Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2009., 22:50   #81
a jel ti ne bi bilo bolje prekinut sve to? (mislim na tu šaradu između tebe i muža)
jer..koliko dugo ćeš moći tako na dva fronta...
simona_says is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 00:02   #82
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
sad vidim koja sam guska bila umjesto da sam stres i nezadovoljstvo LIJECILA sexom i time jacala vezu, ja sam samo vise tonila i izgubila ga s time

prekasno sam shvatila da je SEX INJEKCIJA ENERGIJE kad ti najvise fali, a ne pijavica koja crpi snagu
uvijek sam tako nešto i sama mislila, al sam premlada da bi to mogla znati i iz prakse...

ovo ću zapamtit kao pitagorin poučak.

inače, ja sam sa mužem 10 godina (malo braka, ostalo veza), otkada je došla beba rjeđe se seksamo (2 puta tjedno), pomalo se ušaltavamo u roditeljstvo i vraćamo na onaj tempo otprije - 4-5 puta tjedno
__________________
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.
grintava koza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 08:53   #83
a joj, nakon što dođu djeca, 4-5 puta tjedno možete slobodno zaboravit
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 09:03   #84
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
u početku je bilo o.k. i nismo baš kao neiskusni ušli u brak -ali onda smo se s godinama počeli mijenjati i psihički i fizički
ja se održavam, on baš i ne
Nataložio je kile a s njima i neke psihičke barijere (kao da mu je netko drugi kriv)
ne želi poraditi na sebi (ni radi zdravlja a kamo li radi estetike) i svi razgovori na tu temu padaju u vodu
i najlakše je bilo početi izbjegavati seks... jer te onda nitko ne gleda u stanju u kakavom i sam sebe ne voliš gledati...
ii tako da ne otkrivam previše...
ionako sam već otišla predaleko
usput je postao i konzervativan i počelo je sve ići nekako nizbrdo jer se naježi na spomen bilo kakvih promjena
Istina da se ljudi mjenjaju,a brak je stanje na kojemu se mora konstantno raditi,mjenjati ono što ne valja,bit spreman na kompromise...
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 12:57   #85
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Istina da se ljudi mjenjaju,a brak je stanje na kojemu se mora konstantno raditi,mjenjati ono što ne valja,bit spreman na kompromise...
a po potrebi promijeniti i partnera
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 12:59   #86
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
a po potrebi promijeniti i partnera
eh, da je itko drugi rekao...
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 13:07   #87
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
a po potrebi promijeniti i partnera
Prije bih rekla zamijeniti
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 13:33   #88
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
eh, da je itko drugi rekao...
riplejsat baterije
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 18:40   #89
Quote:
Liu kaže: Pogledaj post
Svaki, eventualno svaki drugi dan.
uvijek je lijepo čuti da ipak ima i pozitivnih primjera...svaka vam čast
feels is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 18:48   #90
svaki dan.
kad se probudimo.
prije spavanja.
ponekad i oko ručka, ako se trefimo doma, a klinci spavaju
__________________
"Život je širi od svakog propisa. Moral je zamisao, a život je ono sto biva. Više je štete naneseno životu zbog spriječavanja grijeha, nego zbog grijeha."
6th sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 18:51   #91
Quote:
6th sense kaže: Pogledaj post
svaki dan.
kad se probudimo.
prije spavanja.
ponekad i oko ručka, ako se trefimo doma, a klinci spavaju
evo još jedan primjer...i što tebi fali? što se ti buniš?
feels is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 18:55   #92
Quote:
feels kaže: Pogledaj post
evo još jedan primjer...i što tebi fali? što se ti buniš?
ja se ne bunim.
meni je super
ali, znam kako stvari lako mogu krenut na loše. iz mnogo razloga. ali, to je offtopic.
__________________
"Život je širi od svakog propisa. Moral je zamisao, a život je ono sto biva. Više je štete naneseno životu zbog spriječavanja grijeha, nego zbog grijeha."
6th sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 18:56   #93
Quote:
6th sense kaže: Pogledaj post
ja se ne bunim.
meni je super
ali, znam kako stvari lako mogu krenut na loše. iz mnogo razloga. ali, to je offtopic.
ne prizivaj nevolju...super ti je i budi sretna....
feels is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 12:08   #94
Glavni problem sa sexom u dugoj vezi polazi prvenstveno od žena koje se oprase i poružne te se na njih više ni uz ko zna kakav libido ništa ne diže.
Žene bi trebale redovito raditi na svojem izgledu, ne zapuštati sebe, niti svoj odnos prema muškarcu i tek tada će muškarac ostati vjeran
svojoj ženi.
Ukratko pogledaj se u ogledalo i zapitaj samo jedno pitanje - bi li ti sama sebi poj...la? Mislim, da ti je odgovor jasan ;-)
__________________
Dosta za danas
mafijozo_jozo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 12:48   #95
Quote:
mafijozo_jozo kaže: Pogledaj post
Glavni problem sa sexom u dugoj vezi polazi prvenstveno od žena koje se oprase i poružne te se na njih više ni uz ko zna kakav libido ništa ne diže.
Žene bi trebale redovito raditi na svojem izgledu, ne zapuštati sebe, niti svoj odnos prema muškarcu i tek tada će muškarac ostati vjeran
svojoj ženi.
Ukratko pogledaj se u ogledalo i zapitaj samo jedno pitanje - bi li ti sama sebi poj...la? Mislim, da ti je odgovor jasan ;-)
neki bubnu i ostanu živi..ajd ti ne generaliziraj...očito si ti takvim ženam okružen, a to ne znači da su sve takve..glavni problem u nedostatku seksa u dugim vezama je jednostavno to što je kemije nestalo, mozak više nije nabrijan i još ak imaš klince i brdo drugih problema seksa je sve manje..nemre čovjek pobjeći od toga, neizbježno je prije ili poslije.

gledajući moje frendice, a i sebe (skromnost mi vrlina, šta'š ) sve, ali sve dobro izgledamo, a imamo prek 10 godina braka i velike klince.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 13:40   #96
u 7 godina veze bilo je svega...mi to kako kad nas ulovi...na pocetku smo se seksali stalno a sad posto se preko tj.ne vidimo jer radimo i imamo brdo obaveza ide vikend seks + sms/phone seksic...kad smo free kakav put ili godisnji seksamo se stalno...kad pocnemo zivit skupa javim se
p!nk bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 13:53   #97
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
neki bubnu i ostanu živi..ajd ti ne generaliziraj...očito si ti takvim ženam okružen, a to ne znači da su sve takve..glavni problem u nedostatku seksa u dugim vezama je jednostavno to što je kemije nestalo, mozak više nije nabrijan i još ak imaš klince i brdo drugih problema seksa je sve manje..nemre čovjek pobjeći od toga, neizbježno je prije ili poslije.

gledajući moje frendice, a i sebe (skromnost mi vrlina, šta'š ) sve, ali sve dobro izgledamo, a imamo prek 10 godina braka i velike klince.
I kolko često se seksate?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 15:11   #98
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
I kolko često se seksate?
ja ti baš nisam tipičan primjerak, ali evo kad te već zanima.. nekad se jebemo ko ludi dan za danom, a nekad sam suha i po tjedan dana....
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 15:12   #99
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
ja ti baš nisam tipičan primjerak, ali evo kad te već zanima.. nekad se jebemo ko ludi dan za danom, a nekad sam suha i po tjedan dana....
Zašto ne bi bila tipičan primjerak?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 15:14   #100
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Zašto ne bi bila tipičan primjerak?
a da nastavimo na privat

kaj da ti velim, nismo tipičan bračni par od 35+, da nas vidiš reko bi da nam je bar 10 godina manje
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger