Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2016., 13:14   #81
Quote:
vrludava kaže: Pogledaj post
Malo koja ljubavnicka (preljubnicka) veza se bazira samo na sexu. Makar jedna strana unosi vise od spolnog organa i par sati vremena.

Zato.
ja u autorovom slučaju ne vidim seks opće. vidim dokazivanje samom sebi i neku agendu koju je postavio (izjebat što više njih prije braka, jer tako to ide u filmovima) a seks je tu samo kao neko sredstvo, nešto sekundarno.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 13:35   #82
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ja u autorovom slučaju ne vidim seks opće. vidim dokazivanje samom sebi i neku agendu koju je postavio (izjebat što više njih prije braka, jer tako to ide u filmovima) a seks je tu samo kao neko sredstvo, nešto sekundarno.
On kroz sex (sa stovise zena) trazi iskustvo, koristi ga kao mjeru sprijecavanja kasnije zelje (aha ).
Ona (ljubavnica) kroz sex trazi emocije.

Kud god okrenes, sex je zajednicki nazivnik.
__________________
Zar nije divno kad naidje netko i ucini nas "slabima"? To ne znaci da nismo jaki nego da smo zivi.
vrludava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 13:40   #83
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
a što tebe briga što joj smeta ako imaš još njih 5-6?
jer se boji da ce mu nazvat zenu.
kak ne kuzis?
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 13:44   #84
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
jer se boji da ce mu nazvat zenu.
kak ne kuzis?
Da. Dzaba sto je dr.
__________________
Zar nije divno kad naidje netko i ucini nas "slabima"? To ne znaci da nismo jaki nego da smo zivi.
vrludava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 13:48   #85
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
jer se boji da ce mu nazvat zenu.
kak ne kuzis?
Potpisujem.

Plava sam. Ne kontam.
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 13:49   #86
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Potpisujem.

Plava sam. Ne kontam.
i ja sam.
dve plave loli.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 21:10   #87
Nemogu reći da mi ne paše seks s njom, mlada je dosta, zgodna, utegnuta i ima nešto u glavi za razliku od mnogih njenih vršnjakinja..no definitivno mislim stati na kraj tome, cilj je jasan bio od početka, isprobati nešto prije braka, nadoknaditi propušteno i ne dopustiti si da to postane navika i definitivno ne mislim to više ikada učiniti, držim jako do principa..vjerujem da bi mnogi pokleknuli, zaljubili se u mlađu i zgodniju i ostavili dugogodišnjeg partnera zbog ljubavnice..no evo stigao mi je request njen na fb, ne razumijem što želi postići kada sam rekao jasno da planiram brak s svojom partnericom..
lecoq is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 21:13   #88
Budi sretan ako samo ostane na req, a ne ode tvojoj budućoj u inbox
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 21:14   #89
Quote:
lecoq kaže: Pogledaj post
no evo stigao mi je request njen na fb, ne razumijem što želi postići kada sam rekao jasno da planiram brak s svojom partnericom..
cuj, ako je tako ozbiljno, morati ces ju zeniti.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 21:19   #90
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Budi sretan ako samo ostane na req, a ne ode tvojoj budućoj u inbox
Bas to!

Neces pokleknuti, kazes? Ne vjerujem.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 21:23   #91
Quote:
lecoq kaže: Pogledaj post
i ima nešto u glavi za razliku od mnogih njenih vršnjakinja..
Da je to istina, ne bi se upustila u avanturu i pristala bit nekom takvom ljubavnica. Al bit će da joj je dosadno u životu pa si je zadala unaprijed nemoguć zadatak, da te pridobije za sebe i stane na kraj tvom razvratnom načinu života.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 22:16   #92
Sta si to propustio u zivotu,sto si nasao s njom,a nema tvoja partnerica?

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 22:34   #93
Budi sretan što joj smeta! Da joj ne smeta ne bi ti bila ljubavnica.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 23:08   #94
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Sta si to propustio u zivotu,sto si nasao s njom,a nema tvoja partnerica?
Nema ništa što mi i buduća žena nema. Žena mi je komad, gusta duga frčkava kosa, manekensko lice, vitka, visoka s oblinama, visokoškolovana, okreću se za njom na veliko..dakle, žena za poželjeti, da ne bi bilo nisam zadovoljan ženom i stanjem u krevetu. No ovo je nešto skroz drugačije, nema veze s njom, samo sa mnom, radim na nečemu što ima veze samo sa mnom..tko zna, možda i jesam kompleksaš u neku ruku što sam bio papak što se tiče žena u mladosti, možda si želim egu dokazati samo, no nemogu protiv toga, moram to riješiti, nekoliko iskustava proći i to je to, takvu premiju od žene zasigurno ne želim izgubiti.
No rekoh, tema su ljubomorne ljubavnice, a ne ja, pa se molim vratiti na to i kako se nositi sa istima. Možda sam se usosio s ovom jer je mala zajebanog karaktera, zna se loše našaliti da će mi na vjenčanje doći, naravno noćna mora za mene..no vjerujem ako joj smjestim kolegu koji je u sličnim problemima kao ja, da ju netko drugi počne servisirati, da će ohladiti od mene..
lecoq is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 23:13   #95
Quote:
lecoq kaže: Pogledaj post
Nema ništa što mi i buduća žena nema. Žena mi je komad, gusta duga frčkava kosa, manekensko lice, vitka, visoka s oblinama, visokoškolovana, okreću se za njom na veliko..dakle, žena za poželjeti, da ne bi bilo nisam zadovoljan ženom i stanjem u krevetu. No ovo je nešto skroz drugačije, nema veze s njom, samo sa mnom, radim na nečemu što ima veze samo sa mnom..tko zna, možda i jesam kompleksaš u neku ruku što sam bio papak što se tiče žena u mladosti, možda si želim egu dokazati samo, no nemogu protiv toga, moram to riješiti, nekoliko iskustava proći i to je to, takvu premiju od žene zasigurno ne želim izgubiti.
No rekoh, tema su ljubomorne ljubavnice, a ne ja, pa se molim vratiti na to i kako se nositi sa istima. Možda sam se usosio s ovom jer je mala zajebanog karaktera, zna se loše našaliti da će mi na vjenčanje doći, naravno noćna mora za mene..no vjerujem ako joj smjestim kolegu koji je u sličnim problemima kao ja, da ju netko drugi počne servisirati, da će ohladiti od mene..
pa tako reci, trofejna zena te ne tjera da vristeci svrsavas, ova mala ima nos za prave zice.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 23:31   #96
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa tako reci, trofejna zena te ne tjera da vristeci svrsavas, ova mala ima nos za prave zice.
"vrišteći svršavaš"
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 23:49   #97
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
"vrišteći svršavaš"
mora da je doslovan dan.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 23:52   #98
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mora da je doslovan dan.
da, da, znam, to je samo bila poetska figura
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 00:04   #99
Quote:
lecoq kaže: Pogledaj post
No nemogu protiv toga, moram to riješiti, nekoliko iskustava proći i to je to, takvu premiju od žene zasigurno ne želim izgubiti.
Ako svi skaču s mosta, onda bu i neiživljeni dr.tenkre.panglu.Lecoq skakao, jer njemu je do principa.

Moraš jebat koliko, 1,2,5,10,25,100 prije braka, bitan je br. pički, a nevažno je kaj "voljenu" zaručnicu varaš.

A i ta mora bit neka kaj ima zdrave oči, a ne vidi kakvog ima kraj sebe u pm.



Quote:
lecoq kaže: Pogledaj post
No rekoh, tema su ljubomorne ljubavnice, a ne ja, pa se molim vratiti na to i kako se nositi sa istima. Možda sam se usosio s ovom jer je mala zajebanog karaktera, zna se loše našaliti da će mi na vjenčanje doći, naravno noćna mora za mene..no vjerujem ako joj smjestim kolegu koji je u sličnim problemima kao ja, da ju netko drugi počne servisirati, da će ohladiti od mene..

Da i, kaj nas pitaš ?
1. Bi trebo zaručnicu to pitat.
2. pitaj si tu ljubavnicu za direktan i konkretan odg.
zašto je ONA ljubomorna - posesivna itd. na druge, kad je samo sex. objekt i niš drugo.

Možda da je ne kontaminiraš nekom boleščinom jer okolo švrljaš.

Možda ti dođe na vjenčanje =karma

Koja normalna žena koja drži do sebe bi si dozvolila bit druga, radi malo kurca ?

Sve koje bi imaju naziv, kurve, al to su one koje javno kažu, njih čak cijenim, al ove moderan naziv "ljubavnice" epic fail.
Brillz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 10:44   #100
Ne vidim neki problem.
Ostavi ovu koja komplicira,nađji drugu,al na kratko da i ta ne "podivlja", izivi se a onda pred oltar kraj premije od zene!

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger