Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 13:13   #6421
Pozdrav!
Evo ja sam upisala redovni učiteljski studij u Zagrebu pa me zanima koje udžbenike moramo nabavit, ima li neki popis?
iva321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 15:54   #6422
Quote:
iva321 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Evo ja sam upisala redovni učiteljski studij u Zagrebu pa me zanima koje udžbenike moramo nabavit, ima li neki popis?
Ne postoji nikakv popis udžbenika, niti ti ne trebaju te informacije unaprijed jer ćeš sve čuti na vrijeme kada krene faks u 10. mj. Na faxu se knjige ne kupuju, već posuđuju, kopiraju ili se uči iz skripta. Samo polako i uživaj u ljetu
AnaŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 19:53   #6423
Pozzzz, da li ima netko na forumu da je u Puli upisao vanredno predskolski odgoj, imala bi par pitanja pa da mi se javi u inbox!
Hvala
jakabeba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 16:44   #6424
Quote:
AnaŠ kaže: Pogledaj post
Ne postoji nikakv popis udžbenika, niti ti ne trebaju te informacije unaprijed jer ćeš sve čuti na vrijeme kada krene faks u 10. mj. Na faxu se knjige ne kupuju, već posuđuju, kopiraju ili se uči iz skripta. Samo polako i uživaj u ljetu
Oki super, hvala!!
iva321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 23:43   #6425
Quote:
iva321 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Evo ja sam upisala redovni učiteljski studij u Zagrebu pa me zanima koje udžbenike moramo nabavit, ima li neki popis?
Prodajem sve potrebne materijale za Uciteljski studij- 1.god, Zagreb
Sve skrpte,knjige,seminare,radove i ostalo
Ako nekome treba moze kontaktirati na broj 0918944750
Mateja0507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 20:41   #6426
Pozdrav svima,

sestra bi sljedeće godine htjela upisati učiteljski, no nije nam jasan ovaj prijemni... postoji li na njemu prag koji moraš prijeći ili je jednostavno dovoljno da se pojaviš i odradiš najbolje što možeš i onda se to vrednuje?

Također, u gimnaziji joj je prosjek uglavnom 4,3, a na maturi bi polagala samo hrvatski višu razinu, no ocjene računamo da će biti sve 4, jer je učila redovno, stoga nas zanima bi li to bilo dovoljno za upis i koliko ih se uopće prima?
ellacoccinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 22:12   #6427
Ako ima netko tko je bio ili zna sve o erasmus razmjeni studenata bila bih zahvalna da mi se javi pp ili ovdje pa da pitam sve sto me zanima
__________________
Nickname je jadan koliko je i star, a ne znam ga promijenit.
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 12:49   #6428
voditelj kinezioloških aktivnosti

Pozdrav!
Ima li netko da je išao na program cjeloživotnog obrazovanja za voditelja kinezioloških aktivnosti na UFZG?
Trebaju mi neke informacije! hvala !
iiifkiiica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 16:55   #6429
Dragi svi, najljepše vas molim da izdvojite minutu vremena i da mi ispunite anketu za potrebe diplomskog rada Puno bi mi značilo Hvala!

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 13:59   #6430
Moramo li na 4. godini nositi svoju gitaru za metodiku ili se svira na gitari od faksa?
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 23:54   #6431
Pozdrav,
zna li iko za ffst uciteljski, ako sa 1. god na drugu prebacujem geografiju, moram li onda jedan predmet iz druge prebacit u 3. godinu? i mogu li upisat uz obavezni izborni predmet sa svog smjera jos jedan sa smjera filozofije (introspekcija) ili ne jer cu imat kao previse ects?
LordCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 15:52   #6432
Pozdrav!

Imam jedno zanimljivo pitanje, pa možda netko zna (prije nego zovem referadu). Naime ja imam 35 godina i prije 16 godina sam maturirala, a prije 10 sam diplomirala na EFZG-u. Slijedeće godine bih htjela upisati predškolski odgoj pa me zanima jel trebam polagati državnu maturu i još prijemni?
Hvala!
__________________
I used to have an open mind, but my brain kept falling out
jelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 14:32   #6433
ima li netko seminar iz pedagogije na temu Kako djeca misle i uče,potreban mi je samo sadržaj?
naliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 20:24   #6434
bok, ljudiii !!

Zanima me jel netko zna mogu li se prebacit na preddiplomski izvanredni studij ranog i predškolskog u Zagrebu ili je potrebno bas u Petrinju ili Čakovec? i kako to sve funkcionira, moram li onda dolazit na predavanja ili ne?
__________________
To laugh often and much, to win the respect of intelligent people and the affection of children, to leave the world a better place. To know that even one life has breathed easier because you lived. This is to have succeeded. <3
flowerVT is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 07:44   #6435
Pozdrav svima,
Molim da mi se javi netko tko se prebacivao sa Učiteljskog studija na Rani i predškolski odgoj i obrazovanje. Trebam psr informacija. Hvala
aatoler1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 11:23   #6436
Pozdrav svima!

Ima li ovdje netko tko je nedavno upisao i završio pedagoško-psihološko obrazovanje na UFZG? Konkretno, zanimaju me oni koji su završili neki od ne-nastavničkih studija na PMF-u.

Imam nekoliko pitanja pa bih molila da mi se javite na pp.

Hvala.
petrapan90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 17:33   #6437
Pozdrav svima

Može li se netko javiti mi na pp tko je išao na razradbeni postupak za upis izvanrednog ranog i predškolskog studija radi nekih informacija?
__________________
"Since we cannot change reality, let us change the eyes which see reality."
StephanieM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 11:30   #6438
Htjela bi upisati uciteljski s engleskim jezikom pa me zanimaju nedavna iskustva? Moze mi netko pomoci?
danijelalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 08:02   #6439
pozdrav!

ima li netko saznanje o tome
da li se može upisati kakav izvanredni DIPLOMSKI studij predškoskog odgoja (znači one dvije dodatne godine), i koliko košta, da li su predavanja obavezna, te kolika je razlika u odgojiteljskoj plaći kasnije...?

trenutno radim u vrtiću i manje-više sam zadovoljna, inače sam završila trogodišnji vanredni studij ...

ako netko zna išta o tome, molim vas informacije.
imam ambiciju i volju to završiti kažem - ako ima smisla, ako se isplati, međutim vremenski uz posao i uz honorarni posao (zborovi, glazba, vjenčanja), jednostavno nemam niti jedan dan za predavanja... eventualno ponedjeljak popodne i subota...

pomagajte

ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:42   #6440
Interesira me da li na kraju 1.godine moram imati položene sve predmete, za upis u 2. godinu. Nisam sigurna hoću li uspjeti položiti matematiku. KOliko puta mogu izači na ispit, pošto ju nisam uspjela dati kroz kolokvije sada u prvom semestru?????
Hvala na odgovoru.
jamaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.