Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2009., 11:22   #21
Quote:
Matt kaže: Pogledaj post
Imam 29 god.

Pa i volio bih da uspije na taj način, kao što kažeš. Dosad sam siguran da je interes obostran, što je za mene blagoslov pošto sam uspio doznati da je mnoge mlađe otkantala.
Ja imam 8 godina mlađeg i što se tiče iskustva ispalo je da je promijenio više partnerica nego ja partnera u životu... godine katkad zbilja ništa ne govore...
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:25   #22
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Ja imam 8 godina mlađeg i što se tiče iskustva ispalo je da je promijenio više partnerica nego ja partnera u životu... godine katkad zbilja ništa ne govore...
pa kakve veze imaju godine sa količinom partnera..., a to sa dobrim jebom
po tome sam ja ultrajunferica i neznalica, valjda
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:27   #23
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
pa kakve veze imaju godine sa količinom partnera..., a to sa dobrim jebom
po tome sam ja ultrajunferica i neznalica, valjda
Pa o tome i pričam - dečko se boji da ako je ona starija da je automatski i puno iskusnija - što ne mora biti slučaj...
možeš se u životu ili prašiti ili ne, al vrijeme ti curi
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:28   #24
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Ja imam 8 godina mlađeg i što se tiče iskustva ispalo je da je promijenio više partnerica nego ja partnera u životu... godine katkad zbilja ništa ne govore...
broj partnerica =/= iskustvo

ajd... do neke brojke ipak jest, cisto zbog razlicitosti tipova zena/muskaraca...
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:28   #25
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Pa ne mogu vjerovati da tu niti jedna nije bila s mlađim tipom od sebe.Ne želim pomisliti koliko ovdje ljudi uopče laže o tome kako su najbolji, zgodni, kako mogu raditi partneru ovo..ono ...motati oko malog prsta, koliko su dobri u krevetu,iskusni....Sve to pada u vodu!
Ispada da su tu totalno neiskusni ljudi koji kenjkaju po Forumu u nedostatku privatnog života.O sexualnosti radije ne bih!
Dakle, kao stara iskusnjača koja je bila s dečkima mladjima od 2-7 godina, mogu reči da mi starji više odgovarju isključivo zbog zrelosti i ophođenja prema ženama dok su mladji bolji i potentniji u sexu a isto tako imamo sličnije teme za razgovor.No, mana im je zaigranost i neozbiljnost opet u nekom drugom pogledu.Ima toga još...al besmisleno je pričati sam s sobom kad Vi, ovdje nemate pojma o čemu ja pričam!Ništa od razmjene iskustva, bojim se!
slažem se stobom...a evo da i potvrdim...postoji zabluda o tome da žene prije postanu zrelije nego muškacri...naravno to je samo zabluda...evo i odgovora na tu zabludu i na tvoje razmišljanje...

muškarcima je više razvijenija logika a manje emocionalnost, ženama je manje razvijenija logika a više emocionalnost...što se tiče razmišljanja i pogleda na svijet sa strane logike muškarci su u prednosti...žene emocionalno prije sazriju ali im logički pogled na svijet i nije baš neki...zato mladi dečki zbog razvijene svijesti o moralu i slabe prilagodljivosti prema vlastitim emocijama često ostanu kako se to kaže slomljena srca...da istina je mlađi muškarci se zaljubljuju...mlađe žene ne...kod žena je stvar upravo suprotna...žene se ne zaljubljuju već nadahnute emocialnom razvijenošću kreću u istraživanje o seksu...odatle instinktivno traže starije partnere u želji da će dobit muškarca koji obuzdava svoju mladenačku sramežljivost koja je produkt slabije razvijenim emocijama...razvijene emocije neznače zaljubljenost i maštanje o partneru nego znače sklad sa partnerom i predanost vlastitim emocijama i kontrola istih...razvijena logika znači moralno razmišljanje i realno razmišljanje...dakle mladi dečki obično žele curu za sebe, da im ona bude emocionalni oslonac i da ih podržava u emocijama...mlađe žene žele muškarca koji će se znati prilagoditi njihovim emocijama i svoje kontrolirati a ne ponašati se poput sramežljivka...

inače jako je lijepo kad starija cura bude sa mlađim dečkom jer mu ona pomogne istražiti vlastite emocije itd...mlađe cure sa mlađim dečkima obično zaseru tako jer očekuju od njih neku muškarčinu dok oni nisu balavi nego očekuju od cure jednaku predanost jer su ipak oboje mladi i trebali bi zajedno istraživati seks i emocije..ali mlađe žene očekuju da muškarac njima sve to pokazuje...

ako sam negdje fulao ispravite me ali mislim da je ukratko to to...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:31   #26
Stariji! Jer ak' mu popušim i progutam to neće se tome čudit i pričat kak sam čudna.
Imam takvu karmišku, pa su mi se u životu svidjela samo dva lika i oba dva su starija pet i sedam godina od mene. Nema veze sa ovim razlogom ranije navedenim.
Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:34   #27
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
slažem se stobom...a evo da i potvrdim...postoji zabluda o tome da žene prije postanu zrelije nego muškacri...naravno to je samo zabluda...evo i odgovora na tu zabludu i na tvoje razmišljanje...

muškarcima je više razvijenija logika a manje emocionalnost, ženama je manje razvijenija logika a više emocionalnost...što se tiče razmišljanja i pogleda na svijet sa strane logike muškarci su u prednosti...žene emocionalno prije sazriju ali im logički pogled na svijet i nije baš neki...zato mladi dečki zbog razvijene svijesti o moralu i slabe prilagodljivosti prema vlastitim emocijama često ostanu kako se to kaže slomljena srca...da istina je mlađi muškarci se zaljubljuju...mlađe žene ne...kod žena je stvar upravo suprotna...žene se ne zaljubljuju već nadahnute emocialnom razvijenošću kreću u istraživanje o seksu...odatle instinktivno traže starije partnere u želji da će dobit muškarca koji obuzdava svoju mladenačku sramežljivost koja je produkt slabije razvijenim emocijama...razvijene emocije neznače zaljubljenost i maštanje o partneru nego znače sklad sa partnerom i predanost vlastitim emocijama i kontrola istih...razvijena logika znači moralno razmišljanje i realno razmišljanje...dakle mladi dečki obično žele curu za sebe, da im ona bude emocionalni oslonac i da ih podržava u emocijama...mlađe žene žele muškarca koji će se znati prilagoditi njihovim emocijama i svoje kontrolirati a ne ponašati se poput sramežljivka...

inače jako je lijepo kad starija cura bude sa mlađim dečkom jer mu ona pomogne istražiti vlastite emocije itd...mlađe cure sa mlađim dečkima obično zaseru tako jer očekuju od njih neku muškarčinu dok oni nisu balavi nego očekuju od cure jednaku predanost jer su ipak oboje mladi i trebali bi zajedno istraživati seks i emocije..ali mlađe žene očekuju da muškarac njima sve to pokazuje...

ako sam negdje fulao ispravite me ali mislim da je ukratko to to...
Ne znam jesi li "fulao", ali stvarno si dao jedan drugi pogled...Priznajemj da dosad nisam tako razmišljala.

Evo potvrde kako žene s godinama počinju logičnije razmišljati, hehe...
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:38   #28
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Pa o tome i pričam - dečko se boji da ako je ona starija da je automatski i puno iskusnija - što ne mora biti slučaj...
možeš se u životu ili prašiti ili ne, al vrijeme ti curi
curi koliko si ti dozvoliš

Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
Pa ne mogu vjerovati da tu niti jedna nije bila s mlađim tipom od sebe.Ne želim pomisliti koliko ovdje ljudi uopče laže o tome kako su najbolji, zgodni, kako mogu raditi partneru ovo..ono ...motati oko malog prsta, koliko su dobri u krevetu,iskusni....Sve to pada u vodu!
Ispada da su tu totalno neiskusni ljudi koji kenjkaju po Forumu u nedostatku privatnog života.O sexualnosti radije ne bih!
Dakle, kao stara iskusnjača koja je bila s dečkima mladjima od 2-7 godina, mogu reči da mi starji više odgovarju isključivo zbog zrelosti i ophođenja prema ženama dok su mladji bolji i potentniji u sexu a isto tako imamo sličnije teme za razgovor.No, mana im je zaigranost i neozbiljnost opet u nekom drugom pogledu.Ima toga još...al besmisleno je pričati sam s sobom kad Vi, ovdje nemate pojma o čemu ja pričam!Ništa od razmjene iskustva, bojim se!
što podrazumijevaš pod mlađim?

tip dvije godine mlađi, u mojim godinama ne svrstavam u grupu mlađih
stariji preveć dokazivanja kako su mladi u duši i tijelu
mlađi desetak godina, nemerem i gotovo, ne palim se, nisu mi napeti i kaj sad
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:39   #29
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
broj partnerica =/= iskustvo

ajd... do neke brojke ipak jest, cisto zbog razlicitosti tipova zena/muskaraca...
naravno da je bitan i broj - usporedbe radi ako niš drugo
sastane se dvoje junfera i misle kak je to što rade vrhunac - kad gle vraga - nije

moj prvi dečko je mislio da "zna" nešto o oralnom zadovoljavanju žena - a ja sam mislila da je to valjda to... dok me nije uhvatio jedan striček koji je zbilja ZNAO

e pa da vidiš razlike - drastične!!!
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:41   #30
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Ne znam jesi li "fulao", ali stvarno si dao jedan drugi pogled...Priznajemj da dosad nisam tako razmišljala.

Evo potvrde kako žene s godinama počinju logičnije razmišljati, hehe...
al prilično sam siguran da je to istina...samo žene nežele priznat a dečki se prave frajeri pa ove mlaže nazivaju balavcima...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:42   #31
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
naravno da je bitan i broj - usporedbe radi ako niš drugo
sastane se dvoje junfera i misle kak je to što rade vrhunac - kad gle vraga - nije

moj prvi dečko je mislio da "zna" nešto o oralnom zadovoljavanju žena - a ja sam mislila da je to valjda to... dok me nije uhvatio jedan striček koji je zbilja ZNAO

e pa da vidiš razlike - drastične!!!
mora da je ovog drugog jedna naucila. dok si ti ovog svog sama cekala da mu inspiracija padne sa neba.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:42   #32
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
naravno da je bitan i broj - usporedbe radi ako niš drugo
sastane se dvoje junfera i misle kak je to što rade vrhunac - kad gle vraga - nije

moj prvi dečko je mislio da "zna" nešto o oralnom zadovoljavanju žena - a ja sam mislila da je to valjda to... dok me nije uhvatio jedan striček koji je zbilja ZNAO

e pa da vidiš razlike - drastične!!!
broj partnera ne ovisi o iskustvu...naime...iskustvo ovisi o vlastitoj otvorenosti prema seksu i suzbijanju srama i predrasuda...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:45   #33
moja prva prva cura, vidio je nakon gotovo deset godina. i pričamo mi tako o svemu i svačemu.

JA - "imaš li koga?"
ONA - "imam dečka već 4 godine"
JA - "super divno krasno. čim se bavi?"
ONA "studira još"

malo mi bilo čudno budući da ona ima 29 godina.

JA - "znači mlađi je?" a ona se smješka
ONA - "da, 7 godina"
JA -
ONA - "skupila ga ko maturanta i preodgojila, super mi je"
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:45   #34
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
naravno da je bitan i broj - usporedbe radi ako niš drugo
sastane se dvoje junfera i misle kak je to što rade vrhunac - kad gle vraga - nije

moj prvi dečko je mislio da "zna" nešto o oralnom zadovoljavanju žena - a ja sam mislila da je to valjda to... dok me nije uhvatio jedan striček koji je zbilja ZNAO

e pa da vidiš razlike - drastične!!!
taj koji je zbilja znao mogao je biti tvoj prvi dečko i kaj onda...

a moj prvi je zbilja znao, nakon dvadeset godina...je toliko znao da kada smo se ponovo sreli potpuno se obezglavio - glava od silnog znanja pala i pljunula a da se ja nisam ni skinula ( godine probanja 1. 33god, nakon toga 53/ razlika 14 godina stariji)

dobro da to doživjeh jer bi mislila da je najbolji jebac na svijetu
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:46   #35
Quote:
Liu kaže: Pogledaj post
Bila bih samo sa starijim muškarcem.

Ne znam... ovi mlađi mi se ne sviđaju. Niti su mi fizički napeti niti se mogu zamislit u kvalitetnom sexu s njima.
kod mene dijemaetralno suprotno

inace zavisi sta je starije/mladje, i u kom zivotnom dobu je zena
al ja sam oduvijek imala sklonost sa mladjima - prvi poljubac sa 14g bilo je sa deckom od 13
kad si mladji te razlike su manje: prvo je bilo godinu- dvije,
prvu vecu razliku sam imala ja 24 on 18
i tako u tom revijalnom tonu
zadnjih 5-6 veza je sve bilo 6-10 godina razlike (trenutni 10)
da, ja sam 40+, pa je to izvodivo, muskarac od 30-35 je vec zreo muskarac, i smatram ga sebi ravnim pod uslovom da ima neko deblje zivotno iskustvo iza sebe (a ne vjeciti mladic koji jos ruca kod mamice)
a srecom i oni vole men, cim se oni toliko ljepe i to ne samo za MILF sex

sto se tice sexa moze i te kako kvalitetnog sexa biti sa puno mladjim muskarcem, ova danasnja "omladina" je podobro napredna
plus imaju snagu, napetost, potenciju, onaj zivotinjski nagon

ma u svakom slucaju san snova na obostrano zadovoljstvo


i da, ne mogu se zamisliti u vezi sa nekim 5 g starijim od sebe
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota

Zadnje uređivanje Septembar : 29.08.2009. at 11:54.
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:48   #36
Ja nemam pojma što ću raditi za 15, 20 godina ako budem htjela mlađeg.
Ove generacije fakera koje dolaze sve ružnije i tužnije.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:53   #37
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
kod mene dijemaetralno suprotno

inace zavisi sta je starije/mladje, i u kom zivotnom dobu je zena
al ja sam oduvijek imala sklonost sa mladjima - prvi poljubac sa 145 bilo je sa deckom od 13
kad si mladji te razlike su manje: prvo je bilo godinu- dvije,
prvu vecu razliku sam imala ja 24 on 18
i tako u tom revijalnom tonu
zadnjih 5-6 veza je sve bilo 6-10 godina razlike (trenutni 10)
da, ja sam 40+, pa je to izvodivo, muskarac od 30-35 je vec zreo muskarac, i smatram ga sebi ravnim pod uslovom da ima neko deblje zivotno iskustvo iza sebe (a ne vjeciti mladic koji jos ruca kod mamice)
a srecom i oni vole men, cim se oni toliko ljepe i to ne samo za MILF sex

sto se tice sexa moze i te kako kvalitetnog sexa biti sa puno mladjim muskarcem, ova danasnja "omladina" je podobro napredna
plus imaju snagu, napetost, potenciju, onaj zivotinjski nagon

ma u svakom slucaju san snova na obostrano zadovoljstvo
tvoje razmišljanje proizlazi iz toga mlađe je slađe...naime nemoj se uvrijediti ali niti ti nisi baš previše zrela ajmo to tako nazvat...u svojoj glavi se osjećaš kao djevojka u 20 godini života...sad ako sebe tješiš da je to dobro onda nemoj previše...jer ako si već u godinama onda će ti to jednoga dana predstavljat problem...naime kada dođe vrijeme neke svadbe i braka u slučaju da neželiš biti sama cijeli život morat češ se naviknuti na starijeg muškarca pored sebe jer će ti u suprotnom on biti neprivlačan i neuzbudljiv...brak će ti se raspasti i ostat češ sama bez djece i obitelji...super je tako razmišljati i sve je 5 ali shvati da si ti žensko i za par godina će tvoj dečko počet razmišljati mlađe je slađe...već sam gore naveo stvarni razlog da stariji muškarci i mlađe žene idu skupa a ne obrnuto...zato shvati to kao avanturu i ništa više...
freeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:55   #38
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
taj koji je zbilja znao mogao je biti tvoj prvi dečko i kaj onda...

U početku sam se palila na vršnjake - al ti pojma nisu imali
Kad sam se spametila prešla sam na iskusnjake
Završila u braku opet s vršnjakom
Sad sam u regresiji pa se palim opet na mlađe...

Prvi dečko prema tome slijedu dakle nije mogao imati pojma niti je imao... a da sam ostala na njemu - mislila bih fakat da je to to...
zato treba mijenjati ,a broj partnera može značiti iskustvo ako se ne vrtiš uvijek u istom krugu nego malo prošaraš generacijski, obrazovno, karakterno pa i geografski
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:01   #39
Quote:
Matt kaže: Pogledaj post
jbg, upravo sam se logirao da postavim temu i pitanje iste tematike ali iz muške perspektive. Ako nemate što protiv, uključio bih se sa svojim ''slučajem'' na ovu temu.

Dakle, barimo se ona i ja zadnjih tjedan dana. Mlađi sam 7 god, a ni jedno od nas oboje nismo imali vezu sa starijom/mlađim....dosad. Ovdje ne računam usputne zabave s moje strane.

Ova ženskica mi se ful sviđa no još se nije dogodilo ono...konkretno osim poljubaca i zaista se odlično ljubi.
Zapravo, ne razmišljam toliko o seksu s njom koliko me zabrinjava njeno veće iskustvo naspram mog koje je u takvoj usporedbi slabašno.
Slabašno iskustvo se osjeti.Ako hočeš razbijati glavu s time kako si neiskusan u odnosu na nju, možeš, al vjeruj mi da nikad nečeš uspjeti odgonetnuti tu razinu svijesti i inteligencije, al ako hočeš jebati, ostavi se razmišljanja i analiziranja i prepusti ritmu strasti.Jer što drugo možeš od nekog starijeg, osim učiti!
monika_wxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:06   #40
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
tvoje razmišljanje proizlazi iz toga mlađe je slađe...naime nemoj se uvrijediti ali niti ti nisi baš previše zrela ajmo to tako nazvat...u svojoj glavi se osjećaš kao djevojka u 20 godini života...sad ako sebe tješiš da je to dobro onda nemoj previše...jer ako si već u godinama onda će ti to jednoga dana predstavljat problem...naime kada dođe vrijeme neke svadbe i braka u slučaju da neželiš biti sama cijeli život morat češ se naviknuti na starijeg muškarca pored sebe jer će ti u suprotnom on biti neprivlačan i neuzbudljiv...brak će ti se raspasti i ostat češ sama bez djece i obitelji...super je tako razmišljati i sve je 5 ali shvati da si ti žensko i za par godina će tvoj dečko počet razmišljati mlađe je slađe...već sam gore naveo stvarni razlog da stariji muškarci i mlađe žene idu skupa a ne obrnuto...zato shvati to kao avanturu i ništa više...
haha sta li ga lupas
fyi, BILA sma u braku sa vrsnjakom, i imam djece.
imala sam momka i 15 g starijeg i 15 mladjeg, ja ZNAM o cemu pricam
i da ponosim se sto su mi i um i tijelo mladi. lako je bit zgodan i napet i sa 20, sa 40 je podvig
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger