, jer mi je lik Dannya super-zanimljiv, pogotovo kad budu trenutci kao da uopće ne kuži ili ne mari što se događa okolo.

Bilo bi zakon da je ubio Reginu. Mada, naravno da nije, nećemo se zavaravat , ovo je ABC Family i on će ispast na kraju skoro pa žrtva u cijeloj priči.

Jo iritantna, valjda jer mi je nekakva obična.
Lacey rocks.
Regina će mi falit, sad nema nijedna teen bitch u seriji, nije to to.

Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
nije mi baš jasno šta sve te ženske vide u njemu, kao sociopat još i zgodan (?). onda su mogli uzet nekog s malo manje iritantnom facom. i nek obrije one kvazi brkove.
Dobro da nisam jedina.

Kako je ovo privlačno ikom? Ne znam jel gori kad pusti kosu ili ju zaveže u ružan i retardiran rep. Ahh, morala sam ga otračat.
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 23:20   #17
serija je ok.. gledljiva zasad...
zanima me kako se sve bude rjesilo na kraju i nadam se da necemo tek na kraju 4545 sezone saznati sto se dogodilo, a do onda budu izmisljali glupsti,,,, ili da odu skroz nekim desetim smjerom...
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 01:44   #18
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Kako je ovo privlačno ikom? Ne znam jel gori kad pusti kosu ili ju zaveže u ružan i retardiran rep. Ahh, morala sam ga otračat.
Meni je zgodan!
njami
Al ja sam čak i mlađa od njega pa mi se valjda oprašta.

Jo mi je super.
I onaj njezin frend mi je sladak.

I slažem se da bi bilo super da je ubio Reginu, al taj film sigurno nećemo gledati
Tako da se nadam bar tome da je stvarno ubio tetku.
__________________
Give yourself over to absolute pleasure.
Ginny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 19:46   #19
Quote:
lake of fire kaže: Pogledaj post
zanima me kako se sve bude rjesilo na kraju i nadam se da necemo tek na kraju 4545 sezone saznati sto se dogodilo, a do onda budu izmisljali glupsti,,,, ili da odu skroz nekim desetim smjerom...
Ako je dobra gledanost i ako se obnovi, naravno da će tako i bit.

Quote:
Ginny_Black13 kaže: Pogledaj post
Meni je zgodan!
njami
Ajme ajme. Vidi ga. Al neka, svatko ima svoj ukus. Zavidim ti jer hoću i ja da mi je zgodan.

Zgodan + sociopat + ubojica = sjajan lik za moje oči u serijama.

Inače, tetku je ubio, po meni definitivno, ali će pronać razlog da ga opravdaju 100 %. Dok on svo vrijeme govori Jo i Lacey da mu vjeruju...
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 22:56   #20
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Inače, tetku je ubio, po meni definitivno, ali će pronać razlog da ga opravdaju 100 %. Dok on svo vrijeme govori Jo i Lacey da mu vjeruju...
ma na kraju ce on biti zrtva, jer sigurno ima neki dobar razlog oko ubojstva tete
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.