Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2009., 16:59   #41
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
i ja sam u braku bila i mislila da eto svakodnevnica ubija zelju za sexom i da je to tako normalno i nisam ni imala zelje za sexom, tu i tamo koji put mjesecno i to na njegovu inicijativu

sad vidim koja sam guska bila umjesto da sam stres i nezadovoljstvo LIJECILA sexom i time jacala vezu, ja sam samo vise tonila i izgubila ga stime

prekasno sam shvatila da je SEX INJEKCIJA ENERGIJE kad ti najvise fali, a ne pijavica koja crpi snagu
Sorra koka, al i tvoj bivši isto tako ima veliku dozu krivnje. Žensko tijelo je prepuno erogenih zona, i samo ih treba znati stimulirati. Svi smo mi OK, i trenutno nam nije do toga, al kad ti se približi mužić i lizne bradavicu il za uho, i po vratu, između butina.......da vidiš kak se sve probudi. Samo treba znati, a to čisto sumnjam da tvoj nije znao ili općenito bilo koji zreli muškarac. OK, može i tako da se skineš gol i pokažeš nabreklu kitu, ali postoje i suptilniji načini koji 99% upale.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 16:59   #42
Quote:
Mila ženica kaže: Pogledaj post
Pusti se teorija,jer one su samo to teorije,a parovi su ljudi za sebe živi i različiti.

Zašto se nasmiješ na ovo boldano?Misliš da lažu?Neki vjerovatono,ali ja živim s jednim koji ne mora lagati
14godina u braku i seks se nije prorijedio.
Dobro ponekad zbog odsutnosti preskočino koji dan,ali kad se nađemo bude eksplozija

Sve je pitanje kompatibilnosti i seksualne želje,ako su po tom pitanju partneri skladni,seks se neće prorijediti,ali da će se promijeniti,o da, hoće...kod mene je evoluirao...Parovi koji se dobro poznaju spremniji su na eksperimentiranje raznih vrsta,ma kako se to nekome čini čudno
tocno tako..kvalitetan sex sa vremenom ne postaje rijedji i losiji nego obrnuto.

ali treba postojati ljubav kao prvo i osnovno i nakon toga slijedi masta ...i puno jos stvari.

prosjecni, bezvezni brakovi nemaju ni jedno ni drugo... brakovi kada se zene udaju samo da bi se udale, a ne zato jer su pronasle Pravoga i onda se kao cude kad nakon 5 -10 godina muz ih tretira ko komad namjestaja.

iskustvo: u pocetku veze sex nekoliko puta svaki dan ili cijelu noc ...kasnije svaki dan barem jednom (if possible)
kod svih mojih frendica je isto tako i sve su sretne u vezi ili braku- koje su udate.

ovi sta ostanu u no man land nakon 7 ili vise god vjerojatno nisu imali ni dobar start..ni i na ljubavnom (emotivnom) ni sexualnom frontu- to izgleda kao logican slijed.
__________________
over and out!

Zadnje uređivanje Grazia : 29.08.2009. at 17:37.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:01   #43
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
dosadašnjem je ponestalo cjepiva
znači o.k. je promijeniti doktora?
Pa hvala Bogu. Sve u svrhu boljitka.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:15   #44
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
i ja sam u braku bila i mislila da eto svakodnevnica ubija zelju za sexom i da je to tako normalno i nisam ni imala zelje za sexom, tu i tamo koji put mjesecno i to na njegovu inicijativu

sad vidim koja sam guska bila umjesto da sam stres i nezadovoljstvo LIJECILA sexom i time jacala vezu, ja sam samo vise tonila i izgubila ga stime

prekasno sam shvatila da je SEX INJEKCIJA ENERGIJE kad ti najvise fali, a ne pijavica koja crpi snagu
to je to...

one sta boli glava pa ne mogu to nikada nece shvatiti.
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:16   #45
BTW, s mojom drugaricom, što sam duže, sex na je sve bolji. Kak je krenulo, budemo se i s 80 godina jebali. Ja zadovoljan. I uopće nije toliko važno kvantiteta nego kvaliteta.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:35   #46
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Sorra koka, al i tvoj bivši isto tako ima veliku dozu krivnje. Žensko tijelo je prepuno erogenih zona, i samo ih treba znati stimulirati. Svi smo mi OK, i trenutno nam nije do toga, al kad ti se približi mužić i lizne bradavicu il za uho, i po vratu, između butina.......da vidiš kak se sve probudi. Samo treba znati, a to čisto sumnjam da tvoj nije znao ili općenito bilo koji zreli muškarac. OK, može i tako da se skineš gol i pokažeš nabreklu kitu, ali postoje i suptilniji načini koji 99% upale.
that's the point..

ne ceka se inicijativa partnera koji je preumoran ili sta vec...i onda----> kuku lele on ne zeli sex pa ga moram varati...ahaaa.
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:38   #47
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
that's the point..

ne ceka se inicijativa partnera koji je preumoran ili sta vec...i onda----> kuku lele on ne zeli sex pa ga moram varati...ahaaa.
jesi ti kad probala nekom pušiti a njemu stalno mlohava ćuna?
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:42   #48
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
jesi ti kad probala nekom pušiti a njemu stalno mlohava ćuna?
a ono mašte ženo, čipkie,gaćice,halterčići,pozice,guzice,cicice....k urćići-palćić i ostale điđemiđe. Zaboga, žene ste, pune sokova, maštovite, mirisne...

imate cice, guzu, bokove, bedra, hmmmmmmmmmm, slasno :mljac:
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:44   #49
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
that's the point..

ne ceka se inicijativa partnera koji je preumoran ili sta vec...i onda----> kuku lele on ne zeli sex pa ga moram varati...ahaaa.
nisam bila u toj kukulele situaciji, ali nemoj mislit da si savršena i da ti se to nemre desiti---za ono što si najsigurniji u sebe te može puknuti a da nisi nabrojala do dva
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
jesi ti kad probala nekom pušiti a njemu stalno mlohava ćuna?
nisam i ne bih ti željela biti u koži
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:45   #50
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
jesi ti kad probala nekom pušiti a njemu stalno mlohava ćuna?
jao, sucut. mora da si mu totalno isparila iz glave. sumnjam da toliko lose pusis.

sta ne nadjes novog partnera? mislim, odjebat sve i krenut iz pocetka?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:45   #51
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
jesi ti kad probala nekom pušiti a njemu stalno mlohava ćuna?
stalno?

e pa to je vec problem za strucnjake.
ali ovo (moje) gore je bilo opcenito i kada tip nema takvu vrstu problema. to je vec drugi par postola.

uostalom kako se to odvijalo kad ste, kako kazes imali bebu u istom krevetu 3 godine. samo to bi bilo dovoljan turn off. za nekoga .... razlog blokade dapace...

sto niste imali mjesta za kolijevku u sobi ili tako nesto ako je bio problem prostor kako si naglasila..
__________________
over and out!

Zadnje uređivanje Grazia : 29.08.2009. at 17:53.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:47   #52
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
stalno?

e pa to je vec problem za strucnjake.
ali ovo (moje) gore je bilo opcenito i kada tip nema takvu vrstu problema. to je vec drugi par postola.
Možda bi objašnjenje ležalo u godinama dotičnog mlohavog
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 17:59   #53
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Možda bi objašnjenje ležalo u godinama dotičnog mlohavog
ali tko zna da li bi doticni imao isti problem i sa nekom drugom..

ako da, onda bi bilo objasnjenje, inace ne.
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 18:56   #54
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jao, sucut. mora da si mu totalno isparila iz glave. sumnjam da toliko lose pusis.

sta ne nadjes novog partnera? mislim, odjebat sve i krenut iz pocetka?
imam zamjenskog
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 18:57   #55
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Možda bi objašnjenje ležalo u godinama dotičnog mlohavog
ne bi - nije star
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 19:00   #56
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
a ono mašte ženo, čipkie,gaćice,halterčići,pozice,guzice,cicice....k urćići-palćić i ostale điđemiđe. Zaboga, žene ste, pune sokova, maštovite, mirisne...

imate cice, guzu, bokove, bedra, hmmmmmmmmmm, slasno :mljac:
Cijela predstava da bi se on smilovao pojebati me
Pa dopizdi to svaki puta
Može katkad iz gušta, ali ne pod obavezno
i na kraju mooožda nešto bude a možda i ne...
sorry sve ima svoje granice
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 19:01   #57
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
imam zamjenskog
nemas, imas dopunskog.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 19:03   #58
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
stalno?

e pa to je vec problem za strucnjake.
ali ovo (moje) gore je bilo opcenito i kada tip nema takvu vrstu problema. to je vec drugi par postola.

uostalom kako se to odvijalo kad ste, kako kazes imali bebu u istom krevetu 3 godine. samo to bi bilo dovoljan turn off. za nekoga .... razlog blokade dapace...

sto niste imali mjesta za kolijevku u sobi ili tako nesto ako je bio problem prostor kako si naglasila..
Ne stalno ali prečesto da bi meni udarili kompleksi u glavu i da bih ja izgubila volju i da bi mi palo na pamet da pokušam negdje sa strane popraviti razinu samopouzdanja
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 19:03   #59
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nemas, imas dopunskog.
bitno da popuni praznine
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 19:06   #60
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
bitno da popuni praznine
ali imas ga iz krivih razloga.


da te muz normalno ili bar donekle normalno jebe i da imas jos jednog onak for fun, to bi shvatio

ovako se samo zavaravas. imate djecu i to je to.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger