Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2009., 23:44   #221
Quote:
amstaff kaže: Pogledaj post
koja kombinacija polja i planeta bi dale izvrsnog psihijatra-psihologa??
nekaj ovak


Sunce Djevica(analiza)-podznak Vodenjak(neobično)


Mjesec(osječaji) trigon Pluton(dubinski uvid)

Neptun(nesvjesno) trigon Merkur (logika)


12.kuće-Jarac,red,struktura

2.kuća-Riba-ingenioznost,uspjeh

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 19:47   #222
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
nekaj ovak


Sunce Djevica(analiza)-podznak Vodenjak(neobično)



analiza neobičnog??hm.možda bi bilo bolje djevica(analiza) podznak ribe(podsvijest)


Mjesec(osječaji) trigon Pluton(dubinski uvid)

Neptun(nesvjesno) trigon Merkur (logika)


12.kuće-Jarac,red,struktura

2.kuća-Riba-ingenioznost,uspjeh


mozda jos i vladar 12. u 6. kuči dobro aspektiran??hm neznam lupam bezveze

sta je sa 8. kučom??koje planete bi trebale biti tamo??
amstaff is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 20:13   #223
Quote:
amstaff kaže: Pogledaj post
koja kombinacija polja i planeta bi dale izvrsnog psihijatra-psihologa??
..valjda nisi vidio, imaš na prvoj str. pisano o tome.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 14:41   #224
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Pitah te jednom (kod motivacije pogrebnika), ali općenito je to važno naglasiti samo zato jer je poenta u definiciji onog što se pita.

Definirati određeni pojam u astrološkoj simbolici jest jako bitno da bi stvari mogi nazvati pravim imenom.

Da, sve si odlično navela i jasno mi je u potpunosti što misliš. Kada bi htjeli okarakterizirati precizniji i uži odabir, to bi onda podrazumjevalo i posve jasno definirane osobine koje dotična individua treba imati. Pa evo budem samo sistematizirala što smatram najbitnijim.


• Za špijunažu je važna promjenjiva kvaliteta jer dominacija promjenjive kvalitete stvara osobnosti koje su vrlo adaptivne i kameleonske prirode - imaju sposobnost prilagodljivosti i fleksibilnosti, a time i određenog tipa lukavosti.

• Kada govorimo o prirodnim sklonostima određenih znakova uz špijunažu se u prvom redu veže jedan znak – znak škorpiona. Taj znak veže se i uz zanimanja tipa privatni istražitelj, detektiv, tajni agent i sl.....zato jer upravo on u sebi sadrži ono najesencijalnije što tim profesijama treba. A to je jaka i prodorna psiha, oštroumnost, privučenost tajnovitom, sklonost istraživanju, sumnjičavost, iznimno snalaženje u opasnosti, vanjska hladnokrvnost u opasnim situacijama, promućurnost, pronicljivost, sposobnost manipulacije - on je i izvršioc i nedokučiv.

• Drugi znak koji ima jaku vezu uz špijunažu jest promjenjivi znak ribe, ali i općenito cijela serija 12. Zato jer je špijunaža vrsta djelatnosti koja je osim visoke sposobnosti promućurnosti i manipulacije koju posjeduje znak scorpia vezana uz prerušavanje, krivotvorenje, kamuflažu, pogrešno predstavljanje, obmanjivanje - Neptun. Špijunaža je i tajna djelatnost (djelatnost koja je sakrivena od očiju javnosti - 12. polje).

• Tako da je za špijuna u prvom redu odličan takav tip veze - veze 12. polja i znaka scorpio. Ta dva znaka (škorpion i riba) ujedno u sebi ujedinjuju sredstva i načine kojima špijuni dolaze do podataka: uhođenje, potajno motrenje kretanja, rada ili neke druge aktivnosti promatrane strane, potkazivanje ili cinkanje i slično.

• No budući da MC-vrh 10. polja (prirodni vladar-Saturn) pokazuje profesionalni odabir i smjer životne profesije jedan od aspekata koji bi opisivao špijuna jest: vladar 10. polja u 12. polju jer ukazuje na tajne poslove, rad za državnu sigurnost i špijunažu – nitko ne zna što i gdje osoba ustvari radi.
Čak bih se i našla ovdje da mi nisu 10./12 povezane kroz 180, uz prejakog Ovna-usijana glava....
Inače ovo je odlična tema i ima nešto što sam razmišljala. Fish, pisala si o profesiji vojnika, i spomenula negdje sličnu simboliku za policajca. I tu bi se u potpunosti složila. Međutim, koja je temeljna razlika? Zacijelo postoji nešto što će vojnika predodrediti da bude baš vojnik, a ne policajac i obratno....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 23:30   #225
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Čak bih se i našla ovdje da mi nisu 10./12 povezane kroz 180, uz prejakog Ovna-usijana glava....
Inače ovo je odlična tema i ima nešto što sam razmišljala. Fish, pisala si o profesiji vojnika, i spomenula negdje sličnu simboliku za policajca. I tu bi se u potpunosti složila. Međutim, koja je temeljna razlika? Zacijelo postoji nešto što će vojnika predodrediti da bude baš vojnik, a ne policajac i obratno....
Razumijem posve što te zaintrigiralo, no da bi se uopće približili odgovoru moramo mnoge stvari jasno definirati. A tu imamo preko nekoliko problema. Poanta je u tome da svaki posao, svaka profesija ne sadržava u sebi samo jednu karakteristiku – različitu motivaciju različiti ljudi vide u istoj profesiji. Druga stvar je to što unutar same profesije postoje brojne podvrste što onda ljude opet podijeli unutar profesije. Tj. nije ista stvar biti npr. krimi policajac koji istražuje kriminalistička nedjela, droge i sl. ili recimo prometni policajac ili pak onaj koji samo stražari negdje bogu iza nogu ili pak vozi po kvartu i pazi na red u lokalnim kafićima. Isto je i unutar vojske.


Tj. i karakteristike jedne profesije i podvrste unutar nje su mnogostrane. Zato bi mogli reći što razlikuje policajca i vojnika kada bi mogli točno definirati policajca i vojnika. Mi astrolozi kada promatramo neku profesiju trebamo ustvari u natalnoj karti vidjeti i dobiti što jasniju i precizniju sliku o mnogostranim karakteristikama koje individua ima i koliko se one u astrološkom smislu preklapaju s određenom profesijom (koliko su snažno te karakteristike fokusirane baš kroz profesiju).

Evo pogledaj npr. što kaže na ovoj stranici jedan striček o profesiji vojnika. On je tu naveo različite motive ulaska u profesiju vojnika. Istu stvar mogli bi sigurno negdje naći i za profesiju policajca.

Zato mi ovdje ustvari imamo "dvije Marsovske profesije" i potrebno je s što više preciznosti definirati onu tanku liniju koja ih dijeli i one temeljne razlike između njih. Dakle, nije nikakav problem staviti ono što želimo u astrološku simboliku već definirati stvari - što to točno razlikuje policajca i vojnika?



Mislim da je kod vojnika izraženo ono što je striček na sajtu gore istaknuo - osjećaj dužnosti i želja služenja svojoj državi i narodu (veza Mars-Mjesec-Saturn-6. polje), što pretpostavljam da je kod policajca u manjoj mjeri izraženo. Ono...on se baš obučava da se "bori" za svoju državu, dok se policajac obučava da provodi zakon i red (Mars-Saturn-6. polje). Profesija policajca u osnovi uvijek više naginje ajmo to tako metaforički nazvati - administratorskom dijelu, a vojnička onom borbenooperativnom. Policajac negdje u fokusu uvijek ima zaduženost za održavanje reda, dok vojnik borbu.

Mislim da tu leži temeljna razlika, no nije naravno jedina....probaj me nadopuniti (mogu naravno i drugi koji žele ) da bi šire obuhvatili i stavili jasniju sliku. Poslije to možemo izraziti astrosimbolički (možda i kroz dvije natalne karte - policajca i vojnika).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 00:31   #226
Je, komplicirano je. Obje su profesije Marsovske. A pazi, imamo i vojnu policiju. E, kad ovo dešifriramo....
U pravu si, treba krenut od definicije.
'Policija je služba javne uprave kojoj je povjereno čuvanje javnog reda i poretka.'
Dok je svrha vojske, odnosno oružanih snaga,'djelovati u ratu i miru, u ratu čuvati integritet države koju se brani, u miru vojska često služi kao pomoć građanima u izvanrednim okolnostima (požari, potresi, poplave, itd)...'
Dakle, 'čuvanje javnog reda i poretka,' naspram 'čuvanja inegriteta države koju se brani (u ratu), uz pomoć građanima u izvanrednim okolnostima (u miru).'
Meni ove dvije definicije zvuče gotovo jednako. Oboje provode red i zakon. Dakle, Mars - Jupiter - Saturn.
Ono što mi se čini kao temeljna razlika je ta što je vojska prvenstveno usmjerena na teritorij, a policija na osobu. Izuzev granične policije.

A stvarno je komplicirano. Ne znam još. naletila sam na jedan članak u kojem možda leži odgovor, trebalo bi pročitat:
Between Police and Military. pa evo, ko prvi.....javim se kad ga obradim...

Zadnje uređivanje Saradonija : 30.09.2009. at 00:39.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 01:26   #227
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Ono što mi se čini kao temeljna razlika je ta što je vojska prvenstveno usmjerena na teritorij, a policija na osobu.
Eee, ovo i meni najjače odzvanja. Ustvari isto ovo mislim ali ne mogu si to točno verbalizirati.

Pokušavam se staviti u ulogu jedne i druge profesije (ali one najelementarnije) i čini mi se da je onaj "unutarnji" motiv za policijsku profesiju više "biti izvršan", on je uniformirani pojedinac izvršioc. Zato jer mi kod policajca uvijek prva asocijacija da je to osoba koja naplaćuje kazne, nosi "bedž", stavlja lisičine, drži palicu u zraku, grubo gurne u ćuzu ...ono, on je uvijek onaj pojedinac u uniformi koji drži istaknutu "palicu" kojom može nekoga ćopiti.

Dok je kod vojnika i uniforma i pojedinačnost utopljena u masi, vojnik je netko tko u društvu drugih vojnika postaje vojska i tada kao dio mase dobiva na toj nekoj izvršnosti. Također mislim da je kod vojnika ta nutarnja potreba koja ga vuče profesiji više vezana uz potrebu da sebi nametne vojnički režim, da izdrila sebe, dok drot ima motiv da provodi dril nad drugima.

Dakle, obje profesije su Marsovske i ako žive tu profesiju obojica u Suncu sadrže tog Marsa (veza Sunce/Mars). A imam dojam da je temeljno volja (Sunce) u vojnika orjentirana na služenje (6. polje), dok je u policajca orjentirana izvršno (1. polje).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 14:24   #228
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Eee, ovo i meni najjače odzvanja. Ustvari isto ovo mislim ali ne mogu si to točno verbalizirati.

Pokušavam se staviti u ulogu jedne i druge profesije (ali one najelementarnije) i čini mi se da je onaj "unutarnji" motiv za policijsku profesiju više "biti izvršan", on je uniformirani pojedinac izvršioc. Zato jer mi kod policajca uvijek prva asocijacija da je to osoba koja naplaćuje kazne, nosi "bedž", stavlja lisičine, drži palicu u zraku, grubo gurne u ćuzu ...ono, on je uvijek onaj pojedinac u uniformi koji drži istaknutu "palicu" kojom može nekoga ćopiti.

Dok je kod vojnika i uniforma i pojedinačnost utopljena u masi, vojnik je netko tko u društvu drugih vojnika postaje vojska i tada kao dio mase dobiva na toj nekoj izvršnosti. Također mislim da je kod vojnika ta nutarnja potreba koja ga vuče profesiji više vezana uz potrebu da sebi nametne vojnički režim, da izdrila sebe, dok drot ima motiv da provodi dril nad drugima.

Dakle, obje profesije su Marsovske i ako žive tu profesiju obojica u Suncu sadrže tog Marsa (veza Sunce/Mars). A imam dojam da je temeljno volja (Sunce) u vojnika orjentirana na služenje (6. polje), dok je u policajca orjentirana izvršno (1. polje).
Slažem se tu....po toj teoriji vojnik je u dubini duše mazohist, a policajac sadist, dok vojni policajci i granični spadaju onda u sadomazohiste.
šala mala
A zaštitari?
Kad govorimo o teritoriju, o čemu govorimo, o Mjesecu?
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 15:32   #229
Samo da napomenem kako je zanimljivo da je ovo došlo na temu ovako terminski - naime, 29. rujna je Dan policije.
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
A zaštitari?
Evo jedan sajt na kojem malo šire opisan posao i osobine koje su poželjne u profesiji zaštitara.

Zaštitar je prije svega čuvar (Saturn) jer je njegova dužnost da očuva i osigura osobe ili imovinu od napada, krađe, ranjavanja, otmice (Marsa)... Zaštitar mora biti vrlo oprezan i pribran, pažljivo motriti i imati vrlo hladnu glavu da bi mogao djelovati i pravovremeno i ispravno. To je miks odgovornosti, strpljivosti i predostrožnosti (Saturn), potencijalne snage i fizičke spreme (Sunce/Mars).

Mislim da kod zaštitara Mars mora imati onu nijansu "hladniji" nego npr. onaj u vojsci ili policiji.
Quote:
Kad govorimo o teritoriju, o čemu govorimo, o Mjesecu?
Ako misliš na teritorij koji vojska štiti onda jest. Jer ta unutarnja želja i prirodan poriv da se zaštiti vlastiti teritorij je vezana uz jak i istaknut Mjesec. Tj. on vojnik (Mars) mora negdje u sebi taj teritorij osjećati kao svoje da bi mogao štititi (Mjesec) i braniti (Mars) od nekog tamo "agresora" (Mars).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 00:55   #230
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Samo da napomenem kako je zanimljivo da je ovo došlo na temu ovako terminski - naime, 29. rujna je Dan policije.

Evo jedan sajt na kojem malo šire opisan posao i osobine koje su poželjne u profesiji zaštitara.

Zaštitar je prije svega čuvar (Saturn) jer je njegova dužnost da očuva i osigura osobe ili imovinu od napada, krađe, ranjavanja, otmice (Marsa)... Zaštitar mora biti vrlo oprezan i pribran, pažljivo motriti i imati vrlo hladnu glavu da bi mogao djelovati i pravovremeno i ispravno. To je miks odgovornosti, strpljivosti i predostrožnosti (Saturn), potencijalne snage i fizičke spreme (Sunce/Mars).

Mislim da kod zaštitara Mars mora imati onu nijansu "hladniji" nego npr. onaj u vojsci ili policiji.

Ako misliš na teritorij koji vojska štiti onda jest. Jer ta unutarnja želja i prirodan poriv da se zaštiti vlastiti teritorij je vezana uz jak i istaknut Mjesec. Tj. on vojnik (Mars) mora negdje u sebi taj teritorij osjećati kao svoje da bi mogao štititi (Mjesec) i braniti (Mars) od nekog tamo "agresora" (Mars).
a bio je i Ma120Ur, pa je sve što se tiče Marsove simbolike dobro astrološki istražiti (Ur).
Lijepo je ovo objašnjeno za zaštitare. Čitala sam onaj članak gore šta sam linkala. Sve se vrti oko sigurnosti. Kod vojske je to vanjska sigurnost, dok kod policije unutrašnja. I meni se sve više nameće Mjesec. Iako razmišljam o razlici između riječi security i safety. Jel to Mjesec ili je to Mars?
Drugo što sam pročitala tiče se školovanja. Kod vojske imaš 'security/strategic' studije, a kod policije kriminološke/pravne.
S obzirom da je Mars u pitanju kod obje profesije, razlika bi onda bila u studijima, kod vojske 'security/strategic' bi se odnosilo na - Saturn/Pluton? A kod policije kriminološke/pravne studije - Jupiter/Pluton.
Mislim da je tu Pluton dosta zanemaren. Jer na početku onog članka govori se o odnosu vojska/rat, naspram policija/kriminal. I rat i kriminal su predstavljeni Plutonom.
Kad govorimo o sigurnosti, jel to Mjesec?
Generalno, imaš državu Sunce i pitanje njene sigurnosti Mjesec, koja može bit vanjska i unutrašnja.....Marsa koji je tu da sprovodi tu sigurnost u borbi protiv Plutona, koji je završio Jupiterske ili Saturnovske studije....
Sam ga zakomplicirala...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 17:04   #231
A što je s astrolozima? (jel to profesija? )

Ugl, što to daje nekome smisla za astrologiju?
__________________
*
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 22:20   #232
Quote:
š.l.u.s. kaže: Pogledaj post
A što je s astrolozima? (jel to profesija? )

Ugl, što to daje nekome smisla za astrologiju?
O tome smo već ranije pisali na ovom topicu na str. 2.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 23:06   #233
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Strani jezici:






Zbog svega ovoga filozofija je klasično vezana uz jedan znak, znak strijelca (usmjerenost na viši cilj, vlastito mišljenje, viša svrha). Simbolika znaka strijelca jest filozofija, akademski i propovjednički tip jer filozofija kao takva nema primjenu…sama po sebi predstavlja način mišljenja. Osim znaka strijelca za filozofiju je važan i analogan planet Jupiter (slobodoumlje). Pa je dobro za filozofa kada je planeta Merkur snažno povezana s tim znakom ili planetom jer je to pokazatelj sposobnosti višeg shvaćanja i razumjevanja.

Od polja za filozofa je važno 9. polje (više obrazovanje) jer je to i polje aktivnosti višeg i apstraktnog uma, važnog za filozofski način razmišljanja.

Koji su još aspekti važni za filozofe,da li je uran kao vladar 9 dobar za filozofe
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 15:09   #234
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
O tome smo već ranije pisali na ovom topicu na str. 2.
Ok, bitno da imam dobre temelje

Pročitah, hvala.
__________________
*
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 11:43   #235
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Koji su još aspekti važni za filozofe
Aspekti važni za filozofe proizlaze iz osobina koje filozof treba posjedovati. A oni su uvijek fokusirane na seriju 9. kao što sam navela ranije (Jupiter, znak strijelca, 9. polje).


• Pa je u tom smislu jako važna zastupljenost zračnog elementa (intelekt) i njegova veza s serijom 9. jer filozofi teže promišljanju, filozofe u prvom redu karakterizira "gibljiv" intelekt i moć komunikacije (zrak).


• Također kod filozofa - Jupiter kao simbol filozofije u skladnom aspektu na Sunce (konjunkcija posebno).


"Misaona interakcija (Merkur) sa svijetom jest čovjekova filozofičnost." Filozofija je bitno vezana uz razgovor, dijalog, uz logos - jezik (Merkur).

Tj. budući da je filozofija vezana uz misaonu interakciju i jezik, za filozofa je u prvom redu važno da Merkur ima jaku vezu s serijom 9. - npr. karakterističan je položaj Merkura u 9. polju.


• Filozof se služi jezikom i raspravom (Merkur) nadajući se tako doći do spoznaje istine, tj. do mudrosti (Jupiter). U astrološkom smislu upravo aspekt Merkur/Jupiter označava filozofski intelekt i fokusiranost na logičku i racionalnu misao (Merkur). To je i aspekt "vječog učenika", aspekt - umne potrage za istinom. Sličan tip energije sadrži vladar 3. polja u 9. polju ili vladar 3. polja u skladnom aspektu na Jupiter (konjunkcija također).


• Filozof nastoji do kraja "domisliti" neku temu, te sva svoja razmišljanja (Merkur) povezati u sustav (Saturn). Tj. koliko filozofiju s jedne strane karakterizira intelektualna radoznalost, lakoća razmišljanja, shvaćanja i sinteze detalja koju sadrži skladna veza na relaciji Merkur – Jupiter, s druge strane filozofiju karakterizira i jedan kritički, sistematski pristup i oslananje na razložni argument. Takav pristup i način razmišljanja astrološki opisuje skladan aspekt/veza Merkur – Saturn (ozbiljna promišljanja, objektivan, studiozan i sustavan um). Zato je za filozofa najbolja jaka spona na relaciji triju planeta: Merkur-Jupiter-Saturn....ili kako jednom pročitah sažetu formulaciju - "Filozof u sve mora sumnjati."


• Kod filozofa je općenito nagalašen znak strijelca u osnovnoj kombinaciji, posebno na ASC jer se kroz točku ASC ispoljava ćud, a ta točka općenito označava čovjekov pristup životu. Znak strijelca je povezan s neprestanom težnjom za proširenjem svijesti (opozicija na 3. polje), u znaku strijelca su rasuđivanje, tumačenje, prosudba uvijek ponukani željom da "razumije"....a upravo takav pristup životu odlikuje filozofa. Osim znaka strijelca za filozofe je karakterističan i znak djevice na ASC jer takav ASC ispoljava kritičku narav prema svemu što ga okružuje.
Quote:
da li je uran kao vladar 9 dobar za filozofe
Planeta u 9. polje ukazuje na aktivnosti i načine koji proširuju osobne svjetonadzore, tkz. vidike svijesti i na taj način šire moć razumjevanja. Uran kao simbol oslobođena čovjeka i slobodne volje je uvijek i revolucionar i buntovnik pa on u 9. polju u kontekstu filozofije zahtjeva prilično korjenite i grube reforme na tom polju. Tj. on je taj koji je u stanju doslovno čupati iz korjena stara uvjerenja i ucrtavati nove pravce jer je mentalno neprilagodljiv. Podrazumjeva revolucionarna i nova poimanja na polju filozofije. Dobar položaj za kršenje kolektivnih načina razmišljanja i nove filozofske pravce.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 18:11   #236
Ja imam mnogo navedenih elemenata za filozofa, naročito liniju 9.

Podznak mi je Strijelac, Jupiter u konj sa Suncem, Merkur u 9.(u konj s Plutonom), Saturn u 9, Sunce u 9...
Tako da je skroz pogođeno, jer je filozofija moja najveća ljubav iako je nisam završila fakultetski...

Imam Sunce u sendviču između 2 učitelja - Saturna i Jupitera - s tim da je Jupiter u 8. u Djevici, Sunce u 9. u Djevici, a Saturn u 9. u Vagi - povezana 2 znaka i 2 polja u jedan veliki filozofski paštroč ))

Meni je Merkur u konjunkciji s Plutonom u 9. u Vagi

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 03.11.2009. at 18:07. Reason: spajanje postova
Kira Kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 18:15   #237
Čitala sam malo prethodno navedene stvari...

Ja inače plešem balet rekreativno, od 7. godine, a imam Veneru 120 Neptun, i još teatralnu Veneru u Lavu (pozornica). Tako da je točan taj aspekt.
Kira Kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 21:19   #238
znala sam da sam filozof

samo sam to i sa astrološke strane potvrdila

mislim,smišljam,filozofiram,ali nikako da smislim,kako da zaradim svojim filozofiranjem
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 09:28   #239
što bi govorilo u nečijoj natalnoj karti da se ta osoba nece u životu baviti onime što je završila,ili da će se baviti time što je završila,pa bio to fakultet ili srednja škola?

može onako općenito?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 17:20   #240
Za filozofiju, slažem se, veza Merkur Saturn je najbitnija, disciplinirani um.
Ali da ne bi bio previše rigidan - malo uranovske energije.
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.