Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2008., 14:20   #2161
pitanje... vec dva mjeseca mi je menga cudna, znaci dobijem malo kasnije i onda traje 3 dana, tako je bilo prosli i ovaj mjesec, sad nakon svega toga znaci ja kao dobijem, pa me bole cice evo vec mjesec dana, pa ovo pa ono, ne znam nisam radila test, a nisam ni kod gin.bila, samo me zanima dali je netko ovdje imao slicno iskustvo.....hvala
Piicek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 01:00   #2162
i ne da samo bole nego mi je nesto crno po bradavicama, i naravno malo su mi i narasle........
Piicek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 16:16   #2163
a evo jesam............
Piicek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 18:22   #2164
Quote:
Piicek kaže: Pogledaj post
a evo jesam............
i????
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 20:52   #2165
Drage moje..jel moguće da ću vam se u dogledno vrijeme i ja pridružit???

Nešto se čudno događa samnom ovih dana... Kao prvo, menga mi kasni 3 dana... Do sad(od kad sam prestala pit pilule) nikad nije kasnila više od dan-dva.... Zadnja 2 dana me trbuh boli kao da ću dobit, al nema ništa.. Jedino što sam primjetila da je nekakva sluzava nakupina izašla iz mene... Mislim, sluzavila sam ja i prije, al nikad ništa ni upola tak veliko... Što se sisa tiće tu sam obrnuta.. Inaće me uvijek pred mengu booolle da ih nemogu ni dotaknut, al ovaj mjesec ništa.. Jedino su mi nekako veće(al to mi se možda i ćini-znate ono..traženje simptoma di ih nema)
Jel imao neko takve simptome??
Test mislim kupit u ponedeljak ak mi do tad ništa ne dođe(makar ne grantiram da neću sutra ujutro odmah u 8:00 odletjet u ljekarnu po test)...
Sretna djevojka :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 13:36   #2166
ma neki bljedi plus..... joj ne znam ni ja....... cudno....mogla bi malo i do gin.otic....
Piicek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 21:12   #2167
Pozdrav svima!
Imam jedno pitanje...ne znam da li sam pogodila topic, ali eto, molim za pomoć...
Spavala sam s dečkom nekoliko dana nakon menstruacije, što se smatra mogućim plodnim danima, navodno. Ne spremamo se nešto posebno za bebu, ali voljeli bismo je imati. Uglavnom, ja sam uredno dobila iduću mengu, čak je bila i nešto obilnija nego obično, i nakon toga sam svejedno napravila test koji je bio negativan. U zadnje vrijeme sve više čujem da su cure imale normalnu mengu 4-5 mjeseci, a da su bile trudne...i sad se pitam da li je moguće da se i meni tako nešto dogodilo...jer..imam pojačan apetit, napetost u grudima, čudan osjećaj u trbuhu i pojačanu potrebu za wc-om...a rekla mi je davno ginekologica, da obzirom na moj položaj maternice ću imati nizak trbuh koji će mi jako pritiskati mjehur....Je li moguće da sam ipak trudna..vrijeme za pms još nije...Je li moguće da sam ipak trudna...ili je to samo slučajan splet okolnosti?!?!?!?
Hvala
Vecolina Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 23:37   #2168
Quote:
Vecolina Jo kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Imam jedno pitanje...ne znam da li sam pogodila topic, ali eto, molim za pomoć...
Spavala sam s dečkom nekoliko dana nakon menstruacije, što se smatra mogućim plodnim danima, navodno. Ne spremamo se nešto posebno za bebu, ali voljeli bismo je imati. Uglavnom, ja sam uredno dobila iduću mengu, čak je bila i nešto obilnija nego obično, i nakon toga sam svejedno napravila test koji je bio negativan. U zadnje vrijeme sve više čujem da su cure imale normalnu mengu 4-5 mjeseci, a da su bile trudne...i sad se pitam da li je moguće da se i meni tako nešto dogodilo...jer..imam pojačan apetit, napetost u grudima, čudan osjećaj u trbuhu i pojačanu potrebu za wc-om...a rekla mi je davno ginekologica, da obzirom na moj položaj maternice ću imati nizak trbuh koji će mi jako pritiskati mjehur....Je li moguće da sam ipak trudna..vrijeme za pms još nije...Je li moguće da sam ipak trudna...ili je to samo slučajan splet okolnosti?!?!?!?
Hvala
a zašto ne odeš na pregled kod ginekologa?

p.s. nisi pogodila topic, ovdje se piše o stvarnim simptomima trudnoće, dakle oni koji su već trudni..
Lindsay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 03:50   #2169
vecolina - evo me zivog primjera da je sve moguce....
Piicek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 16:09   #2170
Unhappy Koji su prvi simptomi trudnoce? u prvih 20-tak dana?

Mozda vec glupo pitanje...ali...u velikoj sam brzi...menstruacija mi kasni vec 10 dana... i brinem se. ne znam sta bi napravila (a da to nije test ili ginekolog)..koji su simptomi?imam li razloga za brigu?...
zadnji spolni odnos sam imala prije 23 dana...i od tada nisam uocila nista cudno osim izostanka menstruacije...iako sam bila pomalo pod stresom...
sta da radim?
Hvala unaprijed...
zabrinuta00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 16:16   #2171
a zašto ne bi napravila test? ne razumijem te... simptomi su individualni od žene do žene. neka ima, neka uopće nema.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 16:42   #2172
a kako bi ti ustanovila jesi li trudna il nisi ako ne testom il odlaskom ginekologu?!?! ajd prosvijetli nas, molim te, koji bi još način mogao postojati!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 17:02   #2173
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
a kako bi ti ustanovila jesi li trudna il nisi ako ne testom il odlaskom ginekologu?!?! ajd prosvijetli nas, molim te, koji bi još način mogao postojati!
draga moja..ako nisi primjetila pitam za simptome...
zabrinuta00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 18:18   #2174
Quote:
zabrinuta00 kaže: Pogledaj post
draga moja..ako nisi primjetila pitam za simptome...
nema simptoma trudnoće. simptomi trudnoće mogu hbit da ti se češće piški, da su ti cice malo bolne il natekle i boluckanje u jajnicima. e, al to mogu bit i simptomi da ćeš uskoro dobit menstruaciju.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 20:29   #2175
Meni još kasni...
Držte fige..
Sretna djevojka :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 22:25   #2176
Quote:
Piicek kaže: Pogledaj post
ma neki bljedi plus..... joj ne znam ni ja....... cudno....mogla bi malo i do gin.otic....
plus je plus! čestitam!
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 19:04   #2177
da da, hvala svima na cestitkama, mozda da jos imam i malo vise godina bilo bi super, mada se nemogu ni ovako zalit... heheh, sve najbolje cure....... svima
Piicek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 15:53   #2178
Meni menga kasni 3 dana,ali to ne bi bilo ništa čudno da prije pet dana nisam prokrvarila ,ali doslovno 5 kapi i od tada ništa.opće me strah kupit test da se opet ne razočaram jer zaista radimo na bebi.nekoliko dana nakon odnosa me 2,3 dana užasno bolio trbuh da sam mislila da ću poludit.uz sve to,svako tko me vidi,pita dal sam trudna.fakat mi to nije smiješno,ali kao što rekoh,bojim se ponovnog razočaranja ako će test biti negativan.imam osjećaj da su mi grudi malo napete,ali me uopće ne bole.
abrego12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 12:15   #2179
strasno bih vam bila zahvalna kad biste mi mogle reci svoja misljenja ili bilo kakve savjete... MOLIM VAS.

Zadnju mengu sam imala 1.12., inace su mi vise-manje uvijek redovite. Spavala sam s deckom vise puta bez kondoma, ali nije nijednom svrsio u mene. Zadnjih desetak dana uhvatila me strasna panika jesam li trudna, i sad smo oboje stravicno uplaseni i zabrinuti. Od simptoma nemam nista posebno - grudi mi nisu uopce osjetljive, ne mokrim cesto, mucnina me uhvati lagano i katkad, al nisam sigurna jel to simptom trudnoce ili jednostavno posljedica toga sto se uzasno puno zivciram i strahujem. I - malo sam vlaznija "dolje" nego inace. Sad bih trebala dobiti ovih dana, al osim naglih i stalnih promjena raspolozenja i zivcanosti nema nekih simptoma... Uradila sam dosad dva testa i oba su bila negativna (doduse, nisam ih radila s prvom jutarnjom mokracom). Sto vi mislite?

Znam da ce vam vjerojatno zvucati glupo i bezrazlozno, al jako me strah svega, ako ikako mozete pomoci... Kakvi su vasi simptomi bili u najranijoj fazi, jeste li se osjecale nekako drugacije, bilo sta... Hvala puno!
Ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 12:53   #2180
Quote:
Ana- kaže: Pogledaj post
strasno bih vam bila zahvalna kad biste mi mogle reci svoja misljenja ili bilo kakve savjete... MOLIM VAS.

Zadnju mengu sam imala 1.12., inace su mi vise-manje uvijek redovite. Spavala sam s deckom vise puta bez kondoma, ali nije nijednom svrsio u mene. Zadnjih desetak dana uhvatila me strasna panika jesam li trudna, i sad smo oboje stravicno uplaseni i zabrinuti. Od simptoma nemam nista posebno - grudi mi nisu uopce osjetljive, ne mokrim cesto, mucnina me uhvati lagano i katkad, al nisam sigurna jel to simptom trudnoce ili jednostavno posljedica toga sto se uzasno puno zivciram i strahujem. I - malo sam vlaznija "dolje" nego inace. Sad bih trebala dobiti ovih dana, al osim naglih i stalnih promjena raspolozenja i zivcanosti nema nekih simptoma... Uradila sam dosad dva testa i oba su bila negativna (doduse, nisam ih radila s prvom jutarnjom mokracom). Sto vi mislite?

Znam da ce vam vjerojatno zvucati glupo i bezrazlozno, al jako me strah svega, ako ikako mozete pomoci... Kakvi su vasi simptomi bili u najranijoj fazi, jeste li se osjecale nekako drugacije, bilo sta... Hvala puno!

Danas je tek 31.12. i po svoj prilici paničariš bez razloga. No, kad je već tako - na tvom mjestu otišla bih odmah ginekologu i skratila si muke iščekivanja.
More trudnica tako rano nema nikakve simptome i to će ti vjerojatno napisati neke od onih koje se jave, a to je zadnje što ti sad želiš čuti.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.