Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2004., 19:08   #1
Obrve

Htjela bih si oblikovati obrve... htjela bih da su tanje... Prije sam uvijek čupala obrve s donje strane, iznad oka; ali obve su mi dosta visoko postavljene i ako to učinim, još će biti viši luk... I sad ne znam kaj da radim. Inače sam uvijek čitala savjete kako se obrve ne smiju čupati s gornje strane... bla bla...

Kako vi oblikujete obrve?
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 19:39   #2
Za gornju stranu ja koristim male skarice kojima skinem visak i napravim oblik koji zelim.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:13   #3
ako si nevjesta kaos to sam ja bila - neka ti prvo oblikuju u salonu, ne kosta puno, ti onda pratis dobiveni model.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:17   #4
Re: Oblikovanje obrva

Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
Htjela bih si oblikovati obrve... htjela bih da su tanje... Prije sam uvijek čupala obrve s donje strane, iznad oka; ali obve su mi dosta visoko postavljene i ako to učinim, još će biti viši luk... I sad ne znam kaj da radim. Inače sam uvijek čitala savjete kako se obrve ne smiju čupati s gornje strane... bla bla...

Kako vi oblikujete obrve?
odi u salon

oni to voskom za minutu srede i super izgleda

izmedju tretmana mozes i pincetom sredjivati
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:20   #5
Evo, meni nikad nije bilo jasno da netko daje lovu da bi mu u salonu sredili obrve. Pa kakvo to chudo tamo naprave, shto se ne mozhe kuci, sam?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:22   #6
sa pincetom,ali samo odozdo.nekad britvicom.
nego,na onima koji su imali tretman sa voskom i threading-ovo drugo izgleda bolje!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:23   #7
Quote:
magic kaže:
Evo, meni nikad nije bilo jasno da netko daje lovu da bi mu u salonu sredili obrve. Pa kakvo to chudo tamo naprave, shto se ne mozhe kuci, sam?
evo ja sam ti antitalenat za napravit fini oblik sama

ne znam i gotovo

pa da ne bi hodala ko cirkus okolo - sta cu odem

platim $10 i onda sredjujem pincetom pa onda nakon 3 mjeseca opet u salon - jer ja ti i pincetom sjebem oblik nakon nekog vremena


margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:27   #8
pa... mislim da ja to mogu sama. nije mi TO problem, već ne znam da li smijem s gornje strane čupati... a s obzirom na to da mi je luk prilično visok (jel me kužite kaj hoću reći? ), ne znam kaj da radim...
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:29   #9
Quote:
magic kaže:
Evo, meni nikad nije bilo jasno da netko daje lovu da bi mu u salonu sredili obrve. Pa kakvo to chudo tamo naprave, shto se ne mozhe kuci, sam?
mogu kako da ne

Samo imam poseban talent da nikad obje ne izgledaju jednako

Sto se tice davanja novaca, meni moja kozmeticarka napravi besplatno, nakon tretmana lica.

Vidjela sam neki dan zenu koja ocito brije obrve, bio je tanak crni sloj ispod i iznad ( luk je bio savrsen ali ostalo ) dlaka, onako kratkih i ostrih, nikad te dlake ne bi bile tako jake ( zena je imala tamno plavu kosu) da ih nije brijala.

Vosak ? Nekako mi koza bas na tom dijelu lica izgleda prefina i pretanka za potezanje voskom.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:29   #10
Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
pa... mislim da ja to mogu sama. nije mi TO problem, već ne znam da li smijem s gornje strane čupati... a s obzirom na to da mi je luk prilično visok (jel me kužite kaj hoću reći? ), ne znam kaj da radim...
a ne znam sto ne bi smjela

margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:31   #11
Quote:
jer ja ti i pincetom sjebem oblik nakon nekog vremena
ista

mene moja pozdravi, pogleda obrve dok sam jos u jakni i kaze - vidim obrve ste opet uspjeli srediti
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:33   #12
Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
pa... mislim da ja to mogu sama. nije mi TO problem, već ne znam da li smijem s gornje strane čupati... a s obzirom na to da mi je luk prilično visok (jel me kužite kaj hoću reći? ), ne znam kaj da radim...
to je samo problem ukoliko nosis siske pa se onda obrve i ne vide.

Obrve se moraju vidjeti. Daju izraz licu.

Stari trik je - prisloni olovku uz kut nosa, to ti je unutarnji rub obrve ( ne smije biti krace) onda prisloni odnosa do vanjskog kuta oka olovku, to je vanjski rub.

Ista metoda vazi i za onaj luk u sredini, zovu to najvisa tocka.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:37   #13
A zashto uopce mijenjati stvarni oblik obrve

Kuzhim uklanjati onaj vishak nestashnih dlachica...ali vece zahvate?

Zar se to mora?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:42   #14
Quote:
margarita kaže:
a ne znam sto ne bi smjela

Pa sve se smije - mislim, nitko mi ne brani, ali ne bih htjela da mi obrve baš skroz neprirodno izgledaju... to sam mislila...
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:43   #15
ako si mislila na mene, ne mjenjam oblik obrva. Zapravo uz malu korekciju vecini zena najbolje i stoji njihov prirodan oblik obrva.

Pa nista se ne mora.

I ti na kraju krajeva ides u kozmeticki salon. Uvijek ce se naci osobe koje ce pitati - zar se bas zbog toga mora u salon ?

Ne moze li se to doma ?

Odgovor je - mozda moze a mozda i ne mora.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:43   #16
ja si bome sama sredim obrve i zadovoljna sam..
sam s donje strane pocupas taj visak dlacica i one koje strse i gotovo...
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:45   #17
Quote:
traxdata kaže:
ja si bome sama sredim obrve i zadovoljna sam..
sam s donje strane pocupas taj visak dlacica i one koje strse i gotovo...
kod mene se mora s donje strane, malo s gornje i oko nosa - jer ni tu nisu ravne i fine

margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:46   #18
traxdata, pa da... tako sam do sada i radila; ali sad sam ih malo pustila i nisu mi više tako jako tanke... sada bih ih opet stanjila, ali prirodni luk mi je dosta visoko iznad oka, pa ne znam da li da ih samo s donje strane počupam ili i s gornje... jer, ako ih počupam samo s donje, bit će mi luk još viši...
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:51   #19
Quote:
dreamer~of~dreams kaže:
traxdata, pa da... tako sam do sada i radila; ali sad sam ih malo pustila i nisu mi više tako jako tanke... sada bih ih opet stanjila, ali prirodni luk mi je dosta visoko iznad oka, pa ne znam da li da ih samo s donje strane počupam ili i s gornje... jer, ako ih počupam samo s donje, bit će mi luk još viši...
pa zato odi kod kozmeticarke makar taj jedan put jer ti ona moze dati najbolji savjet kad te vidi
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2004., 20:56   #20
Quote:
margarita kaže:
pa zato odi kod kozmeticarke makar taj jedan put jer ti ona moze dati najbolji savjet kad te vidi
eto rjesenja!!!!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.