Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2013., 22:39   #41
Ja mislim da ga je ona seksualno zlostavljala, pa ju je zato ubio. Ili ju nije uopće ubio, a misli da je, a zapravo ju je ubio netko drugi.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 23:07   #42
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ga je ona seksualno zlostavljala, pa ju je zato ubio. Ili ju nije uopće ubio, a misli da je, a zapravo ju je ubio netko drugi.
to je i meni palo navpamet al ne znam zasto bi onda ogrlica bila bitna
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2013., 22:52   #43
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ma nema do mame Denise Richards
Quote:
Cinderellamare kaže: Pogledaj post
žena je nestvarno prekrasna
Ta ženska mi nikad nije bila lijepa, a prvo što sam primjetila kako je mršava. Premršava. Ne znam što joj to treba.

Počela sam gledati seriju prije dva dana, ok je. Nekako mi Lacey i Danny ne pašu kao par, sve mi je to nekako isforsirano i prebrzo. Vjerojatno nije ubio Reginu ali možda ipak jest sociopat.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 12:19   #44
meni se cini da Danny igra dvostruku igru, malo jo, malo Lacey
Lacey mi nikako nije draga
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 17:14   #45
U tome i jest car, cini se da je zagrijan za Lacey, imat ce neku vezicu, povrijedit Joe i trebat ce mu vremena da shvati. Al ja to ustvari gledam samo zato jer mi je glumac prezgodan
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2013., 10:02   #46
to i ja mislim, tako tipicni za americke serije
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 03:48   #47
ima veceras ko da gleda?
__________________
I'm in my penthouse half naked, I cooked this meal for you naked, So where the hell you at? The bedroom’s my runway. Est-ce que tu aimes le sexe? Le sexe, je veux dire l'activité physique, le coït, tu aimes ça?- A ti me boliš tamo gdje bolilo dugo ništa nije. -
Cinderellamare is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 18:39   #48
Počela sam gledati seriju danas :-D. Sviđa mi se, al kak mineki ovdje kažu, falit će mi Regina, draže bi mi bilo da je ošla` Sarita jer me ženskica užasno iritira. A i imam osjećaj da je svima baš svejedno zbog Regine, jedino se Lacey kolko tolko ponaša u skladu s događajima. Došla sam do druge epke, sad idem dalje :-D
Diorova is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 22:50   #49
Meni nekako stalno pada na pamet da je Reginu ubila neka prijateljica od Lacey..posebno ona retardirana,kako se ono zove? :P
lol_789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 22:57   #50
palo mi je na pamet još u prošloj epizodi da bi Jo mogla biti kćer od Vikrama toga, jer joj je stara skorz čudna kad god se on spomene,a i znamo da su bili skupa.
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 00:35   #51
joj nadam se da jo i danny nisu u rodu
i meni je sarita iritantna
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 13:12   #52
Odlicna je bila zadnja epizoda, drago mi je da je video procurio, da to nisu razvukli...
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 13:51   #53
i meni
baš me zanima kako će Dannyja vratit u školu (imam dojam da hoće)
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 21:02   #54
ima neko link za torrent za 11 epizodu?Nigdje nemogu naći
lol_789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 16:30   #55
Quote:
lol_789 kaže: Pogledaj post
ima neko link za torrent za 11 epizodu?Nigdje nemogu naći
11 epizoda je iduci tjedan... ovaj tjedan je bio tjedan pauze
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 02:31   #56
Aha,a govore kako je bila epizoda ali kao u njoj je bilo sve šta se događalo prije ili tako nešto
12.-ta epizoda izlazi u ovaj utorak

Zadnje uređivanje lol_789 : 25.08.2013. at 03:19.
lol_789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 13:10   #57
pa kud prije takva epizoda? ne bi da je bilo 11 sezona, a ne 11 nastavaka
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 15:25   #58
ja mislim da je Vikram tata od Jo, i da je teta to znala, da je nekog ucjenjivala da ce to reci, pa ju je ili mali zadavio da bi zastitio Jo ili ju je zadavila mama ili tata, pa je Danny preuzeo krivicu zbog manje kazne. ne znam...ali rekao je da je to ucinio da zastiti Jo, i jos joj je rekao da mu je ona najvaznija na svijetu. a kad su se ove dvije napusile, Tess je izletilo da je i kasnije bila sa Vikramom...hmmm, hmmm. komplicirano
lavinia_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 15:30   #59
Quote:
lavinia_20 kaže: Pogledaj post
ja mislim da je Vikram tata od Jo, i da je teta to znala, da je nekog ucjenjivala da ce to reci, pa ju je ili mali zadavio da bi zastitio Jo ili ju je zadavila mama ili tata, pa je Danny preuzeo krivicu zbog manje kazne. ne znam...ali rekao je da je to ucinio da zastiti Jo, i jos joj je rekao da mu je ona najvaznija na svijetu. a kad su se ove dvije napusile, Tess je izletilo da je i kasnije bila sa Vikramom...hmmm, hmmm. komplicirano
to je i moja teorija da je Vikram stari od Jo, a sad kad vidimo da majka zna cijelo vrijeme da je Vikram živ i da su u kontaktu čak bi i moglo ispast da je tako
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 16:09   #60
Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
to je i moja teorija da je Vikram stari od Jo, a sad kad vidimo da majka zna cijelo vrijeme da je Vikram živ i da su u kontaktu čak bi i moglo ispast da je tako
ups, ja nisam znala da je Vikram ziv ja sad evo gledam 8. epizodu. hehe, moram bjezat odavde dok ne pogledam sve
lavinia_20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.